Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,743 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 263 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ασύρματο δίκτυο...

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 476 μηνύματα.

H kambana έγραψε: στις 13:16, 03-01-09:

Σήμερα το πρωί πήγα στο Γερμανό και πήρα το Crypto AirData 54 USB...Έκανα κανονικά την εγκατάσταση...Όπως έλεγαν οι οδηγίες...Αλλά μόλις φτάνω στο σημείο που ψάχνει το δίκτυο η λίστα παραμένει άδεια...Και μου γράφει το εξής: Δεν βρέθηκαν διαθέσιμα αδύρματα δίκτυα στην περιοχή. Βεβαιωθείτε ότι ο διακόπτης ασύρματων λειτουργιών του υπολογιστή σας είναι ενεργός. Για να δείτε μια ανανεωμένη λίστα, κάντε κλικ στη σύνδεση ''Ανανέωση λίστας δικτύων"..Τί πρέπει να κάνω; Σας παρακαλώ βοηθείστε με...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 13:55, 03-01-09:

Πού θες να συνδεθείς;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 476 μηνύματα.

H kambana έγραψε: στις 14:02, 03-01-09:

Θέλω να συνδέσω τον πάνω με τον κάτω...Για να έχω και πάνω ίντερνετ...
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 14:05, 03-01-09:

Τον πάνω με τον κάτω;Τι εννοείς;Γίνε πιο σαφής
Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana έγραψε: στις 14:06, 03-01-09:

Μπερδεύτηκα...Αυτό που θέλω είναι να έχω και πάνω ίντερνετ...
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 14:08, 03-01-09:

Έχεις 2 υπολογιστές πάνω και κάτω και ο ένας παίρνει Internet (ο κάτω) ενσύρματα.Θες λοιπόν να πάρει Internet (ο πάνω) ασύρματα.Σωστά μέχρι εδώ;
Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana έγραψε: στις 14:11, 03-01-09:

Πάρα πολύ σωστά...
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 14:13, 03-01-09:

Ποιο modem router έχεις;Είναι ασύρματο;Αν όχι πρέπει να συνδέσεις ασύρματα τον πάνω υπολογιστή με τον κάτω και θα έχεις internet μόνο όταν ο κάτω υπολογιστής είναι ανοικτός.
Αν πάλι το router σου είναι ασύρματο βολεύεσαι και με την κάρτα που αγόρασες μόλις.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,128 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 14:15, 03-01-09:

το λαπτοπ αν προκειται για λαπτοπ εχει η απο μπροστα η στ πλαι ενα διακοπτακι ια το ιντερνετ...φροντισε να ειναι ανοικτο
Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana έγραψε: στις 14:16, 03-01-09:

Το Crypto AirData 54 USB δεν είναι για να παρω σύνδεση από τον κάτω και να έχω ίντερνετ μόνο όταν αυός είναι ανοιχτός;
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από theodora
το λαπτοπ αν προκειται για λαπτοπ εχει η απο μπροστα η στ πλαι ενα διακοπτακι ια το ιντερνετ...φροντισε να ειναι ανοικτο
Δεν είναι λαπτοπ...Σταθερός...
Παράθεση

PIL (Γιάννης)

Διάσημο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O PIL έγραψε: στις 14:33, 03-01-09:

Έχεις ασύρματο router?
Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana έγραψε: στις 14:39, 03-01-09:

Εγώ έχω το μόντεμ, τί είναι αυτό πάλι...Εμένα μού είπαν ότι χρειάζομαι αυτό το usb για να έχω και πάνω ίντερνετ...
Παράθεση

Rania.

Διακεκριμένο μέλος

H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε: στις 14:43, 03-01-09:

Εχεις ενα usb μαζι με αυτο το μοντεμ που λες? Το εβαλες στο pc σου?
Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana έγραψε: στις 14:44, 03-01-09:

Καλώδιο λες;Για να έχω ίντερνετ στον κάτω;
-----------------------------------------
Χίλια συγγνώμη...Ξέρω σας έχω αζαλίσει...
Παράθεση

Rania.

Διακεκριμένο μέλος

H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε: στις 14:46, 03-01-09:

Οχι οχι δε λεω αυτο.
Αυτο που πηγες και αγορασες τι εχει μεσα μπορεις να μου περιγραψεις? :p
Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana έγραψε: στις 14:48, 03-01-09:

Ααα.Ένα usb...Σαν φλασάκι είναι...
Παράθεση

Rania.

Διακεκριμένο μέλος

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε: στις 14:49, 03-01-09:

Μονο αυτο? Δεν ειχε μαζι ενα ρουτερ? (σαν μοντεμ κατι)
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 14:52, 03-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από kambana
Εγώ έχω το μόντεμ, τί είναι αυτό πάλι...Εμένα μού είπαν ότι χρειάζομαι αυτό το usb για να έχω και πάνω ίντερνετ...
Άμα ακούγαμε τον κάθε άσχετο που δουλεύει σε τέτοια μαγαζιά....
Το θέμα είναι να δεις αν έχεις ασύρματο modem. Αν έχεις, συζητάμε και τα υπόλοιπα.
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 14:52, 03-01-09:

το modem που αγορασες εχει κεραια?
τα modems και ρουτερς ειναι ενσυρματα, συνδεονται με τη γραμμη του τηλεφωνου
Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana έγραψε: στις 14:52, 03-01-09:

Όχι...Τίποτα...Και μού είπαν ότι γίνεται...Τα έκανα όλα εγκατάσταση όπως έλεγαν οι οδηγίες και ψάχνει για δίκτυο, αλλά δε βρίσκει τίποτα...Μήπως πρέπει να ενεργοποιήσω ή να κάνω κάτι και στον κάτω υπολογιστή;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ασύρματο internet - Από Aggelos17
      Το θέμα έχει λάβει 67 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-09-14 στις 13:06.
    • Πώς να προστατέψετε το δίκτυο σας - Από dannaros
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-11 στις 10:02.
    • Ασυρματο Ιnternet - Από Ironboy
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-06-09 στις 09:30.
    • Πρόβλημα με ασύρματο τηλέφωνο - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-03-07 στις 12:00.
    • Πρόβλημα με το ασύρματο πληκτρολόγιο - Από Bill_1992
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-12-06 στις 09:25.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα