Τα Ζώδια αποκαλύπτουν το φιλί σας

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Ζώδια και Φιλί.


Κριός
Το φιλί του Κριού είναι επιθετικό, φλογερό και δυναμικό. Ένας Κριός τα θέλει όλα και τα θέλει γρήγορα. Αγαπά τα περιποιημένα και γεμάτα χείλη. Διαθέτει μεγάλο πάθος και απεριόριστη φαντασία
Ιδανικοί παρτενέρ: Τοξότης, Λέων, Σκορπιός.

Ταύρος
Οι Ταύροι είναι προκλητικοί στα φιλιά τους και βρίσκουν μεγάλη ευχαρίστηση σε αυτά, ιδιαίτερα αν υπάρχουν δυνατά αισθήματα που τους δένουν με το σύντροφο.
Ιδανικός παρτενέρ: Ζυγός, Καρκίνος, Παρθένος.

Δίδυμοι
Τα φιλιά των Διδύμων είναι ενθαρρυντικά και εμπνέουν συναίσθημα. Ένα φιλί τους είναι αρκετό για να εμπνεύσει και να μαγέψει το σύντροφο.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Λέων, Ζυγός, Υδροχόος.

Καρκίνος

Γα φιλιά του Καρκίνου είναι εντατικά και κάθε άλλο παρά βαρετά. Έχουν διάρκεια και είναι εμποτισμένα με συναίσθημα και πάθος. Ωστόσο, για καλύτερο αποτέλεσμα, απαραίτητη είναι η συναισθηματική ασφάλεια και σταθερότητα στη σχέση τους.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ιχθύς, Ταύρος, Παρθένος.

Λέων
Κατέχει άριστα την τέχνη του φιλιού. Σε κάθε φιλί του ο χρόνος σταματά και ο ίδιος αφοσιώνεται σε αυτό ψυχή τε και σώματι, μέχρι το «θύμα» να του παραδοθεί.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Τοξότης, Σκορπιός, Ζυγός.

Παρθένος

Το φιλί της Παρθένου είναι αποφασιστικό και προσανατολισμένο σε στόχο. Αν μια Παρθένος βάλει σκοπό να σας κερδίσει με το φιλί της, δεν έχετε ελπίδες να ξεφύγετε κι είναι σίγουρο πως θα τα καταφέρει. Κυριολεκτικά, λατρεύει τα φιλιά και είναι μάστορας στην τέχνη του.
Ιδανικοί παρτενέρ: Αιγόκερως, Ταύρος, Ιχθύς, Καρκίνος.

Ζυγός
Πολύπλευρα και εναλλασσόμενα τα φιλιά του Ζυγού. Κανένα φιλί του δεν μοιάζει με το προηγούμενο ή το επόμενο. Με μια τόσο πλούσια γκάμα, σε συνδυασμό με τη γοητεία που διαθέτει, δεν υπάρχει περίπτωση να βαρεθείτε.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Δίδυμοι, Ταύρος, Λέων.

Σκορπιός
Κανείς δεν είναι τόσο αδίστακτος, ασυγκράτητος και αχαλίνωτος στο φιλί όσο ένας Σκορπιός. Με τα παθιασμένα φιλιά του είναι ικανός να σας ανεβάσει στον έβδομο ουρανό.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Κριός, Λέων.

Τοξότης
Το φιλί του είναι εξεζητημένο κι έχει μια κάποια επιδεικτική εκκεντρικότητα. Ο ανήσυχος Τοξότης βρίσκεται μονίμως προς αναζήτηση της περιπέτειας. Δεν του αρέσει να τον κατακτούν θέλει εκείνος να κατακτά, για να μη χάνει το ενδιαφέρον του. Ενώ συνήθως τα φιλιά του είναι λίγο ψυχρά, όταν θέλει να εντυπωσιάσει, το καταφέρνει. Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Ζυγός, Δίδυμοι, Λέων.

Αιγόκερως
Ελεγχόμενο και πειθαρχημένο το φιλί του Αιγόκερω. Πολλές φορές, λόγω της πειθαρχημένης συμπεριφοράς του, ακόμη και κατά τη διάρκεια ενός φιλιού μπορεί να δώσει την εντύπωση πως βαριέται. Αυτό όμως οφείλεται στο ότι ένας Αιγόκερως δεν θέλει να χάνει με τίποτα τον αυτοέλεγχο του.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Ιχθύς, Καρκίνος, Παρθένος.

Υδροχόος
Πάντα δροσερό και ευχάριστο το φιλί του Υδροχόου, που έχει μεγάλη περιέργεια και πάντα διάθεση για κάτι νέο. Έτσι ,του αρέσει να πειραματίζεται και να δοκιμάζει όλες τις εκδοχές του φιλιού. Δεν θα σας αφήσει να βαρεθείτε!
Ιδανικοί παρτενέρ: Δίδυμοι, Τοξότης, Κριός, Ζυγός.

Ιχθύς
Το φιλί των Ιχθύων είναι παθητικό και ρομαντικό. Αποτελεί γι' αυτούς κάτι σαν υπόσχεση και για να το απολαύσουν πραγματικά, έχουν ανάγκη να υπάρχει εμπιστοσύνη στη σχέση τους.
Ιδανικοί παρτενέρ: Καρκίνος, Αιγόκερως, Ταύρος, Παρθένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αντίο ζωή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Υδροχόος
Πάντα δροσερό και ευχάριστο το φιλί του Υδροχόου, που έχει μεγάλη περιέργεια και πάντα διάθεση για κάτι νέο. Έτσι ,του αρέσει να πειραματίζεται και να δοκιμάζει όλες τις εκδοχές του φιλιού. Δεν θα σας αφήσει να βαρεθείτε!
οχι παιζουμε!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Καρκίνος
Γα φιλιά του Καρκίνου είναι εντατικά και κάθε άλλο παρά βαρετά. Έχουν διάρκεια και είναι εμποτισμένα με συναίσθημα και πάθος. Ωστόσο, για καλύτερο αποτέλεσμα, απαραίτητη είναι η συναισθηματική ασφάλεια και σταθερότητα στη σχέση τους. (μεσα επεσε σε αυτο)
Ιδανικοί παρτενέρ: Ιχθύς, Ταύρος, Παρθένος.

Διαφωνω στους παρτενερ!:worry: Και με τα υπολοιπα ζωδια δεν εχω κανενα προβλημα...:P
(Ακομα και τα κινεζικα...ξερετε, κοτε,κοκορια,σαυρες,φιδια κτλ κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
καλά, ας πάψουν τα χείλη μου να ναι σα σκαμμένο χωράφι και βλέπουμε για παρακάτω.

ψ. ο ποιητής μήπως θέλει να πει κάτι για το πακέτο δίδυμος-υδροχόος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

Αιγόκερως
Ελεγχόμενο και πειθαρχημένο το φιλί του Αιγόκερω. Πολλές φορές, λόγω της πειθαρχημένης συμπεριφοράς του, ακόμη και κατά τη διάρκεια ενός φιλιού μπορεί να δώσει την εντύπωση πως βαριέται. Αυτό όμως οφείλεται στο ότι ένας Αιγόκερως δεν θέλει να χάνει με τίποτα τον αυτοέλεγχο του.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Ιχθύς, Καρκίνος, Παρθένος.


πφφφφ... άσχετο είναι.... ή έστω τουλάχιστον ουδεμία σχέση με μένα.... :whistle:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Παρθένος
Το φιλί της Παρθένου είναι αποφασιστικό και προσανατολισμένο σε στόχο. Αν μια Παρθένος βάλει σκοπό να σας κερδίσει με το φιλί της, δεν έχετε ελπίδες να ξεφύγετε κι είναι σίγουρο πως θα τα καταφέρει. Κυριολεκτικά, λατρεύει τα φιλιά και είναι μάστορας στην τέχνη του.
Ιδανικοί παρτενέρ: ΜΟΝΟ Αιγόκερως. :huglove:


Ω...ναι...αυτή είμαι εγώ :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ω...ναι...αυτή είμαι εγώ :redface: :D

Βίκη εγώ που είμαι αιγόκερως, με έχει στα ιδανικά σου ταίρια.. θες να δοκιμάσουμε? :P:P:P:P:P:P:P


εγώ πάντως επιμένω... ότι αφορά εμένα, είναι εντελώς εκτός θέματος το ζωδιο μου.
Ισως βεβαια να εχει να κανει με το γεγονός ότι εγώ ειμαι πολύ μπροστα απ το ζωδιο μου γενικως (και ψωνακι επίσης :P:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βίκη εγώ που είμαι αιγόκερως, με έχει στα ιδανικά σου ταίρια.. θες να δοκιμάσουμε? :P:P:P:P:P:P:P

ΚΟΥΕ μου με σοκάρεις με αυτή την πρόταση :P:P:P
Λέω να προτιμήσω κάτι σε άντρα Αιγόκερω αν δεν σε πειράζει :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΚΟΥΕ μου με σοκάρεις με αυτή την πρόταση :P:P:P
Λέω να προτιμήσω κάτι σε άντρα Αιγόκερω αν δεν σε πειράζει :P :P :P

τσ τσ τσ....
αντε καλα.....




(θα μας διαβάσει κανας άσχετος και θα μας πιστέψει κι ολας :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ναι καλά... ρίξτε μας στάχτη στα μάτια τώρα! Ντροπή!!!!! Φωτιά θα πέσει να σας κάψει.... :D

Πάντως ούτε εμένα (Ταύρος) με πέτυχε και πολύ. Άσε που δεν έχει και το ζώδιο της κοπέλας μου... Είναι επαγγελματίας αυτός που τα έκανε; :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
οι υδροχοοι ειναι περιεργα πλασματα στον ερωτα εχουν πολυ παθος αλλα μπορει να γινονται ταυτοχρονα και πολυ ξενερωτα..τουλαχιστον για τις γυναικες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ναι καλά... ρίξτε μας στάχτη στα μάτια τώρα! Ντροπή!!!!! Φωτιά θα πέσει να σας κάψει.... :D

Πάντως ούτε εμένα (Ταύρος) με πέτυχε και πολύ. Άσε που δεν έχει και το ζώδιο της κοπέλας μου... Είναι επαγγελματίας αυτός που τα έκανε; :P:P:P:P


:P:P:P για την πρώτη παράγραφο :P:P:P


για τη δεύτερη...

είσαι βέβαιος ότι δεν το έχει??? γιατί εγώ απλά τα μέτρησα και είδα ότι ειναι 12!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eμενα παλι απο αυτα που γραφει σαν ταιριαστα, δεν μου εχει πετυχει καποιο ζωδιο...Ιχθύς, Ταύρος, Παρθένος δηλαδη...
Ωραια απο εδω και περα οποια βλεπω και μου αρεσει θα ρωταω...μηπως εισαι ενα απο αυτα γιατι θελω να διαπιστωσω κατι;;;:P (εχει να πεσει ντοματα....μαναβικο θα ανοιξω!:whistle: :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
:P:P:P για την πρώτη παράγραφο :P:P:P


για τη δεύτερη...

είσαι βέβαιος ότι δεν το έχει??? γιατί εγώ απλά τα μέτρησα και είδα ότι ειναι 12!

Μαλλον εννοει στα "ιδανικα ταιρια"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
οι υδροχοοι ειναι περιεργα πλασματα στον ερωτα εχουν πολυ παθος αλλα μπορει να γινονται ταυτοχρονα και πολυ ξενερωτα..τουλαχιστον για τις γυναικες:P
ευχαριστουμε!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ευχαριστουμε!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

μη το παιρνεις προσωπικα παιζει και ο ωροσκοπος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
τωρα το σωσες.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
είσαι βέβαιος ότι δεν το έχει??? γιατί εγώ απλά τα μέτρησα και είδα ότι ειναι 12!

Sorry! Εγώ δεν εξηγήθηκα καλά... Εννοώ δεν έχει το ζώδιο της κοπέλας μου ως καλό ταίρι μου... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Sorry! Εγώ δεν εξηγήθηκα καλά... Εννοώ δεν έχει το ζώδιο της κοπέλας μου ως καλό ταίρι μου... :D
Εμένα πάλι στο δικό μου το έχει το δικό του σαν ιδανικό ταίρι, αλλά σε αυτουνού δεν έχει το δικό μου!! Dooing! :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top