Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

HP iPAQ 514 Voice Messenger ή LGKS360

markip

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη markip
H markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H markip έγραψε στις 15:33, 10-01-09:

Βοηθηστε με να επιλεξω αναμεσα σε αυτα τα δυο! απο την μια μου αρεσει το HP iPAQ 514 γιατι ειναι smartphone me wifi αλλα αποτι διαβασα εχει προβληματα με τις καρτες μνημης και ειναι δυσκολο να τις κανεις να δουλεψουν. Απο την αλλη το LG ειναι κοσμο και εχει ωραιο σχεδιασμο και πληκτρολογιο qwerty ομως δεν εχει wifi και δεν λεει να μπαινεις στο internet απο το κινητο μιας και δεν εχω συνδεση αλλα καρτα και οι χρεωσεις ειναι ακριβες. Επισης το LG δεν ξερω αν δεχεται και αν υπαρχουν γι αυτο παιχνιδια και εφαρμογες. ΠΟΙΟ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?

HP iPAQ 514 http://www.oteshop.gr/product_detail...&gcid=7&cid=10 τιμη 159?
LGKS360 http://www.e-germanos.gr/e-germanos/...63&category=93 τιμη 178?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 16:19, 10-01-09:

Καταρχάς, όταν ανοίγεις τέτοια θέματα, θα πρέπει οπωσδήποτε να δίνεις links με τα προϊόντα, διαφορετικά πολλοί μπορεί να βαριούνται να τα ψάξουν στο google και με το δίκιο τους.

Τώρα εγώ θεωρώ πολυτέλεια ένα τέτοιο gadget για την ηλικία σου (και για την δική μου). Θα ήθελα να μάθω σε τι ακριβώς δηλαδή μπορεί να το χρειαστείς... Από κει και πέρα, μπορεί το design του HP να μην μου αρέσει, αλλά εφόσον έχει wifi θα το προτιμούσα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

markip

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη markip
H markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H markip έγραψε στις 16:32, 10-01-09:

το ενα εχει φοβερο σχεδιασμο και qwerty πληκρολογιο και το αλλο ειναι το φθηνοτερο smartphone. Πιστευω ειναι καλυτερο να παρω τετοια κινητα παρα να δινω 200-300ευρω για να παρω ενα συνηθισμενο και να πληρωνω τη μαρκα.

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 18:26, 10-01-09:

Και γιατί να μην πάρεις με 250? ένα netbook?... Εγώ αυτό θα 'κανα... Βέβαια σου ξαναλέω, ό,τι θες. Και για μένα παίζει μεγάλο ρόλο το design αλλά εφόσον το πρώτο έχει wifi, θα το σκεφτόμουν...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • The Voice of Greece - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-02-17 στις 00:04.
    • «The Voice» - Από NikoTexXx
      Το θέμα έχει λάβει 124 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-02-15 στις 15:29.
    • Voice Changer - Από KingFox
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-12-10 στις 17:06.
    • [Windows Phone] HP iPAQ 100 Series Classic - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-11-07 στις 16:25.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους