Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,985 μηνύματα σε 74,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

antivires 2009 [ιός]

shania

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη shania
H shania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H shania έγραψε στις 21:46, 27-01-09:

ρε παιδια..εκανα μια βλακεια και μου μπηκε ενας ιος...
λεγομενος ως antivires 2009..σου λεει και καλα πως ειναι για ιους...
και εκανα το λαθος και το πατησα...
θα ηθελα αμα ξερει καποιος πως μπορω να τον εξολοθρευσω...
τα antivires που εχω δεν τον βλεπουν... αλλα δεν μπορω ουτε καν να μπω στο ιντερνετ...μ λεει πως ειναι block η σελιδα κτλ...

αμα ξερει καποιος σας παρακαλω θελω βοηθεια...

σας ευχαριστω προκαταβολικα...:thanks:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 21:57, 27-01-09:

Δες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

shania

Νεοφερμένος

H shania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H shania έγραψε στις 22:11, 27-01-09:

δηλαδη πρεπει να κατεβασω κατι??

Παράθεση

John Ras (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη John Ras
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O John Ras έγραψε στις 22:39, 27-01-09:

Κατέβασε αυτό, και κάνε scan για ιούς αφου το κάνεις πρώτα update

ποιό antivirus έχεις?

Παράθεση

shania

Νεοφερμένος

H shania έγραψε στις 22:47, 27-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από John Ras
Κατέβασε αυτό, και κάνε scan για ιούς αφου το κάνεις πρώτα update
ειναι σιγουρο??γιατι δεν θελω να εχω κ αλλα προβληματα...ηδη με εχει φαει γκαντεμια με τον υπολογιστη μου..και εχει φοβηθει το ματι μου......
εχω το NOD και AVG...

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 23:52, 27-01-09:

Καλό είναι να μη χρησιμοποιεί κανείς 2 προγράμματα antivirus ταυτόχρονα, έχει το καθένα τις δικές τους περίεργες μεθόδους να ψάχνει για ιούς και είναι πολύ πιθανό να γίνει μπάχαλο το σύστημα αν προσπαθούν και τα δυο ταυτόχρονα να σκανάρουν κάτι.

Παράθεση

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη yozerehs
Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,387 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε στις 23:56, 27-01-09:

Εμένα από αυτόν τον ιό με είχε σώσει το Windows Defender, παρόλο που δεν το έχω και σε πολύ εκτίμηση.

Παράθεση

shania

Νεοφερμένος

H shania έγραψε στις 17:38, 29-01-09:

παιδια σας ευχαριστω πολυ που απαντησατε...ενταξει ολα οκ με τον ιο...ευχαριστω για την βοηθεια..

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 23:45, 21-03-09:

Καλό θα ήταν να μην "κατεβάζουμε" ότι βρίσκουμε στο internet αλλά να ρωτάμε κάποιον ειδικό.Πάντως το Antivires 2009 είναι παρόμοιο με το Antivirus XP το οποίο είναι και αυτό ιός.:nono:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Jfire

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jfire
Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 188 μηνύματα.

O Jfire έγραψε στις 15:27, 14-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από John The Greek
Καλό θα ήταν να μην "κατεβάζουμε" ότι βρίσκουμε στο internet αλλά να ρωτάμε κάποιον ειδικό.Πάντως το Antivires 2009 είναι παρόμοιο με το Antivirus XP το οποίο είναι και αυτό ιός.:nono:
:iagree::iagree::iagree::iagree:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

manos4 (Μάνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη manos4
Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε στις 19:55, 14-04-09:

ρε παιδια..εκανα μια βλακεια και μου μπηκε ενας ιος...
λεγομενος ως antivires 2009..σου λεει και καλα πως ειναι για ιους...
και εκανα το λαθος και το πατησα...
Μην πατάτε οτιδήποτε στο internet...
Φαντάζομαι πάτησες σε καμιά ad του msn και το κατέβασες..έτσι την είχε πάθει η ξαδέρφη μου με το antivirus XP.

Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alessandra
H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε στις 10:37, 15-04-09:

κυκλοφορει τωρα τελευταια, κατι αντιστοιχο, δεν θυμαμαι πώς λεγεται.τωρα ομως ξερουμε. εγω εξαιτιας του antivirus 2009 αναγκαστηκα να κανω φορματ.

Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kotatsuneko
H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε στις 10:47, 15-04-09:

Κακώς φυσικά που έχεις 2 antivirus μαζί.

Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alessandra
H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε στις 11:47, 15-04-09:

για μενα το λες αυτο, kotatsuneko;
αν το λες για μενα, εγω εχω το nod32. μια φορα ομως που ειχα κολλησει τον voondo ,μπηκα στο ιντερνετ και ειδα οτι και αλλοι που ειχαν κολλησει τον ιδιο προτειναν ενα antimalware, το κατέβασα και αυτο μου τον καθαρισε τον voondo, ενω το nod32 δεν τον ειχε βρει καν. το ιδιο εχει συμβει και αλλη φορα. εν ολιγοις, το nod32 ειναι απο τα καλυτερα αντιβαιρους, αλλα δεν τα πιανει ολα.

Παράθεση

manos4 (Μάνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη manos4
Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε στις 13:05, 17-04-09:

Αν προσέχεις δεν χρειάζεσαι κανένα antivirus.Αλλά αν μπαίνεις στα torrent και κατεβάζεις αρχεία χωρίς να κοιτάς τα σχόλια ή την βαθμολογία τότε σίγουρα θα κατεβάσεις και κανέναν ιό.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Up in the air (2009) - Από Iliaso
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-11-10 στις 00:00.
    • Chloe (2009) - Από Noisette
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-04-10 στις 18:54.
    • He's Just Not That Into You (2009) - Από Noisette
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-10 στις 11:34.
    • Up (2009) - Από underwater
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-09 στις 15:12.
    • Πανελλαδικές 2009 - Από Scandal
      Το θέμα έχει λάβει 372 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αρχείο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-08-09 στις 17:14.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους