Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,051 μέλη και 2,412,021 μηνύματα σε 75,408 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 617 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συζητήσεις για pdf αρχεία και readers

markip

Δραστήριο Μέλος

H markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H markip έγραψε: στις 17:41, 19-09-08:

δεν μπορω να εκτυπωσω pdf. δοκιμασα να εκτυπωσω ενα αλλα μου εβγαλε λευκη κολλα εκτος απο την υποσημειωση που υπηρχε, αυτην την εκτυπωσε. τι να κανω για να μου το εκτυπωσει?
Υ.Γ. το αρχειο που θελω να τυπωσω βρισκεται εδω http://files.fosswire.com/2008/04/ubunturef.pdf αν μπορειτε δειτε το.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tasakas (Τάσος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O tasakas έγραψε: στις 20:47, 20-09-08:

δοκίμασε να το αποθηκευσεις πρωτα στο σκληρό σου και μετα να το ανοιξεις απο εκει και να το εκτυπωσεις.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

STAXTOULA

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται ma8itria k kala και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H STAXTOULA έγραψε: στις 15:13, 30-09-08:

εχω καποια αρχεια που ειναι σε μορφη pdf
ξερει κανεις αν γινετε να τα ανοιξω με αλλο προγραμμα ( αφου τα μετατρεψω πρωτα ) ?
βασικα θελω να μαθω αν γινετε να τα μετατρεψω σε εικονες με καποιο τροπο για να το βαλω στ κηνητό μου !
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 17:34, 30-09-08:

Υπάρχει ο μπακάλικος τρόπος του print screen και μετά paste στο paint.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zaxosm (Χαρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.

O zaxosm έγραψε: στις 17:43, 30-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Υπάρχει ο μπακάλικος τρόπος του print screen και μετά paste στο paint.
+1:no1:
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 17:45, 30-09-08:

και εγώ τον μπακάλικο τρόπο επιλέγω πάντα
Απλό και γρήγορο
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O panos1994 έγραψε: στις 22:34, 30-09-08:

+1!!! :no1: μπακαληδες 4 ever!!!
Παράθεση

markip

Δραστήριο Μέλος

H markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H markip έγραψε: στις 13:08, 04-10-08:

μπορεις να τα μετατρεψεις online www.zamzar.com
Παράθεση

faih3 (Κατερίνα)

Νεοφερμένος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H faih3 έγραψε: στις 23:05, 27-01-09:

σε ποια γλώσσα πρέπει να κατεβάσω το abode reader?
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 23:24, 27-01-09:

Μιλας γιαπωνέζικα;

Ελληνικά ή Αγγλικά ντε.
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,768 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 23:58, 27-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από faih3
σε ποια γλώσσα πρέπει να κατεβάσω το abode reader?
Ελληνικά, όχι ότι πρέπει, αλλά πιο πολύ για λόγους ευκολίας, λόγω της Ελληνικής γλώσσας.
Παράθεση

faih3 (Κατερίνα)

Νεοφερμένος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H faih3 έγραψε: στις 23:39, 29-01-09:

Έχω στο flashaki μου το acrobat reader & αρχείο zip. Ξέρει κανείς πως μπορώ να το εγκαταστήσω γιατί είμαι λίγο άσχετη;
Παράθεση

zip_unzip

Δραστήριο Μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

O zip_unzip έγραψε: στις 00:12, 30-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από faih3
Έχω στο flashaki μου το acrobat reader & αρχείο zip. Ξέρει κανείς πως μπορώ να το εγκαταστήσω γιατί είμαι λίγο άσχετη;
Επ. Με φώναξε κανείς;

Λοιπόν, επειδή πάνε κάτι χρόνια από τότε που εγκατέστησα τελευταία φορά zip και acrobat reader δε θυμάμαι πώς ΑΚΡΙΒΩΣ το κάνεις. Αλλά, 2πλό κλικ σε κάθε ένα από αυτά και ακολουθείς τα βήματα. Όπως και σε κάθε άλλο πρόγραμμα. Αποδέχεσαι τους όρους χρήσεις αν συμφωνείς με αυτούς, διαλέγεις σε πού θέλεις να τα εγκαταστήσεις, και μετά, το κάθε πρόγραμμα μπορεί να έχει κάποιες περαιτέρο επιλογές. Αφού επιλέξεις αυτά που σου χρειάζονται, πατάς "Install".
Παράθεση

Ηλίας

Διάσημο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 22:18, 03-02-09:

Καλύτερα μην κατεβάσεις το Adobe το οποίο είναι για τα μπάζα.
Παράθεση

_ann_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H _ann_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 139 μηνύματα.

H _ann_ έγραψε: στις 19:57, 10-03-09:

με το adobe acrobat professional μπορω να σκαναρω κατι και μετα να κοψω οτι θελω να το μεγενθυνω ...
ψαχνω για να το κατεβασω τσαμπε αλλα δεν το βρισκω..
ξερετε απο που μπορω να το κατεβασω?(δωρεαν εννοειται)
αλλιως ξερετε αλλο προγραμμα που να μπορω να κανω τα προηγουμενα?
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 20:59, 10-03-09:

Δεν είναι freeware το acrobat pro οπότε δεν μπορείς να το βρεις νόμιμα δωρέαν κάπου.
Να σκανάρεις, να κόψεις και να μεγεθύνεις μπορείς ακόμα και με τα ενσωματωμένα προγράμματα των windows πάντως, δεν είναι καμιά εξειδικευμένη δουλειά.
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 23:38, 21-03-09:

Μην παιδεύεις το μυαλό σου με .Zip αρχεία και άλλα.Μπές στο adobe.com/reader και "κατέβασε" το ώς εκτελέσιμο αρχείο.Αν έχεις κανένενα πρόβλημα πες το.
Παράθεση

Mariosxania (Μάριος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 536 μηνύματα.

O Mariosxania έγραψε: στις 13:10, 22-03-09:

Παιδιά δοκιμάστε τον PDF-XChange Viewer είναι πολύ πιο γρήγορος από τον adobe reader.Δεν αργέι όταν scrollareis ένα μεγάλο αρχείο.....ΔΟκιμάστε και θα δείτε
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 19:32, 01-05-09:

Nα πω εγώ κάτι για το adobe reader?

Μπορούμε να αλλάξουμε το χρώμα της γραμματοσειράς ενός εγγράφου?
Αν ναι,πώς?
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 20:40, 01-05-09:

Θαρρώ πως όχι. Είναι viewer, όχι editor.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αρχαία Χρήσιμο αρχείο με ρήματα. - Από Dimitra95
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Β' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-05-09 στις 13:14.
    • Πώς γίνεται να δω τα κρυφά αρχεία; - Από Bill_1992
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-08-08 στις 22:36.
    • Αρχεία .flac - Από Dark_kronos
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-02-08 στις 02:18.
    • Πολλά αρχεία zip σε ένα - Από nikita13
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-03-07 στις 00:06.
    • Outlook Express και dbx αρχεια - Από Resident Evil
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-03-06 στις 16:55.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα