Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,472 μηνύματα σε 75,354 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 514 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συζητήσεις για pdf αρχεία και readers

koufontinas

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O koufontinas έγραψε: στις 21:16, 01-05-09:

Ξερει κανεις πως κοβω σελιδες απο αρχειο pdf;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christina141 (Χριστινα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 263 μηνύματα.

H christina141 έγραψε: στις 15:24, 15-12-09:

δεν μπορω να κατεβασω απο πουθενα το adobe acrobat reader που το χρειαζομαι για κατι αρχεια που θελω να δω στην ιστοσελιδα του αριστοτελειου πανεπιστημιου,τμημα χημειας...
εχω προσπαθησει σχεδον ολες τις version που υπαρχουν και ολες μου βγαζουν σφαλμα...μπορει να με βοηθησει καποιος???
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 20:00, 15-12-09:

Απόκομμα από τη ββλιοθήκη του ischool
Σε περίπτωση που θέλετε να κατεβάσετε κάποιο αρχείο στον υπολογιστή σας, βεβαιωθείτε ότι έχετε εγκατεστημένα τα παρακάτω προγράμματα:
-Acrobat Reader
-WinRAR Archiver
Kατεβάζεις το πρώτο
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 22:40, 15-12-09:

Αλήθεια..τι πρόβλημα σου βγάζει;
Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O babisgr έγραψε: στις 13:54, 01-01-10:

Ψάχνω και δεν βρίσκω κανένα free και ελεύθερο converter pdf to word και το αντίστροφο..
Έχετε τίποτα να με προτείνεται?? Κυρίως θέλω pdf to word...

ΥΓ: Κάποιο μέλος του forum όταν τον έιχα ρωτήσει παλαιότερα μου είχε δώσει ένα, του οποίου το όνομα το ξέχασα και μετά το format σβήστηκε από τον υπολογιστή μου και ήταν μόνο convertet σε pdf από word για word 2007... Παρόλα αυτά τον ευχαριστώ και πάλι γιατί εκείνη την περίοδο με βοήθησε πολύ..
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 21:12, 01-01-10:

1. http://www.freewarefiles.com/Free-PD...ram_50365.html

2. http://www.freewarefiles.com/Some-PD...ram_41776.html
Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O babisgr έγραψε: στις 23:07, 01-01-10:

word to pdf??
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 23:14, 01-01-10:

http://www.clicktoconvert.com/PDF-Co...FQlgZwod4i7E8Q
Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

O babisgr έγραψε: στις 00:05, 02-01-10:

Ευχαριστώ, μόνο που είναι trial...

Τίποτα άλλα??
-----------------------------------------
Υπάρχουν converter για να ενώνω 2 pdf σε 1??? ή να ενώνουν εικόνες σε ενιαίο pdf χωρίς να χρειαστεί να τα μεταφέρω σε word και μετά να τα μετατρέπω σε pdf??
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 10:21, 02-01-10:

"Αγόρασέ" τα!!
Παράθεση

garch

Περιβόητο Μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.

O garch έγραψε: στις 11:37, 02-01-10:

http://sourceforge.net/projects/pdfcreator/

http://sourceforge.net/projects/pdfsam/

Ελπίζω να κάνουν...
Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

O babisgr έγραψε: στις 14:18, 02-01-10:

Το πρώτο που το είδα είναι ολόκληρο και μάλιστα πολύ γρήγορο...
Το δεύτερο δεν πρόλαβα να το ψάξω αλλά φαίνεται ότι έχει πολλές επιλογές
Ευχαριστώ:thanks:

Δυστυχώς μάλλον δεν θα υπάρχουν converters για να ενώνουν πολλές εικόνες σε ενιαίο pdf, ε??
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 15:31, 02-01-10:

Α,αυτό δεν το γνωρίζω...θα ρωτήσω και θα σου πω!
Παράθεση

garch

Περιβόητο Μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.

O garch έγραψε: στις 16:04, 02-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από babisgr
Το πρώτο που το είδα είναι ολόκληρο και μάλιστα πολύ γρήγορο...
Το δεύτερο δεν πρόλαβα να το ψάξω αλλά φαίνεται ότι έχει πολλές επιλογές
Ευχαριστώ:thanks:

Δυστυχώς μάλλον δεν θα υπάρχουν converters για να ενώνουν πολλές εικόνες σε ενιαίο pdf, ε??
Δεν κάνει τίποτα.

Για αυτό που λες δεν ξέρω να σου πω με αυτά τα προγράμματα.... Ίσως μπορείς να το κάνεις με το pdf creator, δεν είμαι σίγουρος, αν όχι θέλει manually να κάνεις pdf και merge....
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 16:20, 02-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από garch
Δεν κάνει τίποτα.

Για αυτό που λες δεν ξέρω να σου πω με αυτά τα προγράμματα.... Ίσως μπορείς να το κάνεις με το pdf creator, δεν είμαι σίγουρος, αν όχι θέλει manually να κάνεις pdf και merge....
Σε σένα αναφερόταν...μλκία έγραψα
Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

O babisgr έγραψε: στις 16:38, 02-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από garch
Ίσως μπορείς να το κάνεις με το pdf creator, δεν είμαι σίγουρος, αν όχι θέλει manually να κάνεις pdf και merge....
Ναι, μόνο αυτό βρήκα.. Αλλά έχω κάτι βιβλία 500+ σελίδων και είναι λίγο χρονοβόρα αυτή η διαδικασία..
Παράθεση

Mariosxania (Μάριος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 536 μηνύματα.

O Mariosxania έγραψε: στις 07:38, 03-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από babisgr
Ναι, μόνο αυτό βρήκα.. Αλλά έχω κάτι βιβλία 500+ σελίδων και είναι λίγο χρονοβόρα αυτή η διαδικασία..
Γιατί άραγε να θές να το κάνεις αυτό?(απλή περιέργεια)
Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

O babisgr έγραψε: στις 10:54, 03-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Mariosxania
Γιατί άραγε να θές να το κάνεις αυτό?(απλή περιέργεια)
Δεν απαντάω σε περίεργους αλλά θα κάνω μία εξαίρεση λόγω ημερών:xixi:
Μου είναι πιο εύχρηστα τα pdf...(για διάφορους λόγους)
Σε φώτισα τώρα, ε??
Παράθεση

Septagram (Παναγιωτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

O Septagram έγραψε: στις 22:00, 04-01-10:

Ενημερωτικα υπαρχει και το Foxit Reader για αρχεια pdf.
Παράθεση

Fedde le Grand

Διακεκριμένο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 20:35, 19-01-10:

Μήπως βοηθήσει αυτό εδώ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αρχαία Χρήσιμο αρχείο με ρήματα. - Από Dimitra95
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Β' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-05-09 στις 13:14.
    • Πώς γίνεται να δω τα κρυφά αρχεία; - Από Bill_1992
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-08-08 στις 22:36.
    • Αρχεία .flac - Από Dark_kronos
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-02-08 στις 02:18.
    • Πολλά αρχεία zip σε ένα - Από nikita13
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-03-07 στις 00:06.
    • Outlook Express και dbx αρχεια - Από Resident Evil
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-03-06 στις 16:55.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα