Ποιο ανδρικό παπούτσι προτιμάτε;

Ποιο παπούτσι προτιμάτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)
  • Πρώτη επιλογή

    Ψήφοι: 9 50.0%
  • Δεύτερη επιλογή

    Ψήφοι: 4 22.2%
  • Τριτή επιλογή

    Ψήφοι: 5 27.8%

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Ειναι 3 στυλ αθλητικων παπουτσιων....
Σας παραθετω 3 αντιστοιχα χαρακτηριστικα παραδειγματα:
1)https://www.cassportswear.com/greek/ProductDet.asp?PID=805&CatID=329&CatPosition=324
2)https://www.netsport.gr/viewdetails.asp?pid=1130&lang=&cid=1&sid=&mid=8
3)https://www.shoe-shop.com/invt/sch340187&bklist=icat,3,,m10144

Ποιο προτιματε (σε ανδρα παντα)?.....?


Μπορουσε καποιος να φτιαξει μια δημοσκοπιση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
To 1o και το 2ο είναι γαμάτα... ενώ το τρίτο χάλια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μιας και δεν ειμαι οπαδός του αθλητικού παπουτσιού, προτιμώ το τρίτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Το πρώτο μόνο. :)









-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
το 3ο..! :) :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Tsus μην μασάς...! Ακού εμένα και τον Πέτρο, ξέρουμε εμείς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σκεφτεσαι να παρεις ενα απο αυτα ετσι;
Προσωπικα δεν με ξετρελαινει κανενα, αλλα αν ηταν να παρω καποια απο αυτα τα τρια θα ηταν ή το πρωτο ή το δευτερο.:) (Μιλαμε μονο απο αισθητικης πλευρας ε!)
Κατα την γνωμη μου ειναι τσιμπημενες οι τιμες στα δυο πρωτα...
Δεν ξερω..ισως βεβαια να εχω συνηθισει και τιμες του Bari γι' αυτο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Απο το 1 και το 2 που ειναι παρομοιο στυλ, προτιμω το 1 νομιζω. Τα All Star γενικα τα λατρευω αλλα το συγκεκριμενο (3) δεν ειναι απο τα αγαπημενα μου. Το κλασσικο σχεδιο σε μαυρο για αντρα πιστευω ειναι ολα τα λεφτα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
To 1o και το 2ο μου φαίνονται αίσχος. Με χίλια το τρίτο.
Γενικά πάντως στο θέμα παπούτσια εσείς οι άντρες είστε πολύ αδικημένοι. Ποτέ δεν έχω δει αντιρκό παπούτσι που να μου αρέσει πάρα πολύ, όλα μου φαίνονται είτε μέτρια είτε χάλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχω αδυναμια στα pumakia οποτε το 2ο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αν και με το περπάτημα που ρίχνω καλύτερα θα ήταν τα αθλητικά αλλά εγώ σαν καλό ούφο προτιμώ το 3 (παρόμοια έχω) διότι μου αρέσει να βλέπω τα πόδια μου να παραμορφώνονται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Michelle πιστεψε με καθολου μα καθολου αδικημενοι δεν ειμαστε στο θεμα "ανδρικο παπουτσι"!
Απλως εσενα δεν σου αρεσουν οσα εχεις δει ή γενικα δεν σου αρεσει το ολο αντρικο "σουλουπι" παπουτσιου πανω στα οποια στηριζονται τα οποια σχεδια.
Αδικημενοι παντως καθε αλλο παρα ειμαστε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κοίτα να δεις....
όλα είναι σχετικά.....
δεν είναι το παπούτσι από μόνο του αλλά και πως είναι φορεμένο
Δε μπορεί δλδ να φορας ενα απ τα τρία και από πάνω βερμούδα ή "καλό" παντελόνι....
Αν με ρωτάς για φόρμα πάντως εγώ ψηφίζω το Νο 2:)
(ή έστω με τζιν αλλά για πολύ κάζουαλ ντύσιμο)
Για οτιδήποτε καλύτερο ντύσιμο, κανένα απ τα τρία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Βλεπω οτι διειστανται κ εχω μπερδευτει..........Ρωταω απλα ποιο παπουτσι ειναι πιο ωραιο:confused:....με τζιν κυριως θελω να το συνδιασω.
Ωραια λοιπον, προτεινεται καποιο αλλο αμα δεν σας αρεσει κανενα!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Απο τα συγκεκριμενα, το 2ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
το 1 και το 3 δεν παλεύονται με τπτ. αν μου βαζες το μαχαίρι στο λαιμό, θα έπαιρνα το 2 :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Ωραια, προτεινετε εσεις λοιπον(τα site αυτα εχουν κ αλλα πολλα)..................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το πρωτο δεν μου το βγαζει, το δευτερο το θεωρω αισχος οποτε κατα την γνωμη μου καλυτερα τα All star αν και ετσι οπως γινει το θεμα με τα allstar δεν θα στο προτινα... οποτε παρε ενα ζευγαρη αρβηλες η μποτες μηχανης να τελιωνεις να τελιωνεις:P. Δες τι ωραια μοντελακια εχει
https://www.shoe-shop.com/invt/grind014&bklist=icat,3,,m10043
https://www.shoe-shop.com/invt/sch320047&bklist=icat,3,,m10357
η αν εισαι του πιο και καλα στυλ
https://www.shoe-shop.com/invt/sch320528&bklist=icat,3,,m10043

Περα απο την πλακα (αν και για μενα μια χαρα ειναι αλλα δεν νομιζω να θες εσυ...) απο αυτα τα τρια θα προτιμουσα το allstar αλλα το κακο ειναι ολοι οσοι το παιζουν ροκαδες το εχουν ριξει στα allstar, αν δεν εχει προβλημα με το οτι ειναι μοδα τοτε τσιμπα τα


BTW ξερει κανεις κανα ελληνικο e-shop που να εχει μποτες μηχανης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και τι πειραζει αμα ειναι μοδα? Για μενα πιο χαζος ειναι αυτος που του αρεσει κατι και δεν το φοραει γιατι ειναι μοδα και γιατι θελει να το παιξει αντισυμβατικος, παρα αυτος που ακολουθει τη μοδα τυφλα. (δεν μιλαω για εσενα κρονε, γενικα μιλαω απλα πηρα αφορμη απο το μηνυμα σου!):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Και τι πειραζει αμα ειναι μοδα? Για μενα πιο χαζος ειναι αυτος που του αρεσει κατι και δεν το φοραει γιατι ειναι μοδα και γιατι θελει να το παιξει αντισυμβατικος, παρα αυτος που ακολουθει τη μοδα τυφλα. (δεν μιλαω για εσενα κρονε, γενικα μιλαω απλα πηρα αφορμη απο το μηνυμα σου!):)

:thumbup:

Κατι αλλο...Τα παπουτσια θα τα παρεις Ιντερνετικα;Δηλαδη απο το διαδικτυο;
Προσωπικα δεν θα το εκανα ποτε.
Το παπουτσι οσο μαματο και να ειναι στην βιτρινα (ή στην οθονη) αν δεν το δω στο ποδι μου...δεν γινεται να το παρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top