Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,448 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,378 μηνύματα σε 92,659 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 461 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Πιστεύετε πώς όλοι έχουμε μικρές ή μεγάλες εξαρτήσεις;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 90)
Ναι
88
97,78%
Όχι
0
0%
Δεν γνωρίζω δεν απαντώ,κοινώς κουμπάκιας
2
2,22%

avantis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη avantis
H avantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H avantis έγραψε στις 16:27, 26-12-06:

Χρονια πολλα και καλα σε ολους σας.Ελπιζω να περασατε,ολοι καλα τα χριστουγεννα.
Για να απαντησω και στην ερωτηση,εγω προσπαθω να μην,ειμαι εξαρτημενη απο κατι γιατι ετσι πιστευω πως ειμαι ελευθερη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,390 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 19:47, 17-05-07:

Εγω δεν έχω κάποιου ίδους τρομερής εξάρτησης που πρέπει να κόψω, ξέρω ότι το τσιγάρο είναι άλλα αυτό είπα πότε θα το κόψω και θα το κάνω, ίσως έχω έξάρτηση στην τηλεώραση, είναι οι τενείες πάθος για μένα, δεν θα μπορούσα να σκευτώ κάτι ποιο μεγάλο απο αυτό

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 19:52, 17-05-07:

Το ίντερνετ είναι το βασικότερο. Μετά τα παπούτσια (μπορώ να αγοράζω ΣΥΝΕΧΕΙΑ) και τα καλλυντικά..

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,392 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 19:56, 17-05-07:

το μωρο μου

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 20:46, 17-05-07:

Είπαμε όχι άνθρωποι καλέ.. αλλιώς δεν το συζητάω και για μένα το μωρό μου είναι η μεγαλύτερη εξάρτηση απ' όλες!

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,392 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 21:10, 17-05-07:

α οκ συγνωμη

Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη suspiria
H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,324 μηνύματα.

H suspiria έγραψε στις 21:28, 17-05-07:

Ο καφές κυρίως. Πίνω 3-4 καφέδες την ημέρα, πάντα σκέτους. Γι'αυτό είναι και τα νεύρα μου τεντωμένα συνήθως

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 21:36, 17-05-07:

Πιστεύω οτι δεν έχω καμία εξάρτηση και από τίποτα.

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 22:14, 17-05-07:

το ιντερνετ ...το διαπιστωσα αυτες τις μερες που μπλοκαρε το μοντεμ μου

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη NINJAKI
H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε στις 23:05, 17-05-07:

το σπαθί μου

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 08:51, 18-05-07:

www.e-steki.com

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 09:02, 18-05-07:

Αμ αυτό που το πας.. αν και μου έχω αποδείξει πως μπορώ ανά πάσα στιγμή να ξεκολλήσω από ένα φόρουμ. (το έχω κάνει ήδη δύο φορές!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,062 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 09:12, 18-05-07:

μουσικη........δυσκολο να ξεφυγεις απο την μουσικη

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 09:16, 18-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
μουσικη........δυσκολο να ξεφυγεις απο την μουσικη
Όντως. Τώρα που το σκέφτομαι ΠΑΝΤΑ παίζει στο background. Ακόμα και στο λεωφορείο έχω mp3 player μαζί..

Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hamsteraki
H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε στις 09:21, 18-05-07:

χμ...
1)Μουσική ΣΙΓΟΥΡΑ
2)Καφές
3)Τσιγάρα
4)Ποτά, Coctails k.o.k
5)Εκδρομές
6)Κινητό
7)Ημερολόγιο

τι άλλα.. τι άλλα....??χμμ

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 09:23, 18-05-07:

Χου, ναι, και το κινητό είναι εξάρτηση.. Πω πω τελικά έχω πολλές ε;

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 09:26, 18-05-07:

α ναι κι εγω χωρις κινητο δεν μπορω... και χωρις φαι νομιζω δεν μπορω

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,359 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:34, 27-02-09:

Τελικά δε θα μπορέσω να κόψω ποτέ τον καφέ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

T_Chameleon

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη T_Chameleon
Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 224 μηνύματα.

O T_Chameleon έγραψε στις 13:40, 27-02-09:

Δεν μπορώ να κόψω το γεγονός να εκφράζομε με ειλικρίνεια και ευθύτητα χωρίς να με ενδιαφέρουν οι τύποι και οι ευπρεπείες….Αν και κάποτε το κόβω αλλά μετά το ξανά αρχίζω σαν το τσιγάρο ένα πράγμα παρόλο που δεν καπνίζω ούτε κάπνιζα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,380 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 21:20, 27-02-09:

...need...more....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 21:28, 27-02-09:

you...need...gym!!!

Παράθεση

jesse_james

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη jesse_james
Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O jesse_james Murdered by a Traitor and Coward έγραψε στις 21:28, 27-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Από τι θεωρείτε οτι είστε εξαρτημένοι και δεν μπορείτε να ζήσετε χωρίς αυτό για πολυ?
'

Από τίποτα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 21:30, 27-02-09:

καφές.-

το μάτι αρνείται να ανοίξει otherwise...

δεν με απασχολεί καθόλου το αν θα είναι φίλτρου, νες, φραπές, χοτ σοτ ή καπουτσίνο- τα έχω δοκιμάσει όλα, και όλα πιάνουν!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sabi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη sabi
H sabi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών , επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,313 μηνύματα.

H sabi έγραψε στις 09:48, 25-03-09:

καφες,τσιγαρα

Παράθεση

provatooo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη provatooo
H provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H provatooo έγραψε στις 12:41, 25-03-09:

το ποδηλατάκι μου!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 22:11, 26-03-09:

την μπουκαλιτσα με το νερακι μου περνω παντα μαζι μου μια οπου και αν παω ακομα και τα τσαντακια τα δοκιμαζω να χωρανε μεσα μια

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,759 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 19:05, 28-03-09:

Ο καφές (φραπέ χειμώνα-καλοκαίρι) ειδικά ο πρωινός.
Αν δεν πιω το πρωί έχω έντονο πονοκέφαλο μέχρι το βράδυ.

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 19:53, 28-03-09:

Εντάξει, πισιά pocket και ...ντουλάπες με ότι αυτά "παρέχουν" σαν επακόλουθο, ακόμη ο ήχος και λιγότερο η εικόνα αλλά μπορώ να ζήσω και δίχως αυτά!

Χωρίς αυτοκίνητο όμως που να μου ανεβάζει την αδρεναλίνη, όχι!!!! (και δεν μου έλειπε ποτέ)

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 00:28, 29-03-09:

Δεν μπορώ να ζήσω ανθρώπους που να νιώθω κοντά μου.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 01:28, 29-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Δεν μπορώ να ζήσω ανθρώπους που να νιώθω κοντά μου.
Mπαρδόν;

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Moby

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Moby
Ο Moby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Moby why does my heart feel so bad... έγραψε στις 03:54, 01-04-10:

την μουσική... ως μελωδία, αναζήτηση, αγχολυτικό, συντροφιά...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

JellyFish (Κακόβουλο Λογισμικό)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη JellyFish
H Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H JellyFish έγραψε στις 09:26, 01-04-10:

Καφές και ιντερνετ.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Achilles
Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 849 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε στις 09:58, 01-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change

Οι μικρές εξαρτήσεις μας!

Άθληση.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Achilles : 01-04-10 στις 11:43.
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 20:56, 10-06-10:

πώς μου ξέφυγε αυτό το τόπικ :

α)δεν μπορώ χωρίς χρήστοκυριαζή

(όπως και όλοι εδώ μέσα , όπως βλέπω)

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
την μπουκαλιτσα με το νερακι μου περνω παντα μαζι μου μια οπου και αν παω ακομα και τα τσαντακια τα δοκιμαζω να χωρανε μεσα μια

αμάν αυτή η γυνή - και προστυχόλογα να της ζητήσουν να πει , θα απαντήσει μετά από σκέψη :
τι μου κάνεις μάαανα μου ;
καλά είσαι ; καιρό έχω να σε πάρω τηλέφωνο , είχα δουλειές , φίλησε μου τον μπαμπά

και εμένα με εκφράζει αυτό
και το μεγαλύτερο ελάττωμα μου είναι ότι είμαι ειλικρινής

λεπόν
οι βασικές εξαρτήσεις μου είναι :

1.chocolate cream από στάρμπακς - έχω βάλει και βόμβα μια φορά ως αντίποινα επειδή τους είχε τελειώσει
2.η οδήγηση με κάμπριο σε μία πολύβουη λεωφόρο (λεωφορείο με ηλιοροφή στην Πατησίων)
3.να ενοχλώ την Καλυψώ στο προφίλ της
4.η μετατροπή του ελεύθερου μου χρόνου σε αγγαρεία και των αγγαρειών σε διασκέδαση
5.να βάζω πλυντήριο με ρούχα που βάφουν
6.να τρώω ζεστή κιμαδόπιτα στην Καλογρέζα και να ζητάω ψιλά από τους περαστικούς για να την συνοδέψω με μπύρα
7.να βλέπω σύγχρονο σκανδιναβικό σινεμά (έχει πολύ πλάκα και σπάω πλάκα)
8.να ενοχλώ την Καλυψώ με πι.μι.
9.το κινητό μου (φιδάκι)
10.κινέζικο μιαμ (ηχοσύστημα)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Eupatridis
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε στις 13:08, 11-06-10:

Εδώ και χρόνια,πινω κάθε μέρα ανελλιπώς πορτοκαλάδα!(σε οποιαδήποτε μορφή,ειτε χυμό,ειτε fanta,ειτε στύβω μόνος μου)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 17:12, 11-06-10:

Η μεγαλυτερη εξαρτηση μου ειναι η σοκολατα.Μια φορα προσπαθησα να την κοψω και τρελαθηκα!Ασε που ετρωγα ολη μερα για να αναπληρωσω το κενο...Ευτυχως που σταματησα την απεξαρτηση γιατι θα ειχα γινει σαν γουρουνα!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 02:13, 24-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Eupatridis
Εδώ και χρόνια,πινω κάθε μέρα ανελλιπώς πορτοκαλάδα!(σε οποιαδήποτε μορφή,ειτε χυμό,ειτε fanta,ειτε στύβω μόνος μου)

εδώ και χρόνια , διαβάζω ανελλιπώς άκυρα ποστ ! (σε οποιαδήποτε μορφή , είτε ρεμπ , είτε μπόρατ , είτε fanta , είτε κάνω μόνος μου)

Παράθεση

lovesome (για σήμερα Debbie ;p)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lovesome
H για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H lovesome λαβ μιουσικ έγραψε στις 02:33, 24-06-10:

Εξάρτησή εε?
Εμμ, έχω πολλές!
Πρώτη είναι το laptop! Δεν μπορώ χωρίς αυτό!
Δεύτερη τα τραγούδια! ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΎΩ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΉ
Τρίτη είναι το μσν! Καλά έχω κόλλημα με το pc το ξέρω!
Λοιπόν,τέταρτη είναι η σοκολάτα![ιδιαίτερα kinder bueno]
Πέμπτη είναι το κρεβατάκι μου! Λατρεύω τον ύπνο!
Εμμ,, αα και έχω υπερβολική αγάπη στα κρασία

Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hakuna Matata
H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε στις 09:43, 24-06-10:

Μα να μην εχω εξαρτηση με τιποτα; Τι'ναι αυτο το πραγμα, ζηλευω. Ολοι εχουν κατι που δε μπορουν χωρις αυτο, εγω δεν εχω πορωθει αρκετα με τιποτα. Δηλαδη οκ, λατρευω το παγωτο αλλα κι αν δε φαω για ενα μηνα δε θα με πολυνοιαξει. Και το τσιγαρο το κοψα χωρις να παθω τιποτα. Και σινεμα θελω μια φορα την εβδομαδα τουλαχιστον αλλα εχω κανει και τρεις μηνες να παω χωρις να λυσσαξω. Και το γυμναστηριο με πορωνει αλλα το χω κοψει κι αυτο κατα καιρους.
Πρεπει να βρω κατι να με κολλησει...

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 250 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 11:59, 05-07-10:

εμμ.. γυμναστική, φρούτα, μουσική, διαδίκτυο κυρίως!

Παράθεση

skoumas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη skoumas
Ο skoumas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O skoumas eστεκι rox έγραψε στις 16:42, 05-07-10:

ίντερνετ, φαγητό, καφές

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,759 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 16:47, 05-07-10:

Καφές.
Αν δεν πιω το πρωί που θα ξυπνήσω, και μάλιστα φραπέ, την υπόλοιπη μέρα έχω φριχτό πονοκέφαλο, κατά καιρούς τον έχω κόψει, αλλά μετά τον ξανάρχιζα..

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 16:51, 05-07-10:

Κινητό και ίντερνετ.

Παράθεση

Deviance ($Con)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Deviance
Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.

O Deviance Programming Itʼs an art unto itself. έγραψε στις 16:56, 05-07-10:

Σεξ

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

klaire1994

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη klaire1994
H klaire1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H klaire1994 :D έγραψε στις 17:25, 05-07-10:

Μμμμμ... έχω φοβερή εξάρτηση από τη σοκολάτα!!! Δεν μπορώ να μην φάω ούτε ένα κομματάκι μετά το φαγητό! Γρρρρ!!!! Ούτε νικοτίνη να ήταν!!!

Παράθεση

apaleytos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη apaleytos
Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O apaleytos έγραψε στις 20:25, 07-07-10:

Χμμ, ας πούμε έχει να κάνει με κρυπτογραφήσεις
(ο σκοπός αγιάζει τα μέσα)

Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,060 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 20:38, 07-07-10:

Καφές, ιντερνετ, κοκα κόλα, μουσική και σοκολάτα.

Παράθεση

angie a (Αγγελική)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη angie a
H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H angie a έγραψε στις 15:06, 09-07-10:

Καφές,κινητό και το να φυλάω πάσης φύσεως αντικείμενο ....μήπως και κάποτε χρειαστεί (στο τέλος τα πετάω όλα μαζί). Το τσιγάρο το είχα κόψει αλλά το ξανάρχισα, δυστυχώς!!!!

Παράθεση

Freee

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Freee
H Freee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Freee έγραψε στις 00:23, 14-07-10:

Έχω εξάρτηση απόοο....το καλό φαγητό και τα μπάνια!!! Και την καλοπέραση με την παρέα!!! http://www.smh.com.au/ffximage/2008/...y__350x400.jpg

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πατρεύς : 14-07-10 στις 00:41. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 19:49, 04-09-10:

υπολογιστης με ιντερνετ... εναλλακτικα βεβαια υπαρχει και η τηλεοραση (δεν πολυβλεπω κανα δυοωρο την μερα πχ μαζι με το φαγητο κτλ) αλλα σε πιρεπτωση που κοπει το ρευμα σπαω τα νευρα μου (αν και υπαρχει και το κινητο κ mp3 αλλα τι να κανεις πια με αυτα)...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους