Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,813 μέλη και 2,410,089 μηνύματα σε 74,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 450 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Πιστεύετε πώς όλοι έχουμε μικρές ή μεγάλες εξαρτήσεις;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
Ναι
89
97,80%
Όχι
0
0%
Δεν γνωρίζω δεν απαντώ,κοινώς κουμπάκιας
2
2,20%

Little_johnny77 (Ιβάν)

Νεοφερμένος

Ο Ιβάν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Little_johnny77 έγραψε: στις 03:50, 28-04-06:

Λοιπόν τώρα το κυριότερο μου κόλλημα είναι το ιντερνετ … μπαίνω το βράδυ για ένα τέταρτο να δω τα νέα … και κολλάω μέχρι της 4-5 και το πρωί πρέπει να πάω σχολείο… Το φαγητό είναι αυτονόητο ,αφού είναι το απαραίτητο για ζωή , όπως και η γυναίκες μετα... ξενύχτι στα κλαμπάκια , τσιγάρα ευτυχώς δεν κάνω… δεν μου έρχεται τίποτα άλλο ,εκτός… μου αρέσει να παίζω με την μικρούλα μου (αδερφούλα εννοώ)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 05:10, 28-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ας κάνω εγώ την αρχή...
Λοιπόν έγω θεωρώ οτι είμαι εξατρημένη απο: το ιντερνετ, τα τσιγάρα και την οποιαδήποτε μορφής καφείνη (καφές, red bull κλπ). Κατα περιόδους και απο κάποιο είδος φαγήτου (πχ παγωτά, κινέζικο)
μεσ στο μυαλο μου εισαι βρε αχουυυυ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 08:59, 28-04-06:

Εξαρτημένη είμαι από τον πρωϊνό καφε, αν δεν πιώ το πρωϊ το iq μου (όσο κι αν είναι αυτό) μετατρέπεται σε iftou.....
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 09:01, 28-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
είμαι απόλυτα εξαρτημένη από τις σοκολάτες,τον έρωτα,το σεξ και..το κινητό μου..!

Ναι.. κι εγω τα ιδια!
Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε: στις 00:18, 29-04-06:

Ναι ναι!!! Σοκολάτα!!! Μεγάλη αμαρτία η σοκολάτα!!!

Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε: στις 00:22, 29-04-06:

καφες,τσιγαρο και το laptop μου
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 15:26, 29-04-06:

Ίντερνετ !! Μαρεσει πολυ. Μπορω να κατσω με τις ωρες. Γιατι δε θα βαρεθω ποτε. Απο το να κανω συλλογη απο ομορφες ή αστειες φωτογραφιες, μεχρι να διαβαζω επιστημονικα αρθρα, οτιδηποτε.

Ειμαι καλοφαγας αλλα ενταξει οχι σε βαθμο εξαρτησης. (παω να φαω τωρα )
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:12, 25-12-06:

Χμ, το μάτι γυαλίζει χωρίς:
1. Σοκολάτα!!!
2. Καφές. Απλά δε μιλιέμαι χωρίς.
3. Γυμναστική. Απλά νιώθω άσχημα, αν για ένα διάστημα δεν κάνω...
4. Ταινίες!!! Ειδικά σινεμά...

Επίσης, τελευταία είμαι στο ίντερνετ... αλλά αυτό δεν είναι μόνιμο, πιστεύω...
Α, και στα μπανάκια ή ντουσάκια μου!!!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 03:30, 26-12-06:

Τελευταία μπαίνω στο ίντερνετ (εδώ μέσα) 10-11 το βράδυ και το σχολάω κατά τις 3-6 το χάραμα

Έλεος, τι εξάρτηση ειν' τούτη;
Α, και το φαΐ επίσης...

Α, και η μουσική βεβαίως-βεβαίως... Γι' αυτό έχω βάλει τα tracks στο πισί μου σε μία απίστευτη τάξη
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 26-12-06 στις 03:44.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 11:44, 26-12-06:

Αν εξαιρέσουμε το internet με το οποίο με έχει πιάσει απίστευτη εξάρτηση, δε νομίζω κάτι άλλο.

Μου αρέσουν πάρα πολλά πράγματα, αλλά εξάρτηση (σε αυτή την φάση) δεν έχω με κάτι.
Παράθεση

avantis

Νεοφερμένος

H avantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H avantis έγραψε: στις 16:27, 26-12-06:

Χρονια πολλα και καλα σε ολους σας.Ελπιζω να περασατε,ολοι καλα τα χριστουγεννα.
Για να απαντησω και στην ερωτηση,εγω προσπαθω να μην,ειμαι εξαρτημενη απο κατι γιατι ετσι πιστευω πως ειμαι ελευθερη.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:47, 17-05-07:

Εγω δεν έχω κάποιου ίδους τρομερής εξάρτησης που πρέπει να κόψω, ξέρω ότι το τσιγάρο είναι άλλα αυτό είπα πότε θα το κόψω και θα το κάνω, ίσως έχω έξάρτηση στην τηλεώραση, είναι οι τενείες πάθος για μένα, δεν θα μπορούσα να σκευτώ κάτι ποιο μεγάλο απο αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 19:52, 17-05-07:

Το ίντερνετ είναι το βασικότερο. Μετά τα παπούτσια (μπορώ να αγοράζω ΣΥΝΕΧΕΙΑ) και τα καλλυντικά..
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 19:56, 17-05-07:

το μωρο μου
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:46, 17-05-07:

Είπαμε όχι άνθρωποι καλέ.. αλλιώς δεν το συζητάω και για μένα το μωρό μου είναι η μεγαλύτερη εξάρτηση απ' όλες!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 21:10, 17-05-07:

α οκ συγνωμη
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 21:28, 17-05-07:

Ο καφές κυρίως. Πίνω 3-4 καφέδες την ημέρα, πάντα σκέτους. Γι'αυτό είναι και τα νεύρα μου τεντωμένα συνήθως
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 21:36, 17-05-07:

Πιστεύω οτι δεν έχω καμία εξάρτηση και από τίποτα.
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 22:14, 17-05-07:

το ιντερνετ ...το διαπιστωσα αυτες τις μερες που μπλοκαρε το μοντεμ μου
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 23:05, 17-05-07:

το σπαθί μου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους