Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,038 εγγεγραμμένα μέλη και 3,035,252 μηνύματα σε 92,139 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 580 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Πιστεύετε πώς όλοι έχουμε μικρές ή μεγάλες εξαρτήσεις;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 90)
Ναι
88
97,78%
Όχι
0
0%
Δεν γνωρίζω δεν απαντώ,κοινώς κουμπάκιας
2
2,22%

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 287 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 19:55, 04-09-10:

Ο υπολογιστής/ίντερνετ είναι η μεγαλύτερη εξάρτηση είμαί ικανή να κάτσω και 15 ώρες χωρίς διάλειμμα και γενικότερα δεν μπορώ να ζήσω χωρίς το mp3 μου!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 20:49, 04-09-10:

δεν υπάρχουν εξαρτήσεις..., αλλά μόνο καλές και κακές συνήθειες....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eugenia92

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eugenia92
H eugenia92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H eugenia92 έγραψε στις 22:07, 04-09-10:

ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και κοκα-κολα...δεν μπορω χωρις (βεβαια εχω και ζαχαρο 30 κατω απ το φυσιολογικο οποτε εξηγειται...)...και σιγουρα το κινητουλι μου...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eugenia92

Νεοφερμένος

H eugenia92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H eugenia92 έγραψε στις 22:08, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από skatoula14
Η μεγαλυτερη εξαρτηση μου ειναι η σοκολατα.Μια φορα προσπαθησα να την κοψω και τρελαθηκα!Ασε που ετρωγα ολη μερα για να αναπληρωσω το κενο...Ευτυχως που σταματησα την απεξαρτηση γιατι θα ειχα γινει σαν γουρουνα!
αχ ποσο σε καταλαβαινω...ειναι ωραια η ατιμη...

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 22:21, 04-09-10:

δεν υπάρχουν μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις..., αλλά συνήθειες....
και το να αναπνέεις, εξάρτηση είναι....
δεν είμαι σίγουρος για αυτό που έγραψα..., αλλά δε γαμ.......

Παράθεση

spyroskaftanis

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spyroskaftanis
Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε στις 22:52, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από eugenia92
ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και κοκα-κολα...δεν μπορω χωρις (βεβαια εχω και ζαχαρο 30 κατω απ το φυσιολογικο οποτε εξηγειται...)...και σιγουρα το κινητουλι μου...
χαχαχαχα!! μου θύμισες αυτό:

Λοιπόν εγώ δεν μπορώ χωρίς υπολογιστή. Τα πάντα τα οργανώνω σε αυτόν.
Τρελένομαι για αυτοκίνητα και παίζω ατέλειωτες ώρες Formula 1 (που είναι το αγαπημένο μου σπορ) στην τιμονιέρα με το playstation.
Ακόμα δεν μπορώ να πω όχι σε γλυκά, πίτσες και οτιδήποτε νόστιμο.
ΑΑ και βλέπω ακόμη παιδικά!!!! Τρέλα!!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:00, 04-09-10:

Σοκολατα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,159 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 23:01, 04-09-10:

ειμαι ο Antwwwnis και ειμαι εξαρτημενος απο διαφορες ιστοσελιδες.
Αλλα εχω κοψει τις πιο πολλες , πχ farmville.com.
Εχω αρχισει και ξεεθιζομαι, οποτε παλι καλα!

Παράθεση

eugenia92

Νεοφερμένος

H eugenia92 έγραψε στις 00:05, 05-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από spyroskaftanis
χαχαχαχα!! μου θύμισες αυτό:

Λοιπόν εγώ δεν μπορώ χωρίς υπολογιστή. Τα πάντα τα οργανώνω σε αυτόν.
Τρελένομαι για αυτοκίνητα και παίζω ατέλειωτες ώρες Formula 1 (που είναι το αγαπημένο μου σπορ) στην τιμονιέρα με το playstation.
Ακόμα δεν μπορώ να πω όχι σε γλυκά, πίτσες και οτιδήποτε νόστιμο.
ΑΑ και βλέπω ακόμη παιδικά!!!! Τρέλα!!
χαχα καλοοοοο..το θυμαμαι αυτο το επεισοδιο..τελειο...καπως ετσι ειμαι κι εγω..και τωρα σοκολατα μασαω..

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:14, 05-09-10:

Μιλαω πολλες ωρες στο τηλ οταν εχω χρονο, παιζει να χασω τον υπνο μου για να κουβεντιαζω

Παράθεση

soulitsa@xd

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη soulitsa@xd
H soulitsa@xd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H soulitsa@xd έγραψε στις 01:29, 05-09-10:

Είμαι εξαρτημένη ααπό το ίντερνετ, ειλικρινά αυτό είναι η ζωή μου..

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 17:35, 08-09-10:

Ταινίες, η μεγάλη μου εξάρτηση. Επίσης, η κόκα κόλα και αποκλειστικά Zero η Light, η κανονική μου φαίνεται υπερβολικά γλυκιά. Ακόμα, η πίτσα... Δεν μπορώ να αντέξω για πολύ καιρό χωρίς αυτήν. Ακόμα τα βιβλία, μυθιστορήματα διαφόρων ειδών και τέλος το πολυαγαπημένο Internet!

Παράθεση

Anthie95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Anthie95
H Anthie95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H Anthie95 έγραψε στις 23:07, 18-10-10:

coffee....

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 13:45, 19-10-10:

Ένα ποτήρι κρασί κάθε βράδυ, μετά από μια κοπιαστική μέρα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 17:06, 22-10-10:

καφεινη τσιγαρο ξενυχτι κινητο και ΣΟΚΟΛΑΤΑ!!!!

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 17:33, 22-10-10:

κάπου εκεί....

Παράθεση

Nickname (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nickname
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 868 μηνύματα.

O Nickname έγραψε στις 17:38, 22-10-10:

Λίγο internet, ιατρικές και αστυνομικές σειρές, σοκολάτες, πατατάκια και clubbing

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 18:12, 22-10-10:

είμαι εξαρτημένος με την ζωή..., δε μπορώ να την κόψω με τίποτα....

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,544 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 19:24, 22-10-10:

η μικρή γλυκιά μου εξάρτηση......

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,318 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 20:36, 22-10-10:

Το LSD

Παράθεση

fly (Μαρια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη fly
H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H fly έγραψε στις 20:49, 22-10-10:

καφες......

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 20:54, 22-10-10:

Yπάρχει μικρή εξάρτηση;

Internet, καφές και άγχος (μετράει )

Παράθεση

katalinos

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη katalinos
Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 476 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 22:50, 22-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Yπάρχει μικρή εξάρτηση;
αυτή που τελικά την νικάς

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 22:58, 22-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από katalinos
δεν υπάρχει νίκη και ήττα στις εξαρτήσεις....
κάθε μέρα είναι ξεχωριστή και κάθε μέρα είναι ένας καινούριος αγώνας απέναντί τους....

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 23:15, 22-10-10:

Όταν κάτι το νικάς εξακολουθεί να λέγεται εξάρτηση;
Μήπως λέγεται πρώην εξάρτηση; (ex-εξάρτηση)

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 23:20, 22-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Όταν κάτι το νικάς εξακολουθεί να λέγεται εξάρτηση;
Μήπως λέγεται πρώην εξάρτηση; (ex-εξάρτηση)
τί σημασία έχει αυτό ρε Θεωδόρα και εσύ...;
ποιά είναι η ουσία; το πώς λέγεται ή αν υπάρχει αντίδοτο....
τώρα αν λέγεται εξάρτηση, αν λέγεται εθισμός, αν λέγεται πόνος, μικρό το κακό....
η ουσία είναι, στο αν θα υπάρχει μέσα σου αύριο....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apro : 22-10-10 στις 23:47.
Παράθεση

katalinos

Πολύ δραστήριο μέλος

O katalinos έγραψε στις 23:21, 22-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Apro
τί σημασία έχει αυτό ρε Θεωδόρα και εσύ...;
και άλλαξε άβαταρ

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 23:29, 22-10-10:

εθισμός, εξάρτηση, γεύση, πόνος....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apro : 22-10-10 στις 23:45.
Παράθεση

katalinos

Πολύ δραστήριο μέλος

O katalinos έγραψε στις 23:38, 22-10-10:

στην θεοδώρα μιλούσα

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 23:42, 22-10-10:

στην θεοδώρα μιλούσα
είμαι εκτός..., δε σου ζητάω συγνώμη, γιατί δεν έχει αξία....
τα έχω χαμένα, μη με παρεξηγήσεις..., είμαι ηλίθιος....

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,318 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 05:20, 23-10-10:

είμαι εκτός..., δε σου ζητάω συγνώμη, γιατί δεν έχει αξία....
τα έχω χαμένα, μη με παρεξηγήσεις..., είμαι ηλίθιος....
Όταν δεν είσαι καλά και δεν έχεις υψηλή αυτοπεποίθηση κατηγόρησε τον κατιλίνο επειδή απλά υπάρχει. Πίστεψε, με πιάνει

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,814 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 09:13, 23-10-10:

Ακόμη μπερδεύεις το S με το C?

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Ηρώ_
H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 257 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε στις 12:57, 23-10-10:

Απο τα βιβλια και την μουσικη!
Αν δεν ακουσω μουσικη μια μερα δεν παει καλα η μερα μου..
Η μουσικη ειναι ο ερωτας της ζωης μου!
Και κατι αλλο που δεν ξερω αν μπορουμε να το πουμε εξαρτηση,ειναι οτι καθε μερα κανω μπανιο 2 φορες....
Εχω ενα θεμα με την καθαριοτητα!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Ηρώ_ : 23-10-10 στις 23:57.
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 13:15, 23-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Edmund
Πίστεψε, με πιάνει
Να πιστεψει, σε πιανει;;

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 23:55, 23-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Edmund
Όταν δεν είσαι καλά και δεν έχεις υψηλή αυτοπεποίθηση κατηγόρησε τον κατιλίνο επειδή απλά υπάρχει. Πίστεψε, με πιάνει
σε πιστεύω... και αυτός σε πιάνει(σε καταλαβαίνει....)
και εγώ νομίζω....

Παράθεση

*natalia5555* (Ναταλία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη *natalia5555*
H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H *natalia5555* sagapw........... έγραψε στις 23:40, 30-10-10:

απο το παγωτο καιμακι,τρελα εχω,χειμωνα-καλοκαιρι υπαρχει αφθονο στο ψυγειο και φεβρουαριο μηνα μπορω να καθομαι να χαζευω τη τηλεοραση και να το καταβροχθιζω

Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,014 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 17:13, 04-03-11:

μεγάλη εξάρτηση: η σοκολάτα...είτε είναι σοκολατίνα από το Parfait, είτε μια lacta, είτε milka, είτε ακόμη και ένα σοκολατούχο γάλα...όλο λέω πώς θα σταματήσω να τρώω αλλά...δεν γίνεται πλέον

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 20:53, 04-03-11:

δεν παω πουθενα αν δεν εχω μαζι μου ενα μπουκαλακι νερο. παντου και παντοτε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 14:12, 06-03-11:

το καφεζακι μου....δεν μπορω να ανοιξω ματακι χωρις αυτο...

Παράθεση

katalinos

Πολύ δραστήριο μέλος

O katalinos έγραψε στις 15:09, 06-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Ένα ποτήρι κρασί κάθε βράδυ, μετά από μια κοπιαστική μέρα.
αυτό το είχε και η Melanie Griffith , για να αναφέρω και μια δική μου εξάρτηση , έχω μανία να κάνω τον Ζορό

είμαι εξαρτημένος με την ζωή..., δε μπορώ να την κόψω με τίποτα....
όλοι θα την κόψουμε κάποτε , μην ανησυχείς (εμότικον-παπάς είναι αυτό , από την έκφραση του μόλις μέτρησε το παγκάρι)

πώς μου ξέφυγε αυτό το τόπικ

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
δεν παω πουθενα αν δεν εχω μαζι μου ενα μπουκαλακι νερο. παντου και παντοτε

αμάν αυτή η γυνή - και προστυχόλογα να της ζητήσουν να πει , θα απαντήσει μετά από σκέψη :
τι μου κάνεις μάαανα μου ;
καλά είσαι ; καιρό έχω να σε πάρω τηλέφωνο , είχα δουλειές , φίλησε μου τον μπαμπά

λεπόν
οι βασικές εξαρτήσεις μου είναι :

1.chocolate cream από στάρμπακς - έχω βάλει και βόμβα μια φορά ως αντίποινα επειδή τους είχε τελειώσει
2.η οδήγηση με κάμπριο σε μία πολύβουη λεωφόρο (λεωφορείο με ηλιοροφή στην Πατησίων)
3.να ενοχλώ την Καλυψώ στο προφίλ της
4.η μετατροπή του ελεύθερου μου χρόνου σε αγγαρεία και των αγγαρειών σε διασκέδαση
5.να βάζω πλυντήριο με ρούχα που βάφουν
6.να τρώω ζεστή κιμαδόπιτα στην Καλογρέζα και να ζητάω ψιλά από τους περαστικούς για να την συνοδέψω με μπύρα
7.να βλέπω σύγχρονο σκανδιναβικό σινεμά (και να ζητάω προβλέψεις για τα όσκαρ από τον φοκούλη)
8.να ενοχλώ την Καλυψώ με πι.μι.
9.το κινητό μου (φιδάκι)
10.Να διαβάζω 10 σελίδες από ένα τόπικ για να βρω ένα τελείως άκυρο ποστ και τελικά να πέφτω σε δικό μου
11. Ή του μπόρατ
12.Να ξελύνω τα κορδόνια από τα μαξιλάρια και μετά σε ανύποπτο χρόνο να τα δένω βρίζοντας τον αργόσχολο που τα έλυσε
13.Όταν κάνω μεγάλη απόσταση με τα πόδια , να μετράω πόσα παρακαρισμένα αυτοκίνητα έχουν κλειστούς καθρέφτες , υποθέτοντας και ανάλογα με το αυτοκίνητο τον διάλογο που έλαβε μέρος . Π.χ. αν είναι μια κάμπριο μερσεντές με φιμέ τζάμια
-ψιψιψουλίνι μου , μου κλείνεις τον καθρέπτη ;
-ναι , τζουτζουκολίνο μου , μισό λεπτό να πάρω το τσαντάκι μου
Αν είναι ένα ξεβαμμένο σεντάν με ψάθες αντί για πλατοκαθίσματα και παιχνίδια στο πίσω κάθισμα
-Γεωργία , κλείσε μωρή χαμούρα τον καθρέπτη , θα τον ψάχνουμε πάλι
-Εμ εδώ που βρήκες και πάρκαρες , κλείστον μόνο σου , εγώ θα πάρω τα παιδιά (συγκαλυμμένη απειλή για περίπτωση διαζυγίου)
14.Επίσης έχω εξάρτηση από το να ψωνίζω από σούπερμάρκετ τακτικά . Πάντα όμως έχω καταρτίσει λίστα με το τι χρειάζομαι , πάντα ψωνίζω ένα καροτσάκι με άσχετα και αφού τα πληρώσω , γυρνάω να πάρω τα 3-4 πιο σημαντικά από αυτά που είχα σημειώσει . Επίσης ελέγχω επί ώρα την ροή στα ταμεία για να δω σε ποιο θα εξυπηρετηθώ πιο γρήγορα , αλλά στο τέλος βαριέμαι τους πολύπλοκους υπολογισμούς και πάω σε ένα στην τύχη (το οποίο συνήθως είναι εξπρές και με διώχνουν)
15.Βλέπω κάθε μήνα το Rumple Fish
16.Στέλνω κάθε μήνα μήνυμα στον Αντωνάκη να ξαναμπεί στο φόρουμ
17.Μπορώ να φάω κινέζικο μόνο άμα έχω ξυλάκια - αλλά τελικά δεν καταφέρνω να το φάω
18.Έχω εμμονη με την αρίθμηση όταν κάνω ποστς
19.Αλλά ευτυχώς το έχω ξεπεράσει
20. Την σταματώ πάντα σε στρογγυλούς αριθμούς

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ina10039 (ina τη περιμενεις?)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ina10039
H ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Ina10039 ειμαι τρελη για δεσιμο!!! έγραψε στις 13:46, 13-03-11:

Σοκολάτα αν δε φάω έστω μια μέρα χωρίς τουλάχιστον γκοφρέτα !!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

EleanaNikos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη EleanaNikos
H EleanaNikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H EleanaNikos ....... έγραψε στις 15:55, 13-03-11:

Μεγάλη εξάρτηση στις σοκολάτες. ..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 13-03-11 στις 17:09. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,951 μηνύματα.

H Imadlak και εσύ φρικάρεις που σου λέω σ'αγαπώ... έγραψε στις 23:43, 14-03-11:

ειμαι εθισμενη στην σοκολατα!!!!!! δεν αντεχω ουτε μια μερα χωρις να φαω!!!!!

Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη karotenia
H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 297 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 00:19, 15-03-11:

ειμαι εθισμενη στον καφε και στις τσιχλες!!!!!!!!!!!ειδικα για τις τσιχλες.....κανω σαν πρεζακι αν δεν εχω

Παράθεση

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Καραγκιόζης
Ο Καραγκιόζης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Καραγκιόζης Ε, ρε, γλέντια! έγραψε στις 14:17, 16-03-11:

Καφές. Χρειάζομαι τουλάχιστον 5-6 κάθε μέρα για να λειτουργήσω φυσιολογικά.

Παράθεση

litsaki94

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη litsaki94
H litsaki94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H litsaki94 έγραψε στις 19:53, 21-03-11:

χωρισ μουσικη... και χωρισ γελιο... αν δεν πω μια αστεια λεξη κατι που θα μου φτιαξει το κεφι.. οχι απλωσ δεν ειμαι καλα .. θελω γιατρο..!!! στανταρακι..!!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

new_day*

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη new_day*
H new_day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H new_day* έγραψε στις 18:17, 22-03-11:

Το mp3 και η φωτογραφική μου μηχανή! Λατρεύω στον ελεύθερο χρόνο μου να παίρνω τη μηχανή μου και να γυρνώ στους δρόμους, φωτογραφίζοντας οτιδήποτε μου τραβήξει την προσοχή!

Παράθεση

Vasilina93 (Βασιλίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vasilina93
H Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 365 μηνύματα.

H Vasilina93 έγραψε στις 00:25, 23-03-11:

Εθισμένη στο κινητό μου, τη σοκολάτα (ειδικά την ΙΟΝ αμυγδάλου και τη 3bit), το φούτερ μου με στάμπα το λογότυπο των Rolling Stones, το βιβλίο συλλογής ασκήσεων των μαθ. κατ. (Εκτός του ότι είναι συνήθεια, μου αρέσει να ασχολούμαι όλη μέρα με ασκήσεις), στο νερό!(νιώθω σαν μπεκρής με το νερό! Πάνω από 5 λίτρα τη μέρα).... Είναι κι άλλα πολλά!!!

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 46,342 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 01:54, 23-03-11:

Εθισμενη στο my cat.,πρωτα απο ολα...τελεια και παυλα..και στο στεκυ βεβαιως βεβαιως..

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 6,449 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 02:42, 23-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από πουπουλινα
Εθισμενη στο my cat.,πρωτα απο ολα...τελεια και παυλα..και στο στεκυ βεβαιως βεβαιως..

Γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους