Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,349 εγγεγραμμένα μέλη και 3,071,931 μηνύματα σε 94,396 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 771 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Πιστεύετε πώς όλοι έχουμε μικρές ή μεγάλες εξαρτήσεις;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 90)
Ναι
88
97,78%
Όχι
0
0%
Δεν γνωρίζω δεν απαντώ,κοινώς κουμπάκιας
2
2,22%

saitama

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη saitama
Ο saitama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O saitama έγραψε στις 06:50, 01-04-11:

Coffee
Internet
HouseMD
Trance Music

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

galla

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη galla
Ο galla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O galla έγραψε στις 16:43, 12-04-11:

Οποσδηποτε,στο ψυγειο τουρτα αμυγδαλου,ενα κοματακι πριν τον υπνο καθε βραδυ,αντε και αλλο ενα αν συκωθεις την νυχτα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 21:31, 12-04-11:

Εκτος απο το καφεδακι μου...,το αφρολουτρο μου με αρωμα λεβαντας ή τριανταφυλλου που με χαλαρωνει...και το μασαζ μου....επισης χαλαρωτικο.... επισης μια κακια συνηθεια που αγωνιζομαι να κοψω γιατι με βλαπτει...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chr96

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chr96
H Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

H Chr96 έγραψε στις 11:35, 13-04-11:

Χμ..

Μουσικη, Φυσικη, Κοκα-Κολα, Cheese-Cake...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stella_metal

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη stella_metal
H stella_metal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H stella_metal έγραψε στις 19:48, 19-04-11:

drums metal k SOKOLATAAAAAAAAAAAA!

Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη RunawayDreamer
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 409 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε στις 20:00, 19-04-11:

Πρώτο και κύριο το ίντερνετ...κατάρα πραγματικά που το γνώρισα. Έχω φτάσει σε τέτοιο σημείο, όπου με βάζω στην ίδια κατηγορία με τα πρεζόνια. Είναι μέρες που καταφέρνω και το αποφεύγω, αλλά μετά λέω, θα κάτσω μια ώρα και μετά θα το κλείσω. Όμως η μια ώρα, γίνεται 2 ώρες και οι 2 ώρες γίνονται 4 ώρες και άλλες τόσες και άλλες τόσες, όπου δε μπορώ να ελέγξω τον εαυτό μου. Άλλη εξάρτηση είναι η μουσική μου, δε μπορώ αν δεν ακούσω μουσική, κάτι παθαίνω, λες και κάτι μου λείπει. Μέχρι στιγμής, δεν έχω ανακαλύψει καμία άλλη προσωπική εξάρτηση, και εύχομαι να μη ανακαλύψω/αποκτήσω. Είναι πραγματικά ψυχοφθόρο(ίσως είναι και βαριά η λέξη που χρησιμοποιώ, αλλά καταλαβαίνεις τι εννοώ, ελπίζω) αυτό που ζω με το ίντερνετ.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΕΡΗΜΟ_ΝΗΣΙ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΕΡΗΜΟ_ΝΗΣΙ
Ο ΕΡΗΜΟ_ΝΗΣΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O ΕΡΗΜΟ_ΝΗΣΙ έγραψε στις 20:13, 19-04-11:

Μες την εξάρτηση, της εξάρτησης, τις εξαρτήσεις, των εξαρτήσεων κατάδικος ισοβίτης.

Παράθεση

darkelf

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη darkelf
H darkelf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H darkelf ημουν η ερημος.. εισαι το νησι μου... έγραψε στις 18:07, 21-04-11:

Η δικη μου εξαρτηση ειναι εκεινος....

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 478 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 18:20, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Ποιές συνήθειες σας δεν μπορείτε να κόψετε με τίποτα? Από τι θεωρείτε οτι είστε εξαρτημένοι και δεν μπορείτε να ζήσετε χωρίς αυτό για πολυ?

ΥΓ: Αναφέρομαι σε πράγματα & συνήθειες και όχι σε ανθρώπους! Μην πει κανεις "το/τη συντροφο μου, τη μαμα μου κλπ"!!

Ας κάνω εγώ την αρχή...
Λοιπόν έγω θεωρώ οτι είμαι εξατρημένη απο: το ιντερνετ, τα τσιγάρα και την οποιαδήποτε μορφής καφείνη (καφές, red bull κλπ). Κατα περιόδους και απο κάποιο είδος φαγήτου (πχ παγωτά, κινέζικο)
Δυστυχώς έχω κι εγώ μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΞΑΡΤΗΣΗ από την καφείνη, αλλά έχω εξάρτηση και από τα ακριβά ρούχα, τα ακριβά παπούτσια, τα ακριβά αρώματα, το κομμωτήριο, όλα τα ηλεκτρονικά γκάτζετ, τους υπολογιστές που τους αγοράζω λες και θα τελειώσουν στην αγορά...., στο σούπερ μάρκετ επίσης ψωνίζω λες και ήρθε πόλεμος , στο άχρηστο και γεμάτο θερμίδες φαγητό βλέπε mac και άλλες σαβούρες, στην σοκολατόπιτα και γενικά ότι έχει σοκολάτα μέσα, ε όσο για το ίντερνετ το συζητάμε κιόλας;;;;; Γιατρέ μου βοήθεια....

Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ShatteredIce
H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε στις 18:22, 21-04-11:

ipod & pc ...μιλάμε για πολύ κάψιμο!!!!!

Παράθεση

DreamRider (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamRider
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

O DreamRider έγραψε στις 19:02, 21-04-11:

Καφες (το τσιγαρο δν το λεω γιατι καφες χωρις τσιγαρο δν υπαρχει) και τη μηχανουλα μου κι ολα τ'αλλα τα βρισκουμε στο δρομο

Παράθεση

Mr.Spiridakos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mr.Spiridakos
Ο Mr.Spiridakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Mr.Spiridakos I <3 GIRLS έγραψε στις 18:12, 22-04-11:

Eεε...πφφ η κοκα κολα, η καλη παρεα , και το pc..αυτα...νομιζω :Ρ

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 18:15, 22-04-11:

Ehh.. Εξαρτήσεις ε;
-Η μουσική (δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτήν)
-Τα ψώνια (ειδικά τα παπούτσια)
-Και ο "σκορπιός"

Αυτά

Παράθεση

epote

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 19:17, 22-04-11:

If you wana hang out you got to take her out
If you wana get down, down on the ground
She dont lie, she dont lie, she dont lie

Παράθεση

darkelf

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη darkelf
H darkelf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H darkelf ημουν η ερημος.. εισαι το νησι μου... έγραψε στις 19:30, 22-04-11:

Πιάνεται να πω το τηλέφωνο;;;;
Έχω εξάρτηση να τον ακούω με τις ώρες...

Παράθεση

Chiyo

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chiyo
H Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H Chiyo έγραψε στις 12:28, 30-05-11:

εγώ παιδιά έχω αυτή τη κακή συνήθεια να τρώω τα νύχια μου :/ χωρίς υπολογιστή και χωρίς κινητό μπορώ να ζήσω, αρκεί να έχω καλή παρέα!

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 12:45, 30-05-11:

Metal forever! \m/

Παράθεση

catgirlbarbara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη catgirlbarbara
H catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 428 μηνύματα.

H catgirlbarbara Ba-Be-Bi έγραψε στις 12:53, 31-05-11:

Χμμμ, εγω ειμαι εθισμενη με τον η/υ, τα γλυκα, και τα βιβλια ( λογοτεχνικα εννοειται). Αυτα.

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,363 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 21:51, 31-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από catgirlbarbara
Χμμμ, εγω ειμαι εθισμενη με τον η/υ, τα γλυκα, και τα βιβλια ( λογοτεχνικα εννοειται). Αυτα.
Χα! τη συμτωση κι εγω στα ιδια ακριβως ειμαι εθυσμενη!!!Και απο γλυκα πρωταγωνιστει η σοκολατα σε ολες της τισ μορφεσ!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 574 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 22:09, 01-06-11:

α) Μουσική. τρελή εξάρτιση όμως
β) Τηλεόραση.

Παράθεση

mariagezz (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariagezz
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H mariagezz έγραψε στις 13:26, 10-06-11:

το ιντερνετ, τα λογοτεχνικα βιβλια, παγωτα και γενικα το φαγητο, το σινεμα!

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,744 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 13:32, 10-06-11:

σοκολατααααα!!!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mel999 (Τζάνα η Μελι(τζά)να)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mel999
H Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H mel999 χασκογελώντας έγραψε στις 13:57, 10-06-11:

Δεν μπορώ να ζήσω χωρίς να ακούσω μουσική έστω για λίγα λεπτά κάθε μέρα...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eLena danZa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eLena danZa
H eLena danZa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H eLena danZa '' I don't do fashion I am fashion'' έγραψε στις 09:21, 13-06-11:

έγω δε μπορώ να ζήσω χώρις μουσική , χωρίς χορό , χωρίς γέλιο και χάρα στη ζωή μου και χωρίς να κοιτάζω τον ουρανό κάθε μέρα!!

Παράθεση

Mert

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mert
Ο Mert αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Mert έγραψε στις 01:57, 15-08-11:

Ίντερνετ και εγώ, σοκολάτες (μεγάλη λατρεία η Crunch) & μουσική (κυρίως soundtracks από σειρές ή ταινίες).

Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tzenaki_m
H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε στις 15:40, 03-09-11:

μουσικη,κιθαρα,ιντερνετ,βολτες-για καφε κτλ-

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 17:28, 03-09-11:

Τσίχλες. <3

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 590 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 08:44, 17-09-11:

Αρχικά το αυτοκίνητό μου που το υπεραγαπώ και που με συντροφεύει σε όλες μου στην καθημερινότητά μου και σε όλες μου τις εξορμήσεις.
Η μουσική που δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτή.
Το τηλέφωνό μου, ντρέπομαι που το λέω, αλλά κακά τα ψέμματα μου είναι απαραίτητο.
Ενα τσιγαράκι με το καφέ μου.
Ενα μπουκάλι με νερό που κουβαλάω πάντα μέσα σε κάθε τσάντα.
Και τέλος η κρέμα προσώπου μου που επίσης έχω μία εφεδρική μαζί μου σε περίπτωση που ξενοκοιμηθώ.

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,594 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 08:48, 17-09-11:

Εγω ειμαι λιγο εξαρτημενος στον καφε. . .Δεν βρισκω κατι αλλο στο οποιο να εχωω εξαρτηθει...

Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sofaki Loony
H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε στις 08:59, 17-09-11:

το ιντερνετ <=== shame on me

Παράθεση

delirium (Βασιλης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη delirium
Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός . Έχει γράψει 152 μηνύματα.

O delirium I was blessed to be cursed έγραψε στις 08:33, 18-01-12:

Τσιγάρα, καφές, ποτό, τζόγος και ίντερνετ... ;-)

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 11:14, 18-01-12:

Σε ιεραρχική σειρά:
Ιντερνετ
Τσιγάρα
Σοκολάτα
Σκόρδο (μην κοροιδεύετε, αν δεν φάω σκόρδο κάτι παθαίνω!)
Σουβλάκια/πίτσες

Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 11:37, 18-01-12:

ηλεκτρονικο τσιγαρο (πια)
καλη μουσικουλα
να γραφω
η τοξοβολα μου (την εχω αβαταρ)

Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,442 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 23:50, 18-01-12:

Χμμμμ.

Κοκα κολα και το αι σκουλ

Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 15:30, 19-01-12:

μεγαλη εξαρτηση για μενα ειναι το κινητο...και ο καφες...μικρες εξαρτησεις δεν εχω...ή κολλαω σε κατι ή τιποτα...

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 16:02, 19-01-12:

Τσιγαρα, καφες, ποτο και ιντερνετ

Παράθεση

eco-warrior (Μπάμπης ή Αμφιάραος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη eco-warrior
Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 771 μηνύματα.

O eco-warrior ... έγραψε στις 16:25, 19-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
Tον καφε κόψε... Κατά τ' άλλα μια χαρά!

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,744 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 22:21, 19-01-12:

η μεγαλυτερη μου εξαρτηση ειναι το κινητο

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 11:20, 20-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
μήπως έκανες ένα λαθάκι?

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 11:43, 20-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
μήπως έκανες ένα λαθάκι?
μην το λες! τις τελευταιες μερες καταναλωνω μεγαλες ποσοτητες του εν λογω ροφηματος

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:55, 20-01-12:

Δηλώνω εξαρτημένη με τις κρέμες προσώπου και σώματος και τα καλλυντικά
Το συνειδητοποίησα σ'ημερα καθώς έψαχνα μανιωδώς κάτι συγκεκριμένο κι όταν έπεσε το μάτι μου σε άλλα, εξαρτήθηκα και κόλλησα επι μιάμισυ ώρα. Επίσης το συνειδητοποιώ κάθε φορά που πάω στα χοντος που περνάνε ώρες δοκιμάζοντας. Τελ. φορά έμεινα στα Χόντος για ένα δίωρο. Χάθηκα με μια φίλη στο κατάστημα - εκείνη σε άλλο σταντ, εγώ σε άλλο και βρεθήκαμε στα ταμεία

Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη blackgirl
H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 208 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε στις 15:32, 20-01-12:

είμαι εξαρτημένη από το Mp4 μου το συνειδητοποίησα πριν από καμιά βδομάδα που το είχα χάσει.... Δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτό και όταν δεν έχει μπαταρία τρελαίνομαι

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 11:58, 21-01-12:

νουτελα

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 18:16, 22-01-12:

ΑΑ!!!και το mp3...καθε μερα κανω μια ωρα και κατι να παω στην σχολη...δεν αντεχω χωρις μουσικουλα

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,550 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 07:54, 25-01-12:

Η μουσική κάθε πρωί στο metro και τον ησαπ....Απαραίτητη προϋπόθεση για μια όμορφη ημέρα και για πρωινό χαλάρωμα....

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 08:55, 25-01-12:

Παλια εξαρτηση,το WoW.Σοβαρα μιλαω,για πεντε χρονια.Ζουσα και κοιμομουνα μονο με το παιχνιδι.Δηλωνω καθαρος 3 χρονια τωρα.
Τωρινες εξαρτησεις:Ιντερνετ,καφες,ποδηλατο, και εκεινη!!!!

Παράθεση

x_xChristine (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη x_xChristine
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.

H x_xChristine έγραψε στις 09:46, 11-02-12:

nutella
μπύρα
μουσική εννοείται (:
κιθάρα
και το να σπάω τα νεύρα στην αδερφή μου !

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 20:29, 28-03-12:

Την μπιριμπα.
Δυστυχως αυτη η συνηθεια αναγκαστικα κοπηκε απο μονη της, γιατι πλεον ειναι δυσκολο να βρεις ατομα να σχηματισεις τετραδα. Παλιοτερα ομως λιωναμε στην μπιριμπα. Αν θυμαμαι καλα το ρεκορ μου ηταν ενα συνεχομενο 11ωρο.Ρεβανς στη ρεβανς πηγαινε συνεχεια. Συναντηθηκαμε κατα τις 9 το βραδυ και τελειωσαμε κατα τις 8 το πρωι της επομενης μερας. Και ειχα και σχολειο κιολας. Ημουν γ' λυκειου. Θυμαμαι ετρεχα να προλαβω να περασω απο το σπιτι μου να παρω την τσαντα μου και να παω στο σχολειο. Σημερα δυστυχως ολοι παντρευτηκαν και εχουν αλλες προτεραιοτητες...οποτε αντιμετωπιζω στερητικα συνδρομα.

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 22:50, 28-03-12:

καφές, τσιγάρο, σοκολάτα, μουσική.

Παράθεση

MakingMirrors (Ντένια)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη MakingMirrors
H Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών . Έχει γράψει 169 μηνύματα.

H MakingMirrors White Horse έγραψε στις 23:00, 28-03-12:

το σεξ, ο χορός, το τρεξιμο, η μουσική, η σοκολάτα και φυσικά το ιντερνετ

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους