Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η πρώτη σχέση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 07:32, 13-10-10:

Πρώτη σχέση στο Γυμνάσιο.... κράτησε 2 εβδομάδες....
Με είχε ρωτήσει θυμαμε!! "Μπορώ να σε φιλήσω ; και εγώ του απάντησα " ε!! τι με ρωτάς..
Δεν εντοιποσιάστηκα...
Να πω και για την δευτερη!!! χαχαχα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 07:37, 13-10-10:

Ωραίο θέμα.. Ολοκληρωμένες σχέσεις 5, γενικά σχέσεις δεν μετραώ γιατί θα χάσω το μέτρημα.. Η μεγαλύτερη απο οοοόλες διήρκησε το τεράστιο διάστημα των 3 εβδομάδων! Οπότε δεν μιλάω για σοβαρή σχέση!
Ναι είμαι πολύ δύσκολος άνθρωπος,i know..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hetfield
Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 315 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε στις 07:41, 13-10-10:

Πρωτη σχεση στο Γυμνασιο που κρατησε μοναχα 1 ωρα!
Δε νομιζω να υπαρχει καλυτερη επιδοση

Απο κει και περα, η πιο σοβαρη μου σχεση κρατησε 2 χρονια

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 07:52, 13-10-10:

Η πιο σοβαρή μου σχέση κράτησε 2 χρόνια αλλά η σοβαρότερη μετά από χρόνια Παντρεύτηκα!!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kate-Bender
H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 12:23, 13-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από SICX
δν εχω κανει γενικα σχεση ακομα...
Δεν χανεις κατι..
εγω καταλαβα παντως πως η παρεα που ειχα ολα αυτα τα χρονια εχει πολυ μεγαλυτερη αξια,απο μια σχεση που τυχαινει κιολας να μου γαμα εν τελει την ψυχολογια..Δεν ειναι σοβαρα ολα τα ατομα,ιδιως σε τετοιες ηλικιες...κοιτανε απλα την παρτυ τους...αυτη ειναι η αληθεια..Δυσκολο να βρεις ενα ατομο που πραγματικα θα σε αποδεχτει οπως εισαι ..και με τις πιθανον ιδιοτροπιες σου.Αν θες μαλιστα και μια κοπελα που θεωρειται γενικως ωραια,εκει υπαρχει συνηθως παραπανω προβλημα...Προφανως θα καταλαβες τι εννοω..Οχι δεν ειναι ολες ετσι,αλλα πολλες...
Εγω για να πω και το παραπονο μου,στην αρχη με τον δικο μου ,ειμασταν πολυ καλα...Μου εστελνε μυνηματα καθε μερα και μου ελεγε γλυκολογα,σε καθε ομως μυνημα..Πριν σχολασω μου ειχε ηδη στειλει μυνημα,οταν σχολουσε μου εστελνε παλι..Γενικα ηταν ενθουσιασμενος,ωσπου το εφερε η συζητηση και του ειπα πως δεν εχω ολοκληρωμενες σχεσεις...Ειναι ωραιο παιδι οπως και προανεφερα σε ποστ και εχει ολοκληρωσει..και θα επιθυμουσε να συμβει το ιδιο με εμας....να που εγω ομως δεν θελω..και σιγα σιγα το νιωθω πως ξενερωνει..και ξενερωνω και εγω με την σχεση..Οχι δεν μετανιωνω ακριβως για οτι εγινε,αλλα και σχεση να μην εκανα δεν θα εχανα κατι ιδιαιτερο..Ακομη δεν χωρισαμε,αλλα δεν πολυγουσταρω τετοια κατασταση..και οπου να'ναι θα γινει,αν δεν αλλαξει την σταση του..Εδω θα φανει η σοβαροτητα του..
Οταν θελησεις να κανεις παντως πραγματικα σχεση και οχι επειδη "πρεπει",θα βρεις αυτο που θα σου αρεσει..Θα παιδευτεις,αλλα αν εισαι ξεκαθαρος και εχεις σχηματισει εικονα αυτου που ψαχνεις θα το βρεις σιγουρα..Βεβαια θα πρεπει και να αντιστοιχει στην πραγματικοτητα..δεν μπορουμε ολοι/ες να εχουμε σχεσεις με μοντελα..Σκεψου τι σου αντιστοιχει και πανω απο ολα μην στεναχωριεσαι/απελπιζεσαι,ολα θα ερθουν στην ωρα τους

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 12:52, 13-10-10:

να μου γαμα εν τελει την ψυχολογια

...κάτι στιγμές, νοιώθω πως είμαι απολίθωμα δεινοσαύρου, και δεν μου έχει μείνει τίποτα παρά να εκλείψω.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loth

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loth
H Loth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.

H Loth έγραψε στις 13:00, 13-10-10:

στα 16 και κρτάτησε 3 χρόνια τ'ωρα στα 20 έχω την επόμενη, 'ενας χρόνος... όσο γοια το σοβάρή δεν έχουμε βλεψεις γάμου ... αλλά έχω κτ'ισει 2 πολύ σημαντικές σχέσεις όπου μέσα από αυτές με ανακαλύπτω και ωριμάζω

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Loth : 13-10-10 στις 13:14.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 16:22, 13-10-10:

Ήμουν 14 και κράτησε 1 χρόνο.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Wrong (αβάπτιστη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wrong
H αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H Wrong έγραψε στις 17:31, 10-11-10:

δεν έχω κάνει σοβαρή σχέση ακόμα...γενικά, συνήθως είμαι των ελευθέρων σχέσεων, οπότε δεν μπορώ να χαρακτηρίσω κάτι από όλα αυτά "σχέση"...

Παράθεση

fly (Μαρια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη fly
H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H fly έγραψε στις 18:21, 10-11-10:

πρωτη σχεση στα 15...κρατησε σχεδον 4 υπεροχα χρονια και τελειωσε προσφατα... μεσα απο αυτην ομως εγινα σιγουρα πλ καλυτερος ανθρωπος,εδωσα και πηρα πολλα...

Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 23:57, 10-11-10:

Μία σχέση έχω κάνει και είμαστε τώρα στον 8ο μήνα......ελπίζω σε κάτι μακροχρόνιο

Παράθεση

ioan9elena (Elena)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ioan9elena
H Elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H ioan9elena έγραψε στις 20:17, 22-11-10:

Στα 14..κρατησε λιγο λιγοτερο απο 4 χρονια και οπως συμβαινει συνηθως σ'αυτες τις περιπτωσεις,με σημαδεψε και μου εμαθε πολλα...

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 12:24, 23-11-10:

με σημαδεψε και μου εμαθε πολλα...
Και οι δυο σας 14;
...Τι πολλά μάθατε; Τα deathmatch στο CounterStrike?

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ioan9elena (Elena)

Νεοφερμένος

H Elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H ioan9elena έγραψε στις 18:23, 23-11-10:

CounterStrike??χαχαχαχα εγω ημουν 14..αυτος ειναι αρκετα μεγαλυτερος..

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 02:56, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από ioan9elena
αυτος ειναι αρκετα μεγαλυτερος..

50????

Παράθεση

ioan9elena (Elena)

Νεοφερμένος

H ioan9elena έγραψε στις 14:15, 27-11-10:

Μεγαλύτερος είπα,όχι μεσήλικας..

Παράθεση

γεωργια33 (Ελένη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη γεωργια33
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H γεωργια33 έγραψε στις 21:24, 10-04-12:

εγώ αν και είμαι 12 εκτός οτι δεν είχα ποτέ σχέση δεν νομίζω να έχω ποτέ!

Σημείωση:
Τα μηνύματα από 67 έως 83 προέρχονται απο split του θέματος "Το πρώτο σας φιλί".

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 09-06-12 στις 19:44. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω μετακίνησης μηνυμάτων
-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

μαριώ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μαριώ
H μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

H μαριώ έγραψε στις 22:03, 18-04-12:

Ελα βρε γεωργια μου, τι ειναι αυτα που λες; Και βεβαια θα ερθουν και σχεσεις και απ' ολα. Δεν χρειαζονται απογοητευσεις

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rosstrobon (Τανάσης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rosstrobon
Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Rosstrobon έγραψε στις 23:27, 18-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από γεωργια33
Σαν να με ακούω εμένα στα 12,βέβαια όταν ήρθε,4 χρόνια μετά,πετούσα από την χαρά μου και δεν το πίστευα.

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 14:34, 19-04-12:

Δώδεκα είσαι,όχι 52,για να μιλάς με τόση απελπισία.

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 15:09, 19-04-12:

Αν και θα βγω of topic δε θα αντεξω να μην απαντησω στη Γεωργια μας (επικληση στους mods για κατανοηση )
Οταν που λες Γεωργια μου ημουν κι εγω 12 ελεγα ακριβως το ιδιο πραγμα , το ιδιο ομως.Πιστευα οτι ποτε δε θα εμπαινε στον κοπο καποιο αγορι που μου αρεσει να με φιλησει.Με θεωρουσα ασχημη , αχαρη κλπ κλπ . Εν ολιγης τα εβλεπα ολα πανω μου αρνητικα...Μεχρι που στην εκτη και στην πρωτη γυμνασιου ειχα κι εγω σαν κοριτσακι καποια φλερτ τα οποια οπως και να εχει σου ανεβαζουν το ηθικο...τωρα συνεχεια μη περιμενετε ...
Θελω να καταληξω οτι δεν εισαι το μονο κοριτσι που εχει αυτη την εντυπωση...Και αν οχι ολες , οι περισσοτερες καναμε λαθος
ΥΓ :
εγώ αν και είμαι 12
Εισαι ακομα μικρουλα βρε εχεις ολο τον καιρο μπροστα σου...εδω εμενα θεωρω μικρη σχετικα!Δε χρειαζεται να βιαζεσαι , ολα θα ερθουν φυσικα και ομορφα.Μη ξεχνας οτι τα καλυτερα πραγματα σου συμβαινουν εκει που δε το περιμενεις

Παράθεση

tasos78

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tasos78
Ο tasos78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O tasos78 έγραψε στις 18:30, 30-04-12:

και εγω τα ιδια πιστευω δλδ ειμαι 14 και ουτε μια φορα,μαλλον δεν θα γινει τπτ

Παράθεση

~Lös~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Lös~
H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 19:10, 18-05-12:

δεν είναι δυνατόν ν'ακούω παιδιά ουσιαστικά (γιατί για παιδιά πρόκειται) 12 και 13 και 14 ετών να παραπονιούνται που δεν είχαν σχέση και ότι εφόσον δεν είχανε μέχρι αυτήν την ηλικία δε θα έχουν ποτέ...δηλαδή μέχρι τα 16-17 γιατί έχετε αυτήν την τόσο ανεξήγητη μανία να τα ζήσετε όλα;Προτιμάτε να τα έχετε δει και μετά να ''γεράσετε'' πριν την ώρα σας;Εγώ τα 17 κοντεύω και παρά τις ευκαιρίες που είχα ήταν επιλογή μου να μην κάνω ακόμα καμία σχέση γιατί εντάξει,μπορεί να είχα κάποια κολλήματα/έρωτες[όπως θέλετε πείτε το] από το γυμνάσιο μέχρι τώρα,αλλά ποτέ μου δεν ένιωσα έτοιμη να κάνω τέτοιο βήμα,διότι δεν ήθελα να πληγωθώ και να μετανιώσω για κάτι που θα νόμιζα αρχικά πως ήταν ιδανικό, ενώ θα αποδεικνυόταν πχ λάθος![γιατί πιστεύω ότι στην ηλικία που είμαστε οι σχέσεις δεν ευσταθούν ουσιαστικά]..εγώ λέω να ζήσει ο καθένας την ηλικία του κι όταν είναι να έρθει και η σχέση [η ουσιαστική όμως σχέση],τότε θα έρθει!οι βιασύνες δεν ωφελούν συνήθως,ίσα ίσα καταστρέφουν κι έχουνε άσχημες επιπτώσεις όταν κάτι γίνεται πρόωρα..για τον καθέναν μας βέβαια δεν είναι ίδια τα δεδομένα,ο καθένας σε διαφορετικό τόπο/στιγμή/χρόνο θα καταλάβει πότε θα είναι έτοιμος για ένα τέτοιο βήμα!τώρα για ένα φιλί,εντάξει,δεν έχω να πω κάτι για κάποιον που έτσι θέλει να ζει [περιστασιακές σχέσεις ας πούμε],αλλά κατά την ταπεινή μου γνώμη το φιλί πρέπει να το δίνεις σ'έναν άνθρωπο για τον οποίο νιώθεις πραγματικά πολλά και είσαι πανέτοιμος/η να δώσεις!

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 18:28, 23-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από tasos78
ρε συ αυτα δεν εχουν συγκεκριμενη ηλικια στην τελικη εχω ακουσει κ β' λυκειου που τα φτιαχνουν 1η φορα με κοπελα
χαλαρωσε

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 19:49, 27-05-12:

Εμενα γιατι σε αυτη την ηλικια δεν με ενοιαζε καθολου κατι τετοιο??δεν το σκεφτομουν καν...
Αν τα κανεις ολα απο τα 12 μετα τι θα κανεις δηλαδη?? δεν χρειαζεσαι να βιαζεσαι...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Coolcat (Nina)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Coolcat
H Nina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Coolcat Toute méchanceté vient de faiblesse. έγραψε στις 17:47, 04-06-12:

Και εγώ 12 είμαι και δεν έχω σχέση...αλλά δεν χρειάζεται να χαλιέσαι. Τόσα αγόρια υπάρχουν στον πλανήτη...Σίγουρα κάτι θα γίνει κάποια στιγμή.

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,389 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 18:16, 04-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Coolcat
Και εγώ 12 είμαι και δεν έχω σχέση...αλλά δεν χρειάζεται να χαλιέσαι. Τόσα αγόρια υπάρχουν στον πλανήτη...Σίγουρα κάτι θα γίνει κάποια στιγμή.
Όχι, αφού δεν έγινε μέχρι τα 12 δεν θα γίνει ποτέ.

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 21:06, 04-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Coolcat
Mπα...Πολλοί το γυρίζουν πλέον

Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 23:20, 04-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από tasos78
Eλεος..Θέλω να βγάλω κάτι απο μέσα μου και είναι το κατάλληλο τόπικ αυτό για να τα βγάλω..
Έχουν αρχίσει όλα τα νιάνιαρα απο 9 χρονών να κλαίγονται για σχέσεις...Επιπλέον όλα θέλουν να τα κάνουν όλα γρήγορα να ξεμπερδεύουν..
ΕΛΕΟΣ..Ζήστε την ηλικία σας..Πέστε με κακιά πέστε με ότι θέλετε αλλά ήμαρτον..
Αμά ήταν έτσι ρε παιδιά να είχαμε εξάψεις απο τα 11,12... χαίρω πολύ. Τα σκιρτήματα στα θρανία ναι αλλα όχι αυτό το πράμα που γίνεται την σήμερον ημέρα..

Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nioniosmeg
Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε στις 08:30, 05-06-12:

Ε, ψιτ.
Άμα γουστάρουν τα παιδιά να έχουν σχέση από τα 5, δεν θα τους πεις εσύ όχι.

Θα ήθελα να βγάλω από μέσα μου ότι έχουν αρχίσει όλοι οι άκυροι από 15 χρονών να κλαίγονται για τα παιδάκια που άρχισαν να μπαίνουν στην εφηβεία πριν την ώρα τους, χωρίς οι ίδιοι να καταλαβαίνουν ότι μπήκαν στην εφηβεία πριν από την ώρα τους άμα τους συγκρίνουμε με τους γονείς τους.

Ευτυχώς ο κόσμος αλλάζει και ο τρόπος σκέψης γίνεται πιο φιλελεύθερος, by the minute, και σιγά σιγά απόψεις σαν αυτές θα σβήσουν (ίσως για να ξαναεμφανιστούν στην επόμενη γενιά).

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,389 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 10:30, 05-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από nioniosmeg
Ε, ψιτ.

Θα ήθελα να βγάλω από μέσα μου ότι έχουν αρχίσει όλοι οι άκυροι από 15 χρονών να κλαίγονται για τα παιδάκια που άρχισαν να μπαίνουν στην εφηβεία πριν την ώρα τους, χωρίς οι ίδιοι να καταλαβαίνουν ότι μπήκαν στην εφηβεία πριν από την ώρα τους άμα τους συγκρίνουμε με τους γονείς τους.

Ευτυχώς ο κόσμος αλλάζει και ο τρόπος σκέψης γίνεται πιο φιλελεύθερος, by the minute, και σιγά σιγά απόψεις σαν αυτές θα σβήσουν (ίσως για να ξαναεμφανιστούν στην επόμενη γενιά).
Man, εγώ στα δώδεκα το μόνο πράγμα που είχα στο μυαλό μου ήταν να παίζω μπάλα και football manager

Δες τους λέμε τι να κάνουν, απλώς έχει πλάκα και προσωπικά το βρίσκω αστείο.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 10:31, 05-06-12:

Πρώτον δεν είμαι γάτα.
Εγώ καλέ μου φίλε δεν είπα σε κανέναν όχι..Ας κάνουν ότι θέλουν, μικρό το κακό για μένα..Απλά δεν το θεωρώ φυσιολογικό να βλέπω ένα 12χρονο να λέει οτι επειδή δεν έχει κάνει ποτέ του σχέση μέχρι τα 12 δεν θα κάνει και ποτέ. Αυτό είναι αν μη τι άλλο τραγικό.
Πολύ άκυρη η σύγκριση σου.
Ναι, ευτυχώς που γίνεται πιο φιλελεύθερος όπως λες και εσύ ο τρόπος σκέψης και επιτέλους αυτές οι παγιωμένες αντιλήψεις (σαν τις δικές μου ένα πράμα) να εξαλιφθούν..

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nioniosmeg
Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε στις 15:30, 05-06-12:

Lawl, δεν απάντησες σε τίποτα.

Το 12χρονο παραλογίζεται όταν λέει ότι δεν θα κάνει σχέση ποτέ, σο γουάτ, θα μεγαλώσει, είναι 12.
Εγώ προσωπικά κάτι παιδιά που αρχίζουν σχέσεις (και σεξουαλικές άμα θες) στα 11 και στα 12 και στα 13 τα επικροτώ, γιατί βγαίνουν από το καβούκι που τους έχωσε η κοινωνία πολύ πιο γρήγορα από ό,τι εμείς ή εσείς (δεν ξέρω και τι ηλικίας είσαι).
Τουλάχιστον το 12χρονο δεν περιμένει τον πρίγκηπα στο άσπρο άλογο.

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Man, εγώ στα δώδεκα το μόνο πράγμα που είχα στο μυαλό μου ήταν να παίζω μπάλα και football manager

Δες τους λέμε τι να κάνουν, απλώς έχει πλάκα και προσωπικά το βρίσκω αστείο.
No say ρε
Ούτε κι εγώ είχα παλιότερα καμιά καούρα για τέτοια θέματα, αλλά χαίρομαι τα μικρά παιδιά που έχουν.

Παράθεση

soteri0s

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη soteri0s
Ο soteri0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O soteri0s έγραψε στις 15:37, 23-06-12:

Πρώτη σχέση στα 18. Δεν ολοκληρώθηκε όμως ποτέ.
Δεύτερη στα 29 (λόγω αφοσίωσης στις σπουδές -- κι όμως...)

Ηθικό δίδαγμα προς 15χρονα: μην βιάζεστε, δεν θα πάθετε και τίποτα χωρίς σχέση... Κάντε το όταν είστε έτοιμοι/ες

Παράθεση

Olie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Olie
H Olie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Olie έγραψε στις 17:48, 07-07-12:

Στα 15.. Κρατησε 6,5 μηνες.. Ηταν ωραια μεχρι που με χωρισε.. Δεν πειραζει ομωσ! Πλεον εχω βρει καποιον που μ αγαπαει κι ειμαστε καλα εδω και 8 μηνες!!

Παράθεση

Esgrimista

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Esgrimista
Ο Esgrimista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O Esgrimista έγραψε στις 18:02, 07-07-12:

Η πρώτη μου σχέση ήταν στα 16 μου και κράτησε 13 μήνες. Ήταν οι καλύτεροι 13 μήνες που έχω περάσει, χωρίς να σημαίνει πως δεν υπήρχαν άσχημα. Όμως οι μήνες που ακολούθησαν το χωρισμό ήταν απλά μαύροι. Αν ένα πράγμα είναι σίγουρο, είναι πως θα το ζούσα ξανά και ξανά έτσι όπως ακριβώς ήταν. Όμως επίσης, θα το τέλειωνα ξανά και ξανά όπως το τελείωσα, γιατί όσο τέλεια κι αν σου φαίνονται αρχικά τα πράγματα, σόρρυ, αλλά δεν μπορείς να μείνεις με τον ίδιο άνθρωπο "για πάντα" -μην αρχίσω τα καντήλια.

Παράθεση

maria98

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη maria98
H maria98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H maria98 έγραψε στις 13:52, 08-07-12:

στα 12 και κατι και κρατησε περιπου 8 μηνες

Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 13:59, 08-07-12:

Στα 18 και κρατάει ακόμα. =)

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 14:01, 08-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από aegloswen
Στα 18 και κρατάει ακόμα. =)
^.^

Παράθεση

Emile

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Emile
Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Emile έγραψε στις 17:39, 08-07-12:

Η πρώτη μου σοβαρή σχέση, ήταν στα 14 (τώρα πρόσφατα δηλαδή), της είπα τα αισθηματά μου (τη καλύτερη-χειρότερη στιγμή, είχε μόλις χωρίσει), βρισκόμασταν σε μια demi φάση για κάποιο διάστημα, κάναμε σχέση για έναν μήνα, και στο τέλος έφαγα πόρτα...

Είμαι ακόμα συντετριμμένος. Βλέπω τις παλιές συζητήσεις που είχαμε και κλαίω... Βασανίζω τον εαυτό μου δηλαδή, αλλά έχω ωραίες αναμνήσεις από αυτό το μικρό διάστημα... Προσπαθώ βέβαια να μη το σκέφτομαι γενικότερα. Όλοι έχουμε περάσει χωρισμούς που μάλιστα μπορεί να ήταν πολύ χειρότεροι από τον δικό μου.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 18:00, 08-07-12:

Εμένα ήταν στα 14,5 και κράτησε ελάχιστο διάστημα.

Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina S
H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 18:19, 08-07-12:

στα 15 και εχει κρατησει μεχρι τωρα 7 μηνες. Ξερω οτι δεν ειναι το αλλο μου μισο αλλα περναω μαζι του πολυ ωραια

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 22:40, 08-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Emile
Είμαι ακόμα συντετριμμένος. Βλέπω τις παλιές συζητήσεις που είχαμε και κλαίω... Βασανίζω τον εαυτό μου δηλαδή, αλλά έχω ωραίες αναμνήσεις από αυτό το μικρό διάστημα... Προσπαθώ βέβαια να μη το σκέφτομαι γενικότερα. Όλοι έχουμε περάσει χωρισμούς που μάλιστα μπορεί να ήταν πολύ χειρότεροι από τον δικό μου.
Είναι ακριβώς έτσι όπως τα λες και μπράβο σου που είσαι τόσο όριμο παιδί για την ηλικία σου.

Παράθεση

Emile

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Emile
Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Emile έγραψε στις 14:39, 09-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy
Είναι ακριβώς έτσι όπως τα λες και μπράβο σου που είσαι τόσο όριμο παιδί για την ηλικία σου.
Σε αυτά τα θέματα είμαι όσο πιο ώριμος μπορώ. Ξέρω πως υπήρχαν πολύ πιο σοβαρές σχέσεις που δυστυχώς χάλασαν γι'αυτό δε πρόκειται να κάθομαι να θρηνώ την δικιά μου η οποία ήταν μικρή... Κάποια στιγμή θα βρώ τον σωστό άνθρωπο, ούτως η άλλως έχω όλη τη ζωή μπροστά μου (έτσι θέλω να ελπίζω, δηλαδή).

Παράθεση

samina

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη samina
H samina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H samina έγραψε στις 14:50, 09-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Emile
Σε αυτά τα θέματα είμαι όσο πιο ώριμος μπορώ. Ξέρω πως υπήρχαν πολύ πιο σοβαρές σχέσεις που δυστυχώς χάλασαν γι'αυτό δε πρόκειται να κάθομαι να θρηνώ την δικιά μου η οποία ήταν μικρή... Κάποια στιγμή θα βρώ τον σωστό άνθρωπο, ούτως η άλλως έχω όλη τη ζωή μπροστά μου (έτσι θέλω να ελπίζω, δηλαδή).
Δεν σημαίνει κάτι το οτι ήταν μικρή η σχέση.Μπορεί να είστε μαζί μερικούς ελάχιστους μήνες και να είστε πολύ κοντά,ενώ μπορεί να είσαι με την άλλη χρόνο ή χρόνια και κάποια μέρα να συνειδητοποιήσεις πως δεν είναι αυτη που γνώρισες και αγάπησες(?).Τέλος πάντων όπως λές μικρός είσαι,έχεις και θα έχεις πολλές ευκαιρίες αρκεί να μην το ξεφτιλίσεις
Απλά η ουσία μιας σχέσης δεν είναι συναρτηση της διάρκειας της.

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 15:09, 09-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από _Christine_
Δεν σημαίνει κάτι το οτι ήταν μικρή η σχέση.Μπορεί να είστε μαζί μερικούς ελάχιστους μήνες και να είστε πολύ κοντά,ενώ μπορεί να είσαι με την άλλη χρόνο ή χρόνια και κάποια μέρα να συνειδητοποιήσεις πως δεν είναι αυτη που γνώρισες και αγάπησες(?).Τέλος πάντων όπως λές μικρός είσαι,έχεις και θα έχεις πολλές ευκαιρίες αρκεί να μην το ξεφτιλίσεις
Απλά η ουσία μιας σχέσης δεν είναι συναρτηση της διάρκειας της.
Θυμάμαι που τα συζητούσαμε αυτά πριν λίγες μέρες.
Συμφωνώ όσο δεν πάει.

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 18:30, 11-07-12:

Παρομοια περιπτωση με την δικη μου Ηθικο διδαγμα: Τους αντρες οσο και να τους ψαξεις ποτε δεν θα τους καταλαβεις. Το ιδιο ισχυει και για μας, μονο που παντα θα βγαινουμε ανωτερες(χωρις παρεξηγηση).

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε στις 18:32, 11-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina S
Τους αντρες οσο και να τους ψαξεις ποτε δεν θα τους καταλαβεις.
lolwhat? Εμείς είμαστε σχετικά απλοί, εσείς πάντα υπερβάλλετε...

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 18:34, 11-07-12:

Καποιος μας προκαλει να το κανουμε..

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε στις 18:38, 11-07-12:

ΥΓ. Υπάρχει λόγος που βγαίνουν αυτά για τις γυναίκες. Οι άνδρες έχουμε άλλα θέματα.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους