Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,042 μέλη και 2,411,612 μηνύματα σε 75,388 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 533 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μπορεί να θεωρηθεί η απιστία δεδομένη;

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,639 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 17:17, 26-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Πελοπίδας
Με μεγάλη δυσκολία θα χαρακτήριζα δειλό ένα τέτοιο άτομο. Τόσο αυστηρός θα ήμουν μόνο για όσους απατούν συστηματικά το έτερο τους ήμισυ, και μάλιστα με ποικιλία ατόμων. Τη συντριπτική πλειοψηφία των απιστούντων την εντάσσω στο κεφάλαιο "ανθρώπινες αδυναμίες". Γι αυτό κι ο λαός λέει την παρομία "στο φαί και στο γ#@$%ι ο Θεός δεν κάνει κρίση".
Υπάρχει μια (πολύ μικρή ) περίπτωση να κάνω λάθος αλλά....
όταν κάποιος/α απατήσει το σύντροφο του μια φορά και δεν πιαστεί... θα το κάνει σύστημα....
Γιατί η αρχή που τον έβαλε στη διαδικασία του μοιχού, είναι η μη πλήρης κάλυψη του απ το σύντροφο του....
Κι αυτό, δεν είναι κάτι που αλλάζει εύκολα ή απ τη μια μέρα στην άλλη...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 18:07, 26-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Υπάρχει μια (πολύ μικρή ) περίπτωση να κάνω λάθος αλλά....
όταν κάποιος/α απατήσει το σύντροφο του μια φορά και δεν πιαστεί... θα το κάνει σύστημα....
Γιατί η αρχή που τον έβαλε στη διαδικασία του μοιχού, είναι η μη πλήρης κάλυψη του απ το σύντροφο του....
Κι αυτό, δεν είναι κάτι που αλλάζει εύκολα ή απ τη μια μέρα στην άλλη...
Μικρήηηηηηηηη???? Μόνο. ΚΟΥΕ έχει πολύ δίκιο γιαυτούς που το κάνουν σκόπιμα ή μεθοδευμένα.Για τους άλλους δεν ξέρω. Αλλά έχεις πολύ δίκιο και γιαυτό και είναι πολύ δύσκολο να ξαναεμπιστευτείς το άτομο αυτό.

@Valder δεν συμφωνώ έτσι όπως το είπες.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πελοπίδας

Νεοφερμένος

Ο Πελοπίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 49 ετών . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O Πελοπίδας έγραψε: στις 20:18, 26-09-06:

Ξέρω αρκετά άτομα που απίστησαν μιά φορά, μετάνιωσαν και δεν το ξανάκαναν. Πολλοί αισθάνονται μπερδεμένοι κάποια στιγμή, ακόμα και από περιέργεια. Αυτοί που μετανιώνουν γίνονται συχνά υπόδειγμα πίστης μετά.

Και τους βρίσκω τις πιό ενδιαφέρουσες περιπτώσεις, γιατί πήγαν απέναντι και γύρισαν πίσω. Συμφωνώ ότι είναι πολύ δύσκολο να εμπιστευτείς ξανά ένα τέτοιο άτομο. Μερικές φορές όμως συμβαίνει, και το έχω δει από πολύ πολύ κοντά...

Κάτι τέτοια με έμαθαν να μην ισοπεδώνω τα πάντα στη ζωή, και να γηράσκω αεί διδασκόμενος.

Φυσικά υπάρχουν κι αυτοί - αυτές που το χουν στο αίμα τους. Μακρυά !
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 22:16, 26-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Πελοπίδας
Ξέρω αρκετά άτομα που απίστησαν μιά φορά, μετάνιωσαν και δεν το ξανάκαναν. Πολλοί αισθάνονται μπερδεμένοι κάποια στιγμή, ακόμα και από περιέργεια. Αυτοί που μετανιώνουν γίνονται συχνά υπόδειγμα πίστης μετά.

Και τους βρίσκω τις πιό ενδιαφέρουσες περιπτώσεις, γιατί πήγαν απέναντι και γύρισαν πίσω. Συμφωνώ ότι είναι πολύ δύσκολο να εμπιστευτείς ξανά ένα τέτοιο άτομο. Μερικές φορές όμως συμβαίνει, και το έχω δει από πολύ πολύ κοντά...

Κάτι τέτοια με έμαθαν να μην ισοπεδώνω τα πάντα στη ζωή, και να γηράσκω αεί διδασκόμενος.

Φυσικά υπάρχουν κι αυτοί - αυτές που το χουν στο αίμα τους. Μακρυά !

Δε μπορώ να πω ότι έχεις άδικο... έχεις σε ένα μεγάλο ποσοστό δίκιο.
Δυστυχώς, εγώ δεν έχω γνωρίσει τέτοια άτομα....
Φυσικά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν
Απλά μάλλον είναι πολύ πολύ πολύ λίγα....
Δεδομένου λοιπόν ότι μιλάμε για ελάχιστες εξαιρέσεις, δεν μπορούμε να μιλήσουμε με βάση την μειοψηφία αλλά με βάση την πλειοψηφία.
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,521 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 23:34, 26-09-06:

Νομίζω ότι όλοι καταλάβαμε ότι δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι για τίποτα, άρα δώθηκε απάντηση στην ερώτηση αν "Μπορεί να θεωρηθεί η απιστία δεδομένη a priori?" και αυτή είναι ένα μεγάλο ΟΧΙ. Όποιος το κάνει αυτό, σίγουρα κάποια στιγμή θα αδικήσει κάποιον και θα το μετανιώσει. Εμείς πρέπει να είμαστε καλοί απο την μεριά μας...
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 08:25, 27-09-06:

Ο Δάσκαλος οδήγησης μου πάντως είχε άποψη.
Έλεγε κάνε ότι είναι να κάνεις τώρα μαζί με απιστίες, ώστε μετά όταν παντρευτείς να μην έχεις την περιέργεια.
Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 185 μηνύματα.

O tsitsilegas έγραψε: στις 09:24, 27-09-06:

Βέβαια υπάρχει και η άποψη "όσο και να λατρεύεις ένα συγκεκριμένο φαγητό, αν το τρως κάθε μέρα, κάποια στιγμή θα το βαρεθείς".
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 11:40, 27-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από tsitsilegas
Βέβαια υπάρχει και η άποψη "όσο και να λατρεύεις ένα συγκεκριμένο φαγητό, αν το τρως κάθε μέρα, κάποια στιγμή θα το βαρεθείς".
Νταξ... αν είναι να βάζουμε τις σχέσεις και τους ανθρώπους ίσα και όμοια με τα φαγητά... τότε πρέπει να είμαι σουβλάκι... με τα ξυγκάκια μου και τα παχάκια μου.... τις σάλτσες να τρέχουν απ το χαρτί, το "ζατζίκι" το πικάντικο ενίοτε... πατατούλες για ενέργεια... τοματούλα για το χρώμα....

ε μα....
Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

O tsitsilegas έγραψε: στις 11:46, 27-09-06:

Νταξ... αν είναι να βάζουμε τις σχέσεις και τους ανθρώπους ίσα και όμοια με τα φαγητά... τότε πρέπει να είμαι σουβλάκι... με τα ξυγκάκια μου και τα παχάκια μου.... τις σάλτσες να τρέχουν απ το χαρτί, το "ζατζίκι" το πικάντικο ενίοτε... πατατούλες για ενέργεια... τοματούλα για το χρώμα....

ε μα....
Με στεναχωρεί που δείχνεις να μην αντιλαμβάνεσαι τον παραλληλισμό.

Πολύ απλά, υπάρχει πάντα και η βαρεμάρα. Η οποία χτυπάει και τα δύο φύλα φυσικά. Προσωπικά αποδέχομαι ότι κάποια στιγμή η όποια σύζυγός μου ενδέχεται να με βαρεθεί. Όπως ενδέχεται να την βαρεθώ κι εγώ.

[το θέμα είναι ποιός θα προλάβει πρώτος... ]
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 11:52, 27-09-06:

Μη στεναχωριέσαι γιατι μια χαρά κατάλαβα τον παραλληλισμό
Κι ακριβώς επειδή πιστεύω ότι δεν μπορούμε να βάλουμε ίσα κι όμοια όλες τις καταστάσεις της ζωής μας, ακριβώς γιαυτό απάντησα όπως απάντησα...

απ την άλλη με στεναχωρεί που εσύ κάνεις αυτον τον παραλληλισμό

Η βαρεμάρα φυσικά και μπορεί να εισβάλει στη σχέση δυο ανθρώπων.
Αυτό τι σημαίνει όμως? ότι θα αντιδράσει ο ένας εκ των δύο με τρόπο μη θεμιτό? (μη θεμιτός τρόπος = κέρατο = λέω ψέμματα και κοροϊδεύω το άλλο άτομο) ή θα κοιτάξει να βρει που είναι η ρίζα του προβλήματος και να το παλέψει?

Κοινώς... τη μια να φάει σουβλάκι απ όλα την άλλη σουβλάκι με ολίγα, την άλλη παιδικό, την άλλη με μπιφτεκι κλπ αλλα... σταθερά σουβλάκι!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 12:11, 27-09-06:

...κι αν δεν παλεύεται η κατάσταση, ας χωρίσει. Δε βλέπω γιατί να απιστήσει. Δε το λέω γιατί θέλω να το παίξω σεμνός και ταπεινός, απλά δε βρίσκω νόημα σε αυτή τη μορφή απιστίας.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 12:22, 27-09-06:

...κι αν δεν παλεύεται η κατάσταση, ας χωρίσει.
+1

Κι αν ειναι τοσο δυσκολο (υπαρχουν παδια, σκεφτεται τι θα πει ο κοσμος, κι αλλα τετοια "σαχλα") ας κατσει στα αυγα του! Δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα δικα μας ειδικα οταν κατι δεν εχει να κανει μονο με το ατομο μας!
Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

O tsitsilegas έγραψε: στις 13:40, 27-09-06:

Η βαρεμάρα φυσικά και μπορεί να εισβάλει στη σχέση δυο ανθρώπων.
Αυτό τι σημαίνει όμως? ότι θα αντιδράσει ο ένας εκ των δύο με τρόπο μη θεμιτό? (μη θεμιτός τρόπος = κέρατο = λέω ψέμματα και κοροϊδεύω το άλλο άτομο) ή θα κοιτάξει να βρει που είναι η ρίζα του προβλήματος και να το παλέψει?
Το ότι αρκετά ζευγάρια θα βρουν κάποιο τρόπο αντίδρασης είναι δεδομένο. Άλλοι χωρίζουν, άλλοι απιστούν, άλλοι πλακώνονται [μεταφορικά ή/και κυριολεκτικά] άλλοι απλώς αδιαφορούν. Δεν επικροτώ ούτε επιδοκιμάζω την απιστία, απλώς προσπαθώ να εξηγήσω τους λόγους για τους οποίους αυτή υφίσταται. Πολλά ζευγάρια μπορεί να επιλέγουν την απιστία είτε για να μην διαταραχθεί η ομαλή για τα παιδιά οικογενειακή γαλήνη είτε για να αποφευχθεί ο όποιος κοινωνικός στιγματισμός συνοδεύει ένα διαζύγιο. Από την άλλη, ενδεχομένως να είναι προτιμητέα η όποια εξωσυζυγική σχέση από μία ατμόσφαιρα συνεχούς αντιδικίας μέσα στο σπίτι [καυγάδες, άγριοι τσακωμοί, δυστυχώς πολλές φορές και χειροδικία].

Γενικά [και δεν απευθύνομαι μόνο στην ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ], είναι πολύ εύκολο να καταδικάσουμε μία κοινωνικά ή και ηθικά μη αποδεκτή κατάσταση: Όχι στη φτώχεια! Όχι στον πόλεμο! Όχι στα ναρκωτικά! Όχι στην απιστία!

Μήπως όμως θα έπρεπε να δούμε λιγάκι τα γεννεσιουργά αίτια της κατάστασης αυτής;

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Κι αν ειναι τοσο δυσκολο (υπαρχουν παδια, σκεφτεται τι θα πει ο κοσμος, κι αλλα τετοια "σαχλα") ας κατσει στα αυγα του!
Ή στα αυγά της.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:46, 27-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από tsitsilegas
Μήπως όμως θα έπρεπε να δούμε λιγάκι τα γεννεσιουργά αίτια της κατάστασης αυτής;
Μ αρέσει αυτό.... ξεκίνα και ακολουθώ!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 13:58, 27-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
ας κατσει στα αυγα του!
Ο καθε ενας.. Ασχετα με το φυλο του.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη misslittledevil : 27-09-06 στις 14:00.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,229 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:17, 04-10-06:

Δεν ξέρω αν έχω ήδη απαντήσει και αδυνατώ να ψάξω, όπως αδυνατώ να διαβάσω και τις 6 σελίδες με τις απαντήσεις, οπότε ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη αν όσα γράψω έχουν ήδη αναφερθεί.

Καταρχάς δεν ξέρω αν έχει γίνει ορισμός της απιστίας. Μιλάμε για την ολοκληρωμένη πράξη ή μας αρκεί κι ένα φλερτ;

Σε κάθε περίπτωση πάντως, το θεωρώ παντελώς αδύνατο να μην απιστήσει κάποιος σε μια μακρόχρονη σχέση (πολύ μακρόχρονη όμως). Και όχι, δεν θεωρώ πως είναι θέμα ανθρώπου- απλά είναι αδύνατον να είσαι 15-20 χρόνια με κάποιον και να μη γυρίσεις ποτέ να κοιτάξεις κάποιον άλλον! Το αν θα κάνεις κάτι είναι άλλο θέμα και μπορεί και να μη κάνεις, αλλά για μένα είναι απιστία και απλά το "μου αρέσει αυτή και ας την φλερτάρω ανώδυνα και βλέπουμε".

Και φυσικά θα προτιμούσα να μη το μάθω, αλλά αν το μάθω, μάλλον θα το συγχωρήσω, παρόλο που ξέρω πως θα με πονέσει πάρα πολύ. Το να θες και κάποιον άλλον όμως μετά από τόσα χρόνια, ΓΙΑ ΜΕΝΑ δεν είναι ένδειξη πως ξαφνικά σταμάτησες να αγαπάς και να θέλεις και τον ήδη υπάρχοντα σύντροφό σου. Σημαίνει απλά πως θες να ξαναζήσεις την μαγεία του φλερτ από την αρχή.. Μπορώ στο κεφάλι μου (όχι στην καρδιά μου) να διαχωρίσω το σεξ, το φλερτ και το πάθος που σου προκαλεί κάποιο νέο άτομο από την αγάπη που σου εμπνέει ο επί χρόνια σύντροφός σου..

Και φυσικά μιλάω για περιπτώσεις όπου ο άλλος είναι διακριτικός και δείχνει πως η απιστία του είναι απλά θέμα ..αλλαγής κι όχι για κάποιον που το έχει σύστημα διαρκώς να απατά. (Φυσικά θα του ψήσω το ψάρι στα χείλη μέχρι να τον συγχωρήσω, αλλά θα το συγχωρήσω, αφού πρώτα πάθω την σοκάρα της ζωής μου!)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oralee : 04-10-06 στις 12:20.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:11, 04-10-06:

Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ με kajira!
Παράθεση

Bianca (Bάσια)

Νεοφερμένος

H Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H Bianca έγραψε: στις 11:47, 06-10-06:

Καλημερα
Πειτε με συντηρητικη, πειτε με ξεπερασμενη.....πειτε με ονειροπαρμενη...
ΟΠΟΙΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΔΕΝ ΑΠΙΣΤΕΙ. Αντιστεκεται στους πειρασμους, που σιγουρα θα υπαρξουν. Αν υπαρχει απιστια, ταυτοχρονα υπαρχει και προβλημα στη σχεση. Γιατι να οδηγηθει καποιος στην απιστια?καποιος λογος δεν υπαρχει?δεν μπορει στα καλα καθουμενα κι ενω ειναι ευτυχισμενος-η, να προβει σε κατι τετοιο. Δεν εχει νοημα. Πληγωνει ανθρωπους. Κοροιδευει ανθρωπους.
Τελοσπαντων, οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια...εμενα αυτο που μου εμαθαν τα δικα μου βιωματα ειναι οτι οποιος αγαπα παραμενει σταθερος...Αυτα!!!
Παράθεση

Pepper-ann

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H Pepper-ann έγραψε: στις 11:55, 06-10-06:

Κι εγώ συμφωνώ με kajira. Θέλω επίσης να πω πως καλό είναι να μην είμαστε απόλυτοι σε ό,τι λέμε. Για μένα δεν μπορεί κάποιος που δεν είχε ποτέ του μακροχρόνια σχέση να λέει ότι δεν πρόκειται να απιστήσει ποτέ. Δε μου έχει τύχει ποτέ, ούτε να απατήσω, ούτε να απατηθώ (τουλάχιστον δεν το έμαθα). Όμως δεν μπορώ να πω ότι δε θα μου συμβεί ποτέ... Ούτε μπορώ να κατακρίνω όποιον το κάνει γιατί μπορεί κάποτε να το κάνω κι εγώ...Τέλος, θα ήθελα να πω ότι είμαι αντίθετη με την άποψη ότι όποιος το κάνει μια φορά θα το κάνει και δεύτερη. Έχω δει περιπτώσεις όπου μετά την απιστία, η σχέση ανάμεσα στο ζευγάρι ήταν καλύτερη από ποτέ...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:03, 06-10-06:

εγώ που είχα σχέση 11 χρόνια μπορώ να το λέω εεεε εεε εεε ?

ωραία!

όποιος ΔΕ ΘΕΛΕΙ δεν απιστεί... soooo simple!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cupid

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απιστία ή όχι; - Από FrontPage
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-04-17 στις 15:19.
    • Απιστία - Από Pure_Seduction
      Το θέμα έχει λάβει 70 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-07-16 στις 22:42.
    • Τι ορίζετε ως...απιστία; - Από frosw_
      Το θέμα έχει λάβει 76 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-09-11 στις 01:39.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα