Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,182 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προβλημα με ηχεία μετά από format

RebeccaforJimani (Ρεβέκκα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη RebeccaforJimani
H Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 395 μηνύματα.

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε στις 21:26, 25-03-09:

παιδιά sos. το μεσημέρι έκανα format κι εκεί που όλα πήγαν καλά να σου το πρόβλημα με τα ηχεία. δεν παιζανε οπότε πήγα κι εγώ πινακας ελέγχου>επιδόσεις και συντήρηση>σύστημα>διαχείρηση συσκευών και είδα ότι μου είχε κάτι κίτρινα ερωτηματικά δίπλα στο ελεγκτης raid και στο c-media AC97 audio device. το χε ξαναπάθει και στο προηγούμενο format αλλά μόλις πάταγα κατάργηση και μετά ανίχνευση για αλλαγές υλικού μου το εγκαθιστούσε ξανά. αλλά τώρα μου λέει πως δεν βρίσκει οδηγό λογισμικού:what::what:αλλά έχω την εντύπωση πως τα ηχεία μου (logitech) δεν χρειάζονται κάτι τέτοιο. τι να κάνω?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη KostasTheGreek
Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε στις 21:27, 25-03-09:

Περασες τα drivers της μητρικης/καρτα ηχου κλπ ετσι?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 395 μηνύματα.

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε στις 21:28, 25-03-09:

λες να τα θέλει ε? τα ξέχασα η μελαχρινή!!!! (και μετα λένε για τις ξανθιες) θα το κάνω και θα ενημερώσω!!!

Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε στις 21:30, 25-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από RebeccaforJimani
λες να τα θέλει ε? τα ξέχασα η μελαχρινή!!!! (και μετα λένε για τις ξανθιες) θα το κάνω και θα ενημερώσω!!!
Μα φυσικα και πρεπει να τους περασεις

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε στις 21:40, 25-03-09:

αυτό ηθελε τελικά...:zilia::zilia::zilia::thanks::thanks:ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!

Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

O KostasTheGreek έγραψε στις 21:41, 25-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από RebeccaforJimani
αυτό ηθελε τελικά...:zilia::zilia::zilia::thanks::thanks:ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!
Τιποτα..Να σαι καλα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους