Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,304 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ραγάδες

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 16:39, 22-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από alehunter
εεεε δεν υπαρχει καποιος αλλος τροπος;;;ειμαι αγορι,δεν εχω παει ποτε σε μαγαζι με καλυντικά νιωθω λιγο αβολα...καμια τροφη ή κατι τετοιο δεν παιζει με τπτ ε;;;
Γιατι δεν πας γυμναστηριο; Ο κολλητος μου ειχε ραγαδες στα χερια και γενικα στο σωμα του του επειδη εκανε καθιστικη ζωη και ετρωγε συνεχεια χωρις να γυμναζεται αλλα επειδη ηθελε ευελπιδων μολις τελειωσαν οι εξετασεις πηγε 2 μηνες γυμναστηριο και μετα μεσα στην σχολη απο το πολυ τρεξιμο και καμψεις δεν εχει καθολου ραγαδες και εσφιξε πολυ κιολας!
Οποτε για σενα καλη διατροφη και γυμναστηριο θα σου προτεινα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 16:50, 22-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από ZouGRaF
Γιατι δεν πας γυμναστηριο; Ο κολλητος μου ειχε ραγαδες στα χερια και γενικα στο σωμα του του επειδη εκανε καθιστικη ζωη και ετρωγε συνεχεια χωρις να γυμναζεται αλλα επειδη ηθελε ευελπιδων μολις τελειωσαν οι εξετασεις πηγε 2 μηνες γυμναστηριο και μετα μεσα στην σχολη απο το πολυ τρεξιμο και καμψεις δεν εχει καθολου ραγαδες και εσφιξε πολυ κιολας!
Οποτε για σενα καλη διατροφη και γυμναστηριο θα σου προτεινα.
θα αρχισω γυμαστικη και γενικα Basket σιγα σιγα τωρα που θα ανεβω και μου απαντησες στην ερωτηση μου που εκανα πριν.Αν γυμναστω θα φυγουνωραια λοιπον μια χαρα thanxΚατι τελευταιο ο φιλος σου εκανε καποιο συγκεκριμενο προγραμμα;;ασχοληθηκε πχ με πολλα βαρη κτλπ;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 17:03, 22-09-11:

θα αρχισω γυμαστικη και γενικα Basket σιγα σιγα τωρα που θα ανεβω και μου απαντησες στην ερωτηση μου που εκανα πριν.Αν γυμναστω θα φυγουνωραια λοιπον μια χαρα thanxΚατι τελευταιο ο φιλος σου εκανε καποιο συγκεκριμενο προγραμμα;;ασχοληθηκε πχ με πολλα βαρη κτλπ;;;
O φιλος μου δεν εκανε καθολου βαρη(δεν ειχε χρονο),παρα μα παρα πολυ τρεξιμο και ατελειωτες καμψεις!! Μεσα σε εναν χρονο απο κει που δεν μπορουσε να κανει 10 καμψεις τωρα κανει 60 με την μια!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 12:12, 23-09-11:

O φιλος μου δεν εκανε καθολου βαρη(δεν ειχε χρονο),παρα μα παρα πολυ τρεξιμο και ατελειωτες καμψεις!! Μεσα σε εναν χρονο απο κει που δεν μπορουσε να κανει 10 καμψεις τωρα κανει 60 με την μια!!
μια χαρα θα το ακολουθησω και εγω μου αρεσει σαν γυμναστικη(btw εχει διαφορα αν εχεις αγκωνές εξω ή μεσα;;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 19:17, 23-09-11:

μια χαρα θα το ακολουθησω και εγω μου αρεσει σαν γυμναστικη(btw εχει διαφορα αν εχεις αγκωνές εξω ή μεσα;;
Με αγκωνες μεσα να κανεις καλυτερα, οι εξω γυμναζουν περισσοτερο τρικεφαλο..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 01:36, 24-09-11:

Με αγκωνες μεσα να κανεις καλυτερα, οι εξω γυμναζουν περισσοτερο τρικεφαλο..
ok φιλε thanx θα το δοκιμάσω

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 15:59, 24-09-11:

Κρεμες, πιλινγκ και γυμναστικη ειναι τα απλα που μπορει να κανει Τωρα τι αποτελεσμα θα δει.. δεν στο εγγυωμαι!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 08:44, 05-08-12:

Aς κανω και εγω την ερωτηση μου διοτι θα σκασω απο περυσι τον Οκτωβρη ξεκινησα γυμναστηριο με αποτελεσμα να εχω αδυνατισει μεσα σε 3 μηνες ομως απο οταν το αποτελεσμα αρχισε να γινεται ορατο παρατηρησα την υπαρξη ραγαδων στο κατω μερος και πλα'ι'νο μερος στην κοιλια μου ενταξει δεν ειναι πολλες αλλα ειναι (για μενα αρκετες) για να εχω αρχισει να μη μου αρεσει το σωμα μου. Και στο πανω μερος των ποδιων μου εχω μερικες, γενικα το ολο μου θεμα ειναι αισθητικο αλλα επειδη φοβαμαι (επειδη τωρα θα ξεκινησω ξανα γυμναστηριο) οτι θα εμφανιστουν και αλλες τι μου προτεινετε προκειμενου να προλαβω το ολο πραγμα οσο μπορω καπου διαβασα για λαδι Jojoba αλλα δεν ξερω. Οι μεγαλυτερες τι προτεινετε ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους