Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,109 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,338 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Βέρα στο δεξί

Βλέπετε Βέρα στο δεξί;;;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
Ναι, φανατικά!!!
8
27,59%
Ναι, όταν δεν έχω τι άλλο να κάνω...
3
10,34%
Όχι βέβαια!!!!!
14
48,28%
Είμαι ο κουμπάκιας!!!!
4
13,79%

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 14:09, 29-09-06:

Ξέρω ότι κινδυνεύω να με πάρετε με τις ντομάτες..
Ξέρω επίσης ότι δεν θεωρείται δα και "πολιτιστικό επίτευγμα" η εν λόγω σειρά....
Αλλά αν δεν ρωτήσω θα σκάσω..
Πόσοι από εσάς βλέπετε Βέρα στο δεξί;;;;;;;

ψ. έβαλα και poll

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη evouli : 29-09-06 στις 14:12.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolas17
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε στις 14:10, 29-09-06:

Λοιπόν έχουμε και λέμε +2 [μάνα και θεία]
Μήπως να βάζαμε και ένα poll?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 15:48, 29-09-06:

Οσες φορες εκατσε επισκεψη σε γιαγια τετοια ωρα το ειδα, η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι το τρελο σαπουνι τυπου φωσκολος, αλλα και παλι δυσκολα θα επελεγα να το δω, αν εβλεπα τιβι εκεινη την ωρα.

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 17:03, 29-09-06:

Μου αρεσει, αλλα δεν μπορω να το παρακολουθησω!
Εκεινη την ωρα ειμαι στην δουλεια.

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 17:24, 29-09-06:

Μπα,όχι δεν το έχω δει ούτε μια φορά

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 01:37, 30-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
Ξέρω ότι κινδυνεύω να με πάρετε με τις ντομάτες..
Ξέρω επίσης ότι δεν θεωρείται δα και "πολιτιστικό επίτευγμα" η εν λόγω σειρά....
Αλλά αν δεν ρωτήσω θα σκάσω..
Πόσοι από εσάς βλέπετε Βέρα στο δεξί;;;;;;;

ψ. έβαλα και poll
Μαζι σου evouli!!
Φανατικα λεγοντας, εννοω οποτε ειμαι Ελλαδα! Με 2-3 επεισοδια παντως εχεις ξαναμπει στο κλιμα, σαν να μην ελειψες στιγμη

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 01:41, 30-09-06:

Πως τα αντεχετε ολα αυτα ρε παιδια; Εγω παντος ποτε δεν αντεξα να δω πανω απο 5λεπτα απο οπιαδηποτε σειρε τετιου ιδους,ουτε απο τις Ελληνικες ουτε απο τις Λατινοαμερικανικες

Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη smart
H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H smart έγραψε στις 08:30, 30-09-06:

Ναι βλέπω όταν φυσικά δεν έχω να κάνω τιποτα καλύτερο!

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 12:17, 30-09-06:

Τρελαίνομαι για "Βέρα"! Πόρωση! Και φανταστείτε ότι δεν βλέπω πολύ τηλεόραση. Ακόμα κι εδώ που είμαι έχω δει 2-3 φορές από internet.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:43, 30-09-06:

όχι δεν τη βλέπω αλλά ο λόγος δεν είναι ότι δεν την βλέπω επειδή δε μου αρέσει ή δεν ξέρω και γω τι άλλο........

Δεν την βλέπω γιατί γενικώς δεν βλέπω ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ σειρά...
Το θεωρώ άκρως εκνευριστικό και τρομερό το να περίμενω μια ολοκληρη βδομάδα για να δω τι γινεται παρακατω ενω με αφηνει σε αγωνία...

Πάντως πρεπει να πω οτι επισης με εκνευρίζει αφανταστα να λεω σε κανα φιλο-φιλη να βγουμε και να μου λεε ι......... "Α οχι δεν μπορω σημερα... εχει παραπέντε!" ή όποια άλλη σειρά....
έλεος
είναι άλλος ένας ΚΑΛΟΣ λόγος που δεν βλέπω σειρές

Παράθεση

crazy lover

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazy lover
H crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H crazy lover έγραψε στις 20:45, 22-10-06:

Αχ αυτος ο Στρατος τι μας κανει!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους