Πρόβλημα με Mozilla και απώλεια σελιδοδεικτών.

e-vela

Νεοφερμένος

Η e-vela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
γειά σε όλους!με μια σύντομη αναζήτηση δεν βρήκα ανάλογο θέμα οπότε άνοιξα καινούριο.Απο σήμερα το πρωί ο mozilla κάνει διάφορα περίεργα στο pc μου.Αρχικά,η γραμμή εργαλείων είναι όλη ανενεργή όπως και τα βελάκια πλοήγησης (μπροστά - πίσω άλλαγμα σελίδας).επίσης έχουν εξαφανιστεί όλοι οι σελιδοδείκτες μου και όταν ανοίγω το mozilla ενώ έχω ορίσει σαν αρχική σελίδα το google.com,βγαίνει μια κενή σελίδα.
Μπορείτε να με βοηθήσετε??έχω κάνει σκανάρισμα στον υπολογιστή απο το πρωί και δε βρήκε τίποτα(μέσω του McAfee Security Center).
Οποιαδήποτε πληροφορία θα μου ήταν πολύτιμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
απεγκατεστησε τον κ μετα ξανα εγκατεστησε το.
Εναλλακτικα βαλε οπερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Οπερα? Πφφ....:P
Κάνε αυτό που είπε η Krou, βαλτο βγαλτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-vela

Νεοφερμένος

Η e-vela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
ok ευχαριστώ πολύ!!Ελπίζω να φτιάξει :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
να φανταστο εχεις φιρεφοξ 2, βαλε τρια, και την αλλη φορα που θα πας να κλεισης το PC σου, να σπαταλας 3 δευτερα να κλησεις το φιρεφοξ πρωτα και μετα τον υπολογιστη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
την αλλη φορα που θα πας να κλεισεις το PC σου, να σπαταλας 3 δευτερα να κλεισεις το φιρεφοξ πρωτα και μετα τον υπολογιστη...
Για ποιό λόγο ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
γτ μπορει να μην αποθικευση τις τελευταιες αλαγες/ρυθμησης κτλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top