Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,075 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,660 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα κινητά που άφησαν ιστορία!

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 12:52, 02-04-07:

Εγώ θα έλεγα το 8210 και το 8850.
Ηταν τα κινητά που αγάπησα πιο πολύ από όλα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maik85
Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε στις 13:03, 02-04-07:

Το ΝΟΚΙΑ 6230 που έχω ακόμη τώρα. Δεν είναι το κινητό με τις τρελές πωλήσεις όπως τα 3210 π.χ, αλλά το έχω εδώ και 3 χρόνια με πολύ άσχημη αντιμετώπιση και ακόμη αντέχει και είναι όπως και στην αρχή. Δεν έχει βγάλει το παραμικρό πρόβλημα

Τώρα σκέφτομαι να πάρω κανένα καινούριο κινητό από τα καινούρια που κάνουν κ καφέ, αλλά με το πως το προσέχω, σκέφτομαι πως πάνω στο μήνα μπορεί να τα παίξει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 23:57, 14-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από maik85
Το ΝΟΚΙΑ 6230 που έχω ακόμη τώρα. Δεν είναι το κινητό με τις τρελές πωλήσεις όπως τα 3210 π.χ, αλλά το έχω εδώ και 3 χρόνια με πολύ άσχημη αντιμετώπιση και ακόμη αντέχει και είναι όπως και στην αρχή. Δεν έχει βγάλει το παραμικρό πρόβλημα

Τώρα σκέφτομαι να πάρω κανένα καινούριο κινητό από τα καινούρια που κάνουν κ καφέ, αλλά με το πως το προσέχω, σκέφτομαι πως πάνω στο μήνα μπορεί να τα παίξει
Και εγώ είχα για 2 χρόνια το 6230 και ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος από τη συσκευή.
Κυριολεκτικά έβγαλε τα λεφτά του.
Αν σκέφτεσαι να κάνεις αγορά μιας συσκευής ανάλογης με το 6230 προτεινω το 6233.
Δε θα το μετανιώσεις.

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 09:08, 15-05-07:

Αχ.... κι εγώ έχω αρχίσει να μπαίνω σε πειρσμό να αλλάξω την Αρτεμις.....

Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hakuna Matata
H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε στις 09:22, 15-05-07:

Νοκια 6110, 6150 και 6210. Ειχα ΠΟΛΛΑ κινητα μεχρι τωρα, αυτα τα τρια απλα ΔΕΝ ΕΛΕΓΑΝ να πεθανουν, παρ'ολη την ΚΑΚΟΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΗ.
Και ειμαι αρκετα ικανοποιημενη απο το 6280, ειναι το πρωτο μετα απο πολυυυ καιρο που αντεχει.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 18:54, 16-05-07:

Νομίζω πως ιστορία γράφει ακόμη το k750i.
Εξαιρετική συσκευή που ακόμη και 3 χρόνια μετά είναι σύγχρονη.

Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη truffinho
Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε στις 19:28, 16-05-07:

6210 και Τ10S και τα μυαλά στα μίξερ!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Κλασικές ταινίες που άφησαν εποχή - Από DreamStealer
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-09-15 στις 11:48.
    • Όμορφα κινητά ! - Από Lorien
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-06-09 στις 01:14.
    • Newgen κινητά. - Από gademis
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-10-05 στις 22:31.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους