Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 202 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
Internet Explorer
1
2,50%
Firefox
16
40,00%
Opera
5
12,50%
Google Chrome
15
37,50%
Safari
2
5,00%
Άλλο
1
2,50%

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 03:32, 15-06-05:

Let the browser wars begin. Θα γινόταν που θα γινόταν ο χαμός στο thread με τα tabs του ΙΕ, ας γίνει στο σωστό μέρος.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 03:58, 15-06-05:

Mozilla Firefox power!!!

PS: Εβαλα και τον Netscape που είχες ξεχάσει
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 04:46, 15-06-05:

Μόνο Firefox 8)

Ο IE είναι για πέταμα, εχω ξεχάσει πότε τον χρησιμοποίησα για τελευταία φορά...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 04:47, 15-06-05:

Εγώ δυστυχώς τον χρησιμοποιώ ακόμα για τα ftp. Αλλα λίαν συντόμως θα βάλω κανόνικο πρόγραμμα. Ειδικά τώρα με το forum επιβάλλεται. 8)
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 10:51, 15-06-05:

Mozilla Firefox!!!

Δυστυχώς στο γραφείο ΙΕ...
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 11:51, 15-06-05:

Opera \o/
Κρίμα που δεν είναι free :/
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 11:53, 15-06-05:

Mozilla rulz!
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 12:00, 15-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Εγώ δυστυχώς τον χρησιμοποιώ ακόμα για τα ftp
ψιτ, βάλε το fireftp στον mozilla και καθάρισες 8).
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 14:41, 15-06-05:

Γίνεται να αλλάξει το "Galeon" σε "ʼλλοι Mozilla-based browsers (Galeon κ.α.)"? Βασικά χρησιμοποιώ πολλούς browsers (ανάλογα τα κέφια!).. Παλιά χρησιμοποιούσα Opera αλλά συνέχεια κολλούσε και τον παράτησα.. Αυτή την περίοδο χρησιμοποιώ με σειρά προτεραιότητας:
->Epiphany (Mozilla-based, το χαρακτηριστικό που μου αρέσει περισσότερο είναι ότι έχει recover στις τελευταίες σελίδες αν κρασάρει)
->Mozilla (επειδή ορισμένα pluginς δουλεύουν καλύτερα εδώ)
->Mozilla-Firefox (επειδή είναι λίγο πιο ελαφρύς)
->Konqueror (επειδή είναι ο πιο εγγυημένος από όλους για τα απλά html sites αλλά και ο πιο άσχημος σε εμφάνιση )
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 14:44, 15-06-05:

Τελικά στο στέκι είμαστε γ**ώ τα παιδιά, χεχε!!

Firefox και από μένα... www.getfirefox.com

//edit: 50 posts!! YaY!
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 15:11, 15-06-05:

Firefox, αλλά μάλλον θα αλλάξει σύντομα.

//edit: 50 posts!! YaY!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 21:08, 15-06-05:

Mozilla Firefox! 100000000000000000000000000000000000000000000 Φορες καλυτερος απο τον IE και ευχρηστος για καπιον που εκανε τα πρωτα του βηματα σε ΙΕ, οχι οπος netscape,opera κτλ και Free!
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 09:08, 16-06-05:

Παλιά χρησιμοποιούσα Opera αλλά μετά που έγινε stable ο FF άλλαξα για ενα και μοναδικό λόγο, τα extentions. Πραγματικά λύνουν τα χέρια. Έχω εγκατεστημένα αυτή τη στιγμή:
AdBlock, Googlebar, Mouse Gestures, BBcode (must για forums), Gmail Notifier, QuickNote (σα post-it), FlashGot (του λές "πιάσε όλα τα links που είναι του ταδε τύπου απο αυτό που έχω διαλεγμένο και στείλτα στον download manager". Ολα τα λευτα!) , PasteAndGo (Ctrl-Shift-Del και πάς στο url που έχεις στο clipboard), Send Story (νεο mail με το url και το selection).
Τα περισσότερα απο αυτά τα κάνει η opera εκτώς απο το AdBlock και το BBcode. Γενικά η opera είναι πιό πλήρης απο FF χωρίς extentions.
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 15:57, 16-06-05:

Όπερα φορ δε γουίν..
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 20:45, 16-06-05:

Έτσι Porcelain~!`
Είμαστε λίγοι αλλά καλοί
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 21:22, 16-06-05:

Σημερα έκανα την αλλαγή σε Opera. Θα δω πως θα πάει και ίσως παρατήσω τον Firefox κάποια στιγμη.
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 23:21, 16-06-05:

Μπα,μαλλον στον Firefox θα μεινεις...
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:25, 16-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gianakin
Μπα,μαλλον στον Firefox θα μεινεις...
Έγω πάντως δεν ξέρω τον ακριβές λόγο που μεταξύ Opera και Firefox διαλέγω firefox. Ίσως φταίει είναι ότι πλέον το συνήθισα.
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 23:40, 17-06-05:

Εγώ διαλέγω Opera για τo continue last session..κορυφή.. απλά..
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 00:04, 18-06-05:

Εγώ διαλέγω Opera για τo continue last session..κορυφή.. απλά..
Θές το SessionSaver Extention για να το κάνεις στο mozilla, αν αποφασίσεις να τον δοκιμάσεις.
Κι εγώ πάντως σκέυτομαι να μεταπηδήσω στην Opera (το ατιμο το wand δεν το έχει ο FF, και άμα τον παραφορτώσεις extentions βαραίνει) αλλά δεν μπορω να αποχωριστώ το AdBlock.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια