Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,014 μέλη και 2,415,504 μηνύματα σε 75,310 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 660 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
Internet Explorer
1
2,50%
Firefox
16
40,00%
Opera
5
12,50%
Google Chrome
15
37,50%
Safari
2
5,00%
Άλλο
1
2,50%

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,076 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 22:02, 18-01-08:

Αρχισα να κανω combination ΙΕ/firefox...Ξερει κανεις πως του βαζεις τα αγαπημενα στην πλευρικη στηλη, σαν IE-style?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H piou* bliax έγραψε: στις 16:14, 20-01-08:

χρησιμοποιώ το safari επειδή είναι το καλύτερο για mac κατα τη γνώμη μου. το firefox για mac κολλάει αρκετά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 16:17, 20-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Αρχισα να κανω combination ΙΕ/firefox...Ξερει κανεις πως του βαζεις τα αγαπημενα στην πλευρικη στηλη, σαν IE-style?
<CTRL> + B μήπως;
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,076 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 16:20, 20-01-08:

Τερμα το combination! Μονο Firefox απο δω και μπρος!
Τον εχω κανει κουκλι...
Ενταξει τα βρηκα τα αγαπημενα...
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 16:25, 20-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Τερμα το combination! Μονο Firefox απο δω και μπρος!
Τον εχω κανει κουκλι...
Ενταξει τα βρηκα τα αγαπημενα...
Welcome to the dark side!
Παράθεση

virginia (Βιργινία)

Δραστήριο Μέλος

H Βιργινία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

H virginia έγραψε: στις 17:57, 28-04-08:

τον firefox χρησιμοποιώ αλλά έχω πρόχειρο και τον ΙΕ7
Παράθεση

sophaki983 (Σοφία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H sophaki983 έγραψε: στις 18:18, 28-04-08:

mozilla firefox is easier....!!!!! (κατά τη γνώμη μου)
Παράθεση

virginia (Βιργινία)

Δραστήριο Μέλος

H Βιργινία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

H virginia έγραψε: στις 18:48, 28-04-08:

λίγο πολύ τα ίδια είναι,μαπλά υπάρχουν εφαρμογές που απαιτούν ΙΕ και όχι firefox
Παράθεση

Αντώνης (Αντώνης)

Διάσημο Μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O Αντώνης έγραψε: στις 21:32, 28-04-08:

Είχα opera , έβαλα firefox , με τον οποίο σκοπέυω να την βγάλω εφέτος.
Παράθεση

angel123456 (Μαριέλενα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H angel123456 έγραψε: στις 12:28, 30-04-08:

εγω ΙΕ χρησιμοποιω...παλια ειχα mozzila αλλα δν...
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 12:38, 30-04-08:

Χα!....Δεν περίμενα να χρησιμοποιείται τόσο πολύ ο Firefox......

Κι εγώ Firefox.....:no1:
Παράθεση

demerlad (Χρηστος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O demerlad έγραψε: στις 12:50, 30-04-08:

Εγω χρησιμοποιω opera με 1000...Παλια χρησιμοποιουσα τη φλεγομενη αλεπου αλλα μου φαινεται ο opera ειναι αρκετα πιο γρηγορος...
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 13:03, 30-04-08:

Σε συγκριτικό που διάβασα κάποτε, ο Opera ήταν ο πιο αργός σε φόρτωμα σελίδων.
Ήταν όμως ο πιο ασφαλής (0 γνωστά κενά) και ο πιο ελαφρύς απο άποψης μνήμης.
Κι εγώ τον χρησιμοποιώ .
Παράθεση

staticstasy (Αναστασια)

Νεοφερμένος

H Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H staticstasy έγραψε: στις 15:21, 03-05-08:

ΣΑΦΑΡΙ χρησιμοποιω εγω!:no1:

αππλε φορεβερ! χεε
Παράθεση

Ηλίας

Διάσημο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 14:28, 13-05-08:

Εννοείται ότι IE είναι για τα μπάζα αφού δεν προσφέρει καρτέλες οι οποίες με βολεύουν καλύτερα.
Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,761 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 14:41, 13-05-08:

Netscape.
Παράθεση

JeyTsav (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O JeyTsav έγραψε: στις 14:51, 13-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Ηλίας
Εννοείται ότι IE είναι για τα μπάζα αφού δεν προσφέρει καρτέλες οι οποίες με βολεύουν καλύτερα.
O IE 7 έχει καρτέλες αλλά για μένα ο Firefox είναι καλύτερος!!

Έχω δοκιμάσει και Maxthon αλλά δεν με εντυπωσίασε...

Mozilla Firefox λοιπόν!!
Παράθεση

lenagg

Αποκλεισμένος χρήστης

H lenagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H lenagg έγραψε: στις 15:40, 13-05-08:

firefox γιατι εχω ακουσει πωσ ειναι πιο ασφαλης απο εχπλορερ και οσο για οπερα δεν εχω βαλει ποτε
Παράθεση

go2jimmys (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O go2jimmys έγραψε: στις 19:29, 14-05-08:

Firefox κυρίως,
αλλα και IE7(εφεδρικός?)
Φυσικά είναι εμφανείς οι διαφορές σε σχέση με παλαιότερες εκδοσεις (που ήταν πραγματικα άχρηστος)
Παράθεση

pinotubo (Λεία)

Νεοφερμένος

H Λεία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H pinotubo έγραψε: στις 04:38, 17-05-08:

χρησιμοποιω τον Safari της εταιριας Apple...πεταει!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια