Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,742 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 266 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αργό ή γρήγορο internet;

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 22:04, 14-05-09:

Ποιος διπλασιασμός ρε παιδιά;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mairh.c.p (Μαίρη Χ.Π.)

Νεοφερμένος

H Μαίρη Χ.Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H mairh.c.p έγραψε: στις 23:58, 14-05-09:

OnTelecoms εδώ και 2 χρόνια (μόλις βγήκε δηλαδή). 13 mbps πραγματική.. Τη λατρεύω.. Ειδικά όταν βλέπω να κατεβαίνουν διάφορα με ταχύτητα 1mb/s!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 02:32, 15-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Valandil
Ποιος διπλασιασμός ρε παιδιά;
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=293380
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 15:53, 17-05-09:

ειχα 1 μβπσ κονεχ αλλα τωρα ειναι 2 τζαμπα :no1:
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 17:45, 17-05-09:

Κι εγώ.Παράπονο δεν έχω.Παλιά είχα 768 αλλά όταν πήγα να ξαναβάλω είχε καταργηθεί.Και με το 768 παράπονο πάλι δεν είχα.
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,034 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 18:37, 17-05-09:

και εγώ το ίδιο.
Παράθεση

irenegate7 (ειρηνη)

Νεοφερμένος

H ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H irenegate7 έγραψε: στις 19:36, 17-05-09:

εχω cyta στα 2Mbps και ειναι αρκετα γρηγορο!!
Παράθεση

Ironboy

Διάσημο Μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 745 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε: στις 21:26, 17-05-09:

24 απο τελας(ειμαι τρομερα ευχαριστημενος).φυσικα το 24 ειναι εικονικο,στην πραγματικοτητα ειναι 15-16
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 21:29, 17-05-09:

Γι'αυτό το λένε "έως 24".
Παράθεση

Crookshanks

Επιφανές Μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 21:31, 17-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Κι εγώ.Παράπονο δεν έχω.Παλιά είχα 768 αλλά όταν πήγα να ξαναβάλω είχε καταργηθεί.Και με το 768 παράπονο πάλι δεν είχα.
Επειδή δεν κατεβάζεις, γι' αυτό.

Θέλω να μου διπλασιάσουν την ταχύτητα!
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 14:31, 31-05-09:

Πώς θα καταλάβουμε τελικά αν διπλασσιάστηκε?
-----------------------------------------
Μου λέει

Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]:256 / 1.024

Δεν θα έπρεπε εκεί που λέει 1.024 να λέει 2.048?

(ελπίζω να μην πέταξα κοτσάνα:p)
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 14:52, 31-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Πώς θα καταλάβουμε τελικά αν διπλασσιάστηκε?
-----------------------------------------
Μου λέει

Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]:256 / 1.024

Δεν θα έπρεπε εκεί που λέει 1.024 να λέει 2.048?

(ελπίζω να μην πέταξα κοτσάνα:p)

Ναι,έτσι θα έπρεπε να λέει.
Υπομονή,θα σε διπλασιάσουν κι εσένα
Παράθεση

iasonsea (Ιάσονας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O iasonsea έγραψε: στις 15:13, 31-05-09:

Ο διπλασιασμός θα γίνει μέχρι τέλη... Σεπτεμβρίου. Αντιγράφω από τη σελίδα του conn-x: "*Η αναβάθμιση θα υλοποιηθεί σταδιακά βάσει χρονοδιαγράμματος: η αναβάθμιση των 4 Mbps σε 8 Mbps θα υλοποιηθεί μέχρι τα τέλη Μαΐου 2009, ενώ η αναβάθμιση του 1 Mbps σε 2 Mbps μέχρι τα τέλη Σεπτεμβρίου 2009, πανελλαδικά."
Παράθεση

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 997 μηνύματα.

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 15:13, 31-05-09:

Attenuation Down 28.2 Up 9.1
Download 1603 kbps
Upload 1020kbps

Καλά είναι????
Παράθεση

Fragkiskos

Νεοφερμένος

Ο Fragkiskos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Fragkiskos έγραψε: στις 07:54, 14-06-09:

Otenet στα 24 και συνδέομαι στα 21800/1005 περίπου με 6.5dB Attenuation
Παράθεση

lookthetree (θωμάς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 145 μηνύματα.

O lookthetree έγραψε: στις 13:33, 14-06-09:

Εγω ενδεικτικα αναφερω μονο πως οταν κατεβαζω μια ταινια πηγαινει με 500 kB/s ακομα και με 600 καλη ταχυτητα ειναι??
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 13:36, 14-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Fragkiskos
Otenet στα 24 και συνδέομαι στα 21800/1005 περίπου με 6.5dB Attenuation
Ας ήμουν και εγώ δίπλα στον ΟΤΕ και θα σού λεγα
Παράθεση

mastor10 (Μιχαλιος)

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O mastor10 έγραψε: στις 23:48, 14-06-09:

ειμαι με την ΟΝ(off) Telecoms(λεμε τωρα)$%*#@&
με 4mbps θεωρητικη ταχυτητα και κατεβαζω γυρω στα 450-500kbps
attenuation 59 χωρις πλακα και τοσες διακοπες που κανει μακαρι να τις εκανα εγω στη Χαβαι η καπου αλλου *(#@%
δυστυχως δεν μπορω να αλλαξω isp γιατι τα μεγαλα κεφαλαια λενε "οχι"
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 00:08, 15-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από mastor10
ειμαι με την ΟΝ(off) Telecoms(λεμε τωρα)$%*#@&
με 4mbps θεωρητικη ταχυτητα και κατεβαζω γυρω στα 450-500kbps
attenuation 59 χωρις πλακα και τοσες διακοπες που κανει μακαρι να τις εκανα εγω στη Χαβαι η καπου αλλου *(#@%
δυστυχως δεν μπορω να αλλαξω isp γιατι τα μεγαλα κεφαλαια λενε "οχι"
attenuation 59.. κατεβαζω γυρω στα 450-500kbps...
Είσαι πολύυυυ καλα...
Παράθεση

mastor10 (Μιχαλιος)

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O mastor10 έγραψε: στις 00:20, 15-06-09:

για σκεψου ομως να χρειαζεται να κανεις κα8ε 1ωρα restart το modem για να ξαναπαρει μπρος η γραμμη...
ποσο μαλλον οταν το αφηνεις να κατεβαζει και πεφτει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια