Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,657 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αργό ή γρήγορο internet;

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,293 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 21:46, 29-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Emile
ΑΙΓΥΠΤΟΣ:
Ταχύτητα: (ΠΛΗΡΩΜΕΝΗ: 1Mbps - Promotion: 2Mbps) SpeedTest.net: 1.15 - 1.75Mbps
ISP: Link Egypt
Το βράδυ τα παίζει λιγάκι, αλλά πάει μια χαρά

ΕΛΛΑΔΑ:
Ταχύτητα (ΠΛΗΡΩΜΕΝΗ: 2Mbps) SpeedTest.net: 1.45Mbps - 1.80Mbps
ISP: OTEnet
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ
ποσα πληρωνετε σε ευρω και στα δυο;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Emile

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Emile
Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Emile έγραψε στις 13:08, 30-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
ποσα πληρωνετε σε ευρω και στα δυο;
Στην ελλάδα ξέρω οτί πληρώνουμε 14 με 15 ευρώ περίπου...

Τώρα για την αίγυπτο, δεν ξέρω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

masterakias (Ζαχαριας)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη masterakias
Ο Ζαχαριας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O masterakias έγραψε στις 19:31, 13-12-09:

εγω ειμαι στην Οtenet και εχω conn-x 8mbps

Παράθεση

HOOLIGAN13 (Dhmhtrhs)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη HOOLIGAN13
Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 186 μηνύματα.

O HOOLIGAN13 έγραψε στις 19:33, 13-12-09:

otenet conn-x 8mbps και εγω...παμε μια χαρα αλλα σκεφτομαι για 24αρα

Παράθεση

w1n5t0n

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη w1n5t0n
Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O w1n5t0n έγραψε στις 20:14, 13-12-09:

εγω εχω ειναι τελεια

Παράθεση

constantine10346 (Κωνσταντίνος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη constantine10346
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O constantine10346 έγραψε στις 20:21, 13-12-09:

εγώ έχω Double Play της Forthnet (24mbps)

η μέγιστη ταχύτητα που έχω δει!

Παράθεση

nitsa

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nitsa
H nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 322 μηνύματα.

H nitsa έγραψε στις 10:57, 14-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από kosder
εγώ έχω Double Play της Forthnet (24mbps)

η μέγιστη ταχύτητα που έχω δει!
κ εγω το ιδιο εχω.......!:xixi:

Παράθεση

dk13

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dk13
Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

O dk13 έγραψε στις 15:26, 14-12-09:

εγω δεν εχω αλλα εχει ο θειος μου μας εχει δωσει τον password και μπαινουμε στο internet χωρς να εχουμε δικη μασ συνδεση καλο εεε?

Παράθεση

Fedde le Grand

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 13:50, 20-12-09:

Forthnet douple play..Πολύ ευχαριστημένος

Παράθεση

masterakias (Ζαχαριας)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη masterakias
Ο Ζαχαριας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O masterakias έγραψε στις 19:47, 25-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από HOOLIGAN13
otenet conn-x 8mbps και εγω...παμε μια χαρα αλλα σκεφτομαι για 24αρα
νομιζω οτι απο τα 8mbps και πανω οι διαφορες δεν ειναι πολυ μεγαλες

Παράθεση

Zod (Κώστας)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Zod
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Δουλεύω κόσμο . Έχει γράψει 430 μηνύματα.

O Zod έγραψε στις 02:43, 27-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από masterakias
νομιζω οτι απο τα 8mbps και πανω οι διαφορες δεν ειναι πολυ μεγαλες
Αν θες download οι διαφορές είναι μεγάλες, ειδικά αν είσαι μέλος σε κάναν private tracker για torrents ή αν έχεις rapidshare. Θεωρητικά με 8mbps πιάνεις 800kbps ενώ με 24mbps πιάνεις 2.4mbps. Βέβαια με 8αρα είναι πιο πιθανόν να πιάσεις full speed από ότι με 24αρα. Εγώ που έχω 24αρα εδώ στο πατρικό το μέγιστο που έπιασα ήταν σε torrent ήτανε 2.3mbps ενώ τις περισσότερες φορές από private trackers πιάνω 1.7-2.0mbps.

Τώρα σε παιχνίδια online δεν νομίζω να δεις διαφορά 8αρας και 24αρας.

Παράθεση

w1n5t0n

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη w1n5t0n
Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O w1n5t0n έγραψε στις 15:24, 30-12-09:

εχω con-x ειναι πολυ γρηγορο

Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη 932df0a57b
Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε στις 22:11, 03-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από dk13
εγω δεν εχω αλλα εχει ο θειος μου μας εχει δωσει τον password και μπαινουμε στο internet χωρς να εχουμε δικη μασ συνδεση καλο εεε?
Όχι άθλιε τζαμπατζή! Να πας να πάρεις δική σου

Παράθεση

Septagram (Παναγιωτης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Septagram
Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

O Septagram έγραψε στις 16:23, 04-01-10:

On Telecoms , αλλα αυτο το ζαντολαστιχο που δινουν για modem ειναι στην συσκευασια του.

Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Unkown-User
Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε στις 20:31, 04-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Septagram
On Telecoms , αλλα αυτο το ζαντολαστιχο που δινουν για modem ειναι στην συσκευασια
του.
Δεν το λες κακό το pirelli πάντως..

Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,424 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 05:03, 06-01-10:

forthnet double play 24mbps.
πιανω 0.6-3 ομως γιατι μενω σε νιση

Παράθεση

mechanicarts (Λάζαρος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mechanicarts
Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψάχνω . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

O mechanicarts τσιμπα το παπαρι έγραψε στις 07:53, 06-01-10:

Εγώ έχω connx 1mbps δεν το αυξήσανε ποτέ, το speed test λέει 856κ/193κ, όταν κατεβάζω κάτι δεν ξεπερνάει ποτέ το 110κ (τόρρεντ ή direct), η σύνδεση μου πέφτει κάθε 30 λεπτά αλλά τώρα τελευταία έχουμε βελτιωθεί, πέφτει κάθε 10 λεπτά...νταξει μωρέ μία χαρά είμαστε...

Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Valandil
Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 737 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε στις 14:33, 06-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από mechanicarts
Εγώ έχω connx 1mbps δεν το αυξήσανε ποτέ, το speed test λέει 856κ/193κ, όταν κατεβάζω κάτι δεν ξεπερνάει ποτέ το 110κ (τόρρεντ ή direct), η σύνδεση μου πέφτει κάθε 30 λεπτά αλλά τώρα τελευταία έχουμε βελτιωθεί, πέφτει κάθε 10 λεπτά...νταξει μωρέ μία χαρά είμαστε...
Ενημέρωσες τον πάροχο σου;Δεν είναι φυσιολογικό αυτό.Καλό θα ήταν να μας έδινες και τα στατιστικά της γραμμής σου βέβαια.

Παράθεση

mechanicarts (Λάζαρος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψάχνω . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

O mechanicarts τσιμπα το παπαρι έγραψε στις 09:30, 07-01-10:

Έχω αναποδογυρίσει την homepage του μόντεμ μου, αλλά δεν βρήκα τίποτα άλλο πέρα από την ταχύτητα (ούτε attenuation ούτε τπτ άλλο)

Παράθεση

Septagram (Παναγιωτης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Septagram
Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

O Septagram έγραψε στις 15:48, 09-01-10:

Μηπως υπαρχει καποιο νεοτερο firmware για το modem που εχεις στο οποιο να βλεπεις τα στατιστικα της γραμμης; Το Baudtec εχεις;

Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Unkown-User
Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε στις 15:59, 09-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από mechanicarts
Έχω αναποδογυρίσει την homepage του μόντεμ μου, αλλά δεν βρήκα τίποτα άλλο πέρα από την ταχύτητα (ούτε attenuation ούτε τπτ άλλο)
Ποιο modem/router έχεις?

Παράθεση

mechanicarts (Λάζαρος)

Δραστήριο Μέλος

O mechanicarts τσιμπα το παπαρι έγραψε στις 17:51, 09-01-10:

Αφήστε το παιδιά, δεν με ενδιαφέρει πια, έφτασα κύπρο και εδώ στην εστία έχουν απίστευτη ταχύτητα...άσε που δεν πέφτει ποτέ!! Άστην μάνα μου να ψάχνεται τώρα...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 20:55, 13-01-10:

Εγω εχω forthnet 24mbps και ειναι πολυ γρηγορο μπορω να πω, ακομα και 22φτανει

Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη taketrance
Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε στις 20:33, 21-01-10:

Οτενετ 8 mbps και ειμαι κομπλε . Σταθεροτητα .

Παράθεση

Sokpao

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sokpao
Ο Sokpao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Sokpao έγραψε στις 22:58, 23-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από p0d
Εγω εχω forthnet 24mbps και ειναι πολυ γρηγορο μπορω να πω, ακομα και 22φτανει
και εγώ φορθνετ 24 και πιάνω πότε 2-3 πότε 6-7 ....
που μένεις?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alexl1996

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alexl1996
Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε στις 15:49, 24-01-10:

Conn-x έχω. Νομίζω ότι είναι σχετικά καλό, αν και κάποιες φορές κολλάει....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 18:03, 24-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Sokpao
και εγώ φορθνετ 24 και πιάνω πότε 2-3 πότε 6-7 ....
που μένεις?
Αθηνα,Πετραλωνα.

Παράθεση

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη roseberry
H roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H roseberry έγραψε στις 18:26, 24-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Alexl1996
Conn-x έχω. Νομίζω ότι είναι σχετικά καλό, αν και κάποιες φορές κολλάει....

το ιδιο !:no1:

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 09:20, 19-05-11:

Δυσκολεύομαι να απαντήσω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 30-09-12 στις 00:41.
Παράθεση

Angelic

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Angelic
H Angelic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Angelic έγραψε στις 15:09, 06-12-12:

Παιδιά, μετακομίζω σε καινούργιο σπίτι και θέλω να δω τι θα κάνω με σταθερό τηλέφωνο & ίντερνετ. Αξίζει λέτε τον κόπο να βάλω VDSL, δεν είναι και πολύ ακριβότερο, η Wind για παράδειγμα, το προσφέρει με 10 € παραπάνω το μήνα από τα πακέτα ADSL?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 15:56, 06-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Δυσκολεύομαι να απαντήσω...
Και τώρα δυσκολεύομαι ακόμα περισσότερο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:58, 06-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Angelic
Παιδιά, μετακομίζω σε καινούργιο σπίτι και θέλω να δω τι θα κάνω με σταθερό τηλέφωνο & ίντερνετ. Αξίζει λέτε τον κόπο να βάλω VDSL, δεν είναι και πολύ ακριβότερο, η Wind για παράδειγμα, το προσφέρει με 10 € παραπάνω το μήνα από τα πακέτα ADSL?
Άμα το νεο σου σπίτι είναι στα 1000 και βάλε μέτρα από το κέντρο (DSLAM) της Wind (ή του ΟΤΕ αν έχουν φυσική συστέγαση), δεν αξίζει γιατί οι ταχύτητες τείνουν από κάποιο σημείο και ύστερα να είναι παραπλήσιες με της ADSL. Αν έχεις ανάγκη το μεγαλύτερο Upload πάντως, βάλτο. Εγω μόνο γι αυτό θα το έβαζα. Αν δεν το χεις ανάγκη, γιατί να δίνεις 10 ευρώ παραπάνω για μια ταχύτητα που είναι αμφίβολο αν θα πιάσεις;

Αν ήμουν στη θέση σου θα έβαζα ένα ADSLάκι και εν καιρώ θα κοίταζα αν ο ΟΤΕ έχει πλάνο να δώσει VDSL από την καμπίνα (Καφάο) ANTI των τωρινών VDSL από το DSLAM (ακριβώς γιατί η καμπίνα παίζει να ναι πολύ πιο κοντά σου απ' ότι το DSLAM, άρα θα τα πιάνεις τα mbit της VDSL).

Καλή τύχη.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 15:20, 07-12-12:

Πάτρα - σχετικά γρήγορο
Αγρίνιο - SLOW AS FUCK

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 15:25, 07-12-12:

Καὶ πάλι εὐχαριστημένοι νὰ εἶναι οἱ ἀπέκηδες. Χθὲς βγῆκαν ἀπὸ τὴ στάνη καὶ θέλουν καὶ VDSL...

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 16:05, 07-12-12:

πώς γίνεται το upload να ναι μεγαλύτερο απ' το download?

Παράθεση

techgirl

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη techgirl
H techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H techgirl έγραψε στις 15:28, 11-12-12:

Γρήγορο παρακαλώ (ίντερνετ)! Τελικά VDSL, κέντρο Αθήνας, τι παίζει και από ποιά εταιρία;

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 18:22, 11-12-12:

Το περίεργο δεν είναι που δυσκολεύεσαι να απαντήσεις αλλά που σε έχει πιάσει ψύχωση με αυτό. Το έγραψες πριν από 1,5 χρόνο το επεξεργάστηκες άπειρους μήνες μετά και σήμερα το κάνεις και παράθεση.

wtf. Γιατί έχεις φετίχ με αυτό το μνμ;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 21:55, 12-12-12:

Πως γινετε να μαθω που βρισκονται τα dslam σε μια περιοχη;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους