Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγορά καινούριου αυτοκινήτου

Τι αμαξι να αγορασω?

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)
Mazda 6 1.8 Touring clima
8
44,44%
VW Passat 1.6 Lim.
2
11,11%
Scoda octavia 5 1.6 Ambiente
3
16,67%
Opel Vectra Elegance 1.8
4
22,22%

Bianca (Bάσια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bianca
H Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H Bianca έγραψε στις 10:50, 04-10-06:

Καλημερα!!
Προκειται να αγορασουμε αυτοκινητο μεσα στο μηνα και ειμαστε αναμεσα σε 4: mazda 6 1.8-opel vectra 1.8-scoda octavia 5 1.6-vw passat 1.6
Επειδη ειμαι μπερδεμενη, πιο μου προτεινετε?Ταξιδευουμε πολυ και θελουμε κατι οικονομικο και αξιοπιστο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 10:53, 04-10-06:

απο της επιλογες που βαζεις θα διαλεγα η το Skoda η το Mazda

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 11:13, 04-10-06:

Mazda με χίλια. Το Passat είναι για κλάματα.

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 11:19, 04-10-06:

εγω παλι θα ελεγα το οπελ.. δεν ξερω γενικα ειμαι πολυ υπερ της οπελ, και απο το δικο μου αυτοκινητο αλλα και απο οσους γνωστους εχουν δεν εχω ακουσει κανενα παραπονο...

Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lost_in_space
Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε στις 11:25, 04-10-06:

Skoda πιστεύω ότι είναι πολύ καλά αμάξια

Παράθεση

Cancerman

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cancerman
Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Cancerman έγραψε στις 11:25, 04-10-06:

ενας συνδυασμος των αποπανω ή τη Vectra ή την Octavia.... (μαλλον προς Vectra- νομιζω ειναι πιο αξιοπιστη η Opel και σαφως εχει καλυτερη εσωτερικη σχεδιαση..)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Cancerman : 04-10-06 στις 11:28.
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tsus
Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O tsus έγραψε στις 11:34, 04-10-06:

κ εγω το opel σου προτεινω.....ειναι απο τις κορυφαιες!

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη songless_bird
Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε στις 11:34, 04-10-06:

Mazda! Ιαπωνικη αξιοπιστια, ενα απο τα πιο sport σε εμφανιση "μεγαλα", καλυτερη οδηγικη συμπεριφορα απο τα υπολοιπα της δημοσκοπισης και νομιζω τωρα με τις προσφορες της Mazda ειναι καλη ευκαιρια.

Παράθεση

Cancerman

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Cancerman έγραψε στις 11:42, 04-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από songless_bird
.........και νομιζω τωρα με τις προσφορες της Mazda ειναι καλη ευκαιρια.

χμμμ you 've got a point here....

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 12:03, 04-10-06:

οσοι λετε για το vectra, δειτε και αυτο http://youtube.com/watch?v=1bZmLxDb5RM

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε στις 12:30, 04-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
οσοι λετε για το vectra, δειτε και αυτο http://youtube.com/watch?v=1bZmLxDb5RM
Ουχαχαχχαχα ουχαχαχχαα "Ποσο κανει το τυρι?" ΑχΑΧΧΑΧχΧΑΧΧΑχ

Και φυσικα μιλαμε γαι top εκδοσεις των συγκεκριμενων μοντελων ετσι? Που βαζουν τα καλυτερα πανω...Και Στο τελος δειχνει που ειναι το Mazda

Παράθεση

Bianca (Bάσια)

Νεοφερμένος

H Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H Bianca έγραψε στις 12:42, 04-10-06:

Το mazda μου αρεσε και εχει καλη χρηματοδοτηση .... βεβαια η opel εχει καλυτερες εγγυησεις .... δεν ξερω μπερδευτικα πάλι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 05-10-06 στις 19:12. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 12:55, 04-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Bianca
to mazda mou arese kai exei kalh xrhmatodothsh...........vevaia h opel exei kalyteres eggyhseis...........den xero mperdeytika pali

Άλλαξε το κείμενο σου απο greeklish σε Ελληνικούς χαρακτήρες, καθώς δεν επιτρέπεται σε κανένα σημείο του forum χρήση greeklish.

8Απαγορεύεται αυστηρά η χρήση greeklish (γραφή ελληνικών με λατινικούς χαρακτήρες) σε οποιαδήποτε σημείο του site. Η γραφή αγγλικών με ελληνικούς χαρακτήρες επιτρέπεται αλλά καλύτερα να αποφεύγεται. Επίσης απαγορεύεται οποιαδήποτε άλλη γλώσσα πέραν των ελληνικών, εκτός αν συνίστα ελάχιστο τμήμα του post.

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 13:00, 04-10-06:

Με εχει καλυψει ο songless bird hunter.
Τα εχω οδηγησει ολα και μπορω να σου πω οτι απο ολα αυτα τα μονα που με συγκινησαν ειναι το Octavia5 (eχουμε της πρωτης γενιας το 1.8Τ και ειναι αρκετα καλο.Για 150.000 δεν εχει παρουσιασει τιποτα σπουδαιο).
Ποσο μαλον που σε αυτο ορισμενα ηλεκτρικα προβληματα δειχνωουν να τα εχουν φτιαξει) και μετα το Mazda 6.Το δε MAZDA φυσικα να ξερεις οτι εχει και μηχανη σκυλι.Δεν θα βγαλει προβληματρα ευκολα δηλαδη.Aσε που ειναι κατα την γνωμη μου κουκλι εξωτερικα.Πολυ σπορ κι ετσι!
Απο εκει και περα το Passat απλως ειναι το πιο χλιδατο απο ολα οσο αφορα το εσωτερικο.Ειναι limo το αμαξι ειναι γεγονος.Αλλα τα 1600 για το μεγεθος-βαρος του ειναι "λιγα".
To Vectra απλως δεν με ενθουσιασε γενικα σαν αμαξι.(Κι ας εχουμε παρει προσφατα στην οικογενεια το Astra.Ασχετα απλως για να μην φανει οτι δεν παω καπποια εταιρεια.)

Αnyway οι ψηφοι μου πανε με σειρα στα: Mazda,Octavia,Passat,Vectra.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 16:24, 04-10-06:

Να επισημάνω ότι το Μazda καθώς και το Opel που έχεις βάλει είναι 1,8 οπότε δεν μπορεί να συγκριθεί με τα 1,6 κι ας ανήκουν και καλά στην ίδια κατηγορία....
Τα άλογα είναι πάντα άλογα....

Απ την άλλη, αν ήταν για τη δική μου τσέπη, θα σκεφτόμουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ τα τέλη κυκλοφορίας που έχει το 1,8 την βενζίνη που θα καίει μέσα στην κίνηση σε σύγκριση με το 1,6.
Με ένα 1,6 πας και ταξίδι... με 1,8 όμως δεν το παίρνεις για την πόλη....

Αρα... για μένα με βάση ΟΛΑ τα δεδομένα, scoda octavia....

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 16:46, 04-10-06:

Πιο κατω θα δειτε τις καταναλωσεις του καθε αυτοκινητου,την τελικη τιμη και τα τελη κυκλοφοριας.

Scoda octavia 5 1.6 Ambiente:
ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ (λίτρα/100 χλμ)
Εκτός πόλης / Μικτή / Αστική
5,7 / 7,2 / 9

Τιμή 18.190,00 ?
Τέλη Κυκλοφορίας 168

VW Passat 1.6
6,1 / 7,5 / 10,0

Τιμή 22.140,00 ?
Τέλη Κυκλοφορίας 168

Mazda 6 1.8 Touring clima
5.9 / 7.7 /11 (ΤΗΑΝKS SONGLESS!!! )

Τιμή 21.490,00 ?
Τέλη Κυκλοφορίας 168

Opel Vectra Elegance 1.8
5,6 / 7,2 /9,9

Τιμή 22.900,00 ?
Τέλη Κυκλοφορίας 168

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 04-10-06 στις 20:48.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 16:53, 04-10-06:

χμ....
οκ, έχουν ίδια τέλη κυκλοφορίας αλλά η κατανάλωση...
αν συγκρίνεις Mazda με Octavia όπως είπα....η διαφορά είναι μεγάλη!

(πάντως δεν κατάλαβα πως γίνεται και το Mazda ενώ είναι αρκετά υψηλοτερη η κατανάλωση του απ το octavia και στην Αστική και στο εκτός πόλης, να έχει χαμηλότερη στην Μικτή.... κάτι κάπου δεν έχουν γράψει καλά )

Και να συμπληρωσω....
ΆΛΛΑ τα ασφάλιστρα για 1,6 κι άλλα για 1,8

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 16:59, 04-10-06:

Τα στοιχεια τα πηρα απο τους 4τροχους οποτε να εχουν κανει λαθος...παει στο καλο.Ειδικοι ειναι!
Το θεμα ειναι για που το θελει;Μεσα στην, πολη;Κανα ταξιδι κτλ κτλ.
Οσο λιγοτερο και να καιει το αμαξι (οντως το octavia ειναι γενικα το πιο οικονομικο) σημαντικο ειναι οταν θα χρειαστει να κανει καμια προσπεραση να μην αγκομαχησει το κινητο.Να εχεις μια σχετικη ανεση.
ΑNyway, εγω οπως ειπα ειμαι αναμεσα στο Μazda και το Octavia.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 17:06, 04-10-06:

νταξ.. για να κάνουμε σύγκριση για προσπέραση πρέπει να δουμε το βάρος του κάθε αυτοκινήτου καθώς και την επιτάχυνση και ρεπρίζ του
Αν η τρίτη και η δευτέρα του είναι "κοντές" ή όχι κλπ κλπ κλπ
μάλλον πάει μακρυα η έρευνα αγοράς

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

O songless_bird έγραψε στις 18:20, 04-10-06:

σορρυ..Αλλα σε αυτην την κατηγορια τα 1.6 ειναι ανεκτα..Τα 1.8 τα ιδανικα. Τα αμαξωματα ειναι βαρια για 1.6. Τα 1.6 πλεον εχουν γινει must για την μικροτερη κατηγορια αυτοκινητων.

Υ.Γ. στις τιμες καταναλωσης του mazda απλως αλλαξε θεσεις στο εκτος πολης με το μικτο. Τα βαλανε σε λαθος θεση.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη songless_bird : 04-10-06 στις 18:36.
Παράθεση

Cancerman

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Cancerman έγραψε στις 18:27, 04-10-06:

παντως απο τα παραπανω στοιχεια που εδωσε ο Μαριο η Octavia kerdizei...

τη μικροτερη καταναλωση, χαμηλη τιμη (σε σχεση με τη Βεκτρα...τουλαχιστον), απο οσο εχω ακουσει δεν εχει ακριβα σερβις και ανταλλακτικα οπου ΝΟΜΙΖΩ υστερουν τα Mazda...... το μονοπου με χαλαει ειναι η καμπινα (ωστοσο αποοτι βλεπω το Passat........ )

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 20:49, 04-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από songless_bird
Υ.Γ. στις τιμες καταναλωσης του mazda απλως αλλαξε θεσεις στο εκτος πολης με το μικτο. Τα βαλανε σε λαθος θεση.
Σωστος songless!
Το αλλαξα.

Παράθεση

dimidola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimidola
H dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H dimidola έγραψε στις 00:47, 05-10-06:

skoda και vw τα ίδια είναι... Γενικά το passat ξέρω ότι είναι αξιόπιστο αλλά οικονομικά νομίζω skoda...

Παράθεση

Bianca (Bάσια)

Νεοφερμένος

H Bianca έγραψε στις 10:29, 06-10-06:

Απο οτι βλεπω το mazda ερχεται πρωτο....καθολου κακη ιδεα. Και μενα μου αρεσε....δεν ξερω αν οι οροι εγγυησης και η συντηρηση, συμφερουν ομως

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 11:12, 06-10-06:

Πάντως εγώ αν ξαναέπερνα αμάξι ιαπωνικό περιοχής θα έπερνα.
Η mazda ανήκει νομίζω στην GeneralMotors συνεπώς δεν είναι ακριβώς γιαπωνέζικο.

Βέβαια έτσι όπως θα το έχουν κάνει, αν έχουμε 10 εταιρείες δεν έχουμε 10 πλαίσια και 10 κινητήρες.

Σχετικά με την αξιοπιστία είναι να μην σου τύχει. Εγώ πχ είμαι απίστευτα δυσαρεστημένος με την Renault αλλά ξέρω κόσμο που του είχε βγει μια χαρά. Επίσης σε αντίθεση με σας έχω ακούσει πολλά παράπονα για Opel. Πραγματικά είναι τι θα σου τύχει.

Από οδηγική συμπεριφορά πιστεύω ότι όλα τα αμάξια είναι περίπου το ίδιο σε νορμάλ συνθήκες οδήγησηες άλλωστε οικογενειακό πέρνει η Bianca.

Από εκεί και πέρα είναι θέμα τσέπης και αναλλογίας ίππων προς βάρος και κατανάλωσης. Και φυσικά για τη χρήση το θέλει. Από ότι βλέπω Αλεξανδρούπολη συνεπώς δεν κρίνουμε με κριτήρια Αθήνας και κίνησης μέσα στην πόλη αλλά με κριτήρια κίνησης σε ανοιχτό δρόμο και ευαιλιξίας.
Πάντως χωρίς να έχω ασχοληθεί πολύ mazda θα έπερνα από αυτά που προτείνει.

Παράθεση

Bianca (Bάσια)

Νεοφερμένος

H Bianca έγραψε στις 11:51, 06-10-06:

Ελπιζω να ειναι η καλυτερη επιλογη γιατι ταξιδευουμε παρα πολυ....Αχ πρεπει να παρω μια αποφαση μεχρι τις 19/10!!!!

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 12:03, 06-10-06:

Κουκλι ειναι....

ενα promo video http://www.youtube.com/watch?v=4gDo2xqq0_c

και το review απο το Top Gear http://www.youtube.com/watch?v=99FqLAkGVIU

Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη DiavolakoS
Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε στις 14:00, 14-10-06:

1)το vectra 0-100 εχει 10.7s--- τελικη 210--- 140αλογα---- 175ροπη
2)το mazda 120αλογα--- 0-100 11.3 ----τελικη 197---ροπη 165

ας δωσουμε και καποια στοιχεια για την ενεργητικη ασφαλεια του αυτοκινητου

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

O songless_bird έγραψε στις 14:10, 14-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από DiavolakoS
1)το vectra 0-100 εχει 10.7s--- τελικη 210--- 140αλογα---- 175ροπη
2)το mazda 120αλογα--- 0-100 11.3 ----τελικη 197---ροπη 165

ας δωσουμε και καποια στοιχεια για την ενεργητικη ασφαλεια του αυτοκινητου
Αλλαξανε κινητηρα στο vectra??

Γιατι τα δικα μου στοιχεια λενε
vectra elegance 1.8 :122 ίπποι/5.600σ.α.λ.,167Nm/3.800σ.α.λ.0-100 χλμ./ώρα σε
11,2 δευτερόλεπτα,Τελ. ταχύτητα:
203χλμ./ώρα

Edit.: Εχεις δικιο. Νεος 1.8 με τα στοιχεια που παραθετεις. και απο τιμη 20.700?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη songless_bird : 14-10-06 στις 14:16.
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη DiavolakoS
Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε στις 14:16, 14-10-06:

ναι εχει αλλαξει ο κινητηρας...............http://www.opel.gr/action/go?page=ve...SiteId=GBPGR#1

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 15:58, 11-12-06:

Βάλτε ένα χεράκι ρε παιδιά, σύντομα θα αγοράσω καινούργιο αμάξι και έχω πελαγώσει.
Θέλω μικρό με μικρομεσαίο αυτοκίνητο με τιμή το πολύ 12.500€. Ήδη έχω ξεχωρίσει το suzuki shift και το Ford Fiesta (το ρημάδι το focus είναι πιο ακριβό ), ρίξτε και εσείς καμια ιδέα.
Α, μην μου πείτε για base εκδόσεις καθώς δεν μου αρέσει να πάρω 4 ρόδες και ένα τιμόνι, πρέπει να έχει και air-condition κτλ
Thanks!

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 16:24, 11-12-06:

Citroen C2 (μικρο) 1.4 με 75 -αν δεν κανω λαθος- αλογα.
Πολυ βολικο, πολυ καλο στον δρομο, και πολυ ομορφο. Γυρω στα 12.500? κοστιζει.

Seat ibiza (μικρο) 1.4 με 101 αλογα. Αυτο κοστιζει κατι λιγοτερο απο 13.000?.
Αν και εμφανισιακα ειναι μετριο, εχει αριστη συμπεριφορα στον δρομο.

Βασικα -αν θελεις- ψαξε στο autotriti, εχει ολα τα αυτοκινητα με διαφορες τιμες και ειναι αντικειμενικο στις "κριτικες" του.

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 16:33, 11-12-06:

Fiesta δαγκωτό!!!!!!!!!!!!
Το αμαξάκι μου.Εχω το παλιο μοντέλο αλλά στο κανουργιο έχει γίνει face lifting και είναι πιο καλαίσθητα τα φανάρια και έχουν γίνει προσθήκες στο ταμπλώ και στο σαλόνι.
Μπες στο site της ford να δεις λεπτομέρειες(έκδοση Ambiente είναι αυτο που ζητάς, ριξε μια ματια και στην S που είναι όνειρο).
Αξιόπιστο αυτοκινητάκι, καλά κρατήματα και σχετικά οικονομικό απο άποψη τι καίει.

Για το άλλο το τουτου που λες δεν έχω γνώμη.....

Πάντως σε αυτήν την κατηγορία ελαφρως ακριβότερο(εκτος αν παρεις την base εκδοση) είναι το Yaris.Καλό αμαξάκι για την κατηγορία του και ιδιαίτερα αξιόπιστο.

Υπόψιν βέβαια πως οι τιμες πώλησεις που βλεπεις δεν είναι οι τελικες καθως θα προσαυξηθουν με έξοδα ταξινομησης, φακέλου(αυτο έχει καταργηθεί αλλά ορισμένοι επιτήδειοι το χρεώνουν ακόμα) έκδοσης δανείου και τοκους αν το παρεις με δόσεις και διάφορα άλλα οπότε υπολόγισε περίπου ένα χιλιάρικο ακόμη για να είσαι μέσα.

Αυτά απο μένα ό,τι κι αν επιλέξεις καλοτάξιδο

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 16:36, 11-12-06:

Με citroen μην μπλεξεις, κι ολα τ'αλλα καλα μου ακουγονται!

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 16:38, 11-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Citroen C2 (μικρο) 1.4 με 75 -αν δεν κανω λαθος- αλογα.
Πολυ βολικο, πολυ καλο στον δρομο, και πολυ ομορφο. Γυρω στα 12.500 κοστιζει.

Seat ibiza (μικρο) 1.4 με 101 αλογα. Αυτο κοστιζει κατι λιγοτερο απο 13.000.
Αν και εμφανισιακα ειναι μετριο, εχει αριστη συμπεριφορα στον δρομο.

Βασικα -αν θελεις- ψαξε στο autotriti, εχει ολα τα αυτοκινητα με διαφορες τιμες και ειναι αντικειμενικο στις "κριτικες" του.
To C2 είναι φοβερό αλλα έχω ακούσει απο διάφορους ότι βγάζει προβλήματα σε ηλεκτρικά και εγκέφαλο οπότε το έχω βγάλει απο την λίστα (και στην τελική γιατί να ρισκάρω ενώ κάποια είναι εγκυημένα ότι δεν βγάζουν προβλήματα?)
Το ibiza είχα το παλιό και έχω άσχημες εμπειρίες
Το είδα το autotriti σχεδόν σε όλα ίδια βαθμολογία είχε ή δεν έγραφε καθόλου
Πάντως τα 101 άλογα του ibiza ακούγονται ενδιαφέροντα
Θύμισε μου να σε πάω βόλτα μόλις το πάρω!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιάννης : 11-12-06 στις 17:00.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 16:42, 11-12-06:

fiesta και polo. ά ψ ο γ η οδηγική συμπεριφορά, κρατήματα, ροπές και τα συναφή (προσωπική εμπειρία, και είμαι και γαμώ τους οδηγούς).-
συνιστώ και peugeuot, το κουεδίνι θα σε πει λεπτομέρειες.

μη το πάρεις ασημί μόνο

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:43, 11-12-06:

Το Yaris σε αυτο περιπου το ποσο δεν παιζει;
Το Matrix μηπος;
Για κατι σε KIA Rio, Hyunday Accent να φανταστω δεν θελεις;

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 16:53, 11-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Fiesta δαγκωτό!!!!!!!!!!!!
Το αμαξάκι μου.Εχω το παλιο μοντέλο αλλά στο κανουργιο έχει γίνει face lifting και είναι πιο καλαίσθητα τα φανάρια και έχουν γίνει προσθήκες στο ταμπλώ και στο σαλόνι.
Μπες στο site της ford να δεις λεπτομέρειες(έκδοση Ambiente είναι αυτο που ζητάς, ριξε μια ματια και στην S που είναι όνειρο).
Αξιόπιστο αυτοκινητάκι, καλά κρατήματα και σχετικά οικονομικό απο άποψη τι καίει.

Για το άλλο το τουτου που λες δεν έχω γνώμη.....

Πάντως σε αυτήν την κατηγορία ελαφρως ακριβότερο(εκτος αν παρεις την base εκδοση) είναι το Yaris.Καλό αμαξάκι για την κατηγορία του και ιδιαίτερα αξιόπιστο.

Υπόψιν βέβαια πως οι τιμες πώλησεις που βλεπεις δεν είναι οι τελικες καθως θα προσαυξηθουν με έξοδα ταξινομησης, φακέλου(αυτο έχει καταργηθεί αλλά ορισμένοι επιτήδειοι το χρεώνουν ακόμα) έκδοσης δανείου και τοκους αν το παρεις με δόσεις και διάφορα άλλα οπότε υπολόγισε περίπου ένα χιλιάρικο ακόμη για να είσαι μέσα.

Αυτά απο μένα ό,τι κι αν επιλέξεις καλοτάξιδο
Στο fiesta βρίσκει το κεφάλι μου στην οροφή (βέβαια βρήκα ότι ρυθμίζεται καθ' ύψος οπότε λογικά δεν θα έχω πρόβλημα) Έιναι απο τις πρώτες επιλογές.
To Yaris στα 1100cc έχει τον κινητήρα του Augo και τα 1400 έχουν 14.000 ? άσε που το εσωτερικό του νέου Yaris είναι α-π-α-ρ-α-δ-ε-κ-τ-ο, την είδε η Τουοτα μου φαίνετε.
Μου τα έχουν βγάλει στην αντιπροσωπεία όλα τα έξοδα είναι 12.500 ? + 500 περίπου τα πρώτα έξοδα.
thanks (και εσύ βόλτα)

@katerina Σχεδόν όλοι αυτό μου λένε για τα citroen, .όπου υπάρχει καπνός....

@doo peugeuot δεν μου αρέσουν (εδώ απορίψαμε τα citroen) το fox & το polo τα έχω στο πρόγραμμα .

@dark, τα hyundai & kia είναι σχεδόν σε ίδια λεφτά (ίσως και πιο οικονομικά) αλλα δεν συγκρίνονται με fiestα & swift, άλλη ποιόητα κατασκευής. Θα τα δώ όμως και αυτά, γενικά θα τα κοιτάξω όλα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιάννης : 11-12-06 στις 17:00.
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 17:13, 11-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Στο fiesta βρίσκει το κεφάλι μου στην οροφή (βέβαια βρήκα ότι ρυθμίζεται καθ' ύψος οπότε λογικά δεν θα έχω πρόβλημα)

Σιγά καλέ Φασούλα Σε τι μπήκες μέσα;Στην διαφημιστική μινιατούρα;
Την συγκεκριμενη έκδοση αγόρασε πριν 1 μηνα συνάδελφος που είναι 1,86 και η γυναίκα του άλλο τόσο(το δε δεκαπεντάχρονο παιδί τους ίδιο μποι με μενα) και δεν είχαν προβλημα.Ε τωρα αν εσυ είσαι πιο ψηλός πάρε το open top
Υ.Γ.Αν το σκεφτεσαι σοβαρα διαλεξε μεταλλικο χρώμα(extra χρέωση), ή το μπλε ηλεκτρικ ή αυτο που είναι σαν μπορντω ή αν δεν ντρεπεσαι να το κυκλοφορήσεις το purple που είναι όνειρο(εντάξει και ελαφρως γυναικείο).Με τίποτα μην παρεις αυτο που ειναι πρασινο(κάπως αλλιως το λενε αλλα δεν θυμαμαι) εκτός αν το δεις live και σου αρέσει γιατί στον καταλογο δείχνει τέλειο αλλά......
Υ.Γ.2 Και κράτα μια πισινή για τα επιπλεον έξοδα μέχρι να δεις το τελικο τιμολογιο(προφανώς σου δειξαν κοστολόγιο τώρα) απο ενδιαφερον στο λέω...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 17:16, 11-12-06:

Η ποιοτιτα συγουρα ειναι λιγο χαμηλοτερη αλλα δεν θα εχεις προβλημα. Το καλο με αυτες της μαρκες ειναι οτι με λιγοτερα λευτα περνεις το ιδιο πραγμα. Τωρα το εσωτερικο και αυτα εν τα εχω ψαξει καθολου σε αυτου του τυπου τα μοντελα, αλλα ενα accent που εχει ο παπους μου εδω και εξι χρονια δεν του βγαζει προβληματα, ειναι πολυ στιβαρο, τα υλικα του ειναι μια χαρα και ειναι και μια χαρα αμαξακι αν ζητας κατι σαν αυτο. Τωρα εσωτερικο απο τα αλλα αμαξια που λες δεν ξερω και ετσι δεν μπορω να συγκρινο.

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 17:21, 11-12-06:

Σιγά καλέ Φασούλα Σε τι μπήκες μέσα;Στην διαφημιστική μινιατούρα;

Την συγκεκριμενη έκδοση αγόρασε πριν 1 μηνα συνάδελφος που είναι 1,86 και η γυναίκα του άλλο τόσο(το δε δεκαπεντάχρονο παιδί τους ίδιο μποι με μενα) και δεν είχαν προβλημα

1,85 είμαι, δεν είπα ρε χαζό ότι δεν χωράω αλλα ειναι βασικό να έχεις μια ικανοποιητική διαφορά μεταξύ του κεφαλιού σου και της οροφής.
Σε ενδεχόμενο χτύπημα υπάρχει η περίπτωση να σπάσεις τον αυχένα σου.

Ε τωρα αν εσυ είσαι πιο ψηλός πάρε το open top
Υ.Γ.Αν το σκεφτεσαι σοβαρα διαλεξε μεταλλικο χρώμα(extra χρέωση), ή το μπλε ηλεκτρικ ή αυτο που είναι σαν μπορντω ή αν δεν ντρεπεσαι να το κυκλοφορήσεις το purple που είναι όνειρο(εντάξει και ελαφρως γυναικείο).Με τίποτα μην παρεις αυτο που ειναι πρασινο(κάπως αλλιως το λενε αλλα δεν θυμαμαι) εκτός αν το δεις live και σου αρέσει γιατί στον καταλογο δείχνει τέλειο αλλά......

Κόκκινο ή μαύρο (τουλάχιστον στα χρώματα τα έχουμε βρει με την γυναίκα μου

Υ.Γ.2 Και κράτα μια πισινή για τα επιπλεον έξοδα μέχρι να δεις το τελικο τιμολογιο(προφανώς σου δειξαν κοστολόγιο τώρα) απο ενδιαφερον στο λέω...

Το ξέρω βρε και σε ευχαριστώ Όταν καταλήξω στα 2-3 αυτοκίνητα που με ενδιαφέρουν θα πάω για test-drive και θα ζητήσω τα πάντα αναλυτικά.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 22:47, 11-12-06:

@doo peugeuot δεν μου αρέσουν

εσύ χάνεις τα κοννέ μου

Λοιπόν...
  • κοκκινο χρώμα = σε μια πενταετία ξεβαμένο ξεθωριασμένο (Εκτος αν σκοπεύεις να το πουλήσεις νωρίτερα κι άρα δε σε νοιάζει)
  • μαύρο χρώμα = ακόμα και απ το πλυντήριο να βγει, σε μια ωρα ειναι απλυτο, κάθε κόκος σκόνης φαίνεται πολύ
απο όσα αναφέρθηκαν εγώ είμαι μαζί με τη doo (εφόσον λες δεν σου αρέσουν τα peugeot )
fiesta και polo.... (έτσι για να τρως τη σκονη μου με ενα απλο πεζουδάκι )

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 09:38, 12-12-06:

To C2 είναι φοβερό αλλα έχω ακούσει απο διάφορους ότι βγάζει προβλήματα σε ηλεκτρικά και εγκέφαλο οπότε το έχω βγάλει απο την λίστα (και στην τελική γιατί να ρισκάρω ενώ κάποια είναι εγκυημένα ότι δεν βγάζουν προβλήματα?)

Α, καλα! Δεν το συζηταμε! Δεν εχω ακουσει κατι, αλλα για να το λενε πολλοι μαλλον ετσι θα ειναι.. Ξεχνα το!

Πάντως τα 101 άλογα του ibiza ακούγονται ενδιαφέροντα
Θύμισε μου να σε πάω βόλτα μόλις το πάρω!
Το εχει η αδερφη μου ενα 8μηνο, και ειναι και νεα οδηγος..
Αν θες να σε παει βολτα για να το "δεις".. πες!

Για φιεστα εγω θα σου ελεγα οχι, τα peugeot ειναι καλυτερα.

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 10:05, 12-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
εσύ χάνεις τα κοννέ μου

Λοιπόν...
  • κοκκινο χρώμα = σε μια πενταετία ξεβαμένο ξεθωριασμένο (Εκτος αν σκοπεύεις να το πουλήσεις νωρίτερα κι άρα δε σε νοιάζει)
  • μαύρο χρώμα = ακόμα και απ το πλυντήριο να βγει, σε μια ωρα ειναι απλυτο, κάθε κόκος σκόνης φαίνεται πολύ
απο όσα αναφέρθηκαν εγώ είμαι μαζί με τη doo (εφόσον λες δεν σου αρέσουν τα peugeot )
fiesta και polo.... (έτσι για να τρως τη σκονη μου με ενα απλο πεζουδάκι )
Το polo είναι αρκετά λιτό μέσα, άσε που η έκδοση που είδα είχε 14.800 και γενικά δεν μου έκανε και πολύ εντύπωση (έχει και ακριβά ανταλακτικά να θυμάμε καλά)
Πιο πολύ για κόκκινο το βλέπω πάντως
http://www.in.gr/auto/tests/introduc...ngTestID=44733
Thanks για τα κονέ αλλα δυστηχώς είναι σε άλλη μάρκα!

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 12:17, 12-12-06:

Το καλύτερο τουτού για τον τζόνιμ είναι αυτό των flintstones

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 12:54, 12-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
Το καλύτερο τουτού για τον τζόνιμ είναι αυτό των flintstones

Ναι αλλα δεν έχει σε κόκκινο

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 08:09, 10-05-07:

Προφανώς και θα καταλαβατε οτι ψαχνουμε να παρουμε καινουριο αμαξακι..
Και φυσικα ηρθα να ζητησω συμβουλη..

Το βασικό που μας αρεσει ειναι το Astra 1.4 και μετα το Golf. Το Astra το ειδαμε απο κοντα, το Golf οχι ακομα..
Εσεις τι γνωμη εχετε; ποια τα + και τα - ? Εχετε προσωπικη εμπειρια απο καποιο απο αυτα τα δυο;
Και γενικα, αν εχετε να μου προτεινετε κανενα αλλο αυτοκινητακι της ιδιας ταξεως (και γυρω στα 15-16.000)... ευπροσδεκτες και καλοδεχουμενες οι γνώμες σας..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 08:23, 10-05-07:

Μπράβο, καλορίζικο και καλοτάξιδο όποιο κι αν είναι τελικά αυτό.
Για να κάνεις μια σωστή επιλογή θα πρέπει πρώτα από όλα να αξιολογήσεις τις ανάγκες σου. Σήμερα υπάρχουν πάρα πολλές επιλογές που προσφέρουν πολλές διαφορετικές δυνατότητες.
Σίγουρα όμως αυτά τα δύο μοντέλα που αναφέρεις είναι από τα κορυφαία στην κατηγορία τους. Το οικονομικό όριο όμως που έχεις θέσει, ίσως σε υποχρεώσει να κάνεις συμβιβασμούς στον εξοπλισμό, χωρίς να είμαι και απόλυτα βέβαιως.
Απλά και μόνο για να προτείνω κι άλλη μια εναλλακτική λύση, θα σου έλεγα να δεις και το Toyota Auris, στην ίδια κατηγορία.
Επίσης με αυτά τα χρήματα θα μπορούσε κανείς να αποκτήσει το Peugeot 207, λίιιγο μικρότερο από τα παραπάνω, αλλά full εξοπλισμένο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε στις 08:29, 10-05-07:

το οικονομικο οριο το θεσαμε με βαση κατ'αρχην το ποσα μπορουσαμε να διαθεσουμε και δευτερον αφου "φτιαξαμε" οπως θελαμε το astra και ειδαμε οτι βγαινει σε αυτη την τιμη με ολα οσα θελουμε..
το auris που λες δεν το ξερω, θα παω να το δω.. εγω ελεγα και για το corolla..
(τα peugeot δεν τα χωνευω..)

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 08:30, 10-05-07:

Το golf σειρά 4 το είχα για 4 χρόνια, είναι πολύ καλό... ΑΝ ΚΑΙ τα έχει τα μειονεκτήματά του. Τόσο αυτό όσο και η εταιρεία.
Αλλά, το καινούριο κάνει τόσα; Ή λέτε για 1400 κυβικά;

Για μένα τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ είναι τα ιαπωνικά.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Aγορά Αυτοκινήτου - Από Resident Evil
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αυτοκίνητα και Μηχανές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-03-14 στις 17:18.
    • Οικονομική ασφάλεια αυτοκινήτου - Από chris80
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αυτοκίνητα και Μηχανές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-09-13 στις 19:27.
    • Πρόβλημα με τη μεταβίβαση αυτοκινήτου - Από chris1600
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-05-11 στις 15:51.
    • Εγγυητής για αγορά αυτοκινήτου - Από e-sofia
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-05-11 στις 12:44.
    • Κλοπή αυτοκινήτου - Από Νωεύς
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-09-09 στις 23:57.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους