Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,091 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,025 μηνύματα σε 74,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Που μπορώ να βρω Ελληνικά mp3 samples που να μην ξεπερνούν το 1mb

Μήτσος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μήτσος
Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Μήτσος έγραψε στις 22:32, 06-10-06:

Εχω ψάξει αλλά δεν εχω καταφέρει να βρω. Ξέρει κάποιο αγαπητό μέλος καμία ιστοσελίδα να μου δώσει που να μπορώ να κατέβαζω αρχεία mp3 κάτω από 1mb? Thanks.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ελληνικά - Από LiLoOkOzz
      Το θέμα έχει λάβει 107 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Άλλες γλώσσες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-08-17 στις 19:59.
    • Τι μπορώ να συζητήσω μαζί της και πώς μπορώ να την πλησιάσω; - Από Jimaraz97
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέες Γνωριμίες - Νέες Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-11-12 στις 01:34.
    • Ελληνικά για το PSP - Από Jordan Kostelid
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-04-11 στις 15:22.
    • Αρχαία ή Νέα Ελληνικά - Από Christine...erag
      Το θέμα έχει λάβει 97 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-01-10 στις 21:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους