Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς τον/την φαντάζεστε;

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 13:42, 09-10-06:

Γεια σας...
Πως φανταζεστε την γυναικα/τον αντρα τον ονειρον σας?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 13:45, 09-10-06:

Ακριβος οπως ειναι η κοπελα μου. Τελειος καμενος ε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 13:46, 09-10-06:

Βασικά ο ιδανικός είναι αυτός που αισθάνεσαι ταίριασμα. Σαν να είστε 2 κομμάτια παζλ. Αυτός με τον οποίο δένεις σωματικά, στο χιούμορ και που αισθάνεσαι "εδώ είμαστε!".

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 14:26, 09-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ακριβος οπως ειναι η κοπελα μου. Τελειος καμενος ε;
+1 αλλά με αντιστροφή των φύλων..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη nikita13
H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 14:29, 09-10-06:

Βασικά ο ιδανικός είναι αυτός που αισθάνεσαι ταίριασμα. Σαν να είστε 2 κομμάτια παζλ. Αυτός με τον οποίο δένεις σωματικά, στο χιούμορ και που αισθάνεσαι "εδώ είμαστε!"
Έτσι νοιώθαμε με το πρώην μου..Αλλά όλα λήξαν άδοξα πριν 3 βδομάδες..
Και η ζωή συνεχίζεται..
Δεν τον φαντάζομαι κάπως συγκεκριμένα..Αλλά θα είναι αυτός με τον οποίο θα ξεπεράσουμε κάθε αναποδιά της σχέσης ΜΑΖΙ

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikita13 : 09-10-06 στις 14:31.
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 14:38, 09-10-06:

Αυτό το θέμα θα ταίριαζε περισσότερο στις κοπέλες που έχουν ζήσει τις στερήσεις από μικρές στην οικογένεια και κάθονται και κάνουν όνειρα για τον πρίγκηπα που θα έρθει να τις πάρει (γενικώς) καβάλα στ' άτι (και nVidia άμα θέλετε). "Θα είναι ξανθός, θα είναι γαλανομάτης, θα έχει λεφτά και θα έρθει καβάλα σε 163 άλογα ήτοι τη νέα Μερσεντές Ε200".

Τώρα, οι κοπέλες με φυσιολογική ζωή και τα αγόρια, θα σου απαντήσουν ή ότι σου απάντησε ο Κρόνος και το Εβούλι, ή ότι η Underwater (edit: και η Νικίτα), ή ότι θα σου απαντήσω εγώ:

Δεν την φαντάζομαι! Την περιμένω! Όταν είναι να έρθει, άμα έρθει, αν δεν έρθει δεν πειράζει άσχετα αν θα λυπόμουν, δεν το πιέζω όμως , όταν είναι να καταλάβω ποιά είναι η κατάλληλη, τότε θα ξέρω ότι η αναζήτηση έλαβε τέλος και ότι θα πρέπει να ρίξω άγκυρα.

Τώρα αν πάμε στο "μακάρι να είχα", θα ήθελα σαφώς την κοπέλα στο avatar μου. Έχει όμως μια διαφορά απ' το "Πως φαντάζεσαι την ιδανική", καθώς η ιδανική για εμένα σαν Λυκούργο, πρέπει να είναι ιδανική στο σώμα και στην ψυχή/χαρακτήρα και αυτά τα πράγματα δεν προσδιορίζονται εκ των προτέρων (εντάξει, υπάρχουν και κάποια όρια). Απλά τα καταλαβαίνουμε εκείνη τη στιγμή.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valder : 09-10-06 στις 14:51.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 15:04, 09-10-06:

χμμμ... μα είναι δυνατόν να φανατζόμαστε τον/την τέλειο/α σύντροφο;; ως γνωστόν το τέλειο είναι αυτό με το οποίο ξετρελένεσαι ακόμα κ μέσα στην ατέλειά του... το άτομο που σε ολοκληρώνει στα πάντα. δεν τον φαντάζεσαι δεν τον βρίσκεις. απλά αν είναι να έρθει θα πέσεις πάνω του κατα λάθος ίσως κ θα μείνεις εκεί. όταν έρθει θα το ξέρεις έτσι απλά.
τώρα αν δεν έρθει ποτέ, σημαίνει ότι κάπου φταίμε κ εμείς κ οι τρελές απαιτήσεις μας,λέω εγώ...

@ Κρόνος: τα ίδια κ με μένα, ερωτευμένη μέχρι το κόκαλο

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 15:17, 09-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover
χμμμ...ως γνωστόν το τέλειο είναι αυτό με το οποίο ξετρελένεσαι ακόμα κ μέσα στην ατέλειά του... το άτομο που σε ολοκληρώνει στα πάντα. δεν τον φαντάζεσαι δεν τον βρίσκεις. απλά αν είναι να έρθει θα πέσεις πάνω του κατα λάθος ίσως κ θα μείνεις εκεί. όταν έρθει θα το ξέρεις έτσι απλά.
ειλικρινά,δεν θα μπορούσα να το θέσω καλύτερα..!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:30, 09-10-06:

χμμμ... μα είναι δυνατόν να φανατζόμαστε τον/την τέλειο/α σύντροφο;; ως γνωστόν το τέλειο είναι αυτό με το οποίο ξετρελένεσαι ακόμα κ μέσα στην ατέλειά του...
Αρχική Δημοσίευση από burbuja
ειλικρινά,δεν θα μπορούσα να το θέσω καλύτερα..!
Αγαπημένες μου κυρίες, αυτό δεν καλείται "τέλειο" αλλά "το λιγότερο ατελές". Εσείς μιλάτε για τον άνθρωπο με τις λιγότερες δυνατές ατέλειες, όχι για τον τέλειο! Όχι απλά γιατί δεν υπάρχει τέλειος άνθρωπος, αλλά ακόμα κι αν υπήρχε, δε θα είχε καμία ατέλεια.

Το να βάζουμε λοιπόν στην ίδια πρόταση το τέλειος και ατέλεια, είναι ένας ατυχής αντιφατικός συσχετισμός που προβάλλεται ως "αααχ αυτά είναι, τι καλά που τα λέει η ψυχάρα στο quote" ενώ στην ουσία πίσω από την προβολή κρύβεται ένας βανδαλισμός της σκέψης σας και της ελληνικής γλώσσας.

Μη βανδαλίζετε τη σκέψη σας. Πείτε αυτό που θέλετε χωρίς ποιητικά, μελάκια, ζουζουνίσματα και λοιπά διακοσμητικά που μονάχα γέμισαν τις σχέσεις των ανθρώπων στερεότυπα. (πχ "Πρέπει να είσαι ο εαυτός σου". Ποιός ερωτευμένος-κολλημένος το κατάλαβε αυτό; Αντίθετα αν γυρίσεις και πείς: "Στ' αρχ...α σου ρε! Για έναν γκόμενο/α θα αλλάξεις; Όπου αρέσουμε!" θα το καταλάβουν όλοι)

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 15:43, 09-10-06:

Ουδέποτε είχε μορφή αυτός που πάντα περίμενα.
Τον ξεχώρισα διότι ήταν ο μόνος που με έκανε να σκεφτώ την δημιουργία οικογένειας μαζί του.

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover έγραψε στις 16:05, 09-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Αγαπημένες μου κυρίες, αυτό δεν καλείται "τέλειο" αλλά "το λιγότερο ατελές". Εσείς μιλάτε για τον άνθρωπο με τις λιγότερες δυνατές ατέλειες, όχι για τον τέλειο! Όχι απλά γιατί δεν υπάρχει τέλειος άνθρωπος, αλλά ακόμα κι αν υπήρχε, δε θα είχε καμία ατέλεια.

Το να βάζουμε λοιπόν στην ίδια πρόταση το τέλειος και ατέλεια, είναι ένας ατυχής αντιφατικός συσχετισμός που προβάλλεται ως "αααχ αυτά είναι, τι καλά που τα λέει η ψυχάρα στο quote" ενώ στην ουσία πίσω από την προβολή κρύβεται ένας βανδαλισμός της σκέψης σας και της ελληνικής γλώσσας.

Μη βανδαλίζετε τη σκέψη σας. Πείτε αυτό που θέλετε χωρίς ποιητικά, μελάκια, ζουζουνίσματα και λοιπά διακοσμητικά που μονάχα γέμισαν τις σχέσεις των ανθρώπων στερεότυπα. (πχ "Πρέπει να είσαι ο εαυτός σου". Ποιός ερωτευμένος-κολλημένος το κατάλαβε αυτό; Αντίθετα αν γυρίσεις και πείς: "Στ' αρχ...α σου ρε! Για έναν γκόμενο/α θα αλλάξεις; Όπου αρέσουμε!" θα το καταλάβουν όλοι)
χμμμ... μπερδευτήκαμε Valder φίλε μου... το να θεωρείς κάποιον "τέλειο μέσα στην ατέλεια του" δεν σημαίνει να λες "χμ, αυτό έχουμε τι να κάνουμε", αφου ως γνωστον φυσικά κ δεν υπάρχει τέλειος άνθρωπος. αυτό όμως δεν σημαίνει ότι όλοι οι άνθρωποι μας κάνουν. με τον άνθρωπο που κολλάς, η ατέλεια είναι το αλατοπίπερο ενώ με τους υπόλοιπους είναι το "ωχ αδελφέ μου"!
δεύτερον να θέσω κ το εξής: όντας ερωτευμένη μια 10ετία τώρα, θεωρώ ότι μόνο ότι όταν είσαι ο εαυτός σου μπορείς να αγαπηθείς πραγματικά κ να δώσεις χωρίς να προσποιείσαι. όσο για τα ποιητικά, ποιός δεν ήμνεισαι τον έρωτα... χαλαράαααα

τέσπα όπως κ ναχει όλοι λέμε το ίδιο: ο τέλειος/α δεν βρίσκεται στην φαντασία μας με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά, αλλά down to earth κ είτε τον περιμένουμε είτε τον έχουμε ήδη βρει...

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 16:30, 09-10-06:

χμμμ... μπερδευτήκαμε Valder φίλε μου...
Εγώ, όχι!

το να θεωρείς κάποιον "τέλειο μέσα στην ατέλεια του" δεν σημαίνει να λες "χμ, αυτό έχουμε τι να κάνουμε"
Δεν είπα αυτό.

αυτό όμως δεν σημαίνει ότι όλοι οι άνθρωποι μας κάνουν.
Ούτε αυτό είπα.

η ατέλεια είναι το αλατοπίπερο ενώ με τους υπόλοιπους είναι το "ωχ αδελφέ μου"!
Με το γκόμενα η ατέλεια είναι ατέλεια που όντας ερωτευμένος θεωρείς φυσικό να την εντάξεις στο σύνολο και όχι να την απορρίψεις, απλά γιατί σπάει τη μονοτονία του "καλού".

δεύτερον να θέσω κ το εξής: όντας ερωτευμένη μια 10ετία τώρα, θεωρώ ότι μόνο ότι όταν είσαι ο εαυτός σου μπορείς να αγαπηθείς πραγματικά κ να δώσεις χωρίς να προσποιείσαι.
Φιλοσοφίες. Συγγνώμη αλλά έτσι είναι. Ο καθένας αγαπάει όπως θέλει και μπορεί να έχει μέχρι και ψευδαισθήσεις ότι φέρεται όμορφα ενώ στην ουσία να έχει ξεσκίσει το/την γκόμενο/α στα καψώνια. Εδώ άνθρωποι με 80 χρόνια στην πλάτη και 30 έρωτες και ακόμα να καταλάβουν τι εστί έρωτας. 8.000 χρόνια οι άνθρωποι το ψάχνουν.

Απλά όταν είσαι ο εαυτός σου, ζείς! Όταν δεν είσαι ο εαυτός σου, είσαι ένας μ@λ@κας που κοροϊδεύεις εσένα κι άλλους χίλιους και στην ουσία φυτοζωείς. Η κατάληξη θα είναι να τραβάς τα βυζιά σου (όχι τα δικά σου, προς Θεου, έκφραση είναι) μετά από ένα χρονικό διάστημα γιατί δε σου κάθησαν τα πράγματα όπως θα ήθελες. Έτσι είναι το θέατρο. Καμία απόλυτη μίμηση δεν πέτυχε τόσο όσο το πρωτότυπο.

όσο για τα ποιητικά, ποιός δεν ήμνεισαι τον έρωτα... χαλαράαααα
Ύμνησε. Θα σε βάλω τιμωρία να το πείς 12 φορές.

τέσπα όπως κ ναχει όλοι λέμε το ίδιο: ο τέλειος/α δεν βρίσκεται στην φαντασία μας με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά, αλλά down to earth κ είτε τον περιμένουμε είτε τον έχουμε ήδη βρει...
Δεν υπάρχει τέλειος. Ούτε στη σκέψη, ούτε στη φαντασία, ούτε στη Γη, ούτε στις 12 Αποικίες του Κόμπολ. Υπάρχει μόνο αυτό που σου αρέσει τη δεδομένη στιγμή.

Συγγνώμη και πάλι αν διαλύω όμορφες σκέψεις αλλά έτσι είναι η ζωή. Η ζωή είναι για να τη ζείς, όπως και το Μίλκο για να το πίνεις, όχι να βάλεις τον μικρό μπούλη να φυσάει το καλαμάκι και να το γεμίζει μπουρμπουλήθρες!

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 16:42, 09-10-06:

Δεν υπάρχει τέλειος. Ούτε στη σκέψη, ούτε στη φαντασία, ούτε στη Γη, ούτε στις 12 Αποικίες του Κόμπολ. Υπάρχει μόνο αυτό που σου αρέσει τη δεδομένη στιγμή.

Συγγνώμη και πάλι αν διαλύω όμορφες σκέψεις αλλά έτσι είναι η ζωή. Η ζωή είναι για να τη ζείς, όπως και το Μίλκο για να το πίνεις, όχι να βάλεις τον μικρό μπούλη να φυσάει το καλαμάκι και να το γεμίζει μπουρμπουλήθρες!
+1

Ό,τι για κάποιον είναι κυνισμός για κάποιον άλλον είναι ρεαλισμός
- και όποιος κατάλαβε κατάλαβε -

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 18:01, 09-10-06:

Η κατάληξη θα είναι να τραβάς τα βυζιά σου (όχι τα δικά σου, προς Θεου, έκφραση είναι)
χαχαχαχαααααααααααααααααααααααααααα...έλιωσα!!!

Η ζωή είναι για να τη ζείς, όπως και το Μίλκο για να το πίνεις, όχι να βάλεις τον μικρό μπούλη να φυσάει το καλαμάκι και να το γεμίζει μπουρμπουλήθρες!
μπάμπλς?μπάμπλς?? Μάι μπάμπλς !!! (για όσους θυμούνται απ'το Nemo..)

χαχαααα..α ρε Valderάκο,έγραψες πάλι..!!

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 18:05, 09-10-06:

Toν φανταζομαι ξανθό, γαλανομάτη, θα έχει λεφτά και θα έρθει καβάλα σε 163 άλογα ήτοι τη νέα Μερσεντές Ε200
Ετσι τον φανταζομουν στο νηπιαγωγειο, μετα αρχισαν να μου αρεσουν οι μελαχρινοι.. (το ματι, το λεφτο και το οχημα το κραταμε)

Παράθεση

neraidoula (Πεγκυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη neraidoula
H Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H neraidoula έγραψε στις 20:37, 09-10-06:

Με πρασινα ματια,μελαχρινο,να συννενοουμαστε σε ολα και γλυκος..να ειναι πανω απο ολα Ανθρωπος ..και ολα τα αλλα φτιαχνονται! (πειραζει που η περιγραφη των εξωτερικων χαρακτηριστικων αντιπροσωπευει το αγορι που λεω αλλα δεν συννενουμαστε πια?!)

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover έγραψε στις 00:30, 10-10-06:

ρεαλισμός, κυνισμός, ερωτισμός, όλα διαφέρουν λόγω οπτικής γωνίας
το θέμα είναι ποιος είναι ευτυχισμένος κ ποιός μένει στην φιλοσοφία, όλα τα άλλα είναι για τα μάτια
ζήσε την ζωή όπως λέει κ ο valder κ όλα τα άλλα έρχονται (προσθέτω εγώ)

@ Valder: μόνο 12 φορές;;; εντάξει καλός είσαι μετα τα 100στάρια που μου έβαζε η στρίγκλα η καθηγήτρια

Παράθεση

Pepper-ann

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pepper-ann
H Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H Pepper-ann έγραψε στις 13:55, 10-10-06:

Για μένα, βασικό είναι να ταιριάζεις με τον άλλο. Να έχεις κοινά ενδιαφέροντα. Δε λέω ότι πρέπει να συμφωνείς σε όλα, αυτό δε γίνεται και αν γινόταν θα ήταν πολύ βαρετό....Αλλά κρίνοντας από τον εαυτό μου, αν για παράδειγμα εγώ θέλω να ταξιδεύω πολύ ενώ ο άλλος βαριέται που ζει, τότε δεν πάει να είναι και o Brad Pitt...(λέμε τώρα!).

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 14:00, 20-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Βασικά ο ιδανικός είναι αυτός που αισθάνεσαι ταίριασμα. Σαν να είστε 2 κομμάτια παζλ. Αυτός με τον οποίο δένεις σωματικά, στο χιούμορ και που αισθάνεσαι "εδώ είμαστε!".
να συμπληρώσω να έχει ολα οσα στοιχεια του χαρακτηρα ζητας απο τον άλλον
Εγω προσωπικά τα εχω βρει όλα στο αγορι μου αυτο το εδω είμαστε και δεν φεύγουμε, μου αρέσει γιατι τα ιδια νιώθει και αυτός

Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη DiavolakoS
Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε στις 14:41, 20-10-06:

ποια mercedes e200 μου λετε τωρα.δηλαδη αμα εχει καμια sl500 τι κανετε?

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 17:12, 20-10-06:

Χωρις υποχρεωσεις, με πολλα ακινητα και δυνατο λογαριασμο στην Eurobank.

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 17:16, 20-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Χωρις υποχρεωσεις, με πολλα ακινητα και δυνατο λογαριασμο στην Eurobank.

+1 Να προσθέσω και κούκλος που να αγαπάει μόνο εμένα ή θα με πεις πλεονέκτη?

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 17:17, 20-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από prime

+1 Να προσθέσω και κούκλος που να αγαπάει μόνο εμένα ή θα με πεις πλεονέκτη?
Νταξ, αυτο εννοειται!

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 17:23, 20-10-06:

Αμα την έχεις βρει αλλά δεν συμμερίζεται την άποψή σου τι απαντάς;

Παράθεση

kotetsi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kotetsi
Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Industrial designer . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O kotetsi έγραψε στις 16:15, 01-11-06:

Την ιδανική σύντροφο τη φαντάζομαι... ψηλή και κοκκινομάλλα!

Πέραν αυτών όμως, η σύντροφός μου επιθυμώ να είναι σε θέση να με στηρίξει οποιαδήποτε στιγμή, να μοιράζεται τις λύπες και τις χαρές, να μη φοβάται να δοθεί ολοκληρωτικά, να μη με ζηλεύει δίχως να έχω δώσει δικαίωμα, να με αποδεχτεί με τα ελαττώματά μου, να με κάνει καλύτερο άνθρωπο. Να έχει ενδιαφέροντα, να θέτει στόχους και να τους πετυχαίνει, να παθιάζεται με αυτό που κάνει, να μη μετανοιώνει για κάτι που έγινε αλλά για κάτι που θα μπορούσε να γίνει και δεν έγινε. Να της αρέσουν τα ταξίδια, να είναι κοινωνική, ευχάριστη, γλυκομίλητη, να μπορώ να της εμπιστευτώ το αυτοκίνητό μου υπό συνθήκες. Να με αγαπάει.

Παράθεση

vanilia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vanilia
H vanilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H vanilia έγραψε στις 23:50, 02-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από kotetsi
Την ιδανική σύντροφο τη φαντάζομαι... ψηλή και κοκκινομάλλα!

Πέραν αυτών όμως, η σύντροφός μου επιθυμώ να είναι σε θέση να με στηρίξει οποιαδήποτε στιγμή, να μοιράζεται τις λύπες και τις χαρές, να μη φοβάται να δοθεί ολοκληρωτικά, να μη με ζηλεύει δίχως να έχω δώσει δικαίωμα, να με αποδεχτεί με τα ελαττώματά μου, να με κάνει καλύτερο άνθρωπο. Να έχει ενδιαφέροντα, να θέτει στόχους και να τους πετυχαίνει, να παθιάζεται με αυτό που κάνει, να μη μετανοιώνει για κάτι που έγινε αλλά για κάτι που θα μπορούσε να γίνει και δεν έγινε. Να της αρέσουν τα ταξίδια, να είναι κοινωνική, ευχάριστη, γλυκομίλητη, να μπορώ να της εμπιστευτώ το αυτοκίνητό μου υπό συνθήκες. Να με αγαπάει.

OK ......δεν ζητας και πολλα

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hamsteraki
H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε στις 08:52, 03-11-06:

Κάτι που για μένα είναι τέλειο για άλλον φαντάζει άκρως ατελές. Είναι τελείως μα τελείως υποκειμενικό..
Ο άνθρωπος που θα με κάνει να σκεφτώ πέρα από το " τι θα κάνουμε σήμερα" και αρχίζει και με κάνει να κάνω όνειρα για το μέλλον τότε σίγουρα θα σημαίνει κάτι πολύ σημαντικό για μένα και ίσως είναι και το τέλειο..

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 18:09, 03-11-06:

Κάποτε έμπαινα στην διαδικασία να φανταστώ πως θα ήθελα να είναι. Πλέον ξέρω ότι ίσως έχω απορίψει κάποιες περιπτώσεις, οι οποίες δεν εμοιαζαν με αυτό που φανταζόμουν, ενώ ίσως μαζί τους να είχα μια υπέροχη σχέση. Είμαι σίγουρος, ότι η κοπέλα που θα θέλω να ζήσω την υπόλοιπη ζωή μου μαζί της, μπορεί να μην έχει σχέση με οτιδήποτε φανταστώ εγώ τώρα. Οπότε, δεν μπορώ να δώσω κάποια περιγραφή, απλά θα είναι υπέροχη!

Παράθεση

sasa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sasa
H sasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H sasa έγραψε στις 11:25, 15-11-06:

Για μενα ιδανικος ειναι ενας Johnny Depp αλλα ρε γαμωτο δεν βρισκω τετοιο στο Ελλαδα

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 16:16, 15-11-06:

.

Δεν ξέρω τι θα απαντούσα στην ίδια ερώτηση, σε κάποια άλλη ηλικία...
Ίσως και να φανταζόμουν τον τέλειο σύντροφο για μένα, διαφορετικά...,
σε κάθε περίοδο της ζωής μου..., ανάλογα με τις περιστάσεις...,
ίσως και όχι, δεν το είχα σκεφθεί έτσι μέχρι τώρα...

Τώρα όμως, με την εμπειρία που έχω από τις σχέσεις μου μέχρι σήμερα,
θα μπορούσα να πω, ότι ιδανικός σύντροφος για μένα...,
είναι εκείνος που μπορεί να μου κρατά πάντα ζωντανό το ενδιαφέρον μου...

Όλα τα άλλα, γρήγορα παύουν να έχουν ιδιαίτερη σημασία...,
πιστέψτε με !!!!!

.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 23-04-08 στις 11:10. Αιτία: merge
Παράθεση

LaLuna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη LaLuna
H LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H LaLuna έγραψε στις 01:17, 13-04-08:

και δεν μιλω εξωτερικα,πως μας συμπεριφερεται?
πως ξερουμε οτι μας νοιαζεται?
πως ειμαστε σιγουροι οτι δεν μας χρησιμοποιει?
πως θα καταλαβουμε οτι ειναι ειλικρινης απεναντι μας?
και αλλα σχετικα ερωτηματα....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 09:21, 13-04-08:

βάζεις δύσκολα και μόλις τώρα ξύπνησα
σε πρώτη φάση, επειδή δεν έχω και πολύ χρόνο τώρα, θα πω ότι το καταλαβαίνεις μέσα στα μάτια του
είναι πολύ ένστικτο...
κατά δεύτερον ο άλλος είναι φίλος σου, τον νιώθεις ότι σε νιώθει φίλη... μπορείτε και μιλάτε σαν φιλαράκια πραγματικά...

θα επανέλθω με περισσότερα σύντομα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

kedros (Κωνσταντίνος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kedros
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Interior designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O kedros την ψυχή σου και τα μάτια σου!!! έγραψε στις 15:43, 13-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από LaLuna
και δεν μιλω εξωτερικα,πως μας συμπεριφερεται?
πως ξερουμε οτι μας νοιαζεται?
πως ειμαστε σιγουροι οτι δεν μας χρησιμοποιει?
πως θα καταλαβουμε οτι ειναι ειλικρινης απεναντι μας?
και αλλα σχετικα ερωτηματα....
Με μια ματιά που έριξα στην ερώτηση σου νόμιζα οτι έγραφες '' ποιός είναι ο ιδανικός σύντροφος αλλά όταν ξαναδιάβασα την ερώτηση αντελλήφθηκα οτι τσάμπα έγραψα την προηγούμενη απάντηση κι έτσι σκέφτομαι τώρα να σου γράψω επι του θέματος .

Μια απλή πρόταση κι ελπίζω να σε καλύψω. Όταν ολοκληρώνεται ο άνθρωπος σαν οντότητα και απλά τον ενδιαφέρει να ζει αρμονικά με τον σύντροφο του/ της στον χρόνο και στον χώρο και φυσικά σε συνάρτηση με το κοινωνικό σύνολο, τότε όλα τα ερωτήματα και οι επιφυλάξεις και φόβοι που περιστρέφονται στο νεανικό μας μυαλό δεν έχουν κανένα απολύτως μέρος στην σκέψη μας.

όσο το τι νόμιζα οτι έγραφες και επειδή μπήκα στον κόπο να σκεφτώ θα κεράσεις μπύρα .
όχι εντάξει τίποτα χειρότερο απο το οτι απλά θα γράψω την σκέψη μου αλλά σε ερώτηση που θα έλεγε ΠΟΙΟΣ είναι ο ιδανικός/ η σύντροφος:

Χωρίς να το πολυσκεφτώ, διότι θα γράψω ολόκληρη ιστορία , θα σου πω την ταπεινή μου άποψη. Εκείνη που μέσα απο την ωριμότητα και την ολοκλήρωση που θα έχει θα είναι ανάλογα λογική για να αντιμετωπήσει αλλά και να ανταπεξλθει στις παραξενιές μου .

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 13:16, 17-04-08:

Πως τον/την φαντάζεστε;
Μεθυσμένη συνεχώς.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:25, 17-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Μεθυσμένη συνεχώς.
Για να μη διαμαρτυρονται τα ματακια της στη θεα του εκτοπισματος σου ε?!
Κατανοητον...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 13:32, 17-04-08:

Tόσο χοντρουλός είσαι πια ρε ρεμπεσκέ?
Αν ναι, και βλέπει το εκτόπισμα σου διπλό, βράσε ρύζι

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 14:11, 17-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ
....είναι σαν στραγάλι κοντός, χοντρός, και άσπρος

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 14:18, 17-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ
Ασε το ρυζι...παχαινει! Οπου ρυζακι βαλε χορτα!

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 14:19, 17-04-08:

Μου αρκεί το αγοράκι μου!!!
Πληρεί όλες τις προυποθέσεις...

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 14:21, 17-04-08:

....είναι σαν στραγάλι κοντός, χοντρός, και άσπρος

Αράπικο στραγγάλι υπάρχει...?

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 17:07, 17-04-08:

Δηλαδή αν κάποια πει ότι ο Ρεμπ είναι μια χαρά παιδί ισχύουν τα εξής:
1. Την έχει πληρώσει αδρά να τα πει
2. Έχει τεράστιους βαθμούς μυωπία
3. Αποδεικνύει ότι ο έρωτας είναι τυφλός και τον οδηγεί η τρέλα

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime έγραψε στις 17:37, 17-04-08:

ή 4. να είναι πολύ μεθυσμένη

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stavros_
Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε στις 10:56, 22-04-08:

Πάνω από 1.65, κάτω από 1.74, λιγότερο από 70 κιλά. Όχι πολύ κοκκαλιάρα, με καμπύλες σε λογικά πλαίσια και πόδια όσο γίνεται καλλίγραμμα. Καστανά μάτια κατα προτίμηση, γλυκό πρόσωπο, .

Αυτά

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 12:42, 22-04-08:

χμμμ... μα είναι δυνατόν να φανατζόμαστε τον/την τέλειο/α σύντροφο;; ως γνωστόν το τέλειο είναι αυτό με το οποίο ξετρελένεσαι ακόμα κ μέσα στην ατέλειά του... το άτομο που σε ολοκληρώνει στα πάντα. δεν τον φαντάζεσαι δεν τον βρίσκεις. απλά αν είναι να έρθει θα πέσεις πάνω του κατα λάθος ίσως κ θα μείνεις εκεί. όταν έρθει θα το ξέρεις έτσι απλά.
τώρα αν δεν έρθει ποτέ, σημαίνει ότι κάπου φταίμε κ εμείς κ οι τρελές απαιτήσεις μας,λέω εγώ...

@ Κρόνος: τα ίδια κ με μένα, ερωτευμένη μέχρι το κόκαλο
Κι εγώ μαζί σας παιδάκια...
Από την πρώτη στιγμή που τον γνώρισα ήξερα ότι αυτός είναι, και τώρα, αφού περάσαμε παρα πολλά, είμαστε επιτέλους μαζί

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 18:23, 22-04-08:

Πάντως όταν σταματήσουμε να το φανταζόμαστε, θα τον βρούμε... Και μπορεί να μην έχει καμία σχέση με την φαντασία μας...αλλά να είναι αυτός που πραγματικά δένουμε

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 07:55, 23-04-08:

Πάνω από 1.65, κάτω από 1.74, λιγότερο από 70 κιλά. Όχι πολύ κοκκαλιάρα, με καμπύλες σε λογικά πλαίσια και πόδια όσο γίνεται καλλίγραμμα. Καστανά μάτια κατα προτίμηση, γλυκό πρόσωπο, .

Αυτά
Και επίσης δώδεκα χρονώ.

(ε ρε τι ακούμε βραδιάτικα..)

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stavros_
Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε στις 10:41, 23-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Και επίσης δώδεκα χρονώ.

(ε ρε τι ακούμε βραδιάτικα..)
Δεν σε καταλαβαίνω, είπα κάποιες εμφανισιακές προτιμήσεις. Δεν έκανα έγκλημα...

Παράθεση

fetish

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fetish
H fetish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H fetish έγραψε στις 22:40, 29-04-08:

Προσωπικα δεν τον φανταζομαι εμφανισιακα οσο φανταζομαι τον χαρακτηρα που θελω να εχει....κ ελπιζω να το εχω βρει στη νσχεση μου...

Παράθεση

μπαμπης5304

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μπαμπης5304
Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O μπαμπης5304 έγραψε στις 15:05, 05-05-08:

γεια σας παιδια...εγω παλι θελω να ρωτησω τι θα κανατε αν τα ειχατε με ενα κοριτσι/αγορι και απλα εκεινη/ος δεν εκανε τιποτα, δηλαδη δεν ηθελε να φιλιθητε, να ακγαλιαστητε...κ.τ.λ. οχι πειτε μου τι θα κανατε???

Παράθεση

Andonis1_

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Andonis1_
Ο Andonis1_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Andonis1_ έγραψε στις 15:11, 05-05-08:

δεν σκέφτηκα ποτέ πως την φαντάζομαι την κοπέλα μου, όμως νομίζω ότι την θέλω να είναι έξυπνη, όμορφη, καλό χαρακτήρα και γλυκιά

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας σε 10 χρόνια; - Από Σπυρακος (^^)
      Το θέμα έχει λάβει 357 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-07-15 στις 22:20.
    • Πώς φαντάζεστε τον γάμο σας; - Από fandago
      Το θέμα έχει λάβει 180 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-12 στις 12:26.
    • Φαντάζεστε έναν κόσμο... - Από ines
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-12-08 στις 10:04.
    • Πως φαντάζεστε τους φορουμίστες; - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-09-07 στις 09:23.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους