Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς τον/την φαντάζεστε;

tinaki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tinaki
H tinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H tinaki έγραψε στις 15:18, 05-05-08:

να είναι όμορφος, και δουλεφταράς

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fetish

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fetish
H fetish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H fetish έγραψε στις 14:35, 06-05-08:

κ τι σοι σχεση ειναι αυτη????ή το αφηνεις κ βλεπεις πως παει ή το συζητας αν φυσικα σ'ενδιαφερει το ατομο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 20:42, 05-01-12:

Λοιπον,γυρω στο 1.75,γαλαζια ματια,μεγαλες βλεφαριδες,σγουρα μαλλια και σε φυσιολογικα κιλα,οχι γυμνασμενο αλλα ουτε και πολυ αδυνατο!!Αυτα τα λιγα....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 21:26, 05-01-12:

Σαν το avatar σου;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 00:20, 06-01-12:

Χαχαχαχχα,ακριβως ετσι!!!θα τον βρω,που θα μου παει????

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 00:28, 06-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
Λοιπον,γυρω στο 1.75,γαλαζια ματια,μεγαλες βλεφαριδες,σγουρα μαλλια και σε φυσιολογικα κιλα,οχι γυμνασμενο αλλα ουτε και πολυ αδυνατο!!Αυτα τα λιγα....
ε ρε Αννα δεν εχω σγουρα μαλλια χαχα

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 01:08, 06-01-12:

Πω δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο θέμα.. Για να πω και εγώ τότε..

Εμφανισιακά τη φαντάζομαι στο ύψος μου, καστανόξανθη με όμορφα μάτια. Ως άνθρωπο θέλω απλώς να με καταλαβαίνει χωρίς να πω τίποτα. Επίσης επειδή γενικά ερωτεύομαι αρκετά δύσκολα, θέλω απλώς να είναι τόσο ερωτευμένη μαζί μου όσο εγώ μαζί της.

Δεν βρήκα ποτέ κάτι που να την πλησιάζει (στο 2ο σκέλος κυρίως) και δυστιχώς εαν δεν την βρώ, επειδή με τους συμβιβασμούς και τα ημίμετρα δεν τα πάω καλά, προτιμώ να μείνω μόνος για πάντα. Δεν ξέρω αν ζητάω πολλά η λίγα αλλά δεν με ενδιαφέρει να έχω τίποτε άλλο, εαν δεν έχω αυτό που θέλω.

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 01:21, 06-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy
εαν δεν την βρώ, επειδή με τους συμβιβασμούς και τα ημίμετρα δεν τα πάω καλά, προτιμώ να μείνω μόνος για πάντα. Δεν ξέρω αν ζητάω πολλά η λίγα αλλά δεν με ενδιαφέρει να έχω τίποτε άλλο, εαν δεν έχω αυτό που θέλω.
Μας βλέπω μαζί να πηγαίνουμε εκδρομές με τα γεροντάκια στα ΚΑΠΗ Χαλανδρίου.

Εγώ δεν ξέρω, από τη μια μου αρέσει η συντροφικότητα, αλλά από την άλλη δε θα βάλω τον εαυτό μου αλλά και τον άλλο άνθρωπο σε μια εφ' όρου ζωής δυστυχία για να μη μείνω μόνος. Πολύ πολύ, άμα μείνω κούκος στα 60 μου απλά να γκομενίζω και να γυρίζω όλα τα κωλάδικα της Νέας Υόρκης για να περνάω τα βράδια μου πίνοντας το ουισκάκι μου και μετά να γυρίζω σπίτι και να τερματίζω το νέο Crysis στο πισί.

Γενικά οκ, και καλά με τις λάθος επιλογές για μένα. Συμβαίνουν. Εκείνο που δε θέλω να συμβεί είναι να πάρω τη ζωή και την ευτυχία κάποιου άλλου στο λαιμό μου προς όφελος δικό μου.

Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panos__
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε στις 01:28, 06-01-12:

Να σας την σπάσω λίγο ;

Δεν τη φαντάζομαι, την έχω ήδη

Γενικά πάντως αυτό το πολύ ιδεοληπτικό του πως θέλουμε τον τέλειο σύντροφο νομίζω είναι κάπως αντιπαραγωγικό για το αποτέλεσμα αυτό καθε αυτό (it defeats the purpose δλδ) ,καθώς και μου κάνει και λίγο νευρωτικό να πώ την αλήθεια μου. Ναι οκ όλοι θέλουμε το ''τέλειο'' και είναι φυσικό να έχουμε τέτοιες επιθυμίες χωρίς να φτάνουμε στο άκρο της ιδεοληψίας αλλά φαίνεται πως οι πιο επιτυχημένες σχέσεις αφορούν συντρόφους που δεν είναι ''ιδεοληπτικοί'' με το ζήτημα, δεν έχουν αυστηρά και άτεγκτα στάνταρς (είτε εμφάνισης είτε οτιδήποτε) και γενικά δεν αεροβατούν σε ότι αφορά τις προσδοκίες τους από τους συντρόφους τους.

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 01:36, 06-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από panos28
Να σας την σπάσω λίγο ;

Δεν τη φαντάζομαι, την έχω ήδη
Εγώ την είχα το 2007 την ιδανική στην εμφάνιση και τη χώρισα (φαθκελώθτε με).

Αρχική Δημοσίευση από panos28
Γενικά πάντως αυτό το πολύ ιδεοληπτικό του πως θέλουμε τον τέλειο σύντροφο νομίζω είναι κάπως αντιπαραγωγικό για το αποτέλεσμα αυτό καθε αυτό ,καθώς και μου κάνει και λίγο νευρωτικό να πώ την αλήθεια μου. Ναι οκ όλοι θέλουμε το ''τέλειο'' και είναι φυσικό να έχουμε τέτοιες επιθυμίες χωρίς να φτάνουμε στο άκρο της ιδεοληψίας αλλά φαίνεται πως οι πιο επιτυχημένες σχέσεις αφορούν συντρόφους που δεν είναι ''ιδεοληπτικοί'' με το ζήτημα, δεν έχουν αυστηρά και άτεγκτα στάνταρς (είτε εμφάνισης είτε οτιδήποτε) και γενικά δεν αεροβατούν σε ότι αφορά τις προσδοκίες τους από τους συντρόφους τους.
Δεν έχεις άδικο, κάποια στιγμή νιώθεις η αναζήτησή σου να σε τυφλώνει και να μη βλέπεις διαμάντια να περνάνε από μπροστά σου, ή να σε κάνει τόσο κομπλεξικό σαν άνθρωπο που ακόμα κι αν αυτό που θέλεις περάσει μπροστά σου, μπορεί να του είσαι τόσο απωθητικός/ή που να μη σε θέλει εκείνη/ος και να τραβάς τα μαλλιά σου μετά από καιρό.

Κάποια βασικά γούστα όμως πρέπει να υπάρχουν για να μην καταλήγουμε πέφτουλες επειδή η άλλη είναι θηλυκό και μόνο. Λίγος αυτοσεβασμός δεν βλάπτει, όπως και λίγη αυτοκριτική. Η αλήθεια είναι κάπου ανάμεσα σ' αυτά τα δυο, ενίοτε μαριναρισμένη σε μια δόση θράσσους και θάρρους.

Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 01:53, 06-01-12:

όσον αφορά την εμφάνιση δεν έχω ιδιαίτερες προτιμήσεις, αρκεί να μου κάνει αυτό το "κλικ"! αλλά η αλήθεια είναι ότι δε θα με χάλαγε ένας ψηλός, μελαχρινός, με μπάσα φωνή και ωραίο στυλάκι!
τώρα για το χαρακτήρα, αν και ουτοπικό, θα ήθελα να είναι ειλικρινής, να έχει χιούμορ, ευγενικός και πάνω απ'όλα όχι γκρινιάρης και μίζερος! αυτά!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη granita : 06-01-12 στις 12:38.
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 02:12, 06-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από granita
όσον αφορά την εμφάνιση δεν έχω ιδιαίτερες προτιμήσεις, αρκεί να μου κάνει αυτό το "κλικ"! αλλά η αλήθεια είναι ότι δε θα με χάλαγε ένας ψηλός, μελαχρινός, με μπάσα φωνή και ωραίο στυλάκι!
τώρα για το χαρακτήρα, αν και ουτοπικό, θα ήθελα να είναι πάνω απ'όλα ειλικρινής, να έχει χιούμορ, ευγενικός και πάνω απ'όλα όχι γκρινιάρης και μίζερος! αυτά!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 02:39, 06-01-12:

Πειραζει που ποτε δεν ειχα τετοιες σκεψεις?

Το οτι ξερω οτι δεν προκειται να βρεθει ποτε η συγκεκριμενη λεγαμενη,ειναι και αυτο κακο?

Επισης τωρα που προσπαθω να την φανταστω κολλαω στην εμφανιση,δεν μπορω να επιλεξω μια εκδοχη μονο

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 12:05, 06-01-12:

Αναζητώ την Πύλη, τον Κήπο, τον Καθρέφτη.

Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 12:41, 06-01-12:

η αλήθεια είναι ότι δεν έχω δει την ταινία, αλλά τον ξέρω κι έχω την εντύπωση ότι μου πέφτει λίγο μεγάλος!

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Imadlak έγραψε στις 23:17, 06-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
ε ρε Αννα δεν εχω σγουρα μαλλια χαχα
χαχαχχαχαχχα!!!αφου δεν εχεις,δεν εισαι ο ιδανικος... δεν πειραζει,θα κοιταξω αλλου!!

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 02:36, 07-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
χαχαχχαχαχχα!!!αφου δεν εχεις,δεν εισαι ο ιδανικος... δεν πειραζει,θα κοιταξω αλλου!!
ε οχιιιιιιι..θα παω να τα σγουρυνω καπως..θα βρω τροπο

Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vassonoff
H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε στις 19:22, 08-01-12:

Εαν δεν εχει μεγαλες βλεφαριδες τον απορριπτεις??
Ετσι ειναι ο Γιωργος Β.δηλαδις???

Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lysippe
H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 953 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 20:04, 08-01-12:

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Imadlak έγραψε στις 22:31, 08-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από vassonoff
Εαν δεν εχει μεγαλες βλεφαριδες τον απορριπτεις??
Ετσι ειναι ο Γιωργος Β.δηλαδις???
Χαχχαχχαχαχ!!! εννοειται!!αν δεν εχει τρωει ενα X...
Θα'θελε να ηταν ετσι...

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 23:02, 08-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Πειραζει που ποτε δεν ειχα τετοιες σκεψεις?

Το οτι ξερω οτι δεν προκειται να βρεθει ποτε η συγκεκριμενη λεγαμενη,ειναι και αυτο κακο?

Επισης τωρα που προσπαθω να την φανταστω κολλαω στην εμφανιση,δεν μπορω να επιλεξω μια εκδοχη μονο
H μιστίκ από τους x-men θα ήταν ιδανική για εσένα τότε

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 23:05, 08-01-12:

απλη, καθημερινη, μερικως νευρικη, οταν θυμωνει να μου το δειχνει
(δεν σου μιλαω εσενα), αλλα να ξερω οτι με σκεφτεται....
και πολλα αλλα ακομα....

Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 00:33, 09-01-12:

για μενα ο τελειος αντρας δεν παει βασει λιστας!ο τελειος αντρας ειναι αυτος που θα μου κανει το κλικ!που θα με κανει να περναω καλα οπου και να ειμαι να γελαω πολυ να με κανει ν να τον ερωτευτω και να νιωθω οτι ειμαι μονο εγω!τελος παντων να με κανει να νιωσψ πραγματα που δεν ξερω καν οτι υπαρχουν...

Παράθεση

italian

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη italian
Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O italian έγραψε στις 14:14, 11-03-14:

Δεν θέλω να την φαντάζομαι στα όνειρα, θέλω να την κοιτάζω με ματιά καθάρια και διαπεραστική, να της μεταφέρω όλα όσα αισθάνομαι για εκείνη με το βλέμμα και μόνο. Πως την σκέφτομαι "Εμείς οι δυο σαν ένα" που λέει και το τραγούδι. Τι σημασία έχει αν θα είναι ξανθιά ή μελαχρινή, αδύνατη ή γεματούλα με πράσινα ή μαύρα μάτια; Αρκεί που θα με κάνει να καρδιοχτυπώ, να ονειρεύομαι με τα μάτια ανοιχτά όλα όσα θέλω να μοιραστούμε, να αποτελεί την συνοδοιπόρο στην ζωή μας.

Θεσπέσια Καρυάτιδα
που ντύνεσαι στα μπλε
σύρε να'ρθεις στο πλάϊ μου
να γίνουμε κομπλέ

Τέτοιο ζευγάρι αχώριστο
όμοιο του δεν θα έχει
γι'ασυμφωνία ή καυγά
λόγος δεν θα συντρέχει

Τόλμη μόνο χρειάζεται
η άνοιξη για να'ρθει
και να καλύψει αμφότερους
με πέπλα από άνθη

Μονάχα μην βραδυπορείς
άρπα την ευκαιρία !
Έλα και στάσου δίπλα μου
ατρόμητη Κυρία !

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας σε 10 χρόνια; - Από Σπυρακος (^^)
      Το θέμα έχει λάβει 357 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-07-15 στις 22:20.
    • Πώς φαντάζεστε τον γάμο σας; - Από fandago
      Το θέμα έχει λάβει 180 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-12 στις 12:26.
    • Φαντάζεστε έναν κόσμο... - Από ines
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-12-08 στις 10:04.
    • Πως φαντάζεστε τους φορουμίστες; - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-09-07 στις 09:23.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους