Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,072 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Στην Κρήτη το "χειμώνα"

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 10:10, 13-10-06:

Έχω αγχωθεί.
Είχα καλέσει τον καλό μου κι ένα φίλο στην Κρήτη τη Δευτέρα, έχρονται από τις Ευρώπες τα παιδιά...
Κι ο δόλιος ο φίλος είναι και άρρωστος, κατά κάποιο τρόπο.

Έλα όμως που ο καιρός μόνο για διακοπές δεν είναι, τουλάχιστον όχι για αυτό που φανταζόμασταν...

Για πείτε ιδέες, αν είναι άσχημα... Τι θα προτείνατε να κάνουμε, πού να τους πάω;
Από το άγχος για τον καιρό έχω κολλήσει...!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 10:15, 13-10-06:

Kαλεσε και αλλη παρεα στο σπιτι επιτραπεζια κρασακι χαβαλε μια χαρα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 10:18, 13-10-06:

Αν έρθει η αδερφή μου (ακούυυυς;; με τις φίλες της, δε με νοιάζει καθόλου.
Αν όμως δεν είναι εκεί, προβληματίζομαι.
Θέλω να δουν πράγματα κιόλας, μην κάνουμεκ άτι που θα κάναμε και σπίτια μας.
Άσε που, και σπίτι να μείνουμε, ήθελα να έχω ιδέες κι εναλλακτικές, μη με ρωτάνε τι μπορούμε να κάνουμε και κοιτάω το ταβάνι.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 11:03, 13-10-06:

Αααχ, εγώ πάντως μόνο που θα έτρωγα γίδα βραστή με πιλάφι και κρητική γραβιέρα με μέλι θα ήμουν σούπερ ικανοποιημένη . Κατά τα άλλα, πήγαινέ τους σε καμιά Κνωσσό (εκτός αν βρέχει καρέκλες, τι να πω). Επίσης δεν ξέρω τι θρήσκευμα έχουν τα παιδιά, αλλά εγώ τον ξάδερφό μου που είναι εβραίος τον πήγα σε ορθόδοξη εκκλησία και ενθουσιάστηκε! Κοιτούσε μία ώρα το εσωτερικό του τρούλου και τις εικόνες μία μία και δεν ήθελε να φύγουμε!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 11:06, 13-10-06:

Ναι, καλό κι αυτό...! Και Σαμαριά λέω να τους πάω...!

Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tsus
Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O tsus έγραψε στις 11:33, 13-10-06:

χανια στο λιμανι εννοειται....κ ρεθυμνο στην παλια πολη.......
Γυρνα τους ρε συ ολες τις μεγαλες πολεις κ πηγαινετε για καφεδακι κλπ.....να δεις πως θα περασει ο καιρος!

Παράθεση

dimidola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimidola
H dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H dimidola έγραψε στις 12:39, 13-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Αν έρθει η αδερφή μου (ακούυυυς;; με τις φίλες της, δε με νοιάζει καθόλου.
Αν όμως δεν είναι εκεί, προβληματίζομαι.
Θέλω να δουν πράγματα κιόλας, μην κάνουμεκ άτι που θα κάναμε και σπίτια μας.
Άσε που, και σπίτι να μείνουμε, ήθελα να έχω ιδέες κι εναλλακτικές, μη με ρωτάνε τι μπορούμε να κάνουμε και κοιτάω το ταβάνι.
Κι αν δεν είναι λες να σε αφήσει έτσι;;;
Ταβέρνα στη Ρογδιά επιβάλλεται, βόλτα στο νότο και όλες οι πρωτεύουσες!!!

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 17:20, 13-10-06:

Και ομαδικά όργια, ε διμιδόλα;

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 15:20, 15-10-06:

Φεύγουμε!! Ελπίζω να μην ξεμείνω με τους δυο τους... Είδωμεν!! Φιλάκια!!

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 16:24, 15-10-06:

Γμτ αυτό ηθελα να το απαντήσω αλλα δεν πρόλαβα....
Γιδάκι αν ξαναμπείς και σου χρειάζονται ακόμα ιδέες στην νότια Κρήτη ο καιρός είναι πολύ καλύτερος, αλλά και απο βόρεια μπορείς να πας Αχάρνες και οροπεδιο Λασιθίου(αν δλδ είσαι απο την ανατολική πλευρά) και οπωσδήποτε Κουρνά είναι τέλεια ακόμη και με αυτόν τον καιρό.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους