Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,051 μέλη και 2,412,080 μηνύματα σε 75,409 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 593 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χαλάσατε ποτέ μια φιλία για μια σχέση;

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 07:40, 16-06-05:

Δεν έχω χαλάσει ποτέ μια φιλία για μια δική μου σχέση αλλά πρόσφατα χάλασα μια φιλία γιατί με κούρασε η σχέση της φίλης μου (τον έχει ήδη παντρευτεί) με προβληματίζει η ενεργειά μου ...πείτε την γνώμη σας...please
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 07:47, 16-06-05:

Τι εννοείς σε κούρασε η σχέση της φίλης σου? Γίνε βρε λίγο πιο σαφής...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,599 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 07:56, 16-06-05:

Όταν παντρεύεσαι πιστεύω αλλάζουν οι ευθύνες,γίνονται περισσότερες,γι'αυτό βάζουμε πιο πάνω την οικογένεια μας και μετά τους φίλους μας.
Ίσως δεν είχε χρόνο όπως πριν.... :/
Μίλησες μαζί της???
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 08:30, 16-06-05:

Εμένα κάποτε μου άρεσε η αδερφή ενός πολύ καλού μου φίλου. Του το είπα και με κυνήγαγε με το τσεκούρι
Αλλά ολα οκ τώρα, είμαστε ακόμα φίλοι
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,334 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 09:25, 16-06-05:

εγώ πιστεύω θα σε είχα πετύχει με το τσεκούρι Anarki!!! xixixx πλάκα κάνω...
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 11:40, 16-06-05:

Anarki ποιός υποχχώρησε όμως; Παραιτήθηκες εσύ απο την αδερφή του η το ξεπέρασε αυτος;
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 11:52, 16-06-05:

Δε με ήθελε ούτως ή άλλως η αδερφή του οπότε δεν υπήρχε μεγάλο πρόβλημα
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 14:19, 16-06-05:

Δεν έχω χαλάσει φιλία για μία σχέση, αλλά θα το έκανα αν η σχέση ήταν σοβαρή..
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,249 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:44, 16-06-05:

Αν η φιλία είναι ιδανική θα ανεκτή τις αλλαγές που φέρνει μια σχέση και αν η σχέση είναι ιδανική θα ανεκτή τις υποχωρήσεις που πρέπει να γίνουν για να κρατηθεί μια φιλία.
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 17:27, 16-06-05:

Ποτε.Η φιλια,αν αξιζει φυσικα,συνεπως αν ειναι αληθινη,ειναι πανω απο κατι τετοιο.Δεν θα χαλασω μια αληθινη φιλια,θα προσπαθησω να καταπιω τον εγωισμο μου,εστω κ αν "διαπιστωσω" οτι θα ειναι καλυτερα αν η κοπελα ειναι καλυτερα μαζι μου.
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 17:32, 16-06-05:

Εγώ άμα θέλω μια κοπέλα για σχέση δεν αποκτώ ποτέ φιλία μαζί της, τουλάχιστον μέχρι να την ξεπεράσω, γιατί δε θα μπορέσω να τη δω φιλικά τότε.
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 18:56, 16-06-05:

Είχα σταματήσει να μιλάω σε μια κολλητή μου γιατί ανακάλυψα ότι γούσταρε αυτόν που ήθελα και ενώ υποχώρησα (χωρίσ να μου το παραδεχτεί ότι τον θέλει) για να μην την στεναχορήσω, άρχισε να μου μιλάει πολύ άσχημα, να με θάβει και άλλα τέτοια ωραία... Οπότε σταμάτησα να μιλάω και στην φίλη μου και στο "μήλο της έριδος"..! Ξαναρχίσαμε να μιλάμε μετά από κανένα χρόνο που μου ζήτησε συγνώμη για την συμπεριφορά της. Και μια φίλη μου σταμάτησε να μου μιλάει γιατί νόμιζε ότι κάτι έτρεχε με εμένα και τον πρώην της (κάτι που δεν ίσχυε φυσικά!!!). Ε! Μετά από αυτά τα περιστατικά, έχω αρχίσει να αμφιβάλλω για τις γυναικίες φιλίες!#
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 19:20, 16-06-05:

Τα off-topic posts μεταφέρθηκαν εδώ. Αν και δεν ήταν πολλά (μόλις 2) πιστεύω οτι έχει "ζουμί" το θέμα και καλύτερα να μπορύμε να το συζητήσουμε ελέυθερα στο σωστό thread
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 19:38, 16-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Τα off-topic posts μεταφέρθηκαν εδώ. Αν και δεν ήταν πολλά (μόλις 2) πιστεύω οτι έχει "ζουμί" το θέμα και καλύτερα να μπορύμε να το συζητήσουμε ελέυθερα στο σωστό thread
Βρε παιδιά, το "εδώ" ειναι link που οδηγει στην καινούρια συζήτηση! Τα άλλα 2 off-topic posts μεταφέρθηκαν εκει. Σας παρακαλώ συνεχίστε εκει για το θέμα "γυναικείες φιλίες"! Ευχαριστω.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 22:14, 16-06-05:

Ποτε δεν εχω χαλασει φιλια για σχεση ουτε το αντιθετο. Ελπιζω παντος να μην χαλασω φιλια για σχεση!
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,996 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 03:52, 17-06-05:

Δεν εχω χαλασει φιλια για σχεση, ποτε δεν ετυχε να μπω σε τετοιο διλημμα *φιου*, αλλα απο τη συμπεριφορα φιλων απεναντι στη σχεση μου καταλαβα οτι επρεπε μερικοι να απομακρυνθουν
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 09:17, 17-06-05:

Δεν έχω χάλασει αλλά αν μπώ στο δίλημμα αυτό μάλλον θα χάλαγα την φιλία , όχι γιατί δεν δίνω σημασία στην φίλια αλλά γιατί εγώ για να έχω μια σχέση πρώτα πρέπει να είμαι φίλος με την σύντροφο μου. Δλδ για εμένα η σχέση είναι κάτι δυνατότερο/καλλίτερο απο μια φιλία....
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 13:18, 17-06-05:

Και εγώ αυτό πιστεύω exposed_bone, όμως οι περισσότερες κοπέλες που ξέρω βάζουν τη φιλία πιο πάνω, ή μάλλον ως κάτι εντελώς "διαφορετικό".
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 13:36, 17-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Και εγώ αυτό πιστεύω exposed_bone, όμως οι περισσότερες κοπέλες που ξέρω βάζουν τη φιλία πιο πάνω, ή μάλλον ως κάτι εντελώς "διαφορετικό".
Εγώ παντως έχω ακριβώς την ίδια άποψη με τον Exposed επι του θέματος!
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,599 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:52, 17-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Εγώ παντως έχω ακριβώς την ίδια άποψη με τον Exposed επι του θέματος!
τώρα δεν θα αντέξω θα το πω "αν δεν ταιριάζατε δεν θα συμπεθεριάζατε" χι χι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια