Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,947 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χαλάσατε ποτέ μια φιλία για μια σχέση;

adele

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη adele
H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H adele έγραψε στις 01:20, 01-10-11:

Έχω αφήσει ανθρώπους κατά τη διάρκεια της ζωής μου αλλά ποτέ επειδή "μπλέχτηκε" κάποια σχέση μου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anhur

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Anhur
Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Anhur Ξέρεις τι είναι να είσαι καψούρης; έγραψε στις 06:45, 01-10-11:

Δεν χαλασα ποτέ φιλία για σχέση, αλλά δυστυχώς χάθηκα αργά αργά με πολλούς φίλους "εξ αιτίας" κάποιας σχέσης.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 11:17, 02-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Anhur
Δεν χαλασα ποτέ φιλία για σχέση, αλλά δυστυχώς χάθηκα αργά αργά με πολλούς φίλους "εξ αιτίας" κάποιας σχέσης.

Αυτο νομιζω λιγο πολυ παντα γινετε...

Στο θεμα τωρα, εγω χαλασα καποτε μια φιλια, και καταλαβα αφοτου χωρισα ποσο αδικο ητανε και ποσο γελιος ο λογος... Αλλα ευτιχος το πραγμα γυρισε και αν και δεν ειμαστε κολιταρια οπως καποτε, εχουμε ξανα πολυ καλες σχεσεις!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους