Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,973 μηνύματα σε 74,642 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
Ναι, φυσικά!
249
78,55%
Όχι βέβαια!
68
21,45%

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 02:58, 24-06-13:

Ρε εντάξει όχι πρωί για καφέ.
Δλδ άντρες, λυπηθείτε το σεξ που χάνετε με αυτές τις άθλιες επιλογές.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη taketrance
Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε στις 11:37, 24-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Darkness
Ρε εντάξει όχι πρωί για καφέ.
Δλδ άντρες, λυπηθείτε το σεξ που χάνετε με αυτές τις άθλιες επιλογές.
να μην τα φοραμε οταν ειμαστε το πρωι για καφε, η να μην πηγαινουμε το πρωι για καφε ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 11:46, 24-06-13:

Και τα δυο θα σου έλεγα αν έπερνες την πολυ προσωπική μου γνώμη.
Άνθρωπος που πρωινά κωλοβαράει στους καφέδες κάτι δεν κάνει σωστά, ή κάτι δεν κάνει γενικά.

Πάντως εγώ αναφερόμουν στο ροζ μπλουζικό. Πρωινά να φοράτε άσπρα/γαλάζια/μπλε/μπεζ κλπ..

Παράθεση

Laispodias (Κανένας)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Laispodias
Ο Κανένας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 12 ετών , επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Laispodias έγραψε στις 12:21, 24-06-13:

Αφού οι μόδες πλεον ειναι unisex, μπορουν να φορανε ολοι όλα.
Κι οι γυναικες με στρατιωτικα παραλλαγής και αρβυλες δειχνουν καπως υπερβολικές, κι οι άντρες με ροζ φουξια και τα ρεστα δέιχνουν κάπως περίεργα.
Ηδη στη Σουηδία οι οδηγοι τρενων φοράνε φουστα απο τη στιγμη που τους απαγορεύτηκε το σορτσάκι.

Αλλά είναι θέμα χρόνου να παψουν να ειναι θεμα συζητησης ολα αυτα.

Παράθεση

alexandra.k. (αλεξάνδρα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη alexandra.k.
H αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H alexandra.k. Έχω κάτι σπασμένα φτερά. έγραψε στις 12:23, 24-06-13:

εντάξει όλες αυτές οι αντιλήψεις περί αυτού του θέματος είναι εντελώς βαρετές!Δηλαδή απο που κι οσπού ο άντρας δε μπορεί να φοράει το ροζ χρώμα.. μια εντελώς ανούσια προκατάληψη είναι αυτή πιστεύω

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness Για έγραψε στις 13:00, 24-06-13:

Ας βάλει και στρινγκ τότε στην παραλία για να Τον χαζέψουμε καλύτερα.

Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη taketrance
Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε στις 13:17, 24-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Laispodias
Αφού οι μόδες πλεον ειναι unisex, μπορουν να φορανε ολοι όλα.

Αλλά είναι θέμα χρόνου να παψουν να ειναι θεμα συζητησης ολα αυτα.
εμενα ηδη μου φαινεται περιεργο που ειναι θεμα συζητησης το αν οι αντρες θα φοραμε ροζ .
Προσωπικα το καλοκαιρι πολλες μπλουζες μου εχουν χρωματα σε ροζ και αποχρωσεις του (ανοιχτα μωβ ,κοραλλι κλπ ) , γιατι ειναι χρωματα που μου πανε κιολας , αλλα τα βλεπω και σε φιλους και σε πολλους αλλους εξω . Σε παντελονια παπουτσια κ ειδικα μπουφαν το θεωρω too much για μενα τουλαχιστον , αλλα στα μπλουζακια καθε αλλο .

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness Για έγραψε στις 13:29, 24-06-13:

Μόνο που άλλο είναι το ροζ της μικρής παραμυθένιας μπάρμπυ και άλλο το κοραλί, so sexy για καλοκαίρι και το μωβ ακόμη πιο υπέροχο χρώμα.
Τώρα ντάξει, γέλασα, άντρας με ροζ μπουφαν και τα ρέστα μου.

Kαι για να μην φανώ η πουριτανή. Είμαι τόσο άνετη με όλα αυτά που θα γέλαγα ακόμη και αν φορούσε μπλουζάκια δικά μου. Και θα έπερνα και εύκολα ροζ σε έναν φίλο μου αν ήξερα πως του πηγαίνει.
Το ότι δεν έχω κόλημα όμως και μπορώ να τα δεχτώ όλα δεν σημαίνει πως θα δω τον κολλητό μου με ροζ παπούτσι και δεν θα τον πειράξω. Έχω φίλο που ντύνεται έτσι και τον πειράζω συνεχώς. Όχι γιατί δεν του πάνε, του πάνε απίστευτα μα είναι αυτό το μπαμ διαφορετικό που το προσέχουν όλοι οπότε εγώ κάνω μαζί του τον χαβαλέ μου.

Γενικά φοράει ο καθένας ότι του πάει.
Και μιλάμε εδώ τόσο για το ροζ και καθαρά για αυτό γιατί κάποιος άνοιξε το θέμα μόνο για αυτό οπότε το ξεψυρίζουμε και εμείς για να περάσει λίγο η ώρα μας.

Σαν Σόφη νομίζω πως
στους μελαχρινούς πηγαίνει πολύ
σε κάποιος ξανθούς που είναι κατάμαυροι από τον ήλιο συγγνώμη αλλά όχι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Darkness : 24-06-13 στις 13:36.
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 13:37, 24-06-13:

Έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά να σας πείσουν ότι 1 χρώμα ή ένα ρούχο μπορεί να είναι gender-restricted...
κλαπ κλαπ.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 14:01, 24-06-13:

γενικά,είναι ωραίο το ροζ στους άντρες και δε καταλαβαινω το κομπλεξ μερικων να φορεσουν ροζ.. Υπαρχουν αντρες που τους παει,και σε αλλους που δε τους παει οποτε να μη το φορεσουν..αλλα που ειναι το κακό; σα να μου λετε να μη φοραω μπλε σκουρο,πρασινο ή μαυρο ρουχο.. λολ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 14:02, 24-06-13:

Ανυπομονώ να ξυπνήσω μία μέρα και ξαφνικά να μου πουν ότι έπαψαν να υπάρχουν προκαταλήψεις.
Δηλαδή,τι άλλο παίζει να'κουσω;

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Klaou2 (Κωστας)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Klaou2
Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 259 μηνύματα.

O Klaou2 έγραψε στις 17:21, 24-06-13:

Εγώ πάντως σήμερα πήγα και πήρα κάτι τέτοιο...
Πρώτη φορά ξεφεύγω από τα κλασικά άσπρο, μαύρο και είπα να πάρω κάτι με χρώμα...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness Για έγραψε στις 17:29, 24-06-13:

(συγγνώμη που πάλι πετάγομαι σαν την πορδή και την κακιά πεθερά)

Μόνο ΠΟΥ, χρώματα είναι και το γαλάζιο, μπλε, πράσινο, λαχανί, πορτοκαλί, κόκκινο, κίτρινο κλπ.. και έντονα.
Αλλά να πω πως φταις εσύ; Όπου και να γυρίσεις, σε οποιοδήποτε μαγαζί, αυτό το ροζ είναι μαστ.
υγεία να 'χουμε

*δεν κόλησα με το χρώμα μα με την δικαιολογία. Πες μου άρεσε και το πήρα όχι ήθελα χρώμα και το πήρα. Για αυτό πάσαρα άλλα χρώματα.

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 20:34, 24-06-13:

Παντως,εμεις οι γυναικες (οι περισσοτερες τουλαχιστον) τεινουμε προς τα μαυρα.Ας μην κανουν το ίδιο και οι αντρες πια,επιτρέπεται το ροζ,αλλα να μη γινει μπαρμπι κιολας

Παράθεση

Zithos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Zithos
Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O Zithos έγραψε στις 21:35, 24-06-13:

Δημιουργούμε προβλήματα απο το τίποτα, τέτοιου είδους θέματα δίνουν ιδέες σε άντρες που τύχει να τα διαβάσουν να φοράνε μόνιμα ρόζ ακόμα και άν δέν το συνηθίζουν.

Παράθεση

Klaou2 (Κωστας)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Klaou2
Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 259 μηνύματα.

O Klaou2 έγραψε στις 22:39, 24-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Darkness
(συγγνώμη που πάλι πετάγομαι σαν την πορδή και την κακιά πεθερά)

Μόνο ΠΟΥ, χρώματα είναι και το γαλάζιο, μπλε, πράσινο, λαχανί, πορτοκαλί, κόκκινο, κίτρινο κλπ.. και έντονα.
Αλλά να πω πως φταις εσύ; Όπου και να γυρίσεις, σε οποιοδήποτε μαγαζί, αυτό το ροζ είναι μαστ.
υγεία να 'χουμε

*δεν κόλησα με το χρώμα μα με την δικαιολογία. Πες μου άρεσε και το πήρα όχι ήθελα χρώμα και το πήρα. Για αυτό πάσαρα άλλα χρώματα.
Να σου πω αρχικά κοίταζα για πράσινο ή μπλε ΄όπως λες, αλλά ήταν πολύ έντονα ενώ αυτό αρκετά ανοιχτό, είδα οτι μου άρεσε και το πήρα Δεν έχω ιδιαίτερα τέτοια κολλήματα και δεν παρεξηγώ την απαντησή σου. Πχ εγώ δε θα μπορούσα να φορέσω κόκκινη ή πράσινη φόρμα, τα θεωρώ πολύ έντονα για παντελόνι....

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dogie
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε στις 03:06, 25-06-13:

Ροζ μπλουζάκι ή πουκάμισο είναι ωραίο αλλά όχι πολύ έντονο ροζ νομίζω.
Παντελόνια, βερμούδες, μπουφάν σε ροζ χρώμα και για άντρα θεωρώ πως χτυπάνε άσχημα στο μάτι...

Παράθεση

El Salazar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη El Salazar
Ο El Salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O El Salazar έγραψε στις 03:16, 25-06-13:

Γενικά θεωρώ απαίσιο το ροζ για άνδρες και πιστεύω ότι δεν θα πήγαινε ούτε σε μένα προσωπικά.
Ίσως ακούγεται αναχρονιστικό αυτό που λέω,αλλά προτιμώ να παραμένουν διαχωριστικές γραμμές ανάμεσα στα φύλα.
Η πλήρης ισοπέδωση μόνο καλά πρότυπα δεν δίνει.

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 10:51, 25-06-13:

Γιατί όχι;
Εντάξει, δεν πηγαίνει σε όλους αυτό το χρώμα, αλλά δεν με πειράζει να το βλέπω πάνω σε άντρες. Ίσα ίσα που κάποιους τους κολακεύει.

Παράθεση

Areti91

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Areti91
H Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 281 μηνύματα.

H Areti91 έγραψε στις 10:56, 25-06-13:

Εγώ πιστεύω ότι το βασικό είναι να σου πηγαίνει το χρώμα που φοράς. Άμα βλέπεις ξανθό άντρα με φούξια μπλουζάκι το λουκ είναι άκυρο, αλλά ένας μελαχρινός μια χαρά μπορεί να βάλει έντονο ροζ.

Για απαλό ροζ δεν το συζητάμε καν, όλοι τα φοράνε πλέον.

ΟΚ ίσως όχι σε παντελόνι, αλλά και για γυναίκα το ροζ παντελόνι δεν είναι ό,τι κομψότερο εκτός παραλίας (μιλάμε για ηλικίες άνω των 15 χρονών).

Δείτε κι αυτό το άρθρο που είναι πολύ ενδιαφέρον: στις αρχές του 20ου αιώνα θεωρούσαν ότι το ροζ ήταν το κατάλληλο χρώμα για τα αγόρια και το γαλάζιο για τα κορίτσια!

For example, a June 1918 article from the trade publication Earnshaw's Infants' Department said, “The generally accepted rule is pink for the boys, and blue for the girls. The reason is that pink, being a more decided and stronger color, is more suitable for the boy, while blue, which is more delicate and dainty, is prettier for the girl.” Other sources said blue was flattering for blonds, pink for brunettes; or blue was for blue-eyed babies, pink for brown-eyed babies, according to Paoletti.

Read more: http://www.smithsonianmag.com/arts-c...#ixzz2XDVTHGoF
Follow us: @SmithsonianMag on Twitter

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 25-06-13 στις 18:42. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη georgia.94
H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 517 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε στις 12:10, 29-06-13:

δεν μου πολυαρεσει το ροζ στους αντρες...σε καποιους πηγαινει αλλα σε γενικες γραμμες δεν μου αρεσει...ειδικα το κλασικο ροζ πουκαμισακι με τρελαινειιιι=ΡΡ χαχα βαλτε εκει ενα μπλεδακι ρε παιδιααα!ενα πρασινακιι..τοσα ωραια χρωματακια υπαρχουν!

Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 13:33, 29-06-13:

Ανάλογα, ας πούμε μια φορά είχα δει έναν τύπο που φορούσε κουφετί μπλουζάκι με κουφετί rayban wayfarer και ήταν έλεος. Αν δεν είναι πολύ χτυπητό (φούξια π.χ..) είναι οκ

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 14:48, 29-06-13:

Βέβαια όταν βλέπω βερμούδα σαν αυτή που έβαλε το παιδί πριν μερικά ποστ, σορυ αλλά γελάω!

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 14:50, 29-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
Βέβαια όταν βλέπω βερμούδα σαν αυτή που έβαλε το παιδί πριν μερικά ποστ, σορυ αλλά γελάω!
μια χαρα ειναι αν το συνδυασεις σωστα και δε δειχνεις σα φλωρος

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 16:01, 29-06-13:

Kαι βέβαια μπορούν οι άντρες να φορούν ροζ!
Πχ εμένα, το φορεματάκι της μπαλαρίνας μου πάει τέλεια

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

danopfin95 (Δανάη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη danopfin95
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H danopfin95 έγραψε στις 15:33, 01-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από El Salazar
Γενικά θεωρώ απαίσιο το ροζ για άνδρες και πιστεύω ότι δεν θα πήγαινε ούτε σε μένα προσωπικά.
Ίσως ακούγεται αναχρονιστικό αυτό που λέω,αλλά προτιμώ να παραμένουν διαχωριστικές γραμμές ανάμεσα στα φύλα.
Η πλήρης ισοπέδωση μόνο καλά πρότυπα δεν δίνει.
εελα ρε λαρισα και γω μαζι σου ειμαι

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christidim (Dimitra)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη christidim
H Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H christidim έγραψε στις 15:45, 01-08-13:

σε μπλουζα ή πουκαμισο το δεχομαι αλλα οχι σε σταρακι και μαλιστα διακοσμημενο με τρουκς

Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 16:02, 01-08-13:

Aχαχαχαχαχαχα...ώρες ώρες μου φαίνεται πως είστε πολύ κομπλεξικοί εσείς του άλλου φύλου...τέσπα σε μπλουζάκι νταξ....αλλά παντελόνι κλπ...χμμμμ

Παράθεση

georgia mo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη georgia mo
H georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H georgia mo έγραψε στις 23:26, 01-08-13:

φυσικά και μπορεί ένας άντρας να φοράει ροζ!!!και είναι και πολύ ωραίο αρκεί να συνδυαστεί σωστά!όπως όλα άλλωστε...μη μπλέκετε τα πράγματα!δεν κάνουν τα ράσα τον παπά!

Παράθεση

Teaser (Κώστας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Teaser
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Teaser έγραψε στις 23:29, 01-08-13:

Ας φοράει ροζ,τουλάχιστον να μη φοράει V για να μας δείξει το ντεκολτέ του.

Παράθεση

georgia mo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη georgia mo
H georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H georgia mo έγραψε στις 23:35, 01-08-13:

χαχα!σωστό!

Παράθεση

Stýx

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Stýx
Ο Stýx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O Stýx έγραψε στις 13:13, 02-08-13:

συγνωμη τωρα, ειναι αυτη σοβαρη ερωτηση?που ειναι το κακο στο να φοραει καποιος τετοια χρωματα?
μονο κατι κομπλεξικοι θα μπορουσαν να πουν οχι σε αυτο..αλλα κατα την αποψη μου δεν θα επρεπε να υπηρχε καν το ερωτημα.
ο καθεις κανει οτι θελησει.

Παράθεση

Εύα..

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Εύα..
H Εύα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Εύα.. έγραψε στις 13:20, 07-08-13:

Ναι,μπορούν!Αρκεί να μην φοράνε V!

Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μπλε.
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Μπλε. έγραψε στις 01:37, 11-08-13:

δεν μου αρεσει

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 02:14, 11-08-13:

Ε ντάξυ σε κάποιους πάει, άρα ναι

Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 08:45, 11-08-13:

Ναι, εννοείται! Το χρώμα δεν παίζει κανένα ρόλο..

Παράθεση

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dark_Shadow
Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O Dark_Shadow Είμαι ένα δέντρο,κόντρα στον αέρα... έγραψε στις 10:37, 11-08-13:

Ροζ φοράω μπλούζες φοράω.Πορτοκαλί και κόκκινα σόρτς δε φοράω

Παράθεση

SaG23

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SaG23
H SaG23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H SaG23 έγραψε στις 22:58, 13-08-13:

Εγω προσωπικα υποστήριξη μαύρο-ασπρο -γκρι :-P

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 23:04, 13-08-13:

Μου είχαν κάνει δώρο πέρσι ένα ροζ μπλουζάκι το οποίο το έβαλα μόνο μια φορά όταν βγήκα και ένιωθα σαν τον φλώρο του μαγαζιού

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη blonde_angel
H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε στις 23:59, 13-08-13:

Ο καθένας μπορεί να φοράει ότι τον κάνει να νιώθει άνετα, εξάλλου δεν πρέπει να κρίνουμε κάποιον από την ενδυμασία του. Τώρα το αν θα επέλεγε να φορέσει κάποιος άντρας οτιδήποτε ροζ είναι αποκλειστικά δικό του θέμα, καθώς άλλοι δεν έχουν πρόβλημα και άλλοι νιώθουν φλώροι.

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 00:36, 14-08-13:

γαμωτο καθε φορα που βλεπω αυτο το θεμα (οπως και το αλλο αναλογο) στην αρχικη σελιδα θελω να επισημανω την εκ γενετης (και επιστημονικα αποδεδειγμενη) αλλεργια των ανδρων στο ροζ χρωμα (οπως και την ανυπαρξια των δακρυγονων αδενων στο αντιστοιχο αλλο θεμα)
γιουργια

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 09:03, 14-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
γαμωτο καθε φορα που βλεπω αυτο το θεμα (οπως και το αλλο αναλογο) στην αρχικη σελιδα θελω να επισημανω την εκ γενετης (και επιστημονικα αποδεδειγμενη) αλλεργια των ανδρων στο ροζ χρωμα . . .
Μπα! Τελικά όλα είναι θέμα μόδας, που ως γνωστόν επιβάλλεται. Μπορεί σε κάποια χρόνια οι άντρες να φορούν ρόζ κουστούμι με θαλασσιά γραβάτα. Πριν από καμια 50ριά χρόνια ήταν αδιανόητο να φορέσει ένας άντρας κόκκινο, κίτρινο, προτοκαλί. Αν κάποιος τολμούσε να ξεφύγει από τα μαύρο, γκρι, καφέ, ήταν κατάπτυστος.

Παράθεση

eya95 (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη eya95
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε στις 18:01, 14-08-13:

αν του παει του αλλου, του αρεσει και σε μικρη εκταση ..!! :ΡΡ ναι γτ οχι... δειχνετε και πιο χαριτωμενοι !! :Ρ

Παράθεση

Zithos

Δραστήριο Μέλος

O Zithos έγραψε στις 20:34, 14-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Μπα! Τελικά όλα είναι θέμα μόδας, που ως γνωστόν επιβάλλεται. Μπορεί σε κάποια χρόνια οι άντρες να φορούν ρόζ κουστούμι με θαλασσιά γραβάτα. Πριν από καμια 50ριά χρόνια ήταν αδιανόητο να φορέσει ένας άντρας κόκκινο, κίτρινο, προτοκαλί. Αν κάποιος τολμούσε να ξεφύγει από τα μαύρο, γκρι, καφέ, ήταν κατάπτυστος.
Είναι γιατί δεν κυκλοφορούσαν εκείνη την εποχή έγχρωμα αντρικά ρούχα στην αγορά

Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 23:09, 14-08-13:

έχω ένα τέτοιο, το φοράω στη δουλειά και οι κοπέλες μου λένε ότι μου πάει,
λέτε να με δουλεύουν;

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 23:41, 14-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ajusshi

λέτε να με δουλεύουν;
απλως οταν γυριζεις την πλατη σου, ψιθυριζουν "προστύχη"

Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 23:47, 14-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
απλως οταν γυριζεις την πλατη σου, ψιθυριζουν "προστύχη"
, όχι ρε συ, αρέσω, επιβεβαιωμένα.

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 23:49, 14-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ajusshi
, όχι ρε συ, αρέσω, επιβεβαιωμένα.
και οι προθτύυυυυυχες αρεθουν

Παράθεση

Zithos

Δραστήριο Μέλος

O Zithos έγραψε στις 00:52, 15-08-13:

λέτε να με δουλεύουν;
Άν σε δουλεύουν τότε δουλεύουν και τον εαυτό τους μαζί.

Παράθεση

NatashaLP (Αναστασία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη NatashaLP
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε στις 09:26, 23-09-13:

Γιατι οχι?Απλα ειναι το προβλημα οτι το ροζ και το μοβ ταιριαζει μονο σε συγκεκριμενους αντρες.Αν πχ ο αλλος ειναι μικροκαμωμενος ή λεπτεπιλεπτος θα τον "φοραει"το ρουχο και στα ματια του κοσμου θα παραπεμπει αλλου,ξερετε σε "κουνιστο" αντρα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    tropical

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους