Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,039 μέλη και 2,416,910 μηνύματα σε 75,382 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 585 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χρησιμοποιείτε συχνά webcam;

Χρησιμοποιείτε σύχνα webcam;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 26)
Συχνά
6
23,08%
Σπάνια
16
61,54%
Δεν έχω webcam
3
11,54%
Δεν έχω webcam αλλά θέλω να αγοράσω
1
3,85%

Jfire

Δραστήριο Μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 188 μηνύματα.

O Jfire έγραψε: στις 19:16, 21-05-09:

Ο Τίτλος είναι σαφής...Εχετε Web camera ?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 19:19, 21-05-09:

Φυσικα και εχω.
..τα drivers δεν εχω απλως αρα δεν λειτουργει.
(μην ρωτησετε πως γινεται αυτο, μεγαλη ιστορια)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Shadowfax

Επιφανές Μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε: στις 19:20, 21-05-09:

Ο τίτλος είναι σαφής, η χρησιμότητα του θέματος πάλι όχι.

Όχι δεν έχω web camera.
Παράθεση

Jfire

Δραστήριο Μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 188 μηνύματα.

O Jfire έγραψε: στις 19:34, 21-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Shadowfax
Ο τίτλος είναι σαφής, η χρησιμότητα του θέματος πάλι όχι.

Όχι δεν έχω web camera.
Shadowfax εδωμπορουμε να συζητήσουμε για τις web καμερες ,να πούμε τα πλεονεκτιματα και τα μιονεκτιματα κ.α....:no1:
Παράθεση

Crookshanks

Επιφανές Μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 19:38, 21-05-09:

Μόλις αγοράσαμε. Δε την έχω χρησιμοποιήσει, την εγκατέστησα, αλλά βαριέμαι τώρα να κατεβάζω Σκάιπια κ.λπ....
Παράθεση

toxotis1991 (Τιμος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.

O toxotis1991 έγραψε: στις 19:41, 21-05-09:

Εμενα εχει το laptop μου ενσοματομενη
Παράθεση

000090

Νεοφερμένος

Ο 000090 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 62 ετών . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

O 000090 έγραψε: στις 19:50, 21-05-09:

πλεον Web-cam με 5 euro παιρνεις οποτε :p etc..
Παράθεση

Daisy

Δραστήριο Μέλος

H Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Daisy έγραψε: στις 21:42, 21-05-09:

Ναι εχω και την χρησιμοποιώ σπανια.
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 21:44, 21-05-09:

Και εγώ έχω να την χρησιμοποιήσω από τον Ιανουάριο
Παράθεση

napstor

Διάσημο Μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Αντιεξουσιαστης . Έχει γράψει 682 μηνύματα.

O napstor έγραψε: στις 22:00, 21-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaso
Και εγώ έχω να την χρησιμοποιήσω από τον Ιανουάριο
μια απ'τα ιδια
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,229 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 22:22, 21-05-09:

Εχει ενσωματωμενη το laptop μου, αλλα την εχω χρησιμοποιησει κανα 2 φορες μονο για να με βγαλω φωτογραφιες (σε στιγμες απυθμενης βαρεμαρας ).
Παράθεση

johngreek_mad (Γιάννης)

Διάσημο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O johngreek_mad έγραψε: στις 22:26, 21-05-09:

Ναι εχω και την χρησιμοποιώ συχνα.
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 23:40, 21-05-09:

εγω δεν εχω κ δεν θελω να παρω
Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε: στις 10:52, 22-05-09:

Εχω μια της logi στο desktop..Σπανια την χρησιμοποιω και εγω ...
Παράθεση

Jfire

Δραστήριο Μέλος

O Jfire έγραψε: στις 11:08, 22-05-09:

Εγω εχω την : LOGITECH 960000 QUICKCAM DELUXE FOR NOTEBOOKS WHITE BOX
(WEB CAMERAS - )Τιμή: 29.41 ###8364;
Παράθεση

~Valentina~

Δραστήριο Μέλος

H ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H ~Valentina~ έγραψε: στις 11:17, 22-05-09:

εγω δεν εχω, αλλα σκεφτομαι να παρω...
Παράθεση

Jfire

Δραστήριο Μέλος

O Jfire έγραψε: στις 11:37, 22-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από ~Valentina~
εγω δεν εχω, αλλα σκεφτομαι να παρω...
Ποια θες να παρεις?
Παράθεση

~Valentina~

Δραστήριο Μέλος

H ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H ~Valentina~ έγραψε: στις 11:39, 22-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Jfire
Ποια θες να παρεις?
δε ξερω..βασικα δεν εχω ψαξει καθολου...και ειμαι εντελως ασχετη...
Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 11:41, 22-05-09:

Ναι, έχω, αλλά την χρησιμοποιώ σπάνια.
Παράθεση

sweety

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H sweety έγραψε: στις 12:00, 22-05-09:

και εγω εχω και την χρησιμοποιω ενταξει οχι και πολυ συχνα αλλα τις περισσοτερες φορες
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πόσο συχνά κλαίτε; - Από Giasmin...
      Το θέμα έχει λάβει 136 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-09-12 στις 18:10.
    • Πόσο συχνά βγαίνετε; - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 56 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-03-11 στις 20:39.
    • Webcam - Από Jason93
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-09-06 στις 15:35.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα