Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,654 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αντρικό ντύσιμο

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 12:35, 19-10-06:

Επειδή οι γυναίκες έχεται καμια 500 χιλιάδες ιδεές για προτάσεις για τα ρούχα που μπορείτε να φορέσετε για ρίξτε και απο εδω καμιά ιδέα.
Προτείνετε ντυσίματα, συνδυασμού, χρώματα για κάζουαλ, σπορ ή κυριλε ντύσιμο και γενικά γράψτε τι δεν θέλεται να βλέπεται με τίποτα η ακόμα και τι σας προκαλεί απέχθια ή γέλια στο αντρικό ντύσιμο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 12:40, 19-10-06:

Mου αρεσει πολυ ο συνδυασμος πουλοβερακι-κασκολ, με τζην μαλλον απο κατω, και παπουτσι λιγο πιο καλο απο αθλητικο (η ισως αθλητικο που να μη λεει nike air στο πλαι με αεροσολες :p).
Το μονο που μπορω να σκεφτω οτι δε μ'αρεσει καθοοολου ειναι οι ΑΣΠΡΕΣ α8λητικες καλτσες που ξεπροβαλλουν απ'το παπουτσι. Ε χρυσες αλυσιδες, φανελα μεσα απο ανοιχτοχρωμο πουκαμισο και τετοια εννοουνται.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 12:49, 19-10-06:

εμενα για καλοκαιρι μου αρεσει πολυ το all white ντυσιμο (παγωτατζής κι ετσι..) δεν ξερω αλλα με τρελαινουν τα ασπρα στον αντρα....

αλλα επειδη το καλοκαιρινο μαλλον δεν σας ενδιαφερει... για χειμωνιατικο...
πουλοβεράκι με τζην, κλασικο και πολυ ομορφο ντυσιμο...
μου αρεσει επισης μεσα απο το πουλοβερ να φαινεται πουκαμισο, αλλα να ταιριαζουν τα χρωματα τους...
και τα ζιβάγκο μου αρέσουν...
με χαλαει το πολυ στιλιζαρισμενο μαλλι, τιγκα στο τζελ και τη λακ...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 12:57, 19-10-06:

Εγώ είμαι λίγο περίεργη. Ας πούμε έχω μια απέχθεια σε οτιδήποτε κυριλέ. Αν δω άντρα με κουστούμι ξενερώνω(δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό).

Βέβαια το καλό ντύσιμο έχει σχέση με την ηλικία και το στυλάκι του καθενός. Μερικά ντυσίματα που μου αρέσουν είναι πουλόβερ με κασκόλ όπως είπε η Κατερίνα(πολύ κουλτουρέ ), total black look(τρελαίνομαι ), ένα τζινάκι με μια ωραία και ιδιαίτερη μπλούζα(κάνει διαφορά!).

Αυτά που σιχαίνομαι είναι γραβάτα, πολύ χτυπητά χρώματα, μπλούζες συγκροτημάτων σε άτομα άνω των 20 και το look του πολύ προσεγμένου, όλα τέλεια, ατσαλάκωτος, τέλεια φτιαγμένο μαλλί και γενικώς μια αίσθηση "είμαι και πολύ ψώνιο με την εμφάνισή μου".

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 13:02, 19-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από underwater

Αυτά που σιχαίνομαι είναι γραβάτα, .
Τις γραβάτες παρότι φοράω κουστούμι τις έχω καταργήσει.
Κάποια εποχή ήταν ωραίες αλλα τώρα βγένεις πολύ στημένος και με εκνευρίζεις αυτο το look.
Άσε που αν έχει ωραίο γιακά το πουκάμισο είναι πολύ καλύτερο απο το να βάζεις γραβάτα

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 13:40, 19-10-06:

Αυτά που σιχαίνομαι είναι μπλούζες συγκροτημάτων σε άτομα άνω των 20
Γιατι διαφοροποιεις με βαση την ηλικια; Δλδ αμα βαλω εγω μια μπλουζα συγκροτιματος ειναι μια χαρα ενω αν βαλει ο Γιαννης ειναι σιχαμα;

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 13:51, 19-10-06:

Εμένα προσωπικά μου τη δίνουν τα πολύ φαρδυά ή τα πολύ στενά ρούχα, οπότε απορρίπτω τα rap ντυσίματα ή τα hard metal. Μ'αρέσει το πιο σπορ κυριλέ, τύπου τζιν με πουκάμισο και σακάκι (χωρίς γραβάτα εννοείται) ή το total sport look (φορμίτσα για μεσημεριανό Κυριακάτικο καφέ, σουπερ!!!)
Επίσης με τρελλαίνουν τα μακρυά παλτό μια και τα μπουφάν βαρέθηκα να τα βλέπω.

Τα ακραία (άσπρη κάλτσα, πουκάμισο ανοιχτό με την τρίχα κάγκελο και χρυσή αλυσίδα κ.λ.π.) δεν τα αναφέρω καν!

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 13:52, 19-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Γιατι διαφοροποιεις με βαση την ηλικια; Δλδ αμα βαλω εγω μια μπλουζα συγκροτιματος ειναι μια χαρα ενω αν βαλει ο Γιαννης ειναι σιχαμα;
Ακριβώς! Σε έναν έφηβο είναι χαριτωμένο, σε έναν ενήλικο μου βγάζει κάτι ανώριμο. Και σε άλλες κοπέλες που το έχω συζητήσει.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 13:57, 19-10-06:

Ακριβώς! Σε έναν έφηβο είναι χαριτωμένο, σε έναν ενήλικο μου βγάζει κάτι ανώριμο. Και σε άλλες κοπέλες που το έχω συζητήσει.
Δλδ ενας 25αρης που συνεχιζει να ειναι λατρης της μουσικης και θελει για α,β,γ λογο να φορεσει την μπλουζα καπιου συγκροτιματος φενετε ανωριμος;

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 13:59, 19-10-06:

Δλδ ενας 25αρης που συνεχιζει να ειναι λατρης της μουσικης και θελει για α,β,γ λογο να φορεσει την μπλουζα καπιου συγκροτιματος φενετε ανωριμος;

Ίσως όχι ανώριμος, σίγουρα όμως κακόγουστος!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 14:01, 19-10-06:

Ναι βρε συ Κρόνε, για εμένα πάντα. Το ντύσιμο πρέπει να συμβαδίζει με την ηλικία. Αντίστοιχα κι εγώ που είμαι 25 αν σκάσω μύτη με φούτερ και τσάντα Polo πάνω στην οποία θα έχω γράψει με ανεξίτηλο ονόματα συγκροτημάτων και στίχους δεν θα είμαι για ντομάτες;

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 14:07, 19-10-06:

Ναι βρε συ Κρόνε, για εμένα πάντα. Το ντύσιμο πρέπει να συμβαδίζει με την ηλικία. Αντίστοιχα κι εγώ που είμαι 25 αν σκάσω μύτη με φούτερ και τσάντα Polo πάνω στην οποία θα έχω γράψει με ανεξίτηλο ονόματα συγκροτημάτων και στίχους δεν θα είμαι για ντομάτες;

Για ντομάτες δεν θα είσαι αλλα για φωτογραφίες ίσως!

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 14:10, 19-10-06:

Αντίστοιχα κι εγώ που είμαι 25 αν σκάσω μύτη με φούτερ και τσάντα Polo πάνω στην οποία θα έχω γράψει με ανεξίτηλο ονόματα συγκροτημάτων και στίχους δεν θα είμαι για ντομάτες;

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:20, 19-10-06:

Καλα για ντοματες ειναι και αυτοι που το κανουν στην ηλικια μου....
Θα το εχω υποψην παντος, απο τον Σεπτεμβριο του 2011 κομενες η μπλουζες με συγκροτιματα. Μην φενομαι ανωριμος χωρις λογο... Κακογουστος φενομαι ουτος η αλλος οποτε δεν το παλευω

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 14:54, 19-10-06:

Πολύ μου αρέσουν τα πουκάμισα!
Το κακό με τους άντρες είναι τα παπούτσια τους! Δεν έχω δει μέχρι στιγμής αντρικό παπούτσι που να μου αρέσει!

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 15:10, 19-10-06:

δεν έχω ιδιαίτερα "κολλήματα" με το ντύσιμο γενικότερα,γι'αυτό δεν μπορώ να πω ότι δεν μου αρέσει κάποιο συγκεκριμένο ντύσιμο..πχ. μπορεί να δω ένα συγκεκριμένο στυλ ντυσίματος σε κάποιον και να μην μου αρέσει ιδιαίτερα και να το δω και σε κάποιον άλλον,και να είναι γ@μ@το.. επομένως,θα μιλήσω για το τι προτιμάω προσωπικά.. total black look γενικότερα και ζιβάγκο,με τρελαίνουν! (ανάλογα βέβαια και το πώς πάνε στον άλλον..) το μοναδικό πράγμα που μπορώ να πω ότι απορρίπτω και δεν μου αρέσει σε κανέναν (ακόμα κι ο Brad να τα φόραγε..),είναι τα σανδάλια και γενικότερα,οι σαγιονάρες το καλοκαίρι..ναι,ναι..το ξέρω ότι κι εσείς άνθρωποι είστε και σκάτε με τη ζέστη,αλλά..κολλήματα είναι αυτά..

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 16:22, 19-10-06:

Εγω παλι δεν μπορω ενα συκγεκριμενο ειδος ντυσιματος σε εμενα...
Μεχρι δηλαδη να παω στην μονιμη δουλεια μου οπου ενδεζχομενος να χρειαζεται να ντυνομαι με εναν στανταρ τροπο, δεν θα μπορουσα με τιποτα π.χ. να φοραω καθε μερα πουκαμισο, ή σακακι κτλ κτλ.Ξενερωνω απιστευταααααα!!!!
Βαριεμαι!!!!!!!!!
Γι' αυτο και στην ντουλαπα μου υπαρχει οτι μπορεις να φανταστεις.Ειμαι ικανος δηλαδη την μια μερα να με δεις με πουκαμισο και σακακι γιατι ετσι μου την βαρεσε και την επομενη ακριβως με σκισμενο τζην,μπλουζα με οτι θες επανω της,και αλλα διαφορα...
Μαλιστα μου εχει τυχει προσφατα με κοπελα με την οποια γνωριστηκα σε ενα μαγαζι, την επομενη μερα που ειχαμε ραντεβου να μην με γνωρισει μεχρι να παω πολυ κοντα της.
Γενικα θελω να αλλαζω, θελαω να συνδιαζω ρουχα και πραγματα και να μην ειμαι συνεχεια σε ενα "λουκι".
σε αλλους δεν με ενιοχλει κατι τετοιο, για εμενα προς το παρων τουλαχιστον δεν το θελω.

Υπαρχουν ομως και πραγματα που τα μισω...ζιβαγκο (δεν μου πανε νομιζω),σανδαλια-παντο(υ)φλες-σαγιοναρες (παντα κλειστα παπουτσια!-εκτος απο το σπιτι),υπερβολικα φαρδια ρουχα (hip-hop στυλ) και διαφορα αλλα.
Δεν μου πανε δεν μου αρεσουν οποτε τα αποριπτω.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 17:36, 19-10-06:

Τζιν, πουκάμισο ή πουλόβερ- ζιβάγκο κατά προτίμηση- με κασκόλ, σακάκι και παπούτσι όχι αθλητικό ή ορειβατικό στο παραπάνω ντύσιμο.

Απίστευτο ξενέρωμα οτιδήποτε σε χρυσό κόσμημα ή άσπρη κάλτσα.

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 17:39, 19-10-06:

Οτιδηποτε στο χρωμα του παγου. Πιστευω οτι αυτο το χρωμα ταιριαζει σε ΟΛΟΥΣ τους αντρες, και ειδικα σε κουστουμι ή πουκαμισο.

Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kassie
H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε στις 18:04, 19-10-06:

Λοιπόν, για να σκεφτώ . Μου αρέσουν πολύ στους άνδρες τα μαύρα δερμάτινα μπουφάν , τα τζιν και απο μέσα μπλουζάκι μάλλινο ή πουκάμισο. Δεν αντέχω αυτά τα πολύ στενά λίκρα μπλουζάκια που φοράνε μερικοί(κοίτα τι μυώδης τύπος που είμαι ), το κλασικό σανδάλι με την άσπρη καλτσούλα και τα τσαντάκια για την μέση που μερικοί τα κρεμάνε στον ώμο (δεν ξέρω γιατί, αλλά αυτά τα τσαντάκια πολύ μου την δίνουν ).

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kassie : 23-10-06 στις 18:48.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 09:28, 08-05-07:

Λατρέυω το πουκαμισάκι με το τζινάκι, ή πουλόβερ με τζινάκι, συχένομαι το τζίν με το κουστούμι, δεν ξέρω άλλα με φρικάρει όπωτε το βλέπω, επίσεις μου αρέσει πάρα πολλύ η μονοχρωμία αντίθετα αυτά τα πουά τα ριγέ με ψιλοχαλάνε άν είναι κάτι αρμονικό μπορέι να το δεχτώ, μου αρέσει πάρα πολλύ το παντελόνι να είναι κολητό, (όχι υπερβολικά) να μπορείς να βλέπει καθαρό πίσω τοπίο, όχι να είναι πεσμένο παντελόνι μέχρι το πάτωμα, κατα τα άλλα δεν με χαλάνε τα πακάκια ή το πολλύ αλήτικο στύλ.

Επίσεις χαλιέμαι να βλέπω άντρα με δερμάτινο άλλα αυτό θέμα δικό μου, δεν μπορώ τις 'ίσιες γραμμες και στύλ Μάτριξ, θέλω κλασικά πράγματα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 12:43, 08-05-07:

Πάντα μου τραβούσαν την προσοχή το ιταλικό στιλ σε αντρικό ντύσιμο. Το καλοκαίρι συγκεκριμένα μου αρέσουν τα ανοιχτόχρωμα λίνα πουκάμισα που φορανε με επίσης λίνο παντελόνι σε άνετη γραμμή, και στα πόδια σαγιονάρες ή δερμάτινα μοκασινια. Έχω δει κακάσχημο άντρα να είναι γοητευτικός λόγο ντυσίματος. Γι'αυτο… μην ξεχνάτε… ένα περιποιημένο ντύσιμο προσθέτει πόντους…

(καλά…που πήγε το μυαλό σας? προσθέτει πόντους στη σκαλα γοητείας)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 12:46, 08-05-07:

Ας προσθέτει και τρίποντα.
Αυτό που έχει μεγαλύτερη σημασία είναι να νιώθεις εσύ άνετος και χαλαρός μέσα στα ρούχα σου, και όχι να τα φοράς επειδή αρέσουν στους άλλους.

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 12:47, 08-05-07:

Δεν διαφωνούμε σε αυτό έτσι? απλά μιλώ ως γυναίκα προς άντρες τώρα και λέω.…..αν είσαι περιποιημένος έχεις κάτι παραπάνω πιθανότητες να αρέσεις σε αυτήν που θέλεις να αρέσεις…

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 12:48, 08-05-07:

who cares?

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 19:58, 05-10-11:

Προτιμω ο αλλος να ντυνεται απλα,δηλαδη με ενα τζιν και μια μπλουζα!!Τι καλυτερο;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 10:36, 06-10-11:

Πουκαμισα.
Λατρεύω, υπεραγαπάω. Και δεν εννοω τα φαρδιά, τα εφαρμοστα που (αν έχεις και ενα σώματακι της προκοπής) σε δείχνουν τέλειο. Ή ανοιχτό, καρό κατά προτίμηση, με μπλουζάκι απο μέσα. Απο κάτω τζιν, νταξ. Αλλα και απλά μπλουζάκια και τζινάκι την κάνουν τη δουλειά τους.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 06:19, 09-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Πολύ μου αρέσουν τα πουκάμισα!
Το κακό με τους άντρες είναι τα παπούτσια τους! Δεν έχω δει μέχρι στιγμής αντρικό παπούτσι που να μου αρέσει!
Εγώ να δεις πώς δυσκολεύομαι με τα παππούτσια...Μέχρι που πλέον αγοράζω μόνο Timberland και τα κρατάω για μια ζωή...ΑΘΑΝΑΤΑ...και τα μόνα που με βολεύουν στο περπάτημα...

Τρελαίνομαι για τα polo, είναι το μόνο ρούχο που φοράω Απρίλη - Οκτώβρη σε εξόδους και δουλειά. Πουκάμισο βάζω μόνο σε εκδηλώσεις. Γραβάτα μόνο σε γάμους - βαφτήσια.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 06:54, 09-10-11:

Εγώ είμαι λίγο περίεργη. Ας πούμε έχω μια απέχθεια σε οτιδήποτε κυριλέ. Αν δω άντρα με κουστούμι ξενερώνω(δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό).

Βέβαια το καλό ντύσιμο έχει σχέση με την ηλικία και το στυλάκι του καθενός. Μερικά ντυσίματα που μου αρέσουν είναι πουλόβερ με κασκόλ όπως είπε η Κατερίνα(πολύ κουλτουρέ ), total black look(τρελαίνομαι ), ένα τζινάκι με μια ωραία και ιδιαίτερη μπλούζα(κάνει διαφορά!).

Αυτά που σιχαίνομαι είναι γραβάτα, πολύ χτυπητά χρώματα, μπλούζες συγκροτημάτων σε άτομα άνω των 20 και το look του πολύ προσεγμένου, όλα τέλεια, ατσαλάκωτος, τέλεια φτιαγμένο μαλλί και γενικώς μια αίσθηση "είμαι και πολύ ψώνιο με την εμφάνισή μου".
δικιά μου είσαι εσύ.

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε στις 09:57, 09-10-11:

Μ'αρέσουν τα κουστούμια
Αλλά όχι με γραβάτες, το μαλλί λες και το έχει γλυψει αγελάδα κτλ
Παντελόνι - σακάκι - πουκάμισο με "ατιμελητο" μαλλί και από κάτω ίσως ενα πιο αθλητικό παπούτσι.
Και τα σακακια τα απλά με τζιν μου αρέσουν.

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 18:16, 11-10-11:

Ενα μεγαλο hate για τις ψηλες καλτσες με βερμουδα! αισχος!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 23:30, 15-10-11:

M' αρέσει το απλό, άνετο στυλ στους άντρες και απεχθάνομαι, όπως και στις γυναίκες, το πολύ φορτωμένο και επιτηδευμένο. Απλά,basic t-shirts σε σκούρα χρώματα (μπλε σκούρο, σκούρο πράσινο, μπορντό, μαύρο<3), απλά πουκάμισα φαρδιά, φουτεράκια, τζιν. Ενα μαύρο δερμάτινο biker jacket δείχνει πάντα ωραίο και είναι και πρακτικό.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anhur

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Anhur
Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Anhur Ξέρεις τι είναι να είσαι καψούρης; έγραψε στις 10:25, 16-10-11:

Τελευταία κάθε φορά που πάω να ντυθώ έχω τον ίδιο προβληματισμό. Έχω βαρεθεί με τα απλά μπλουζάκια συνεχος, αλλά τα πουκάμισα μου φαίνονται πολύ επίσημα για τα γούστα μου. Και ότι και αν βάλω δεν είμαι ευχαριστημένος τελικά...

Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 10:56, 16-10-11:

Το παν είναι να ξέρεις πώς να ντυθείς για κάθε περίσταση της ημέρας...π.χ. δεν μπορείς να πας για καφέ με το κουστούμι! δεν κολλάει αυτό που θα θεωρούσα την καλύτερη επιλογή είναι μια μπλούζα πόλο μονόχρωμη ή με διακριτικές ρίγες, η οποία είναι κατά κάποιο τρόπο πασπαρτού στα ρούχα των αντρών (ταιριάζει σχεδόν σε όλους), με τζιν όχι πολύ φαρδύ ή καλύτερα ένα μαύρο ή γκρι παντελόνι κι ένα πουλοβεράκι ριγμένο στους ώμους, που να ταιριάζει με το όλο στυλ!

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 17:07, 16-10-11:

εμενα μαρεσει το πιο χαλαρο στυλ...δηλαδη δεν μπορω να δω τον αλλον να πηγαινει απλα μια βολτα το βραδυ και ναχει ντυθει για μπουζουκιαμ'αρσει τζην, κοντομανικη μπλουζα κι απο πανω ανοιχτο πουκαμισο με λιγο σηκωμενα τα μανικια

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 18:08, 16-10-11:

Aγαπώ φούτερ και πουκάμισα.
Και αυτούς που τα φορούν.

Παράθεση

JokeOver (Βασίλης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη JokeOver
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O JokeOver έγραψε στις 13:00, 22-10-11:

μαυρο πουκαμισακι, μαζεμενα μανιακια, τζην μπλε σκουρο σκουρο, μαλλι ορθιο καρφακια η δν ξερω κ γω τι.. κουκλι

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε στις 22:03, 22-10-11:

Μου κάνει λίγο κάγκουρας αυτό^ μάλλον λόγω του μαλλιού, I guess. Αλλά είναι και ανάλογα το άτομο, κάποιοι το υποστηρίζουν μια χαρά.

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 03:29, 24-10-11:

γενικα μ αρεσει το μαυρο σαν χρωμα, τον χειμωνα φοραω παντα ανα δερματινο μπουφαν, αρβυλα και μια νεκροκεφαλη σαν μεταγιον

ααα και δεν μπορω χωρις ρολοι

καλοκαιρι πιο φλου καταστασεις

και ΛΑΤΡΕΥΩ τα πουκαμισα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 00:33, 06-11-11:

Λατρευω τις πόλο μπλούζες μου και τα διάφορα χρώματα τους.:shy:

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 01:38, 06-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από skatoula14
εμενα μαρεσει το πιο χαλαρο στυλ...δηλαδη δεν μπορω να δω τον αλλον να πηγαινει απλα μια βολτα το βραδυ και ναχει ντυθει για μπουζουκιαμ'αρσει τζην, κοντομανικη μπλουζα κι απο πανω ανοιχτο πουκαμισο με λιγο σηκωμενα τα μανικια
Α τοσο απλο μωρε

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 13:47, 09-11-11:

ναι καλε γιατι τι εχει???

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 20:38, 09-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από skatoula14
ναι καλε γιατι τι εχει???
Ε δεν ξερω,εγω το απλο το θεωρω σορτσακι(τζιν)+μπλουζα(φουτερ).

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 20:48, 09-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Ε δεν ξερω,εγω το απλο το θεωρω σορτσακι(τζιν)+μπλουζα(φουτερ).
Χαλαρο ειπε, οχι απλο

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 20:51, 09-11-11:

Χαλαρο ειπε, οχι απλο
Ουψ .Εχεις δικιο,λαθος μου

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 15:20, 12-11-11:

λατρεύω: οτι είναι απλό! ένα κοντομάνικο, ένα τζίν, ένα κοντό παντελονάκι, ένα απλό πουκάμισο, σαγιονάρες, αθλητικά..

μισώ : οτι είναι κυριλέ, κοστούμι, δερμάτινα παπούτσια, γραβάτες, ζιβάγκο, το κλασικό μαγιο βρακάκι (ωω ναι, το καλοκαίρι είδα έναν πενηντάρη να φοράει!!) αμάνικα (ε δεν αντέχω να βλέπω την μασχάλη) και όπως προανέφερε κάποιος,μπλούζες με στάμπες απο συγκροτήματα (εκτός και αν μιλάμε για αγόρια στην εφηβεία).. ααα και τα κολιέ,βραχιόλια κτλ κτλ..

είμαι λίιιιγο περίεργη,το ξέρω.. :-P

Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 15:53, 12-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από skylofili
λατρεύω: οτι είναι απλό! ένα κοντομάνικο, ένα τζίν, ένα κοντό παντελονάκι, ένα απλό πουκάμισο, σαγιονάρες, αθλητικά..

μισώ : οτι είναι κυριλέ, κοστούμι, δερμάτινα παπούτσια, γραβάτες, ζιβάγκο, το κλασικό μαγιο βρακάκι (ωω ναι, το καλοκαίρι είδα έναν πενηντάρη να φοράει!!) αμάνικα (ε δεν αντέχω να βλέπω την μασχάλη) και όπως προανέφερε κάποιος,μπλούζες με στάμπες απο συγκροτήματα (εκτός και αν μιλάμε για αγόρια στην εφηβεία).. ααα και τα κολιέ,βραχιόλια κτλ κτλ..

πραγματικά πόσο δίκιο έχεις!! χωρίς να θέλω να προσβάλλω τα αγόρια του φόρουμ αλλά τα μαγιω-βρακάκια είναι ό,τι χειρότερο μπορούν να βάλουν...και ιδιαίτερα όταν όπως λες έχουν περάσει και κάποια συγκεκριμένη ηλικία!!!

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 15:53, 12-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από skylofili

Σαγιονάρες δεν φοράω.

Εχω μεγάλη συλλογή από polo μπλουζάκια.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 16:44, 12-11-11:

όολα αυτα τα μισω επισης..

μου αρεσει ντυσιμο εκστρατειας,,παντελονι με πολλες τσεπες,,οχι τζιν,γιλεκο με πολλες τσεπες επισης.. και μποτακια γερα..

φουτερ φορμες επισης,,και κανα τζιν πουκαμισο για πιο επισημο..
και κοντομανικα μπλουζακια το καλοκαιρι φυσικα..

δεν αντεχω κλασσικα πουκαμισα γραβατες σακακια κλπ..
νιωθω οτι πνιγομαι..
περα που τα ιδρωνω αμεσως..

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 16:58, 12-11-11:

αααα ξέχασα να πω, πως δεν χωνεύω τους άντρες που δεν φοράνε σαγιονάρες, αλλα προτιμούν τα πολο μπλουζάκια...

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Σαγιονάρες δεν φοράω.
καλά, και το καλοκαίρι τι φορας??

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους