Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,847 μέλη και 2,411,337 μηνύματα σε 75,073 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 483 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αντρικό ντύσιμο

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:28, 08-05-07:

Λατρέυω το πουκαμισάκι με το τζινάκι, ή πουλόβερ με τζινάκι, συχένομαι το τζίν με το κουστούμι, δεν ξέρω άλλα με φρικάρει όπωτε το βλέπω, επίσεις μου αρέσει πάρα πολλύ η μονοχρωμία αντίθετα αυτά τα πουά τα ριγέ με ψιλοχαλάνε άν είναι κάτι αρμονικό μπορέι να το δεχτώ, μου αρέσει πάρα πολλύ το παντελόνι να είναι κολητό, (όχι υπερβολικά) να μπορείς να βλέπει καθαρό πίσω τοπίο, όχι να είναι πεσμένο παντελόνι μέχρι το πάτωμα, κατα τα άλλα δεν με χαλάνε τα πακάκια ή το πολλύ αλήτικο στύλ.

Επίσεις χαλιέμαι να βλέπω άντρα με δερμάτινο άλλα αυτό θέμα δικό μου, δεν μπορώ τις 'ίσιες γραμμες και στύλ Μάτριξ, θέλω κλασικά πράγματα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 12:43, 08-05-07:

Πάντα μου τραβούσαν την προσοχή το ιταλικό στιλ σε αντρικό ντύσιμο. Το καλοκαίρι συγκεκριμένα μου αρέσουν τα ανοιχτόχρωμα λίνα πουκάμισα που φορανε με επίσης λίνο παντελόνι σε άνετη γραμμή, και στα πόδια σαγιονάρες ή δερμάτινα μοκασινια. Έχω δει κακάσχημο άντρα να είναι γοητευτικός λόγο ντυσίματος. Γι'αυτο… μην ξεχνάτε… ένα περιποιημένο ντύσιμο προσθέτει πόντους…

(καλά…που πήγε το μυαλό σας? προσθέτει πόντους στη σκαλα γοητείας)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 12:46, 08-05-07:

Ας προσθέτει και τρίποντα.
Αυτό που έχει μεγαλύτερη σημασία είναι να νιώθεις εσύ άνετος και χαλαρός μέσα στα ρούχα σου, και όχι να τα φοράς επειδή αρέσουν στους άλλους.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 12:47, 08-05-07:

Δεν διαφωνούμε σε αυτό έτσι? απλά μιλώ ως γυναίκα προς άντρες τώρα και λέω.…..αν είσαι περιποιημένος έχεις κάτι παραπάνω πιθανότητες να αρέσεις σε αυτήν που θέλεις να αρέσεις…
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 12:48, 08-05-07:

who cares?
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 19:58, 05-10-11:

Προτιμω ο αλλος να ντυνεται απλα,δηλαδη με ενα τζιν και μια μπλουζα!!Τι καλυτερο;;;
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 10:36, 06-10-11:

Πουκαμισα.
Λατρεύω, υπεραγαπάω. Και δεν εννοω τα φαρδιά, τα εφαρμοστα που (αν έχεις και ενα σώματακι της προκοπής) σε δείχνουν τέλειο. Ή ανοιχτό, καρό κατά προτίμηση, με μπλουζάκι απο μέσα. Απο κάτω τζιν, νταξ. Αλλα και απλά μπλουζάκια και τζινάκι την κάνουν τη δουλειά τους.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 06:19, 09-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Πολύ μου αρέσουν τα πουκάμισα!
Το κακό με τους άντρες είναι τα παπούτσια τους! Δεν έχω δει μέχρι στιγμής αντρικό παπούτσι που να μου αρέσει!
Εγώ να δεις πώς δυσκολεύομαι με τα παππούτσια...Μέχρι που πλέον αγοράζω μόνο Timberland και τα κρατάω για μια ζωή...ΑΘΑΝΑΤΑ...και τα μόνα που με βολεύουν στο περπάτημα...

Τρελαίνομαι για τα polo, είναι το μόνο ρούχο που φοράω Απρίλη - Οκτώβρη σε εξόδους και δουλειά. Πουκάμισο βάζω μόνο σε εκδηλώσεις. Γραβάτα μόνο σε γάμους - βαφτήσια.
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 06:54, 09-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Εγώ είμαι λίγο περίεργη. Ας πούμε έχω μια απέχθεια σε οτιδήποτε κυριλέ. Αν δω άντρα με κουστούμι ξενερώνω(δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό).

Βέβαια το καλό ντύσιμο έχει σχέση με την ηλικία και το στυλάκι του καθενός. Μερικά ντυσίματα που μου αρέσουν είναι πουλόβερ με κασκόλ όπως είπε η Κατερίνα(πολύ κουλτουρέ ), total black look(τρελαίνομαι ), ένα τζινάκι με μια ωραία και ιδιαίτερη μπλούζα(κάνει διαφορά!).

Αυτά που σιχαίνομαι είναι γραβάτα, πολύ χτυπητά χρώματα, μπλούζες συγκροτημάτων σε άτομα άνω των 20 και το look του πολύ προσεγμένου, όλα τέλεια, ατσαλάκωτος, τέλεια φτιαγμένο μαλλί και γενικώς μια αίσθηση "είμαι και πολύ ψώνιο με την εμφάνισή μου".
δικιά μου είσαι εσύ.
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε: στις 09:57, 09-10-11:

Μ'αρέσουν τα κουστούμια
Αλλά όχι με γραβάτες, το μαλλί λες και το έχει γλυψει αγελάδα κτλ
Παντελόνι - σακάκι - πουκάμισο με "ατιμελητο" μαλλί και από κάτω ίσως ενα πιο αθλητικό παπούτσι.
Και τα σακακια τα απλά με τζιν μου αρέσουν.
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 18:16, 11-10-11:

Ενα μεγαλο hate για τις ψηλες καλτσες με βερμουδα! αισχος!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε: στις 23:30, 15-10-11:

M' αρέσει το απλό, άνετο στυλ στους άντρες και απεχθάνομαι, όπως και στις γυναίκες, το πολύ φορτωμένο και επιτηδευμένο. Απλά,basic t-shirts σε σκούρα χρώματα (μπλε σκούρο, σκούρο πράσινο, μπορντό, μαύρο), απλά πουκάμισα φαρδιά, φουτεράκια, τζιν. Ενα μαύρο δερμάτινο biker jacket δείχνει πάντα ωραίο και είναι και πρακτικό.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anhur

Νεοφερμένος

Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Anhur Ξέρεις τι είναι να είσαι καψούρης; έγραψε: στις 10:25, 16-10-11:

Τελευταία κάθε φορά που πάω να ντυθώ έχω τον ίδιο προβληματισμό. Έχω βαρεθεί με τα απλά μπλουζάκια συνεχος, αλλά τα πουκάμισα μου φαίνονται πολύ επίσημα για τα γούστα μου. Και ότι και αν βάλω δεν είμαι ευχαριστημένος τελικά...
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε: στις 10:56, 16-10-11:

Το παν είναι να ξέρεις πώς να ντυθείς για κάθε περίσταση της ημέρας...π.χ. δεν μπορείς να πας για καφέ με το κουστούμι! δεν κολλάει αυτό που θα θεωρούσα την καλύτερη επιλογή είναι μια μπλούζα πόλο μονόχρωμη ή με διακριτικές ρίγες, η οποία είναι κατά κάποιο τρόπο πασπαρτού στα ρούχα των αντρών (ταιριάζει σχεδόν σε όλους), με τζιν όχι πολύ φαρδύ ή καλύτερα ένα μαύρο ή γκρι παντελόνι κι ένα πουλοβεράκι ριγμένο στους ώμους, που να ταιριάζει με το όλο στυλ!
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 17:07, 16-10-11:

εμενα μαρεσει το πιο χαλαρο στυλ...δηλαδη δεν μπορω να δω τον αλλον να πηγαινει απλα μια βολτα το βραδυ και ναχει ντυθει για μπουζουκιαμ'αρσει τζην, κοντομανικη μπλουζα κι απο πανω ανοιχτο πουκαμισο με λιγο σηκωμενα τα μανικια
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 18:08, 16-10-11:

Aγαπώ φούτερ και πουκάμισα.
Και αυτούς που τα φορούν.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JokeOver (Βασίλης)

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O JokeOver έγραψε: στις 13:00, 22-10-11:

μαυρο πουκαμισακι, μαζεμενα μανιακια, τζην μπλε σκουρο σκουρο, μαλλι ορθιο καρφακια η δν ξερω κ γω τι.. κουκλι
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε: στις 22:03, 22-10-11:

Μου κάνει λίγο κάγκουρας αυτό^ μάλλον λόγω του μαλλιού, I guess. Αλλά είναι και ανάλογα το άτομο, κάποιοι το υποστηρίζουν μια χαρά.
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 03:29, 24-10-11:

γενικα μ αρεσει το μαυρο σαν χρωμα, τον χειμωνα φοραω παντα ανα δερματινο μπουφαν, αρβυλα και μια νεκροκεφαλη σαν μεταγιον

ααα και δεν μπορω χωρις ρολοι

καλοκαιρι πιο φλου καταστασεις

και ΛΑΤΡΕΥΩ τα πουκαμισα
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 00:33, 06-11-11:

Λατρευω τις πόλο μπλούζες μου και τα διάφορα χρώματα τους.:shy:
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους