Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,824 μέλη και 2,410,471 μηνύματα σε 75,009 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 388 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αντρικό ντύσιμο

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas . έγραψε: στις 01:38, 06-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από skatoula14
εμενα μαρεσει το πιο χαλαρο στυλ...δηλαδη δεν μπορω να δω τον αλλον να πηγαινει απλα μια βολτα το βραδυ και ναχει ντυθει για μπουζουκιαμ'αρσει τζην, κοντομανικη μπλουζα κι απο πανω ανοιχτο πουκαμισο με λιγο σηκωμενα τα μανικια
Α τοσο απλο μωρε
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 13:47, 09-11-11:

ναι καλε γιατι τι εχει???
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas . έγραψε: στις 20:38, 09-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από skatoula14
ναι καλε γιατι τι εχει???
Ε δεν ξερω,εγω το απλο το θεωρω σορτσακι(τζιν)+μπλουζα(φουτερ).
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:48, 09-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Χαλαρο ειπε, οχι απλο
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

O Giannoutas . έγραψε: στις 20:51, 09-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Χαλαρο ειπε, οχι απλο
Ουψ .Εχεις δικιο,λαθος μου
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε: στις 15:20, 12-11-11:

λατρεύω: οτι είναι απλό! ένα κοντομάνικο, ένα τζίν, ένα κοντό παντελονάκι, ένα απλό πουκάμισο, σαγιονάρες, αθλητικά..

μισώ : οτι είναι κυριλέ, κοστούμι, δερμάτινα παπούτσια, γραβάτες, ζιβάγκο, το κλασικό μαγιο βρακάκι (ωω ναι, το καλοκαίρι είδα έναν πενηντάρη να φοράει!!) αμάνικα (ε δεν αντέχω να βλέπω την μασχάλη) και όπως προανέφερε κάποιος,μπλούζες με στάμπες απο συγκροτήματα (εκτός και αν μιλάμε για αγόρια στην εφηβεία).. ααα και τα κολιέ,βραχιόλια κτλ κτλ..

είμαι λίιιιγο περίεργη,το ξέρω.. :-P
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε: στις 15:53, 12-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από skylofili
λατρεύω: οτι είναι απλό! ένα κοντομάνικο, ένα τζίν, ένα κοντό παντελονάκι, ένα απλό πουκάμισο, σαγιονάρες, αθλητικά..

μισώ : οτι είναι κυριλέ, κοστούμι, δερμάτινα παπούτσια, γραβάτες, ζιβάγκο, το κλασικό μαγιο βρακάκι (ωω ναι, το καλοκαίρι είδα έναν πενηντάρη να φοράει!!) αμάνικα (ε δεν αντέχω να βλέπω την μασχάλη) και όπως προανέφερε κάποιος,μπλούζες με στάμπες απο συγκροτήματα (εκτός και αν μιλάμε για αγόρια στην εφηβεία).. ααα και τα κολιέ,βραχιόλια κτλ κτλ..

πραγματικά πόσο δίκιο έχεις!! χωρίς να θέλω να προσβάλλω τα αγόρια του φόρουμ αλλά τα μαγιω-βρακάκια είναι ό,τι χειρότερο μπορούν να βάλουν...και ιδιαίτερα όταν όπως λες έχουν περάσει και κάποια συγκεκριμένη ηλικία!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 15:53, 12-11-11:

Σαγιονάρες δεν φοράω.

Εχω μεγάλη συλλογή από polo μπλουζάκια.
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 16:44, 12-11-11:

όολα αυτα τα μισω επισης..

μου αρεσει ντυσιμο εκστρατειας,,παντελονι με πολλες τσεπες,,οχι τζιν,γιλεκο με πολλες τσεπες επισης.. και μποτακια γερα..

φουτερ φορμες επισης,,και κανα τζιν πουκαμισο για πιο επισημο..
και κοντομανικα μπλουζακια το καλοκαιρι φυσικα..

δεν αντεχω κλασσικα πουκαμισα γραβατες σακακια κλπ..
νιωθω οτι πνιγομαι..
περα που τα ιδρωνω αμεσως..
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε: στις 16:58, 12-11-11:

αααα ξέχασα να πω, πως δεν χωνεύω τους άντρες που δεν φοράνε σαγιονάρες, αλλα προτιμούν τα πολο μπλουζάκια...

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Σαγιονάρες δεν φοράω.
καλά, και το καλοκαίρι τι φορας??
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 17:00, 12-11-11:

αααα ξέχασα να πω, πως δεν χωνεύω τους άντρες που δεν φοράνε σαγιονάρες, αλλα προτιμούν τα πολο μπλουζάκια...

καλά, και το καλοκαίρι τι φορας??
Δεν μπορώ ούτε τις παντόφλες, ούτε τις σαγιονάρες. Ξυπόλητος άντε τίποτα σανδάλια με σκρατς.
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

H skylofili έγραψε: στις 17:04, 12-11-11:

ααα σανδάλια με σκρατς και άσπρη καλτσούλα απο μέσα??
ρε πως φαίνονται αυτοί που χουν πάει Γερμανία...

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 17:09, 12-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
ε ναι εντα3ει αυτα εννοουνται! δεν περιμενω καποιος να φοραει καθε μερα πουκαμισακι,μπλουζα κλπ...απλα αυτο ειναι το ιδανικο για μενα
Παράθεση

sasg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H sasg έγραψε: στις 17:11, 12-11-11:

Αγαπάω τα κοστούμια με την προϋπόθεση ότι αυτός που τα φοράει έχει καλογυμνασμένο κορμί και φαρδιές πλάτες και δεν τα συνοδεύει με γραβάτα...γενικά μου αρέσουν τα πουκάμισα με τζιν και σακάκι αλλά και πάρα πολύ οι φόρμες τα πουλοβεράκια με τζιν και οι απλές μπλούζες...δεν μ αρέσει το ζιβάγκο στον άντρα και επίσης θεωρώ ότι του δίνει πολύ ένα όμορφο ρολόι...από παπούτσια δεν μ αρέσουν τα "καλά" παπούτσια αλλά ούτε και τα αθλητικά με αερόσολες νομίζω η καλύτερη επιλογή είναι σταράκια...
Σχετικά με το τι με τρομάζει πραγματικά είναι ανοιχτό πουκάμισο με την τρίχα να κλέβει την παράσταση και χρυσό σταυρό να ολοκληρώνει το look καθώς και βερμούδα συνδυασμένη με κάλτσα που ξεπερνάει το ύψος του παπουτσιού...αα επίσης μ αρέσουν και οι σαγιονάρες στους άντρες αρκεί να μπορούν να τις υποστηρίξουν!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε: στις 18:11, 12-11-11:

Xωρίς κάλτσα. Ελεος.
Προσπαθείς να με εκνευρίσεις;
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 18:24, 12-11-11:

και εγω τετοια φοραω τωρα που μιλαω..

αλλα με μαυρη καλτσα..

το καλοκαιρι χωρις καλτσα..
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

H skylofili έγραψε: στις 03:39, 13-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Xωρίς κάλτσα. Ελεος.
Προσπαθείς να με εκνευρίσεις;
εγώ??? απαπα... καλέ τι σκέφτηκεεεε.....

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
και εγω τετοια φοραω τωρα που μιλαω..

αλλα με μαυρη καλτσα..

το καλοκαιρι χωρις καλτσα..

εσύ πουλάκι μου, να πας στον cacofonix να σου κάνει μερικά ιδιαίτερα...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε: στις 10:35, 13-11-11:

Τζηνακια και T-shirt μου αρεσουν πολύ... και φουτεράκια και πουκαμισα ανοιχτα πανω απο το T-shirt και το καλοκαιρι λατρευω τα ασπρα!!
Παράθεση

Balthazor

Περιβόητο Μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 975 μηνύματα.

O Balthazor έγραψε: στις 23:29, 27-11-11:

Προς αγορια: Ποιες μαρκες ρουχων σας αρεσει να φορατε; Γιατι;
Προς κοριτσια: Ποιες μαρκες ρουχων θα προτεινατε σε ενα αγορι και θα σας αρεσε;
Αναφορα παρακαλω σε συγκεκριμενα ρουχα(τζιν, πουκαμισα κτλ)...
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 23:48, 27-11-11:

Προσωπικα μου αρεσουν τα ρουχα της Pull n Bear...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους