Τα πάντα για το ξύρισμα και τα γένια

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Το ξερω ρε φιλε αλλα τοσο καιρο ειμουν σαν τον παπα της ενοριας... Και παλι δλδ σαν τον παπα της ενοριας θελω να γινω γιατι βαριεμε το ξυρισμα, αλλα εχεις τους καθηγιτες πανω απο το κεφαλη σου...

Τι σου λένε οι καθηγητές δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οτι δεν ειναι αυτη εμφανιση μαθητη, και ιδικα γυμνασιου, οτι πρεπει να ξυριστω και αλλα τετια... Και βλεπεις και απο τους βαθμους οτι ο ρατσισμος απεναντι στους μακρυμαλιδες και μουσιαδες δεν εχει εξαλιυθει ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Οτι δεν ειναι αυτη εμφανιση μαθητη, και ιδικα γυμνασιου, οτι πρεπει να ξυριστω και αλλα τετια...

Δεν έχουν το δικαίωμα πρώτα-πρώτα να σου επιβάλλουν τι θα κάνεις,αυτό είναι δικό σου θέμα...να παραπονεθείς στο σύλλογο γονέων ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το ξερω οτι δεν εχουν δικαιωμα, και ουτε με αναγκαζουν, απλα μου κανουν "φιλικες παρατιρισης". Αλλωστε απο την πρωτη κιολας γυμνασιου ειχα παντα μουστακι η μουσακι η και τα δυο η γενια κλπ, ποτε δεν ειμουν τελιος ξυρισμενος. Απλα σε περνουν με κακο ματι, και ο συλογος δεν μπορει να κανει τπτ καθος δεν μπορει να τους ελενξει οσον αφορα τους βαθμους. Βεβαια δεν με νιαζει και πολυ για τους βαθμους, αλλωστε γυμνασιο ειμαι, δεν μετρανε πουθενα οι βαθμοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καμια ιδεα για καμια χοντροκομενη φαβοριτα; (ξερετε αμερικος βρωμιαρης μηχανοβιος κλπ:P) Εχω βαρεθει αυτην την φαβοριτα, δεν θελω ομως και τις "κλασικες" μεχρι τον λοβο του αυτιου η και πιο κοντες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εγώ είμαι μονίμος αξύριστος.....
Λέτε γι αυτό να με φωνάζουν στο σχολείο "μαρκορά";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μαλλον... Παντος την καλητερη δουλεια κανεις... μεγαλη βαρεμαρα το ξυρισμα... Αλλα ειναι και ωραιο να εχεις ενα συγκεκριμενο σχεδιο, που να εισαι και ο μονος (καλα νταξει... ολα εχουν φορεθει αλλα τουλαχιστων εγω δεν ξερω καπιον που να εχει το ιδιο με μενα) και να ειναι και κατι που σου αρεσει. Η απλη αξυρισια εχει φορεθει πολυ και δεν αξιζει πια
Επι της ευκαιριας να ρωτισω, υπαρχει βαφη για μουσια που να κραταει 1-2 μερες; Συγκεκριμενα σε κοκκινο θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οχι βρε τα τριμάρω κάθε 5 μέρες να φαίνονται 3 η 4 ημερών......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
αυτο ενοω και εγω, μετρα μια φορα στον δρομο ποσους θα δεις με τετιο στυλ... Αμα μιλαμε πια για κανονικη αξυρισια μηνων, να εχει δλδ μια γενιαδα μεχρι το στηθος ξερω γω τοτε λεει και καρα λεει! Εγω πολυ θα ηθελα μια γενιαδα σαν του Zakk Wylde, τωρα συμβιβαζομαι με το να μακρενω μουσακι για να κανω κατι παρομιο με του Dimebag Darrell, σε 1-2 βδομαδες θα ειναι αρκετα μακρι πιστευω.:D

Και να ξαναρωτισω λιγο καλητερα επειδη ειπα καπος πιο βιαστικα στο προιγουμενο ποστ, να τα πουμε λιγο πιο λεπτομερος
Οπως ειπα και πιο πανω θελω να κανω κατι παρομοιο με του Dimebag, αυτο συνεπαγετε οτι θελει και κοκκινο βαψιμο. Επειδη ομως στανταρντ θα ειμαι χαλια ετσι, και επειδη εχουμε και σχολειο με κλασικους καθηγιτες θελω να εχω καπια βαφη ωστε να τα βαφω παρασκευη η/και σαββατο βραδυ και να προλαβενει να φευγει μεχρι την δευτερα. Γινετε κατι τετιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ρε συ αμα πάω σχολείο με τέτοιο μούσι θα με περάσουν για ναυαγό....
Ασε που θα έχει πιάσει ποντίκια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Για τα ποντικια υπαρχει λυση https://www.ozzy.com/news/images/1_zakkrockwalkwozzy.jpg

Αλλα οι καθηγιτες θα ειναι παντα προβλημα...

(πλακα-πλακα μηπος να το μακρενω οσο παει και μετα να το κανω κοκκινες πλεξουδες; Dimebag και wylde σε ενα! Το τελιο διδιμο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Υπαρχουν κατι βουρτσακια που βαφουν(σαν αυτα για τα βλεφαρα των γυναικων),αλλα δεν κραταει πανω απο μερα.Χωρια που ξεβαφεις αμα βραχουν.Αν παιζει τιποτα αλλο δεν ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Λοιπόν γράφω σε αυτό το topic για να πω πόσο σπέρνει η Gillette Fusion. 5 λεπίδες, σαν γυναικείο άγγιγμα είναι :bleh: Γενικά είναι βαθύ ξύρισμα, και η πίσω λεπίδα βολεύει για φαβορίτες και για λεπτοδουλειές στα γένια (πχ τώρα που άφησα μουσάκι με βοηθάει στη συμμετρία :P) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εμενα παλι η μονη λεπιδα της fusion δεν με βολευει καθολου... Δεν ξυριζει καλα και μπουκονει συνεχια... Εγω, οπως σου εχω πει και στο msn, χρεισιμοποιω fusion για μαγουλα/λαιμο, wilkinson 3λεπιδα η Gilete 3λεπιδα (μια το ενα μια το αλλο...:P) για φαβοριτες/μουστακι και bic μονολεπιδο για της λεπτομεριες γυρο απο το μουσακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χαχα, εσύ το παρακάνεις ρε :P
3 ξυραφάκια για ένα ξύρισμα;;;;; :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ε τι να κανουμε... ολοι οι καλιτεχνες ειμαστε ιδιορυθμοι.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να ρωτισω παλι κατι....
Απο τον Ιανουαριο μακρενω το μουσακι μου, ποτδεν μου επευταν τριχες, τωρα τελευτεα ομως πευτουν παραπολλες. Ξερετε μηπος τι μπορει να φταιει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βασικά μπορει να ειναι και λογω καλοκαιριου.Παντα παρουσιαζεται τριχοπτωση κατα τους καλοκαιρινους μηνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Βασικά μπορει να ειναι και λογω καλοκαιριου.Παντα παρουσιαζεται τριχοπτωση κατα τους καλοκαιρινους μηνες.

Μιλάς εκ πείρας ε;;;:P :P :P :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top