Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,818 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Eπικοινωνία με φίλους

princess

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη princess
H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H princess έγραψε στις 16:58, 19-10-06:

Πόσο συχνά επικοινωνείτε ή συναντιέστε με τουςφίλους σας?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 17:22, 19-10-06:

Με τους φίλους μου που ζουν σε άλλες πόλεις μιλάμε καθημερινά δια τηλεφώνου και προσπαθούμε να βρισκόμαστε μία φορά στα δύο το πολύ χρόνια.
Με αυτούς που ζούμε στην ίδια πόλη μιλάμε και βρισκόμαστε σχεδόν επί καθημερινής βάσεως, συνήθως για καφεδάκι το μεσημέρι ή κανένα ποτό στα χαλαρά το βράδυ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 17:25, 19-10-06:

Σχεδόν καθημερινά, είτε από το τηλέφωνο, είτε από κοντά.

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 17:38, 19-10-06:

Με τους φίλους μου στην Κατερίνη κάθε Χριστούγεννα και καλοκαίρι για κανένα μήνα σύνολο. Με τους φίλους μου στην Κύπρο σχεδόν καθημερινά...

Φυσικά με τα παιδιά από την Κατερίνη μιλάμε και μέσω msn όποτε τύχει

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 17:44, 19-10-06:

Φιλους δεν θα ελεγα οτι εχω, εχω απλα μερικα παιδια που κανουμε παρεα στο σχολειο βλεπω της μουρακλες τους καθημερινα. Περα απο το σχολειο ομως παραπολυ σπανια τους βλεπω αυτους. Απο εκει και περα εχω και αλλες παρεες ομως που τους βλεπω καθε σαββατο και αμα τυχει και καμια αλλη μερα

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 18:51, 19-10-06:

Σπάνια... Ακόμα και την κολλητή μου που μένει Αθήνα (στην άλλη άκρη της όμως) τη βλέπω γύρω στη μια φορά το μήνα και μιλάμε μέσω μσν ή τηλεφώνου κάπου 1-3 φορές τη βδομάδα... Μια άλλη καλή μου φίλη παλιότερα την είδα φέτος μετά απο 2 χρόνια, και διαπίστωσα με θλίψη οτι πλέον δεν κολλάμε καθόλου Εξαίρεση αποτελεί ο σύντροφος μου (που είναι ΚΑΙ ο καλύτερος φίλος μου) με τον οποίο μιλάμε αρκετές φορές καθημερινά και τον βλέπω κάπου 2 φορές το μήνα λόγω απόστασης. Όλους τους υπόλοιπους τους κατατάσσω στην κατηγορία "γνωστοί". Έχω γίνει αρκετά μοναχική τα τελευταία χρόνια γμτ.. Ίσως επειδή σταμάτησα να έχω φιλίες απλά για να υπάρχουν, όπως κάνουν οι περισσότεροι...

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 19:04, 19-10-06:

η κολλητη μου μενει αθηνα... εχει 8 ωρες φρεε τσαμπα ομιλια τον μηνα για μενα κ εγω αλλουσ 4 αλλα δεν μας φτανουν τα καλοκαιρια ειμαστε μαζι καθε μερα....τον χειμωνα να βρεθουμε αντε 3 φορες... κ μιλαμε κ με μσν

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 22:26, 19-10-06:

Εγώ Αθήνα μιλάω πολύ τακτικά με τους φίλους μου και τους βλέπω συχνά, αλλά όχι συχνά στυλ 3 φορές την εβδομάδα, λιγότερο. Μου αρέσει να βγαίνω και με άλλα άτομα, να γνωρίζω κόσμο και να κάνω πλάκα.

Τώρα Σκωτία που είμαι και παίζει η ρημαδοαπόσταση με μερικούς επικοινωνώ καθημερινά με msn, με άλλους mail και σπάνια τηλέφωνα. Και μου λείπουν πολύ!

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 22:37, 19-10-06:

Με τους πολυ κοντινους καθε μερα, με αλλους που απλως κανουμε παρεα 1 φορα τη βδομαδα σχεδον.

Παράθεση

Pepper-ann

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pepper-ann
H Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H Pepper-ann έγραψε στις 23:18, 19-10-06:

1-2 φορές την εβδομάδα. Και πολύ με στενοχωρεί αυτό...

Παράθεση

princess

Δραστήριο Μέλος

H princess έγραψε στις 18:37, 20-10-06:

Sorry ,που είμαι άσχετη...αλλά μου δημιουργήθηκε η απορία. Τι είναι το msn? Tο ακούω συνέχεια ,αλλά δεν ξέρω τι είναι.

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,016 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 18:51, 20-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από princess
Sorry ,που είμαι άσχετη...αλλά μου δημιουργήθηκε η απορία. Τι είναι το msn? Tο ακούω συνέχεια ,αλλά δεν ξέρω τι είναι.
Είναι ένα αρκετά δημοφιλές πρόγραμμα συνομιλίας [Messenger] που σου δίνει τη δυνατότητα να προσθέτεις δικές σου επαφές και να επικοινωνείς μαζί τους με άμεσα μηνύματα [chat] ή να τους στέλνεις email εύκολα και γρήγορα.
Όπως μπορείς να διαπιστώσεις από το profile κάποιων μελών, υπάρχει το πλαίσιο IM [δλδ Instant Messenger] όπου φαίνεται το MSN του μέλους, δηλαδή η διεύθυνση email που χρησιμοποιεί στο πρόγραμμα MSN.

Όσα μέλη δεν έχουν δηλώσει το MSN τους, δεν θα υπάρχει αυτό το πλαίσιο.

::::MSN Messenger::::

-petros

Παράθεση

princess

Δραστήριο Μέλος

H princess έγραψε στις 18:53, 20-10-06:

Οκ, ενδιαφέρον

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 21:55, 30-10-06:

Κι εγώ μοναχική είμαι, απόψε αντί να αράξουμε με ένα φίλο, προτίμησα να μείνω με οικογένεια... Μόνο με το αμόρε τακτικότατα...!

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 22:38, 30-10-06:

Κάθε μέρα στο σχολείο,και κάθε Σάββατο συνήθως,για μπιλιάρδο ή για pes 6

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 21:27, 31-10-06:

Και που βλεπόμαστε, τι καταλαβαίνουμε;;;

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 21:54, 31-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Και που βλεπόμαστε, τι καταλαβαίνουμε;;;

Α ρε Γίδι είσαι απίθανη.Τώρα όλοι οι υπόλοιποι που δεν έχουν διαβάσει τι σου κάνανε δεν θα καταλαβαίνουν γιατί πράγμα μιλάς αλλά τέλος πάντων.

Όσο έμενα Αθήνα έβλεπα τους δύο κολλητούς μου κάθε βράδυ με ελάχιστες εξαιρέσεις(μένουμε πολύ κοντά), την κολλητή μου επειδή ζούσε σε άλλη περιοχή 3-4 φορές την εβδομάδα.Και με όλους μίλαγα πολυ στο τηλέφωνο όλη μέρα.
Με τους υπόλοιπους γνωστούς 1-2 φορές την εβδομάδα (στις περισσότερες μαζί με τους φίλους μου)
Με τους γνωστούς απο την δουλειά, πέραν των ωρών εργασίας, βγαίναμε για φαγητό ή για ποτάκι 1-2 φορές το μήνα.

Πλέον στην Κρήτη μιλώ με τους φίλους μου καθημερινά και για πολλές ώρες στο τηλέφωνο.
Οι εξόδοι μου γίνονται με τους γνωστούς απο την δουλειά τους οποίους όσο κι αν εκτιμώ και διασκεδάζω δεν μπορώ να τους θεωρήσω φίλους.

Αυτό βέβαια θα το αλλάξω.Η επόμενη δουλειά θα μου αφήνει ελεύθερα τα Σαβ/κα ώστε να ανεβαίνω Αθήνα,να βλέπω τα φιλαράκια μου που τόοοοοοοοοοοσο μου έχουν λείψει

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 03:20, 01-11-06:

Πάντως η Κρήτη Κρήτη, ε κλέφτρα;;; Πολυεπικροτώ!!!
Αχ δεν ξέρω... σας έχει τύχει να είναι ένας ή δύο στην παρέα, που να τα φέρνουν έτσι, ώστε να "θάβεσαι" εσύ;;;

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 23:18, 16-07-09:

Μιλαω με φιλους καθημερινα(ας ειναι καλα το msn)!Οσο για το ποσο συναντιομαστε φροντιζει το σχολειο.......Για φιλους εκτος σχλειου η οταν ειμαι σε διακοπες ισχυει το μια φορα την βδομαδα η καθε δυο βδομαδες....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitral
H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H dimitral έγραψε στις 07:32, 17-07-09:

δυστυχως μια φορα την εβδομαδα κι αυτο οχι παντα.απο την μια οι τρελοι ρυθμοι της αθηνας,απο την αλλη οι αυξημενες υποχρεωσεις και οι μεγαλες αποστασεις.δικαιολογιες καλες για ολους.μαλλον οσο μεγαλωνουμε κλεινομαστε στα δικα μας προβληματα ο καθενας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γλυκό για φίλους - Από αδαμαντια52071
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-12-12 στις 04:05.
    • Πρόβλημα με φίλους - Από odi
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-06-12 στις 22:12.
    • Δεν έχω φίλους... - Από everes
      Το θέμα έχει λάβει 141 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-01-10 στις 21:47.
    • Διακοπές με τον/την καλό/ή ή με φίλους; - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-01-09 στις 16:26.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους