Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,040 μέλη και 2,416,974 μηνύματα σε 75,385 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 523 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Champions league

duke nukem

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο duke nukem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O duke nukem έγραψε: στις 18:01, 19-10-06:

Τραγουδιστά παρακαλώ###8230;.ποτέ θα κάνει ξαστεριά###8230;για τις ελληνικές ομάδες? Μέχρι και το Reuters έκανε αφιέρωμα στη κατρακυλά μας###8230;πλέον έχω αρχίσει και πιστεύω πως και την μισή μπαρτσα να φέρναμε μεταγραφές πάλι θα χάναμε###8230;ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ...χωρίς πλάκα δεν περναει τιποτα απο το μυαλο μου, αναρωτίεμαι αν υπαρχει και κανενας αισιοδοξος?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 18:14, 19-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από duke nukem
ποτέ θα κάνει ξαστεριά###8230;για τις ελληνικές ομάδες?
Ποτέ! Εφοσον οι παιχτες δεν αποφασιζουν να παιξουν σοβαρα τα ιδια θα παθαινουμε καθε φορα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Champions league - Από ALBERTO RIERA98
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-05-18 στις 20:57.
    • UEFA Champions League 2017 - 2018 - Από akikos
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-04-18 στις 22:58.
    • Ελάτε να παίξουμε Champions league - Από thodoris7
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-09-07 στις 20:49.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα