Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,708 μηνύματα σε 74,626 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς φαντάζεστε τον γάμο σας;

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη suspiria
H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε στις 11:37, 07-08-07:

Πρόσφατα (αδυνατώ να θυμηθώ που ακριβώς) άκουσα για ένα γάμο που ο γαμπρός και η νύφη ήταν ξυπόλυτοι σε ένα εξοχικό μέρος με ελάχιστους καλεσμένους

Θα παντρευόμουν μόνο και μόνο γι' αυτό το σκηνικό

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 13:33, 07-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
Πρόσφατα (αδυνατώ να θυμηθώ που ακριβώς) άκουσα για ένα γάμο που ο γαμπρός και η νύφη ήταν ξυπόλυτοι σε ένα εξοχικό μέρος με ελάχιστους καλεσμένους

Θα παντρευόμουν μόνο και μόνο γι' αυτό το σκηνικό
στο φρουτακι τα εχεις πει αυτα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 13:40, 07-08-07:

Δεν καταλαβαίνω γιατί τέτοια αποστροφή για την όλη διαδικασία του γάμου από πολλούς εδώ. Ρε παιδιά είναι μια από τις πιο ωραίες στιγμές στη ζωή μας! Αν δεν την χαρούμε, τί θα χαρούμε;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 13:47, 07-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από pitg21
Δεν καταλαβαίνω γιατί τέτοια αποστροφή για την όλη διαδικασία του γάμου από πολλούς εδώ. Ρε παιδιά είναι μια από τις πιο ωραίες στιγμές στη ζωή μας! Αν δεν την χαρούμε, τί θα χαρούμε;
για μερικους ομως αυτη η ξεχωριστη μερα μπορει να ειναι η αρχη του χειροτερου εφιαλτη τους.......

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη suspiria
H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε στις 14:15, 07-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
στο φρουτακι τα εχεις πει αυτα;

τα έχουμε συζητήσει, μη νομίζεις

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 14:16, 07-08-07:

Αυτό νομίζω είναι στο χέρι μας να το καταφέρουμε να μη γίνει εφιάλτης! Και γι΄ αυτό πρέπει να διαλέγουμε την (τον) κατάλληλο (η). Πάντοτε με ψυχραιμία χωρίς να παρασυρόμαστε από τη στιγμή!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 01:39, 20-08-09:

καπως ετσι φανταζομαι το τελειο νυφικο...

εεε θα μαρεσε πολυ ο γαμος να γινει στο στυλ των καθολικων.
εννοω εξω στην εξοχη (αν και νομιζω το απαγορευσαν πλεπν-πως θα κοναμανε οι παπαδες-) ή αλλιως σενα ξωκλησι. με πολυ κοσμο, κοσμο ομως που αγαπω και εκτιμω. βασικα δε ξερω ακομα, μικρη ειμαι, απλα ειδα το θεματακι και δεν κρατηθηκα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 06:13, 20-08-09:

σε φαντάζομαι στην εικόνα της υπογραφής σου , να πετάς στην στάμνα σε κάθε περαστικό , για να πέσει τέζα , να τον σώσεις και να παντρευτείτε με τις ευχές της Γεωργίας Βασιλειάδου

στα δικά μας (βασικά δεν είχα σκοπό να παντρευτώ αλλά έτσι δεν θα είχα τι να πω και για τον γάμο μου και άρα θα ήμουνα οφτόπικ , πράγμα άτοπο άρα θα παντρευτώ)
θέλω η νύφη να φοράει μαύρα και να κατεβάζει ουίσκι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

@nt¤wnis|~|¤e (Αντώνης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη @nt¤wnis|~|¤e
Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 427 μηνύματα.

O @nt¤wnis|~|¤e έγραψε στις 06:33, 20-08-09:

Βασικά θα ήθελα (μετά το δημαρχείο) το γλέντι να γίνει σε κάποια παραλία, με ψητά στα κάρβουνα, γλυκά και τη σαμπάνια να ρέει άφθονη. Θα χορέψουμε, θα πέσουμε με τα ρούχα στη θάλασσα και το πρωί, αφού τελειώσει η φασαρία, θα μείνει να μας συντροφεύει ο γλυκός παφλασμός των κυμάτων.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zina85

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη zina85
H zina85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H zina85 έγραψε στις 13:44, 11-09-09:

EINAI μια ερωτηση που την κανω συχνα στον ευατο μου..πως θα ηθελα την ημερα του γαμου μου..εξαρταται βεβαια τι θα θελει και το ετερον ημισυ μην το ξεχναμε...
δεν θε ηθελα πανηγυρια σιγουρα ουτε νυφικο και δεξιωσεις..
ισως ενα ομορφο λυτο φορεμα σε ενα παραθαλλασιο μερος με χορο και ξενυχτι σε καλοκαρινο μαγαζι διπλα στην αμμο ...με λιγους και καλους φιλους οχι υπερβολες σαν ενα μεγαλο παρτι που γιορταζουμε την ημερα μας με τον αγαπημενο μου ...παραληρησα λιγο ...παντως δεν θελω παπαδες και θυμιατα..σε καμμια περιπτωση ...και πεθερα και σοι που να κοιταει..το πατησε το πατησε το ποδι του κανακαρη μας...???και ολα αυτα που σου πετανε το ρυζι και τα κουφετα..μπλιαχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:05, 11-09-09:

μάλιστα...
χμ είμαι πολύ μικρή για να κάνω τέτοιου είδους όνειρα, πόσο μάλλον όταν ακόμα δεν έχω βρει τον γαμπρό

αυτο ομως δε σημαινει πως δεν το σκεφτομαι καμμια φορα, ισως καπως ονειρικα οπως αν οχι ολα, τα περισσοτερα κοριτσακια.
δεν ξερω πως θα ειναι ο γαμος μου πρακτικως, δεν ξερω αν θα βαλω νυφικο η αν θα εχω γαμοπιλαφο(τι ειν αυτο? πιλαφι του γαμου? ρυζι? δε μαρεσει το πιλαφι, τελοσπαντων ) και που θα τον κανω, αν θα γινει σε ξωκλησι η εκκλησαρα κ τα σχετικα.(με τον γαμπρο δε τα συμφωνουμε αυτα? ετσι λεω.. να τα συζητησω μαζι του οταν ερθει η ωρα.

το μονο σιγουρο για μενα λοιπον ειναι πως δε θα παντρευτω για το θεαθηναι.(δοξα τω θεω εχω εκσυγχρονισμενους γονεις, μανα παλικαρι και ευσεινηδητη που ξερει να κατανοει, να μην πιεζει, να νοιαζεται και ναγαπαει το παιδι της οπως ειναι και οπως θα ειναι ειτε μονο του ειτε παντρεμενο. με το σοι μου ουδεποτε ειχα τρομερες σχεσεις-κι ουτε θαθελα δηλαδη- και ποτε δεν εδωσα -κι ουτε προκειται- δικαιωματα να με πιεσουν η εστω να μου πουν την παραμικρη κουβεντα- ειναι αυτο που λεμε- τη φοβαται το ματι μου - και καλα κανουν και φοβουνται απο το να με ζαλιζουν. )

αφου λυσαμε αυτο, συνεχιζουμε στο αλλο κομματι. Δε με νοιαζει τοσο να ντυθω νυφουλα οσο το να κανω οικογενεια. η γκλαμουρια δε μου λειψε ποτε ουτε τα πανηγυρια και τα γλεντια(πηγατε χθες στο παρτυ της vogue? γιατι αν δεν ειναι στη vogue δεν ειναι στη μοδα? αν οχι, δε χασατε και τιποτα )- που λετε, τα πανηγυρια δε θα μου λειψουν και ποτε- αν θελω να βαλω νυφικο παω με φιλεσ και κανουμε την πλακα μας σε ενα οικο, τραβαμε και φωτος(το χουμε σκεφτει), αν θελω ναμαι το επικεντρο σε μια γιορτη παλι δε χρειαζεται να κανω και πολλα. αν θελω να μου πει δημοσιως ο φιλος μου πως μαγαπαει σιγουρα θα το χει κανει σε καμια ταβερνα η και στο δρομο(συνηθως επιλεγω τρελιαρηδες ωραιους σε εισαγωγικα αντρες )

να καταληξω καποια στιγμη? Δε τρελαινομαι στην ιδεα του γαμου. Τρελαινομαι ομως στην ιδεα της αγαπης και της συντροφικοτητας. Τρελαινομαι στην ιδεα ενος παιδιου, απορροια μιας τρελης και δυνατης αγαπης.
εκει στοχευω, να χω καλες σχεσεις. Ολα ταλλα μια συμφωνια ειναι, ισως, και γιατι οχι, ενα χαβαλεντζιδικο παιχνιδι που παιζω εγω κι Αυτος, ετσι για να περναμε καλα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 11-09-09 στις 14:15. Αιτία: συντακτικα πανω στη ταχυτητα
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 16:51, 11-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Αντώνης
Βασικά θα ήθελα (μετά το δημαρχείο) το γλέντι να γίνει σε κάποια παραλία, με ψητά στα κάρβουνα, γλυκά και τη σαμπάνια να ρέει άφθονη. Θα χορέψουμε, θα πέσουμε με τα ρούχα στη θάλασσα και το πρωί, αφού τελειώσει η φασαρία, θα μείνει να μας συντροφεύει ο γλυκός παφλασμός των κυμάτων.

δε με χαλάει καθόλου το beach party αλλά δεν ξέρω πως συνδυάζονται τα κοψίδια στα κάρβουνα με την σαμπάνια

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 16:54, 11-09-09:

δεν θα παντρευτώ παρά μόνο για την άδεια γάμου

Παράθεση

dark angel (μια ξενη!)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dark angel
H μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H dark angel έγραψε στις 15:46, 19-03-10:

τον δευτερο? χμμμμμ λοιπον η Βικη Καγια βγενει μαζι μου απο την λιμουζινα το νυφικο μου φτιαγμενο απο τον Χριστοφορο Κοτεντο η Αντζελινα με περνει τηλ να μοθυ ευχηθει επειδη δεν μπορεσε να ερθει ακομη γυριζουν την ταινια με τον Τζονυ Ντεπ ...οι Ευγενεια Μανωλιδου ,Αλεκα Παπαριγα,Τατιανα Στεφανιδου ,Βανδη,Λαμπιρη ,Σκορδα,Παππουτσακη και παραπολλες αλλες εννοειται πως παρεβρισκονται εκει οπως και οι Μπραντ Πιτ ,Μαραντονα,Μπεκαμ ,Τραγκας ,Κανακης και αλλη πολλοι αχ ξεχασα και την Μαντονα!αχχαχχα
Λοιπον κοπελες και στα δικα σας

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 19:53, 29-03-10:

καπως ετσι φανταζομαι τη νυφη στο γαμο μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 20:35, 29-03-10:

Να ειμαι τοσο ερωτευμενη, ωστε τα ματια μου να γεμιζουν δακρυα λογω συναισθηματικης πληροτητας...

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 22:43, 29-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel

καπως ετσι φανταζομαι τη νυφη στο γαμο μου
Αν και δεν είμαι και πολύ φαν των γάμων-νυφικών-κτλ, οφείλω να ομολογήσω ότι το συγκεκριμένο είναι από τα ομορφότερα που έχω δει

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 22:12, 13-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από pitg21
το μπάτσελορ πάρτυ

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
μάλιστα...
χμ είμαι πολύ μικρή για να κάνω τέτοιου είδους όνειρα, πόσο μάλλον όταν ακόμα δεν έχω βρει τον γαμπρό

αυτο ομως δε σημαινει πως δεν το σκεφτομαι καμμια φορα, ισως καπως ονειρικα οπως αν οχι ολα, τα περισσοτερα κοριτσακια.
δεν ξερω πως θα ειναι ο γαμος μου πρακτικως, δεν ξερω αν θα βαλω νυφικο η αν θα εχω γαμοπιλαφο(τι ειν αυτο? πιλαφι του γαμου? ρυζι? δε μαρεσει το πιλαφι, τελοσπαντων ) και που θα τον κανω, αν θα γινει σε ξωκλησι η εκκλησαρα κ τα σχετικα.(με τον γαμπρο δε τα συμφωνουμε αυτα? ετσι λεω.. να τα συζητησω μαζι του οταν ερθει η ωρα.

το μονο σιγουρο για μενα λοιπον ειναι πως δε θα παντρευτω για το θεαθηναι.(δοξα τω θεω εχω εκσυγχρονισμενους γονεις, μανα παλικαρι και ευσεινηδητη που ξερει να κατανοει, να μην πιεζει, να νοιαζεται και ναγαπαει το παιδι της οπως ειναι και οπως θα ειναι ειτε μονο του ειτε παντρεμενο. με το σοι μου ουδεποτε ειχα τρομερες σχεσεις-κι ουτε θαθελα δηλαδη- και ποτε δεν εδωσα -κι ουτε προκειται- δικαιωματα να με πιεσουν η εστω να μου πουν την παραμικρη κουβεντα- ειναι αυτο που λεμε- τη φοβαται το ματι μου - και καλα κανουν και φοβουνται απο το να με ζαλιζουν. )

αφου λυσαμε αυτο, συνεχιζουμε στο αλλο κομματι. Δε με νοιαζει τοσο να ντυθω νυφουλα οσο το να κανω οικογενεια. η γκλαμουρια δε μου λειψε ποτε ουτε τα πανηγυρια και τα γλεντια(πηγατε χθες στο παρτυ της vogue? γιατι αν δεν ειναι στη vogue δεν ειναι στη μοδα? αν οχι, δε χασατε και τιποτα )- που λετε, τα πανηγυρια δε θα μου λειψουν και ποτε- αν θελω να βαλω νυφικο παω με φιλεσ και κανουμε την πλακα μας σε ενα οικο, τραβαμε και φωτος(το χουμε σκεφτει), αν θελω ναμαι το επικεντρο σε μια γιορτη παλι δε χρειαζεται να κανω και πολλα. αν θελω να μου πει δημοσιως ο φιλος μου πως μαγαπαει σιγουρα θα το χει κανει σε καμια ταβερνα η και στο δρομο(συνηθως επιλεγω τρελιαρηδες ωραιους σε εισαγωγικα αντρες )

να καταληξω καποια στιγμη? Δε τρελαινομαι στην ιδεα του γαμου. Τρελαινομαι ομως στην ιδεα της αγαπης και της συντροφικοτητας. Τρελαινομαι στην ιδεα ενος παιδιου, απορροια μιας τρελης και δυνατης αγαπης.
εκει στοχευω, να χω καλες σχεσεις. Ολα ταλλα μια συμφωνια ειναι, ισως, και γιατι οχι, ενα χαβαλεντζιδικο παιχνιδι που παιζω εγω κι Αυτος, ετσι για να περναμε καλα
πού να μην ήσουνα πολύ μικρή

Αρχική Δημοσίευση από dark angel
τον δευτερο? χμμμμμ λοιπον η Βικη Καγια βγενει μαζι μου απο την λιμουζινα το νυφικο μου φτιαγμενο απο τον Χριστοφορο Κοτεντο η Αντζελινα με περνει τηλ να μοθυ ευχηθει επειδη δεν μπορεσε να ερθει ακομη γυριζουν την ταινια με τον Τζονυ Ντεπ ...οι Ευγενεια Μανωλιδου ,Αλεκα Παπαριγα,Τατιανα Στεφανιδου ,Βανδη,Λαμπιρη ,Σκορδα,Παππουτσακη και παραπολλες αλλες εννοειται πως παρεβρισκονται εκει οπως και οι Μπραντ Πιτ ,Μαραντονα,Μπεκαμ ,Τραγκας ,Κανακης και αλλη πολλοι αχ ξεχασα και την Μαντονα!αχχαχχα
Λοιπον κοπελες και στα δικα σας
Ας πούμε ότι το όλο σκηνικό κατά τα άλλα στέκει , την στιγμή που θα πει ο παπάς : <<όποιος έχει αντίρρηση για αυτόν τον γάμο να το πει τώρα αλλιώς να σωπάσει για πάντα>> , η παπαρήγα τι πιστεύεις ότι θα φωνάξει ;

οντόπικ :
πώς φαντάζεστε τον γάμο σας ;
ο παπάς θα θέλει φακελάκι και θα τα έχω φάει όλα σε κοστούμι

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 11:15, 14-05-10:

Εχμμμμ ο γάμος μου θα είναι παραδοσιακός αλλά σικάτος!

Κλασσικός ηπειρώτικος γάμος, τα κλαρίνα θα πλαισιώνουν τη νύφη ενώ στολίζεται "ξύπνα περδικομάτα μου" και "αφήνω γεια πατέρα μου" στο τελευταίο μάλιστα έχει να πέσει πολύ κλάμα γιαυτό θα φροντίσω η μασκαρα μου να είναι αδιάβροχη. Τα κλαρίνα θα ακολουθήσουν τη νύφη στην εκκλησία.
Ζωντανή μουσική εννοείται πως θα υπάρχει στο γλέντι (άλλωστε δεν υπάρχει γάμος στα μέρη μου χωρίς αυτή) εγω θα χορεύω με το κατά τα άλλα υπέροχο ρομαντικό μου νυφικό αργό συρτό στα τρία και στα γόνατα
Θα έχω πάνω από 1.000 άτομα γιατί πολύ απλά δεν το γλιτώνω.

Και όλα αυτά δε γίνονται μόνο για μένα, αλλά για τους γονείς μου γιατί πολύ απλά αυτοί θα τα πλερώσουν.
Μέσα σε αυτά τα 1.000 άτομα θέλω να πιστεύω ότι θα με αφήσουν να καλέσω φίλους και συγγενείς που πραγματικά θέλω να βρίσκονται κοντά μου..
ααα και να διαλέξω τις μπομπονιέρες!
Αυτά!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 12:31, 14-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Εχμμμμ ο γάμος μου θα είναι παραδοσιακός αλλά σικάτος!

Κλασσικός ηπειρώτικος γάμος, τα κλαρίνα θα πλαισιώνουν τη νύφη ενώ στολίζεται "ξύπνα περδικομάτα μου" και "αφήνω γεια πατέρα μου" στο τελευταίο μάλιστα έχει να πέσει πολύ κλάμα γιαυτό θα φροντίσω η μασκαρα μου να είναι αδιάβροχη. Τα κλαρίνα θα ακολουθήσουν τη νύφη στην εκκλησία.
Ζωντανή μουσική εννοείται πως θα υπάρχει στο γλέντι (άλλωστε δεν υπάρχει γάμος στα μέρη μου χωρίς αυτή) εγω θα χορεύω με το κατά τα άλλα υπέροχο ρομαντικό μου νυφικό αργό συρτό στα τρία και στα γόνατα
Θα έχω πάνω από 1.000 άτομα γιατί πολύ απλά δεν το γλιτώνω.

Και όλα αυτά δε γίνονται μόνο για μένα, αλλά για τους γονείς μου γιατί πολύ απλά αυτοί θα τα πλερώσουν.
Μέσα σε αυτά τα 1.000 άτομα θέλω να πιστεύω ότι θα με αφήσουν να καλέσω φίλους και συγγενείς που πραγματικά θέλω να βρίσκονται κοντά μου..
ααα και να διαλέξω τις μπομπονιέρες!
Αυτά!
και πότε με το καλό???

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 13:43, 14-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
και πότε με το καλό???
Όχι τόσο σύντομα όσο μπορεί να δείχνει το post μου

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 13:51, 14-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Όχι τόσο σύντομα όσο μπορεί να δείχνει το post μου

(ούτε τόσο αργά όσο δείχνει αυτό το ποστ σου)

καλά η ρέζιντεντ δεν βιάζεται , και τελευταία στιγμή να της προτείνεις κουμπαριά , κάπου θα σε βολέψει

Παράθεση

elenya

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη elenya
H elenya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H elenya έγραψε στις 20:31, 14-05-10:

Ο γάμος μου......
καλοκαιράκι,σ'ένα μικρό εκκλησάκι κοντά στη θάλασσα με συγγενείς και φίλους....

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 22:39, 14-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από elenya
Ο γάμος μου......
καλοκαιράκι,σ'ένα μικρό εκκλησάκι κοντά στη θάλασσα με συγγενείς και φίλους....

Παρατηρω οτι σχεδον κανεις δεν κανει ρητη αναφορα στον ...γαμπρο, λες και αυτος θα αποτελει μερος του ντεκορ ;ρ

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 00:08, 15-05-10:

Ωραίο.

Ελπίζω να τα καταφέρω και να μη πάω.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 00:24, 15-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Παρατηρω οτι σχεδον κανεις δεν κανει ρητη αναφορα στον ...γαμπρο, λες και αυτος θα αποτελει μερος του ντεκορ ;ρ
Βρε Rempeske (ξεγάνωτε) τι θέλεις να γράψουν οι κοπέλες, μπλα μπλα μπλα.....Ο γάμος μου......
καλοκαιράκι,σ'ένα μικρό εκκλησάκι κοντά στη θάλασσα με συγγενείς και φίλους.... και με έναν....(καλό) γαμβρό;

.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 15-05-10 στις 00:41.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 00:40, 15-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από _daemon_
Βρε Rempeske (ξεγάνωτε) τι θέλεις να γράψουν οι κοπέλες, μπλα μπλα μπλα.....Ο γάμος μου......
καλοκαιράκι,σ'ένα μικρό εκκλησάκι κοντά στη θάλασσα με συγγενείς και φίλους.... και με έναν....γαμβρό;

.
όπου γάμος και χαρά , και ένας γαμπρός κολλάει

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 00:41, 15-05-10:

Ο γάμος μου...... καλοκαιράκι,σ'ένα μικρό εκκλησάκι κοντά στη θάλασσα με συγγενείς και φίλους.... και με έναν....γαμβρό;

νομιζω οτι το παλικαρι θα ειναι λιγο ριγμενος οπως κ να χει... τεσπα.

ηθελα να πω
Ενα αιγαιοπελαγιτικο νησι,
ενα μικρο εκκλησακι,
ο παπας...
και μονο εγω
με την αθηνα ωναση.

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 00:53, 15-05-10:

Ενα αιγαιοπελαγιτικο νησι,
ενα μικρο εκκλησακι,
ο παπας...
και μονο εγω
με την αθηνα ωναση.
Σας ενώνει η αγάπη για τα άλογα… δεν είναι?

Σε μια ρουμάνα θα σε δώσω εσένα, παρ το απόφαση. Άρχισε να φαντάζεσαι τον γάμο σου με παλτό και γάντια γιατί κάνει κρύο εκεί πάνω.
(κοριτσια, εχω και μια κορη...σορι που σας τον κλεβω)

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 01:02, 15-05-10:

ε εντάξει , πόσο επιβεβαιώνεται τελικά η φελίς (και την ειρωνευόμουν)

ο ευκατάστατος 55χρονος με την νεαρά ρουμάνα - και βλέπουμε στο ποστ με την αθηνά ωνάση , ποια είναι τα ιδανικά που διέπουν τα όνειρα τους

πτου σας

πάω να δω σεξ εντ δε σίτυ , να ηρεμήσω στην χαλαρωτική του ηθικοπλαστική ανηθικότητα

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 01:26, 15-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
)

ο ευκατάστατος 55χρονος με την νεαρά ρουμάνα - και βλέπουμε στο ποστ με την αθηνά ωνάση , ποια είναι τα ιδανικά που διέπουν τα όνειρα τους

πτου σας
μικρός είναι καλέ... ακόμα στρατιώτης είναι.

Sid, το πείρες χαμπάρι ότι θα πάμε στα off topic γιατί συνεχώς λέμε άσχετα με το θέμα? σε λίγο θα πάρουμε και καμιά ποινή γιατί δεν ησυχάζουμε.

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 01:40, 15-05-10:

με την αθηνα ωναση.
Μη προσπαθείς να το παίξεις παραδόπιστος, γιατί δεν πείθεις....

ένα αιγαιοπελαγιτικο νησι
Τώρα μοιάζεις περισσότερο αληθινός!!! Πάρε και το γαμήλιο δώρο http://www.youtube.com/watch?v=VX1S_...eature=related

Α μια και πρέπει κι εγώ να απαντήσω στο θέμα, τον γάμο μου τον φαντάζομαι όπως ακριβώς ...τον έζησα! Η πραγματικότητα οδηγεί την φαντασία

.

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 01:51, 15-05-10:

Τώρα μοιάζεις περισσότερο αληθινός!!! Πάρε και το γαμήλιο δώρο http://www.youtube.com/watch?v=VX1S_...eature=related

.
χαχαχα. φιλοι σου λενε μετα...

κατι πρεπει να πω και εγω για το γαμο δεν ειναι? το φανταζομαι... μακροχρονιο...

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 01:59, 15-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
το φανταζομαι... μακροχρονιο...
Κάτι σαν "δάνειο" δηλαδή;

.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 15-05-10 στις 02:01. Αιτία: χαιρετώ και κλείνω, αν θέλω να φαντάζομαι ακόμη τον....γάμο μου d:-p
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 02:02, 15-05-10:

υπό αυτήν την έννοια

ναι

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 02:03, 15-05-10:

Κάτι σαν "δάνειο" δηλαδή;
Θα μπορούσαμε να πούμε και αυτό. Τελευταίας κατοικίας, με υψηλό επιτόκιο.

Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SICX
Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 02:38, 15-05-10:

χμμμ.....αν και εχω σκεφτει πολλες φορες το ενδεχομενο με το γαμο, την τελετη δν τη σκεφτηκα, οσο τον εγαμο βιο...καλυτερα η τελετετη να ειναι οτι να ναι και να ζω ευτυχισμενος μια εντονη ενδιαφερουσα ζωη με καποια που θα λατρευω και χεσε τωρα το αν θα φορεσω σμοκιν, παπιγιον ή γραβατα.....το μονο που θελω εκεινη την ημερα ειναι να μην το μετανιωσω και να ειμαι σιγουρος πως ναι, σωστα κανω και παντρευομαι....αυτο.

παντως με τη σπαει που ολοι συνδεουν τον γαμο με την τεκνοποιηση για μενα ο σκοπος του γαμου ειναι η αγαπη, και ως ανυπαντρος δν ξερω αν οντως σκοτωνει τον ερωτα και κατα ποσο αυτο εξαρταται απο το ζευγαρι. ομως μην το συνδεετε με τα παιδια, ειναι αλλο θεμα, αγαπω τα παιδια και θα ηθελα να εχω ομως αυο δν εχει σχεση με το γαμο και δν ειναι αυος ο σκοπος.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 13:16, 15-05-10:

Εγώ πάντως που τον έχω ρωτήσει το γαμπρό και έχω την έγκριση του τι κερδίζω;

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 13:27, 15-05-10:

έναν πραγματικό γάμο και όχι γάμο-ποστ

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 14:19, 15-05-10:

στο φεγγαρι

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 14:20, 15-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Εγώ πάντως που τον έχω ρωτήσει το γαμπρό και έχω την έγκριση του τι κερδίζω;

Περιττά κιλά εγκυμοσύνης,
αντιμετώπιση εφήβων,
εγκλεισμό σε γηροκομείο...

λολ. δεν τα λεω για να σας αποτρέψω...
ειπαμε, ο γάμος ειναι καλό πράγμα
γι αυτο να κάνετε από τέσσερεις και επάνω

Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kate-Bender
H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 20:22, 15-05-10:

τραγικο.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 22:24, 15-05-10:

ειπαμε, ο γάμος ειναι καλό πράγμα
φυσικα..γιαυτο ολες οι ερευνες δειχνουν καλυτερη υγεια στους παντρεμενους απο τους εργενηδες..

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:43, 15-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
φυσικα..γιαυτο ολες οι ερευνες δειχνουν καλυτερη υγεια στους παντρεμενους απο τους εργενηδες..

Καιιι ποιος τα λεει αυτα για να χουμε καλο ερωτημα? Οι παντρεμενοι επιστημονες?

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 03:22, 16-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Καιιι ποιος τα λεει αυτα για να χουμε καλο ερωτημα? Οι παντρεμενοι επιστημονες?
όχι

οι ανύπαντρες επιστημόνισσες

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 16-05-10 στις 03:37.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη evi_zoi
H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε στις 16:34, 10-07-10:

Εγω πάλι τον γάμο τον βέπω ως μια μέρα απόλυτα αφιερωμένη στο ζευγάρι και κυρίως στη νύφη... Για να πάρουν την ευλογία του Θεού και να συνεχίσουν έτσι την κοινή τους πορεία...

Επομένως πολύ θα ήθελα να καταφέρω να κάνω έναν πριγκιπικό γάμο... Γύρω στα 30 άτομα το πολύ, σε ένα νησάκι ή σε ένα βουνό, με κατάλευκο, πριγκιπικό νυφικό(ξερετε,τεράστια ουρά και πολύ φυσκωτό) , μια μικρή τιάρα στα μαλλιά μου,ένα υπέροχο μονόπετρο, μια bugatti απ'εξω (οκ το παράκανα,το ξέρω!).

Μια μέρα που όλα τα βλέμματα θα είναι στραμμένα πάνω μου...Τίποτα άλλο...
Εγωίστρια ε? Ελα μωρέ, όσο πατάει ο ελέφαντας....

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 16:49, 10-07-10:

Πώς βλέπω το γάμο μου???
Απλά ανύπαρκτο!!!

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 16:54, 10-07-10:

Δε θέλω απαισιοδοξία

Έχεις χρόνια μπροστά σου να κάνεις τη σωστή επιλογή...

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 20:27, 13-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Δε θέλω απαισιοδοξία

Έχεις χρόνια μπροστά σου να κάνεις τη σωστή επιλογή...

Κατά προτίμηση,
99χρονο δισεκατομμυριούχο

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 00:10, 14-07-10:

Κατά προτίμηση,
99χρονο δισεκατομμυριούχο
Πάλι καλά που δεν προτιμάς με ...ομόφυλο σύντροφο και υιοθετημένο παιδί!

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Πώς βλέπω το γάμο μου???
Απλά ανύπαρκτο!!!
Kαλά, αυτά τα είπαν κι άλλοι....πριν παντρευτούν !

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Δεν με κάλεσε στο γάμο - Από erin_1975
      Το θέμα έχει λάβει 35 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-02-15 στις 11:37.
    • Εργασία για το γάμο - Από gianna-92
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-04-11 στις 16:55.
    • Αυνανισμός μετά το γάμο - Από DrStrangelove
      Το θέμα έχει λάβει 45 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Έρωτας & Σεξ.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-07-07 στις 00:30.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους