Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,353 μηνύματα σε 75,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 555 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο πιστευετε οτι ειναι το καλυτερο Messenger?

raiNja (Σεργιος)

Νεοφερμένος

Ο Σεργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δασκαλος Αγγλικων και μας γράφει απο Στυλίδα (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O raiNja έγραψε: στις 07:29, 29-05-09:

Θελω γνωμες!!!

MSN γιατι το εχω συνιθισει τοσο καιρο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 07:54, 29-05-09:

Ε δυστυχώς δεν έχει νόημα, γιατί μόνο MSN χρησμιοποιούν όλοι.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rotzcp

Νεοφερμένος

Ο Rotzcp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Rotzcp έγραψε: στις 08:40, 29-05-09:

skype το msn σας είναι μούφα, το έχω χρησιμοποιήσει κι εγώ, απορώ πώς το θαυμάζετε όλοι!
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 08:56, 29-05-09:

msn, skype, Paltalk, Y! messenger...
Παράθεση

dreamer (xristos)

Δραστήριο Μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 289 μηνύματα.

O dreamer έγραψε: στις 09:00, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rotzcp
skype το msn σας είναι μούφα, το έχω χρησιμοποιήσει κι εγώ, απορώ πώς το θαυμάζετε όλοι!
Εσύ είσαι μικρό παιδί ακόμα, γιαυτό.
Παράθεση

fffppp (Φωτεινη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H fffppp έγραψε: στις 09:01, 29-05-09:

MSN και SKYPE!!!
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 10:02, 29-05-09:

Ε κλασσικά το MSN το καθιέρωσε με κλασσικές τακτικές μωνοπωλίου η MS. Το χε σαν default στα windows.

Πάντως είναι τραγικό. Πολύ συχνά δεν παραδίδει μηνύματα, πολύ ευαίσθητο στις αδύναμες συνδέσεις, τραγική η συνομιλία με εικόνα και είχο (αργά και τα δύο με κακή ποιότητα). Πολύ καλύτερο το Skype.

Προσωπικά προτιμώ XMPP πάντως (πρώην Jabber, πχ Google Talk) επειδή στηρίζουμε τα παγκόσμια ελεύθερα standards όπου μπορούμε.
Παράθεση

crazygirl96 (Eύα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 75 μηνύματα.

H crazygirl96 έγραψε: στις 11:01, 29-05-09:

το msn...
Παράθεση

aggel A4 forever (Αγγελος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O aggel A4 forever έγραψε: στις 11:15, 29-05-09:

ΜΣΝ γιατι δεν μπορει κανενας π0ρνογερος και κανενας ψυχανωμαλος να σου ποιασει κουβεντα
Παράθεση

raiNja (Σεργιος)

Νεοφερμένος

Ο Σεργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δασκαλος Αγγλικων και μας γράφει απο Στυλίδα (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O raiNja έγραψε: στις 11:19, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από aggel A4 forever
ΜΣΝ γιατι δεν μπορει κανενας π0ρνογερος και κανενας ψυχανωμαλος να σου ποιασει κουβεντα
λαθος κανεις,το αντιθετο μαλιστα ^^
Παράθεση

ballerina (κυβέλη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H ballerina ... έγραψε: στις 11:29, 29-05-09:

αν και εχω μσν,η αδερφη μου εχει το yahoo και μπορω να πω οτι ειναι καλυτερο για εναν ΒΑΣΙΚΟ λογο...
ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΛΕΒΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ!!!:nono:

το λεω γιατι καθε μερα αλλαζω τον κωδικο απο το μσν μου,συνεχεια μου το hackαρουν...
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 11:49, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από aggel A4 forever
Ρε παιδια, κι εγω μουσουνου λεω, αλλα εχω καποιες διαφωνιες σε αυτο που ειπε ο αποπανω μου.
Μια φορα (παει καιρος) αρχισε ενας και μου μιλουσε στο msn, χωρις να τον εχω στις επαφες μου και απο πανω εγραφε προσθηκη στις επαφες σας επειδη δεν τον ειχα και καλα.:!:
Πως γινεται αυτο;
Και σας λεω, ηταν ΜΟΝΟ 1 ατομο.
Μου ελεγε μαλακιες, και εχω νταξ, αποκλεισμος επαφης και ολα μια χαρα.
Κι ευτυχως δεν ξαναεγινε κατι τετοιο απο τοτε.
Για αυτο παρτε πισω οτι ειναι ασφαλες.'-.-
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 11:50, 29-05-09:

Όλα το ίδιο μου φαίνονται!Το ίδιο πράγμα δεν προσφέρουν?Επικοινωνία.
Παράθεση

ballerina (κυβέλη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H ballerina ... έγραψε: στις 11:53, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Λουκρητία
Ρε παιδια, κι εγω μουσουνου λεω, αλλα εχω καποιες διαφωνιες σε αυτο που ειπε ο αποπανω μου.
Μια φορα (παει καιρος) αρχισε ενας και μου μιλουσε στο msn, χωρις να τον εχω στις επαφες μου και απο πανω εγραφε προσθηκη στις επαφες σας επειδη δεν τον ειχα και καλα.:!:
Πως γινεται αυτο;
Και σας λεω, ηταν ΜΟΝΟ 1 ατομο.
Μου ελεγε μαλακιες, και εχω νταξ, αποκλεισμος επαφης και ολα μια χαρα.
Κι ευτυχως δεν ξαναεγινε κατι τετοιο απο τοτε.
Για αυτο παρτε πισω οτι ειναι ασφαλες.'-.-
αυτο γινεται συνεχεια στο skype της αδερφης μου...
Παράθεση

deadhorse

Δραστήριο Μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 327 μηνύματα.

O deadhorse έγραψε: στις 11:55, 29-05-09:

Δεν υπάρχει καλύτερο messenger, όλα την ίδια δουλειά κάνουν. Απλά το msn είναι το πιο διαδεδομένο, πολλοί παίζει να νομίζουν ότι είναι και το μοναδικό. Έχει πολλά προβλήματα είναι η αλήθεια.
Παράθεση

Johnsonb (John)

Νεοφερμένος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Johnsonb έγραψε: στις 12:37, 29-05-09:

Σαν ποσοστό χρήσης,το MSN.

Αν και δεν την παλεύω με windows live messenger είναι γτπ,χρησιμοποιώ aMSN (www.amsn-project.net).Σαν το κανονικό αλλά unofficial με κάπως καλύτερες λειτουργίες,δεν έχει msn plus,μπορείς να δεις χωρίς να βάλεις script ποιός σε έχει blockarei και τέτοια.
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 12:42, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rotzcp
Ας βάλει και κάνα καινούριο feature το skype όπως custom emots, γιατί από δυνατότητες ποτέητοουζ...

Αρχική Δημοσίευση από Eruyomo
Ε κλασσικά το MSN το καθιέρωσε με κλασσικές τακτικές μωνοπωλίου η MS. Το χε σαν default στα windows.

Πάντως είναι τραγικό. Πολύ συχνά δεν παραδίδει μηνύματα, πολύ ευαίσθητο στις αδύναμες συνδέσεις, τραγική η συνομιλία με εικόνα και είχο (αργά και τα δύο με κακή ποιότητα). Πολύ καλύτερο το Skype.

Προσωπικά προτιμώ XMPP πάντως (πρώην Jabber, πχ Google Talk) επειδή στηρίζουμε τα παγκόσμια ελεύθερα standards όπου μπορούμε.
Στα Bold θα συμφωνήσω
Παράθεση

~Valentina~

Δραστήριο Μέλος

H ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H ~Valentina~ έγραψε: στις 14:16, 29-05-09:

msn....αλλα και το skype καλο ειναι οπως και το yahoo
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 14:52, 29-05-09:

Λάθος, υπάρχουν καλά και κακά Messenger, με βάση τα παρακάτω:

Ευχρηστία: Πόσο εύκολα μπορείς να κάνεις αυτό που θες να κάνεις, πόσο το interface δεν μπαίνει στο δρόμο σου
Ασφάλεια: Πόσο ασφαλές είναι απο υποκλοπές μυνημάτων/κωδικών
Ιδιωτικότητα: Πόσο προστατεύει τον χρήστη
Αξιοπιστία: Πόσο θα κάνει αυτό που περιμένεις να κάνει
Robustness (Ρωμαλαιότητα το είδα σε ένα ελληνικό βιβλίο, στιβαρότητα το λέω εγώ) πόσο ανθεκτικό είναι σε κακές/περίεργες συνθήκες σύνδεσης
Ταχύτητα: Πόσο γρήγορο είναι, σε μηνύματα, εικόνα είχο.
Ποιότητα: Κυρίως σε εικόνα και ήχο, πόσο καλά είναι.
και τέλος το πόσο δημοφιλές είναι.

Ε, το MSN έχει μόνο το τελευταίο και αποτυχγάνει παταγωδώς σε όλα τα υπόλοιπα. Αλλα τι να πεις οτι έχει κάνει πλύση εγκεφάλους σε όλους δίνοντας τους τσάμπα την ελεϊνή έκδοση του window messenger, και αποκτώντας με το ζόρι μια βάση χρηστών. Κλασσικές τακτικές, ίδιες με του WMP και του IE δηλαδή.
Παράθεση

deadhorse

Δραστήριο Μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 327 μηνύματα.

O deadhorse έγραψε: στις 15:00, 29-05-09:

Γι αυτό υπάρχει το internet μέσω του οποίου μπορείς να βρεις διάφορα τσαμπέ προγράμματα, καλύτερα από το IE και το WMP. Όσι χρησιμοποιούν το internet μόνο για hi5 εννοείται πως δε το γνωρίζουν οπότε το msn είναι μονόδρομος.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια