Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,093 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,064 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο πιστευετε οτι ειναι το καλυτερο Messenger?

raiNja (Σεργιος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη raiNja
Ο Σεργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δασκαλος Αγγλικων και μας γράφει απο Στυλίδα (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O raiNja έγραψε στις 07:29, 29-05-09:

Θελω γνωμες!!!

MSN γιατι το εχω συνιθισει τοσο καιρο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Eruyomo
Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,477 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε στις 07:54, 29-05-09:

Ε δυστυχώς δεν έχει νόημα, γιατί μόνο MSN χρησμιοποιούν όλοι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rotzcp

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Rotzcp
Ο Rotzcp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Rotzcp έγραψε στις 08:40, 29-05-09:

skype το msn σας είναι μούφα, το έχω χρησιμοποιήσει κι εγώ, απορώ πώς το θαυμάζετε όλοι!

Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη GetOuttaMyWay
Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε στις 08:56, 29-05-09:

msn, skype, Paltalk, Y! messenger...

Παράθεση

dreamer (xristos)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dreamer
Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 289 μηνύματα.

O dreamer έγραψε στις 09:00, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rotzcp
skype το msn σας είναι μούφα, το έχω χρησιμοποιήσει κι εγώ, απορώ πώς το θαυμάζετε όλοι!
Εσύ είσαι μικρό παιδί ακόμα, γιαυτό.

Παράθεση

fffppp (Φωτεινη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fffppp
H Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H fffppp έγραψε στις 09:01, 29-05-09:

MSN και SKYPE!!!

Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,477 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε στις 10:02, 29-05-09:

Ε κλασσικά το MSN το καθιέρωσε με κλασσικές τακτικές μωνοπωλίου η MS. Το χε σαν default στα windows.

Πάντως είναι τραγικό. Πολύ συχνά δεν παραδίδει μηνύματα, πολύ ευαίσθητο στις αδύναμες συνδέσεις, τραγική η συνομιλία με εικόνα και είχο (αργά και τα δύο με κακή ποιότητα). Πολύ καλύτερο το Skype.

Προσωπικά προτιμώ XMPP πάντως (πρώην Jabber, πχ Google Talk) επειδή στηρίζουμε τα παγκόσμια ελεύθερα standards όπου μπορούμε.

Παράθεση

crazygirl96 (Eύα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazygirl96
H Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 75 μηνύματα.

H crazygirl96 έγραψε στις 11:01, 29-05-09:

το msn...

Παράθεση

aggel A4 forever (Αγγελος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη aggel A4 forever
Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O aggel A4 forever έγραψε στις 11:15, 29-05-09:

ΜΣΝ γιατι δεν μπορει κανενας π0ρνογερος και κανενας ψυχανωμαλος να σου ποιασει κουβεντα

Παράθεση

raiNja (Σεργιος)

Νεοφερμένος

Ο Σεργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δασκαλος Αγγλικων και μας γράφει απο Στυλίδα (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O raiNja έγραψε στις 11:19, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από aggel A4 forever
ΜΣΝ γιατι δεν μπορει κανενας π0ρνογερος και κανενας ψυχανωμαλος να σου ποιασει κουβεντα
λαθος κανεις,το αντιθετο μαλιστα ^^

Παράθεση

ballerina (κυβέλη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ballerina
H κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H ballerina ... έγραψε στις 11:29, 29-05-09:

αν και εχω μσν,η αδερφη μου εχει το yahoo και μπορω να πω οτι ειναι καλυτερο για εναν ΒΑΣΙΚΟ λογο...
ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΛΕΒΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ!!!:nono:

το λεω γιατι καθε μερα αλλαζω τον κωδικο απο το μσν μου,συνεχεια μου το hackαρουν...

Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Λουκρητία
H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε στις 11:49, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από aggel A4 forever
Ρε παιδια, κι εγω μουσουνου λεω, αλλα εχω καποιες διαφωνιες σε αυτο που ειπε ο αποπανω μου.
Μια φορα (παει καιρος) αρχισε ενας και μου μιλουσε στο msn, χωρις να τον εχω στις επαφες μου και απο πανω εγραφε προσθηκη στις επαφες σας επειδη δεν τον ειχα και καλα.:!:
Πως γινεται αυτο;
Και σας λεω, ηταν ΜΟΝΟ 1 ατομο.
Μου ελεγε μαλακιες, και εχω νταξ, αποκλεισμος επαφης και ολα μια χαρα.
Κι ευτυχως δεν ξαναεγινε κατι τετοιο απο τοτε.
Για αυτο παρτε πισω οτι ειναι ασφαλες.'-.-

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 11:50, 29-05-09:

Όλα το ίδιο μου φαίνονται!Το ίδιο πράγμα δεν προσφέρουν?Επικοινωνία.

Παράθεση

ballerina (κυβέλη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ballerina
H κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H ballerina ... έγραψε στις 11:53, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Λουκρητία
Ρε παιδια, κι εγω μουσουνου λεω, αλλα εχω καποιες διαφωνιες σε αυτο που ειπε ο αποπανω μου.
Μια φορα (παει καιρος) αρχισε ενας και μου μιλουσε στο msn, χωρις να τον εχω στις επαφες μου και απο πανω εγραφε προσθηκη στις επαφες σας επειδη δεν τον ειχα και καλα.:!:
Πως γινεται αυτο;
Και σας λεω, ηταν ΜΟΝΟ 1 ατομο.
Μου ελεγε μαλακιες, και εχω νταξ, αποκλεισμος επαφης και ολα μια χαρα.
Κι ευτυχως δεν ξαναεγινε κατι τετοιο απο τοτε.
Για αυτο παρτε πισω οτι ειναι ασφαλες.'-.-
αυτο γινεται συνεχεια στο skype της αδερφης μου...

Παράθεση

deadhorse

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhorse
Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 327 μηνύματα.

O deadhorse έγραψε στις 11:55, 29-05-09:

Δεν υπάρχει καλύτερο messenger, όλα την ίδια δουλειά κάνουν. Απλά το msn είναι το πιο διαδεδομένο, πολλοί παίζει να νομίζουν ότι είναι και το μοναδικό. Έχει πολλά προβλήματα είναι η αλήθεια.

Παράθεση

Johnsonb (John)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Johnsonb
Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Johnsonb έγραψε στις 12:37, 29-05-09:

Σαν ποσοστό χρήσης,το MSN.

Αν και δεν την παλεύω με windows live messenger είναι γτπ,χρησιμοποιώ aMSN (www.amsn-project.net).Σαν το κανονικό αλλά unofficial με κάπως καλύτερες λειτουργίες,δεν έχει msn plus,μπορείς να δεις χωρίς να βάλεις script ποιός σε έχει blockarei και τέτοια.

Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη michael92
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε στις 12:42, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rotzcp
Ας βάλει και κάνα καινούριο feature το skype όπως custom emots, γιατί από δυνατότητες ποτέητοουζ...

Αρχική Δημοσίευση από Eruyomo
Ε κλασσικά το MSN το καθιέρωσε με κλασσικές τακτικές μωνοπωλίου η MS. Το χε σαν default στα windows.

Πάντως είναι τραγικό. Πολύ συχνά δεν παραδίδει μηνύματα, πολύ ευαίσθητο στις αδύναμες συνδέσεις, τραγική η συνομιλία με εικόνα και είχο (αργά και τα δύο με κακή ποιότητα). Πολύ καλύτερο το Skype.

Προσωπικά προτιμώ XMPP πάντως (πρώην Jabber, πχ Google Talk) επειδή στηρίζουμε τα παγκόσμια ελεύθερα standards όπου μπορούμε.
Στα Bold θα συμφωνήσω

Παράθεση

~Valentina~

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Valentina~
H ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H ~Valentina~ έγραψε στις 14:16, 29-05-09:

msn....αλλα και το skype καλο ειναι οπως και το yahoo

Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε στις 14:52, 29-05-09:

Λάθος, υπάρχουν καλά και κακά Messenger, με βάση τα παρακάτω:

Ευχρηστία: Πόσο εύκολα μπορείς να κάνεις αυτό που θες να κάνεις, πόσο το interface δεν μπαίνει στο δρόμο σου
Ασφάλεια: Πόσο ασφαλές είναι απο υποκλοπές μυνημάτων/κωδικών
Ιδιωτικότητα: Πόσο προστατεύει τον χρήστη
Αξιοπιστία: Πόσο θα κάνει αυτό που περιμένεις να κάνει
Robustness (Ρωμαλαιότητα το είδα σε ένα ελληνικό βιβλίο, στιβαρότητα το λέω εγώ) πόσο ανθεκτικό είναι σε κακές/περίεργες συνθήκες σύνδεσης
Ταχύτητα: Πόσο γρήγορο είναι, σε μηνύματα, εικόνα είχο.
Ποιότητα: Κυρίως σε εικόνα και ήχο, πόσο καλά είναι.
και τέλος το πόσο δημοφιλές είναι.

Ε, το MSN έχει μόνο το τελευταίο και αποτυχγάνει παταγωδώς σε όλα τα υπόλοιπα. Αλλα τι να πεις οτι έχει κάνει πλύση εγκεφάλους σε όλους δίνοντας τους τσάμπα την ελεϊνή έκδοση του window messenger, και αποκτώντας με το ζόρι μια βάση χρηστών. Κλασσικές τακτικές, ίδιες με του WMP και του IE δηλαδή.

Παράθεση

deadhorse

Δραστήριο Μέλος

O deadhorse έγραψε στις 15:00, 29-05-09:

Γι αυτό υπάρχει το internet μέσω του οποίου μπορείς να βρεις διάφορα τσαμπέ προγράμματα, καλύτερα από το IE και το WMP. Όσι χρησιμοποιούν το internet μόνο για hi5 εννοείται πως δε το γνωρίζουν οπότε το msn είναι μονόδρομος.

Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε στις 15:27, 29-05-09:

Ναι και γι αυτό αναγκαστικά χρησιμοποιούμε και msn όλοι οι υπόλοιποι.
Το ίδιο γινόταν και παλιότερα με τον IE (πχ σελίδες που ανοίγαν μόνο με IE) και τον WMP (πχ σου στέλναν ένα αρχείο ήχου και ήταν wma και άντε να το ανοίξεις, ή χειρότερα ακόμα σε .wmv με τον Movie Maker!)

Αθέμιτος ανταγωνισμός στο full.

Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη michael92
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε στις 15:39, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από ballerina
αν και εχω μσν,η αδερφη μου εχει το yahoo και μπορω να πω οτι ειναι καλυτερο για εναν ΒΑΣΙΚΟ λογο...
ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΛΕΒΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ!!!:nono:

το λεω γιατι καθε μερα αλλαζω τον κωδικο απο το μσν μου,συνεχεια μου το hackαρουν...
Ή βάζεις πολύ εύκολο κωδικό ή τον δίνεις σε site σου πετάγεται και ισχυρίζεται ότι είναι msn/facebook/hi5

Αρχική Δημοσίευση από Eruyomo
Λάθος, υπάρχουν καλά και κακά Messenger, με βάση τα παρακάτω:

Ευχρηστία: Πόσο εύκολα μπορείς να κάνεις αυτό που θες να κάνεις, πόσο το interface δεν μπαίνει στο δρόμο σου
Ασφάλεια: Πόσο ασφαλές είναι απο υποκλοπές μυνημάτων/κωδικών
Ιδιωτικότητα: Πόσο προστατεύει τον χρήστη
Αξιοπιστία: Πόσο θα κάνει αυτό που περιμένεις να κάνει
Robustness (Ρωμαλαιότητα το είδα σε ένα ελληνικό βιβλίο, στιβαρότητα το λέω εγώ) πόσο ανθεκτικό είναι σε κακές/περίεργες συνθήκες σύνδεσης
Ταχύτητα: Πόσο γρήγορο είναι, σε μηνύματα, εικόνα είχο.
Ποιότητα: Κυρίως σε εικόνα και ήχο, πόσο καλά είναι.
και τέλος το πόσο δημοφιλές είναι.

Ε, το MSN έχει μόνο το τελευταίο και αποτυχγάνει παταγωδώς σε όλα τα υπόλοιπα. Αλλα τι να πεις οτι έχει κάνει πλύση εγκεφάλους σε όλους δίνοντας τους τσάμπα την ελεϊνή έκδοση του window messenger, και αποκτώντας με το ζόρι μια βάση χρηστών. Κλασσικές τακτικές, ίδιες με του WMP και του IE δηλαδή.
Δεν έχει εύχρηστο interface το msn; Ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα, όσο για τις υποκλοπές, όλα είναι το ίδιο vulnerable...

Παράθεση

Rotzcp

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Rotzcp
Ο Rotzcp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Rotzcp έγραψε στις 17:03, 29-05-09:

skype και πάλι skype στο msn κάθε φορά δεν μπορώ να μιλήσω με τίποτα με βιντεοκλήση, συνδέομαι στο σκυπε και βρίσκω την υγειά μου!

Παράθεση

raiNja (Σεργιος)

Νεοφερμένος

O raiNja έγραψε στις 17:06, 29-05-09:

Εμεις οι υπολοιποι γιατι μπορουμε? =]

Παράθεση

mechanicarts (Λάζαρος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mechanicarts
Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψάχνω . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

O mechanicarts τσιμπα το παπαρι έγραψε στις 17:44, 29-05-09:

Έχω δοκιμάσει πολλά....μσν, γιάχου, αιμ, τρίλιαν, αμσν....το μσν με βολεύει πολύ πάντως. Το έχω συνηθίσει απίστευτα και ξέρω που βρίσκεται τι. Δεν είμαι για να αλλάζω τώρα.

Όσο για το skype δεν ξέρω γιατί, αλλά το απεχθάνομαι. Δεν το έχω δει ούτε δοκιμάσει ποτέ αλλά δεν το χωνεύω καθόλου:mad2::mad2::mad2:

Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kotatsuneko
H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε στις 17:51, 29-05-09:

Νταξ,το μουσουνου είναι πιο ποπιουλαρ.
Ούτως ή άλλως και να θέλω να αλλάξω δεν μπορώ γιατί όλες σχεδόν οι επαφές μου έχουν μόνο μουσουνου.
Α και το Σκαιπ είναι μουφα.
Χάκαρε ένας Τούρκος την αδερφή μου με αποτέλεσμα να τον βλέπουμε στην κάμερα και να μιλάει ακαταλαβίστικα.

Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη X-FILER
H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε στις 18:48, 29-05-09:

msn!το skype μου τη δινει.
καλυτερα yahoo απο skype

Παράθεση

444ever

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη 444ever
Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O 444ever έγραψε στις 18:52, 29-05-09:

το msn ειναι το καλυτερο δυσκολα βρισκεις καλυτερο

Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη X-FILER
H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε στις 18:54, 29-05-09:

να σου πω,και το yahoo μπορει να θεωρει τοσο καλο οσο το msn.το εχω χρησιμοποιησει 2-3 φορες και εμ αφησε πολυ ευχαριστημενη!!περισσοτερο απο μσν!αλαλ επειδη οι περισσοτεροι εχουν το δευτερο...

Παράθεση

deadhorse

Δραστήριο Μέλος

O deadhorse έγραψε στις 20:26, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Kotatsuneko
Χάκαρε ένας Τούρκος την αδερφή μου με αποτέλεσμα να τον βλέπουμε στην κάμερα και να μιλάει ακαταλαβίστικα.
Κρατούσε κάνα κοράνι, κάποια χαντζάρα ίσως;

Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nioniosmeg
Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε στις 13:31, 11-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από 444ever
το msn ειναι το καλυτερο δυσκολα βρισκεις καλυτερο
:lol2::lol2:

skype ftw.

msn = μεγαλύτερη μούφα που υπάρχει.
απλά το λάνσαρε η μάικροσοφτ (για όσους δεν ξέρουν, χειρότερη εταιρία κατασκευαστών υπολογιστών στο κόσμο) όταν πρωτοφτιάχτηκε υπολογιστής με τη (πάνω-κάτω) μορφή που έχουμε σήμερα.

Αρχική Δημοσίευση από Kotatsuneko
Νταξ,το μουσουνου είναι πιο ποπιουλαρ.
Ούτως ή άλλως και να θέλω να αλλάξω δεν μπορώ γιατί όλες σχεδόν οι επαφές μου έχουν μόνο μουσουνου.
Α και το Σκαιπ είναι μουφα.
Αν δεν αφήσεις τρύπες στο security για να μην μπορούν να το εμεταλευτούν, τότε δεν σε χακάρουν. Είχαν κλέψει (στο μσν) το κωδικό του Γιώργου (ένας φίλος μου), του το άλλαξα. Το ίδιο στο johny, το άλλαξα. Τους έκλεψαν και τους κωδικούς τους στο hi5 (που βαγώθηκαν να φτιάξουν όταν με είδαν να μπαίνω στο σχολείο)... αλλά δεν περίμενα ποτέ να μου κλέψουν και το δικό μου, κάτι που έγινε, οπότε το hotmail (οπότε και το msn) ρέει από παντού.

Παράθεση

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη yozerehs
Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,387 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε στις 14:26, 11-06-09:

Το MSN.

Παράθεση

cheery

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cheery
H cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H cheery έγραψε στις 14:40, 11-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από X-FILER
να σου πω,και το yahoo μπορει να θεωρει τοσο καλο οσο το msn.το εχω χρησιμοποιησει 2-3 φορες και εμ αφησε πολυ ευχαριστημενη!!περισσοτερο απο μσν!αλαλ επειδη οι περισσοτεροι εχουν το δευτερο...
Ακριβως το ιδιο. Μαλιστα απο το yahoo ειμαι περισσοτερο ευχαριστημενη

Παράθεση

Nikos93 (Nikos)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Nikos93
Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 216 μηνύματα.

O Nikos93 . έγραψε στις 14:51, 11-06-09:

το Skype ειναι καλο μονο για οταν κανεις Raid στο WOW . Lagαρει λιγοτερο ΠΟΛΥ λιγοτερο απο το msn οταν υπαρχει συνομιλια πολλαπλων επαφων

Παράθεση

Μαρουλάκι (Χρονοκράτωρ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μαρουλάκι
H Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 363 μηνύματα.

H Μαρουλάκι έγραψε στις 15:17, 11-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από nioniosmeg
:lol2::lol2:

skype ftw.

msn = μεγαλύτερη μούφα που υπάρχει.
απλά το λάνσαρε η μάικροσοφτ (για όσους δεν ξέρουν, χειρότερη εταιρία κατασκευαστών υπολογιστών στο κόσμο) όταν πρωτοφτιάχτηκε υπολογιστής με τη (πάνω-κάτω) μορφή που έχουμε σήμερα.

Αν δεν αφήσεις τρύπες στο security για να μην μπορούν να το εμεταλευτούν, τότε δεν σε χακάρουν. Είχαν κλέψει (στο μσν) το κωδικό του Γιώργου (ένας φίλος μου), του το άλλαξα. Το ίδιο στο johny, το άλλαξα. Τους έκλεψαν και τους κωδικούς τους στο hi5 (που βαγώθηκαν να φτιάξουν όταν με είδαν να μπαίνω στο σχολείο)... αλλά δεν περίμενα ποτέ να μου κλέψουν και το δικό μου, κάτι που έγινε, οπότε το hotmail (οπότε και το msn) ρέει από παντού.

Η Microsoft είχε πολύ καλούς υπολογιστές και αξιόπιστους. Το μονο πρόβλημα είναι ότι τώρα αρχίζουν και χαλάνε και είναι πλέον αρκετά μούφα. Όμως η Microsft δεν έφτιαξε ποτέ υπολογιστές για βαριές δουλειές. Εμένα ο πατέρας μου για παράδειγμα χρησιμοποιεί Windows XP και γενικά πισί Microsoft αλλά είναι όλα ενισχυμένα με άλλα προϊόντα από άλλες εταιρίες.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους