Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,064 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόβλημα με σύνδεση τηλεφώνου

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Λουκρητία
H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε στις 13:43, 29-05-09:

Ρε γλυκα μου πλασματα (ναι σε εσας μιλαω).
Εχω ενα προβλημα.
Λοιποον.
Πηρα ενα κινητο, το sony ericsson C510i.
Αποφασισα λοιπον σαν παιδι κι εγω, να το συνδεσω με το PC.XD
Και εκει που περιμενα να ειναι ολα φυσιολογικα, και να γινουν οπως εκανα με το παλιο μου σονυ..
Τσοουπ.
Μου εβγαζε μαλακιουλες.'-.-
Μολις το συνδεσω με το USB μου γραφει στην οθονη (του κινητου): Λειτ. Τηλεφων., Μεταφ. Πολυμεσ., Εκτυπωση, και Μαζικη Αποθηκ.'-.-
Κολλαω εγω.
Τελος παντων.
Παταω "Μεταφ. Πολυμεσ." να δω τι θα γινει.
Και τοτε μου εμφανιζεται στην οθονη του PC αυτο:

Wtf?
Οποιος ξερει κατι ας βοηθησει.
ΠΛΗΖ.
Στω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iasonsea (Ιάσονας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη iasonsea
Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O iasonsea έγραψε στις 13:48, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Λουκρητία
Ρε γλυκα μου πλασματα (ναι σε εσας μιλαω).
Εχω ενα προβλημα.
Λοιποον.
Πηρα ενα κινητο, το sony ericsson C510i.
Αποφασισα λοιπον σαν παιδι κι εγω, να το συνδεσω με το PC.XD
Και εκει που περιμενα να ειναι ολα φυσιολογικα, και να γινουν οπως εκανα με το παλιο μου σονυ..
Τσοουπ.
Μου εβγαζε μαλακιουλες.'-.-
Μολις το συνδεσω με το USB μου γραφει στην οθονη (του κινητου): Λειτ. Τηλεφων., Μεταφ. Πολυμεσ., Εκτυπωση, και Μαζικη Αποθηκ.'-.-
Κολλαω εγω.
Τελος παντων.
Παταω "Μεταφ. Πολυμεσ." να δω τι θα γινει.
Και τοτε μου εμφανιζεται στην οθονη του PC αυτο:

Wtf?
Οποιος ξερει κατι ας βοηθησει.
ΠΛΗΖ.
Στω.
Λογικά είχε ένα cd μέσα. Κάνε εγκατάσταση το pc suite και μετά σύνδεσέ το και πάτα λειτουργία τηλεφώνου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε στις 13:50, 29-05-09:

Αυτο μου ειπε και η Δεσποινα στο msn.
Δεν εχει.'-.-

Παράθεση

baki (Aντώνης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη baki
Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 327 μηνύματα.

O baki έγραψε στις 13:53, 29-05-09:

Αποκλείεται να μην έχει...

Παράθεση

iasonsea (Ιάσονας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη iasonsea
Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O iasonsea έγραψε στις 13:53, 29-05-09:

Αυτο μου ειπε και η Δεσποινα στο msn.
Δεν εχει.'-.-
Μήπως είχε κάτι σαν flashaκι στην συσκευασία που από τη μια μεριά βάζεις την κάρτα μνήμης κι από την άλλη usb; Πάντως από τις εικόνες που παραθέτεις φαίνεται να το αναγνωρίζει μόνο σαν φωτογραφική μηχανή...

Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη artemaki
H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε στις 14:13, 29-05-09:

ΕΓΩ ΞΕΡΩΩΩΩ!!!
μολις το συνδεσεις πατα στο κιν "μαζικη αποθηκευση"
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από baki
Αποκλείεται να μην έχει...
και ομως γινεται:xixi:
-----------------------------------------
Α!Μετα θα σου βγαλει κατι βλακειες ε ξες εσυ πατα αυτο με το φακελο

Παράθεση

mixalis007

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mixalis007
Ο mixalis007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O mixalis007 mixalis έγραψε στις 14:29, 29-05-09:

Συνδεσε το usb με το pc και μετα πανε ο υπολογιστης μου θα σου εμφανισει την μνημη και θα γραφει αφαιρουμενος δισκος

Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Λουκρητία έγραψε στις 18:56, 29-05-09:

Σας ευχαριστω οοοολους για το ενδιαφερον, αλλα κυριως την Αρτεμις.
Το βρηκα ρεεεε.
Στω παααααρα πολυ ρε αλανι.

Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη artemaki
H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε στις 00:04, 30-05-09:

Δεχομαι συγχαρητηρια!!!

Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kotatsuneko
H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε στις 07:26, 30-05-09:

Σας ευχαριστω οοοολους για το ενδιαφερον, αλλα κυριως την Αρτεμις.
Το βρηκα ρεεεε.
Στω παααααρα πολυ ρε αλανι.
Αφού είσαι ανάπηρη.

Αρχική Δημοσίευση από artemaki
Δεχομαι συγχαρητηρια!!!
Αφού είναι ανάπηρη

Παράθεση

AnthiCat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη AnthiCat
H AnthiCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H AnthiCat έγραψε στις 12:57, 24-09-09:

Σας παρακαλω βοηθηστε με... εκανα μια συζητηση και μου διαγραφτηκε.. Γεια σου Λουκρητία..τι κανεις; ελπιζω να με θυμασαι σε μια συζητηση για τα αγγλικα μου...σου εστειλα το κειμενο κ τις ερωτησεις...μπορεις να με βοηθησεις;

Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Unkown-User
Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε στις 13:24, 24-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Anthouli
Σας παρακαλω βοηθηστε με... εκανα μια συζητηση και μου διαγραφτηκε.. Γεια σου Λουκρητία..τι κανεις; ελπιζω να με θυμασαι σε μια συζητηση για τα αγγλικα μου...σου εστειλα το κειμενο κ τις ερωτησεις...μπορεις να με βοηθησεις;
Γιατί τότε δεν έστελνες πμ αν αναφέρεσαι μόνο στην Λουκριτία?

Αν θες πόσταρε κι εδώ

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους