Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,078 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,682 μηνύματα σε 74,625 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η ημέρα των γενεθλίων σας...

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 13:36, 22-02-07:

Ήρθε, ήρθε!

(τρελαίνομαι για πάρτυ λέμε!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 13:54, 22-02-07:

μωρε λες?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mara
H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε στις 13:56, 22-02-07:

γιατι όχι? ποτέ δεν ξέρεις....

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 15:40, 22-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover
σε 2 βδομάδες κ θέλω πάρτυ έκπληξη!!!!!!!!!
παρτυ εκπληξη ε;;;

κατι θα σκεφτω.............

απο τα 22 μου και μεχρι τα 33 μου δεν εκανα παρτυ, ουτε κερια εσβηνα (η πρωην μου ηταν χαλαστρα μεγαλη) απο τοτε ομως καθε χρονο γινεται της ποπης, φετος ειδηκα ξεσαλωσα για τα καλα (και εφαγα και ενα ταληρακι)

Παράθεση

briki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη briki
H briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 200 μηνύματα.

H briki έγραψε στις 16:51, 22-02-07:

χμμμ, ένα από τα καλύτερα γενέθλια ήτανε πριν φύγω για σπουδές αγγλία, όπου επειδή έχω γενέθλια 25 Σεπτεμβρίου, δηλ. λίγο πριν φύγω για λοντον, μου κάνανε πάρτυ έκπληξη οι δύο κολλητές με την υπόλοιπη τάξη μου της 3ης λυκείου σε μία πιτσαρία, τούρτες, δώρα! πολύ συγκινητικό ήταν και να σκεφτείτε ότι δεν είμαι ιδιαίτερα δημοφιλές ή κοινωνικό άτομο.
Επίσης ένα από τα επίσης ωραία αλλά και τραυματικά γενέθλια, ήτανε πέρισι, όπου ήρθανε διάφοροι συνάδεφλοι στο πατρικό μου το βράδυ να ψήσουμε στο κιόσκι και είχε τόσα πολλά κουνούπια που απλώς την επομένη ήμασταν όλη σαν να είχαμε ιλαρά....

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 17:10, 22-02-07:

α φέτος σκέφτομαι να κάνω πάρτυ
στον κήπο και θα έχω πολλές μπαλονοσυνθέσεις(που θα τις φτιάξω μόνη μου(τι στο καλό μπαλονοσυνθέσεις πουλάμε)
και σκέφτομαι να κάνω πάρτυ που να θυμίζει το μέξικό! τεκιλα, μαργαρίτες, νατσος, μοχίτο, λατιν μουσική(για αρχή τουλάχιστον)

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 18:43, 22-02-07:

Άχχχχ σας ζηλέυω το θετικό σας είναι ότι άν κάτι πάει στραβά έχετε γιορτή και όλα όκ, χαρήτετο όσο μπορείτε, σας έυχομαι να περνάτε πάντα καλά

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 19:06, 22-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
α φέτος σκέφτομαι να κάνω πάρτυ
στον κήπο και θα έχω πολλές μπαλονοσυνθέσεις(που θα τις φτιάξω μόνη μου(τι στο καλό μπαλονοσυνθέσεις πουλάμε)
και σκέφτομαι να κάνω πάρτυ που να θυμίζει το μέξικό! τεκιλα, μαργαρίτες, νατσος, μοχίτο, λατιν μουσική(για αρχή τουλάχιστον)

εχετε μαγαζι με μπαλονια?

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 21:48, 22-02-07:

ναι!!!!
καλά εε τρελα είναι να φτιάχνεις διάφορες μπαλονοσυνθέσεις

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε στις 21:49, 22-02-07:

ναι!!!!
καλά εε τρελα είναι να φτιάχνεις διάφορες μπαλονοσυνθέσεις

φτιαχνω κι εγω

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε στις 21:50, 22-02-07:

αχ αλήθεια ;;; ωραία δεν είναι!!!έχετε και εσείς μαγαζί?

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε στις 21:52, 22-02-07:

αχ αλήθεια ;;; ωραία δεν είναι!!!έχετε και εσείς μαγαζί?
για να μην ειμαστε οφτοπικ, μπορουμε να τα πουμε με πμ? η καλυτερα, μσν? στο εχω ξαναστειλει σε αλλο πμ το μσν μου

Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη commie
H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε στις 00:16, 07-04-08:

περιμένω τα γενέθλια πως και πως, πάντα περνάω τέλια άσχετα ότι κάθε χρόνο προσθέτεται ακόμα ένας χρόνος. Τα περνάω πάντα με την τρελοπαρέα και εννοείται με την οικογένεια μου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 17:28, 07-04-08:

Προτιμώ εκείνη τη μέρα να κάνω κάτι ξεχωριστό! Και συνήθως αυτό συμβαίνει, καθώς τις περισσότερες φορές πέφτουν μέσα στις αποκριές!
Φέτος ας πούμε σχεδίαζα να τα περάσω ολομόναχη.. δεν ξέρω.. είχα τις μάυρες μου.. αλλά τελικά δε με άφησαν..
Όπως και να ΄χει μου αρέσει πολύ αυτή η μέρα.. και ναι, θέλω να παίρνω πάντα τούρτα.. να σβήνω κεράκια.. να μου τραγουδάνε το γνωστό τραγουδάκι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 10:09, 10-04-08:

Εγώ στις 25.04 έχω τα γεννέθλειά μου...να σας πω την αλήθεια απο την μια στενοχωριέμαι που θα γίνω 21 αλλά απο την άλλη σκέφτομαι πως κάθε ηλικία έχει τα καλά της!
Μου αρέσει να μου κάνουν τούρτα και να σβήσω τα κεράκια...κάθε χρόνο και 1 παραπάνω άντε να δούμε...
Λοιπόν μου αρέσει πλέον να τα περνάω έξω με φίλους καλούς...να πάμε σε ένα κέντρο...μπουζούκια κατά προτίμηση και να περάσουμε φίνα....!!!

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 10:48, 10-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Κάποιοι δεν θέλουν να το σκέφτονται, άλλοι περιμένουν πως και πως αυτή τη μέρα. Απ'τη μια σκέφτεσαι ότι πέρασες γερός, άλλον ένα χρόνο γεμάτο αναμνήσεις, απο την άλλη ότι σου μένει ένας λιγότερος. Σβήνετε ακόμα τα κεριά και κάνετε ευχή; Παίρνετε τα δώρα που θέλετε; Πως θέλετε να περνάτε αυτή τη μέρα; Με ποιούς; Εσείς πως νιώθετε;
xmmm...παλαιότερα τα περίμενα πως και πως... τα τελευταία γενέθλια που γιόρτασα ήταν τα 23α, όταν δλδ ήμουν ακόμη φοιτήτρια. Μετά... όπως τύχει...
Τα 24α τα πέρασα ...χωρίζοντας, τα 25 χάλια, τα 26α στην Κύπρο μόνη μου, μιας και με είχε στείλει η δουλειά ....

Φέτος, πέφτουν σάββατο (10.05) και με έχουν πρήξει οι γύρω μου να κάνω κάτι αλλά δεν το βλέπω...

Γενικά δεν στενοχωριέμαι (ακόμα!) για τα χρόνια που περνούν, απλά για μένα η μέρα λειτουργεί λίγο σαν απολογισμός ("που βρίσκεσαι τελικά σε σχέση με την προηγούμενη φορά που είχες γενέθλια;"), αλλά μετά τα περσινά έπαψα να τη νιώθω τόσο ξεχωριστή αυτή τη μέρα.

Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 11:09, 10-04-08:

Αυτό που θέλω είναι να την περνάω ήρεμα και με συγκεκριμένα άτομα.
Κρίσεις ηλικίας δεν έχω ακόμα.
Αποτελεί μέρα απολογισμού για μένα συνήθως.M αρέσει να κρατάω τα καλά από τη χρονιά που πέρασε και να κοιτάω μπροστά.

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 11:43, 10-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
Αυτό που θέλω είναι να την περνάω ήρεμα και με συγκεκριμένα άτομα.
Κρίσεις ηλικίας δεν έχω ακόμα.
Αποτελεί μέρα απολογισμού για μένα συνήθως.M αρέσει να κρατάω τα καλά από τη χρονιά που πέρασε και να κοιτάω μπροστά.

Αυτό θα έλειπε!!!!!!!! ......Άντε να μη μιλήσω άλλο!!!!!!!!!

Εγώ πάλι .... πάρτυ, πυροτεχνήματα, celebrities, κόκκινα χαλιά, show men, χαμός....σκέτη υπερπαραγωγή!!!!!!!!

Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη fielda
H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε στις 12:23, 10-04-08:

Δεν μπορώ να πω ότι κάνω κάτι το ιδιαίτερο στα γενέθλιά μου. Πάντα κάτι τυχαίνει και επειδή είναι Δεκέμβρη κιόλας, τα τελευταία χρόνια έχουμε πάντα να παραδώσουμε εργασίες Να πω την αλήθεια, δε μου πολυάρεσε που έγινα 21 γιατί μου άρεσε το 20 σαν ηλικία αλλά δεν το συνεχίζω γιατί θα με βρίσετε...

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 16:13, 11-04-08:

Η χειρότερη μέρα του κόσμου, τα γενέθλιά μου... Απλά περιμένω να περάσει η μέρα γιατί ως τώρα μόνο δυάρεστες εκπλήξεις μου έχει φέρει-πάντα καταλήγω ή να είμαι άρρωστη (40 πυρετός, ανεμοβλογιά μια άλλη χρονιά κλπ.) ή να κλαίω για κάποιο λόγο. Μέχρι σε ασανσερ έχω κλειστεί τη συγκεκριμένη μέρα! Φέτος ίσως πρώτη φορά πέρασα ήρεμα σχετικά...

Παράθεση

LaLuna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη LaLuna
H LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H LaLuna έγραψε στις 02:20, 13-04-08:

εμενα παλι με σοκαρει το γεγονος οτι τα χρονια περναν κι εγω εν το καταλαβαινω

Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Δανάη
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε στις 02:45, 13-04-08:

εγώ την τελευταία φορά που έκανα κάτι στα γενέθλια μου πρέπει να ήταν στο Λύκειο μπορεί και στο Γυμνάσιο δε θυμάμαι. Επειδή πέφτουν μεσα στις διακοπές των Χριστουγέννων συνήθως τη μέρα εκείνη κάνω διακοπές κ τη περνάω όπως όλες τις άλλες! Μάλιστα έχει τύχει να ξεχάσω κ γω η ίδια τα γενέθλιά μου!

Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη manouela
H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 13:17, 07-12-08:

λατρεύω τα γενέθλια μου.. μ αρέσουν τα δώρα, οι εκπλήξεις. όλα. δεν ξέρω γιατί αλλά νίωθω σαν παιδάκι εκείνη την ημέρα. υπάρχουν βέβαια και χρονιές μ=που τα γενέθλια μου δεν θέλω καν να τα θυμάμαι

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 13:28, 07-12-08:

Εμένα μου αρέσει η επόμενη μέρα- έχω φορτωθεί κι άλλο χρόνο στην πλάτη (λολζ) και συνεχίζω

Παράθεση

Λυσανδρος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Λυσανδρος
Ο Λυσανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O Λυσανδρος έγραψε στις 13:41, 07-12-08:

Η ημέρα των γενεθλίων σας... ..........
Ολα τα λεφτα!!!!!!!!
και το κεφαλι την επομενη μερα χαλια!!!!!!!

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε στις 15:47, 11-12-08:

αχ το 2008 πέρασα τέλεια την ημέρα των γενεθλίων μου!!!

Παράθεση

ioakos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ioakos
H ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H ioakos ακυρο έγραψε στις 16:21, 11-12-08:

Φαγητό έξω με αντρούλη και παιδάκι υπέροχα

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε στις 16:29, 11-12-08:

χα οταν ήμουν μικρή είχα κανε πάρτι και εγω έλειπα γιατί η γιατρός μου είχε πει πως ίσως είχα ανεμοβλογια. τελικά όλοι διασκέδασαν εκτός από εμένα.... που έλειπα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους