Apple iPod Touch

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Eχω το 2g και ειναι καταπληκτικο :D

Σας προτεινω:μην αγορασετε το νεας γενιας,καλυτερα iphone 3gs (ολα σε 1 ;))


Πάρτε το απλό ή 3g ..... δε βρίσκω το λόγω να αγοράσεις ιphone 3GS ιδιαίτερα από την στιγμή που έχεις ένα από τα παλιά το ίδιο λογισμικό με τα παλιά τρέχει το ίδιο είναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
ε,αμα ειναι το καινουργιο super duper τεχνολογικο πανακριβο αντικειμενο για ηλιθιους που πετανε τα λεφτα τους,τοτε ναι,παρ'το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Θα απαξιώσω να απαντήσω σ' αυτό. Άμα δεν θες να αγοράσεις, μην αγοράζεις, και λέγε στους άλλουν να μην αγοράζουν, αλλά όχι έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Eγώ το iPod Νano έχω και πραγματικά είναι ό,τι καλύτερο έχω αγοράσει ποτέ. Μιλάμε για άλλο επίπεδο. Αν περιμένα λίγο παραπάνω, θα το αγόραζα αυτό που θες με κλειστά μάτια.
Συγγνώμη βέβαια, αλλά για την ηλικία σου τα λεφτά είναι πολλά. Υποθέτω ότι τα φράγκα τα έχουν οι γονείς σου και δεν έχεις πρόβλημα. Τέσπα, πάρ'το με την προϋπόθεση ότι όντως θα το χρησιμοποιείς για αυτά που προορίζεται (όχι μόνο για μουσική πχ) και όχι για να πουλάς μούρη. Και αν σκοπεύεις να προσθέσεις πολλά τραγούδια, ΜΗΝ πάρεις την 8gb version. Λες την 32gb, το βλέπω, απλά επειδή μπορεί να σκεφτείς να ρίξεις την τιμή με την 8gb, μην το κάνεις.
-----------------------------------------
Kαι μην ξεχνάτε 299 U.S. dollars = 205 Euros

τα λεφτά ειναι όλα δικά μου και τα μάζευα όλο το καλοκαίρι μπορώ να σου πω!
:'( πιστεύεισ οτι το νανο ειναι καλό ;;; Στη θέση μου θα έπαιρνες το νάνο ή το touch;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Touch βέβαια, αν έχεις τα λεφτά. ΑΝ και θα μπορούσες επίσης να πάρεις ένα κανονικό ipod.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
τα λεφτά ειναι όλα δικά μου και τα μάζευα όλο το καλοκαίρι μπορώ να σου πω!
:'( πιστεύεισ οτι το νανο ειναι καλό ;;; Στη θέση μου θα έπαιρνες το νάνο ή το touch;;;;;

Eγώ πήρα το Nano με 98? μέσω δημοπρασίας online. Αλλά μπορεί να το έπαιρνα αυτό, αν ήμουν μεταξύ των 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Στην Αμερική τα ipod nano τα πουλάνε σε αυτόματους πωλητές. Όπως εδώ παίρνεις μια coca cola βάζοντας 2?, εκεί παίρνεις ipod με πενηντάρικο+εικοσάρικο (νομίζω είναι η σωστή τιμή).:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Στην Αμερική τα ipod nano τα πουλάνε σε αυτόματους πωλητές. Όπως εδώ παίρνεις μια coca cola βάζοντας 2?, εκεί παίρνεις ipod με πενηντάρικο+εικοσάρικο (νομίζω είναι η σωστή τιμή).:P:P

τελειο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ε,αμα ειναι το καινουργιο super duper τεχνολογικο πανακριβο αντικειμενο για ηλιθιους που πετανε τα λεφτα τους,τοτε ναι,παρ'το.

Αντικειμενο για ηλιθιους ειναι οσοι δεν εκμεταλευτουν το γεγονος οτι εδωσαν 300 ευρω και το εχουν μονο για μουσικη (jailbreaking ftw :D)
-----------------------------------------
τα λεφτά ειναι όλα δικά μου και τα μάζευα όλο το καλοκαίρι μπορώ να σου πω!
:'( πιστεύεισ οτι το νανο ειναι καλό ;;; Στη θέση μου θα έπαιρνες το νάνο ή το touch;;;;;

Αμα θες το νεο nano,κανε λιγο υπομονη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ναι, θα αργήσουν λίγο να βγουν... Δεν θυμάμαι το release date, αλλά θα ψάξω και θα το βρω να σου πω.

btw, θέλω να πάω στη macworld expo κάποια μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ παιδιά με βοηθήσατε αρκετά... τώρα είμαι 80% να το πάρω το τοθψη αλλά ακόμα τα λεφτά απο τον κουμπαρά δεν βγαίνουν εύκολα... btw τι είναι το jailbrake;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ παιδιά με βοηθήσατε αρκετά... τώρα είμαι 80% να το πάρω το τοθψη αλλά ακόμα τα λεφτά απο τον κουμπαρά δεν βγαίνουν εύκολα... btw τι είναι το jailbrake;;;;

Google it ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Στην Αμερική τα ipod nano τα πουλάνε σε αυτόματους πωλητές. Όπως εδώ παίρνεις μια coca cola βάζοντας 2?, εκεί παίρνεις ipod με πενηντάρικο+εικοσάρικο (νομίζω είναι η σωστή τιμή).:P:P
απο εκει μπορεις να καταλαβεις που οδευει αυτη η χωρα.
θεωρω ανουσιο να δωσει καποιος τοσα λεφτα για μια συσκευη,που υπαρχει παρομοια της με πολυ λιγοτερα λεφτα.

nioniosmeg-δεν με ενδιαφερει καν οι αγορες του καθενος,απλα δυσανασχετω οταν βλεπω τοσα προβατα να αγοραζουν οτι τους πλασαρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε δεν ειναι και τοσο κακο σιγα, και στη γερμανια το εκαναν με αλλα προϊοντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

το έκανα γοογλε και απότι κατάλαβα ειναι ένας τρόπος να περνασ στο ιποδ ή στο ιπηονε εφαρμογές που δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα.... σωστά;;;;;;:D
-----------------------------------------
απο εκει μπορεις να καταλαβεις που οδευει αυτη η χωρα.
θεωρω ανουσιο να δωσει καποιος τοσα λεφτα για μια συσκευη,που υπαρχει παρομοια της με πολυ λιγοτερα λεφτα.

nioniosmeg-δεν με ενδιαφερει καν οι αγορες του καθενος,απλα δυσανασχετω οταν βλεπω τοσα προβατα να αγοραζουν οτι τους πλασαρουν.

δεν αγοράζουμε οτι μας πλασάρουν και δεν ήμαστε προβατα... πρώτα απ'όλα. το ipod touch είναι η καλύτερη συσκευή της κατηγορίας της και διορθώστε με άμα κάνω λάθος.. εγώ άνοιξα αυτό το θέμα για να μαζέψω γνόμες να δω άμα αξίζει τα λεφτά του δεν είμαι πρόβατο για αυτό το λόγο...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Jailbreak/Unlock --> www.iphonehellas.gr

Το touch πολύ μεγάλο μου φαίνεται...Στην ουσία παραμένει ένα mp3 player(iPod nano above all!),το προφίλ που προσπαθούν να του δώσουν ως gaming console είναι αποτυχημένο,είμαι κάτοχος iPhone 2G jailbreaked/unlocked,δεν μπορείς να παίξεις παιχνίδια σε (τόσο μικρή) οθόνη αφής.
Εγώ θα σου πρότεινα να κοιτάξεις ένα iPhone 3Gs 8gb(αν δεν θες να αρκεστείς σε ένα iPod nano),δεν νομίζω να υπάρχει και μεγάλη διαφορά στην τιμή από το touch.Τα 8gb έμενα προσωπικά μου φτάνουν,350 τραγούδια(με playlist 50 τραγούδια max κάνω κέφι κάθε φορά:P),applications,videos...4.3gb.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
δεν αγοράζουμε οτι μας πλασάρουν και δεν ήμαστε προβατα... πρώτα απ'όλα. το ipod touch είναι η καλύτερη συσκευή της κατηγορίας της και διορθώστε με άμα κάνω λάθος.. εγώ άνοιξα αυτό το θέμα για να μαζέψω γνόμες να δω άμα αξίζει τα λεφτά του δεν είμαι πρόβατο για αυτό το λόγο...:iagree:
μονο και μονο απο τα λεγομενα σου φαινεται οτι εισαι προβατο.κανεις οτι σου λενε και αγοραζεις οτι ειναι ''ουαου''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
μονο και μονο απο τα λεγομενα σου φαινεται οτι εισαι προβατο.κανεις οτι σου λενε και αγοραζεις οτι ειναι ''ουαου''.

και ποιος σου είπε ρε φίλε οτι εγώ θα το αγοράσω τελικά....; είπαμε ά ν ο ι ξ α τ ο θ έ μ α γ ι α ν α μ α ζ έ ψ ω γ ν ώ μ ε ς άμα θες πες τη δική σου και άσε μας :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
και ποιος σου είπε ρε φίλε οτι εγώ θα το αγοράσω τελικά....; είπαμε ά ν ο ι ξ α τ ο θ έ μ α γ ι α ν α μ α ζ έ ψ ω γ ν ώ μ ε ς άμα θες πες τη δική σου και άσε μας :mad:
μηπως,για να καταλαβω τι γραφεις,να αλλαξεις την γραμμικη σε δημοτικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
μηπως,για να καταλαβω τι γραφεις,να αλλαξεις την γραμμικη σε δημοτικη?

Σε απλη δημοτικη,σου λεει να πας στον δ....ο και να τον αφησεις να διαλεξει αυτος τι θελει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top