Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,657 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Love Letters

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 03:03, 17-06-05:

Τι γνώμη έχετε γι' αυτά; Σας έχουν δώσει, έχετε δώσει;

Πιστεύετε πως η face 2 face επικοινωνία είναι πάντα καλύτερη;

Εγώ από τα 8 μου δίνω love letters και ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ έχουν καταλήξει σε χυλόπιτες.... :/ (και σε δημόσιο ξεφτιλισμό δεδομένου του ρητού "τα γραπτά μένουν")

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 03:32, 17-06-05:

Εγώ πιστεύω οτι ειναι καλό γιατί έχεις την άνεση να γράψεις αυτό ακριβώς που νιώθεις χωρις τις ντροπές πυο θα σε επιαναν σε μια face 2 face συζήτηση.
Αν και προσωπικά δεν έχω δώσειι/λαβει ποτέ με την εννοια που το εννοεις εσυ. Μόνο μέσα σε σχέση έχω λάβει/δώσει love letter μαζι με δώρο επετείου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 03:35, 17-06-05:

Love Letter για να μην παρεξηγηθώ εννοώ ΠΡΙΝ γίνει μια σχέση... :-)

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 03:48, 17-06-05:

Χμμ εμένα μου αρέσει να τα λέω πάντα πρόσωπο με πρόσωπο. Δεν έχω γράψει ποτέ ερωτικό γράμμα, ίσως να το κάνω στο μέλλον

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 03:51, 17-06-05:

Εγώ πάντως με το αγόρι μου γνωριστήκαμε καλύτερα λόγω ενός ερωτικού γράμματος που ήθελε να στείλει στην πρώην του!! Τώρα φυσικά αυτή αποτελει παρελθόν, χιχι!

Παράθεση

daphne

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη daphne
Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O daphne έγραψε στις 06:36, 17-06-05:

Δεν το θεωρώ κακό. Πολλές φορές σε βοηθάει να πεις πράγματα που ίσως να ντρέπεσαι να τα πεις face to face. Έχω λάβει τέτοια γράμματα και είχα συγκινηθεί τότε που τα έλαβα. Εντάξει, ένιωθα κι εγώ κάτι αλλά είμαι και χαζορομαντική

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 13-03-06 στις 08:04. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 07:08, 17-06-05:

λατρεύω τον γραπτό λόγο σε όλες του τις μορφές αλλά δυστηχώς είμαι τρομερά ανορθόγραφη :/ οπότε ερωτικα γράμματα στελνω συνήθως εκ του ασφαλούς μόνο σε σχέσεις και μάλιστα μετά από λίγο καιρό

συχνά στέλνω ερωτικά e-mail στον καλό μου και όταν μου στέλνει εκείνος τα εκτυπώνω αλλά δεν είναι το ίδιο... όταν έχεις τον γραφικό χαρακτήρα του αλλου είναι αλλιώς...

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 09:00, 17-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Τι γνώμη έχετε γι' αυτά;
εγώ το προτιμώ τον γράπτο λόγο για να πώ κάτι γιάτι έχω τον χρόνο να το επεξεργάστω αυτό που θέλω όσο χρειάστει και να σκέφτω και εγώ τι ακριβώς θέλω και με ποίον τρόπο. και γενικά χρησιμοποιώ τον γράπτο λόγο για την ελευθέρια χρόνου και κινήσεων.
είμαι τρομερά ανορθόγραφη
gilie εγώ να δείς πόσο ανορθόγραφος είμαι αλλά ευτύχως υπάρχει ο χρόνος στον γράπτο λόγο να γίνουν οι απαρέτητες διορθώσεις.....
αλλά δεν είναι το ίδιο... frown όταν έχεις τον γραφικό χαρακτήρα του αλλου είναι αλλιώς...
ο γραφικός χαρακτήρας μου δεν μου αρέσει για αυτό προτιμώ κάποιον ψηφιακό χαρακτήρα

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 10:07, 17-06-05:

Έτσι όπως το θέτεις δεν έχω δώσει

όμως μέσα σε σχέση έχω πάρει και έχω δώσει (έχω να φάω δούλεμα απο την ΤΑΖ τώρα )πιστεύω εκείνη την στιγμή βγάζεις πιο εύκολα τα συναισθήματα σου και ειδικά για εμένα που δεν τα δείχνω και πολύ.

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 10:10, 17-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny

(έχω να φάω δούλεμα απο την ΤΑΖ τώρα )
αυτό αποκλείτε μιας και σε προστατέουν οι κανονισμοί του foroum
Απαγορεύονται αυστηρά οι κάθε μορφής προσωπικές επιθέσεις με την χρήση ειρωνικών, χλευαστικών και προσβλητικών εκφράσεων. Επίσης απαγορεύονται οι αρνητικοί προσωπικοι χαρακτηρισμοί. Η κάθε μορφής κριτική πρέπει να γίνεται στις ιδεές και όχι στους ανθρώπους. Οι όποιες προσωπικές αντιπαραθέσεις θα πρέπει να γίνονται σε κόσμιο επίπεδο, και σε ήπιο τόνο, ώστε να μην προσβάλλεται ο συνομιλητής, είτε στα posts είτε στα προσωπικά μηνύματα. Εάν παρατηρηθεί προσωπική επίθεση, εκτεταμένη παρενόχληση και ειρωνική διάθεση από κάποιον χρήστη μέσω προσωπικών μηνυμάτων, ή posts, ο χρήστης θα λαμβάνει προειδοποίηση (warning) με προσωπικό μηνυμα. Στις 3 προειδοποιήσεις ο λογαριασμός του συγκεκριμένου χρήστη θα απενεργοποιείται (ban), προσωρινά, για χρονικό διάστημα που καθρίζεται απο τους διαχειριστές και δεν θα μπορεί να συμμετάσχει πλέον σε καμία συζήτηση ούτε να δει τα προσωπικά του μηνύματα για αυτό το χρονικό διάστημα. Εαν, μετα την επάνοδο του στο φορουμ, λάβει άλλες 2 προειδοποιήσεις, ο λογαριασμός του χρήστη θα απενεργοποιηθεί μόνιμα και εαν δαπιστωθει αλλος λογαριασμός που δημιουργήθηκε απο τον ίδιο χρήστη, θα απενεργοποιείται μόνιμα και αυτός. Παρακαλούνται τα μέλη να ενημερώνουν τους διαχειριστές εαν λάβουν προσβλητικά προσωπικά μηνύματα ώστε να μπορουν οι παραβάτες να λάβουν τις ανάλογες ποινές.

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 10:19, 17-06-05:

ναι αλλά σε άλλους όρους έγραφες πως δεν τρώνε Ban αν ξέρουν ότι γνωρίζονται μεταξύ τους.
εμένα κι εδώ να με προστετέψουν οι κανόνες η ΤΑΖ είναι η αδερφή μου οπότε καταλαβαίνεις πως θα βρεί τρόπο

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 10:28, 17-06-05:

έχω πάρει και έχω δώσει love letter... το θέμα είναι οτι σκεφτόμουν να γράψω ένα και μετά το τέλος τις σχέσης...

Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gianakin
Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε στις 12:50, 17-06-05:

Ειμαι αθεραπευτα ρομαντικος και τις φορες που εχω ερωτευτει εχω γραψει.Την μια φορα το εστειλα,οταν εφαγα χυλοπιτα,φυσικα δε βοηθησε,αλλα η κοπελα με εκτιμησε και γλιτωσαμε την ψυχραδα του "αυτος με γουσταρει,καλυτερα να μην ειμαστε κ πολυ κοντα γιατι θα ειμαι αβολα".
Τη 2η φορα δεν το εστειλα,διοτι προτιμησα την μεθοδο του να την αγνοησω την κοπελα,μπα κ τσιμπησει.Τσιμπησε,αλλα ακομα τραβα η ιστορια.

Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη YoMaNaTiOn
Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 13:04, 17-06-05:

Δεν έχω στείλει ποτέ και ούτε πρόκειται...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 13:34, 17-06-05:

ναι αλλά σε άλλους όρους έγραφες πως δεν τρώνε Ban αν ξέρουν ότι γνωρίζονται μεταξύ τους.
εμένα κι εδώ να με προστετέψουν οι κανόνες η ΤΑΖ είναι η αδερφή μου οπότε καταλαβαίνεις πως θα βρεί τρόπο
Με το να γνωρίζονται εννούσαμε οτι η πλάκα θα είναι καλοπροαίρετη. Πχ αν εμενα με πει ως συνήθως τουβλο ο παλιόφιλος emufear όχι μόνο δεν θα με πειράξει αλλα θα του απαντησω κι εγώ κλασσικα "σκ@τ@ στα μούτρα σου!"

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:49, 17-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Με το να γνωρίζονται εννούσαμε οτι η πλάκα θα είναι καλοπροαίρετη. Πχ αν εμενα με πει ως συνήθως τουβλο ο παλιόφιλος emufear όχι μόνο δεν θα με πειράξει αλλα θα του απαντησω κι εγώ κλασσικα "σκ@τ@ στα μούτρα σου!"
ε ναι βρε αυτό εννοώ κι εγώ.
Αν είναι δυνατόν να προσπαθήσει η ίδια μου η αδερφή να με μειώσει και να με προσβάλλει και ειδικά μέσα σε ένα Forum. Ως δούλεμα εννούσα το πείραγμα.
Αν θέλει να μαλώσουμε μην ανησυχείς υπάρχουν και τα τηλέφωνα

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:31, 17-06-05:

Ουτε εχω δωσει ουτε εχω λαβει. Εδω που τα λεμε ουτε και με face 2 face συζιτιση δεν εχω κανει το ιδιο πραγμα οποτε...

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 18:04, 17-06-05:

ούτε έχω δώσει ούτε έχω λάβει love letter! Και γενικά είμαι λίγο παρανοική και επειδή τα γραπτά μένουν και δεν ξέρεις πωσ θα τα χρησιμοποιήσει ο άλλος, κρατάω πάντα πισινή!

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 18:33, 17-06-05:

Verba volant, scripta manent.
Ούτε εγω έχω δώσει/λάβει τέτοιο πράγμα, αν και δε θα με χάλαγε

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε στις 18:56, 17-06-05:

Ρε τούβλο michelle γιατί spamάρεις?

Πάντως nv, δεν μπορώ να κρατήσω πισινή.. είναι πολύ δύσκολο και το έχω πληρώσει αλλά δε λέω να βάλω brain... :/

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 19:00, 17-06-05:

Πάντως nv, δεν μπορώ να κρατήσω πισινή.. είναι πολύ δύσκολο και το έχω πληρώσει αλλά δε λέω να βάλω brain... :/
ϊσως να είναι καλύτερο να μην κρατάς πισινές γιατί αν κρίνω από τον εαυτό μου, ο εγωισμός μου με έχει εμποδίσει πολλές φορές να απολάυσω καταστάσεις!

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 19:18, 17-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
ϊσως να είναι καλύτερο να μην κρατάς πισινές γιατί αν κρίνω από τον εαυτό μου, ο εγωισμός μου με έχει εμποδίσει πολλές φορές να απολάυσω καταστάσεις!
κι εγώ δυστυχώς είμαι κάπως εγωίστρια κι έτσι όπως εσύ δεν έχω απολαύσει κάποια πράγματα.
Θέλει μέτρο κι αυτό,να έχει κάποιος λίγο εγωισμό και να τον χρησιμοποιει όταν πρέπει.

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv

H nv έγραψε στις 02:50, 18-06-05:

κι εγώ δυστυχώς είμαι κάπως εγωίστρια κι έτσι όπως εσύ δεν έχω απολαύσει κάποια πράγματα.
Θέλει μέτρο κι αυτό,να έχει κάποιος λίγο εγωισμό και να τον χρησιμοποιει όταν πρέπει.
αυτό το μέτρο είναι που ψάχνω και δεν βρίσκω!!!!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 05:52, 18-06-05:

Ρε τούβλο michelle γιατί spamάρεις?
Εσυ spamάρεις ρε! Σκ@τ@ στα μούτρα σου!

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 00:42, 19-06-05:

Έγω είχα στείλει ένα, δεν έμαθα ποτέ αν το διάβασε, αντιδράσεις κλπ κλπ...
μάλλον κατά ʼνω Λιόσια πήγε με τη μία
Πάντως πιστεύω ότι είναι πολύ ρομαντική χειρονομία και αν ο παραλήπτης είναι άνθρωπος που εκτιμεί τέτοιες χειρονομίες κάτι καλό θα γίνει...
Οπότε μην στεναχωριέστε για τις πίτες

Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε στις 12:29, 19-06-05:

Απ'το στομα σου,ifrit,απο το στομα σου...

Παράθεση

frosw_

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη frosw_
H frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H frosw_ έγραψε στις 20:44, 20-06-05:

Έχω στείλει ερωτικό γράμμα...Στα 13 μου!Κατέληξε βέβαια σε χυλόπιτα και ευτυχώς κατόρθωσα να πάρω το γράμμα πίσω για να μη μείνει# Σήμερα βέβαια αυτό το παιδί είναι κολλητός μου,και σαφώς μετά απο τόσα χρόνια έχει ζητήσει να του διαβάσω αυτό το γράμμα και το έκανα μάλιστα#

Έχω στείλει και ερωτικό e-mail σε κάποιον που τον είχα δει μόνο και έτυχε να βρω την ηλεκτρονική του διεύθυνση,μιας και δεν τον ήξερα προσωπικά και ηταν ο μόνος τρόπος να τον προσεγγίσω Πω πω ωραίες εποχές,πλάκα είχε# ʼλλο που μας έκαψαν#

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 20:56, 20-06-05:

Δεν έχω δώσει αλλά έχω γράψει χιλιάδες! Μου έκαναν παραγγελία οι φίλες μου στο γυμνασιο- λύκειο για να τα δώσουν σε αυτούς που ήθελαν! Δεν έχω πάρει γράμμα...κάτι σαν ραβασάκι μπορώ να το πω. Συμφωνώ με Valder, τα λέω μπροστά στον άλλον...δεν έχω τέτοια κολλήματα!Πάντως όντως είναι γλυκά και ρομαντικά!Αχ...έρωτας!

Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη YoMaNaTiOn
Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 21:01, 20-06-05:

Εγώ, αν μου έστελνε κάποια κοπέλα ερωτικό γράμμα, θα έλιωνα. Δε μπορώ να καταλάβω ορισμένους/ες που το κοιτάνε εντελώς αναίσθητα. Σε ένα ερωτικό γράμμα κάοιος γράφει τα εσώψυχά του. Ένα ερωτικό γράμμα σημαίνει πως κάποιο άτομο έχει ιδιαίτερη θέση στην καρδιά σου. Πως μπορείς να το παίρνεις τόσο αβίαστα και μετά να είσαι και cool?

Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Porcelain
Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε στις 01:05, 21-06-05:

Δεν έχω δώσει ούτε νομίζω να δώσω ποτέ γιατί έτρεμα/τρέμω την απόρριψη..

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 09:56, 21-06-05:

Μιας και ανέφερε η Βίκυ τα περί σχολείου, ραβασάκια κτλ...
Στην 3η λυκείου είχα αλλάξει σχολείο και στο νέο δεν είχα ούτε ενα γνωστό! Μετά τον πρώτο μήνα προσαρμογής και γνωριμίας με τα παιδιά εκει μου άρεσε μια κοπελίτσα. Έγινε το κονέ λοιπόν και τα φτιάξαμε. Μετά τα 2-3 ραντεβού είχαμε αρχίσει και τα διάφορα, άρχισε να μου στέλνει ραβασάκια μέσα στο μάθημα, του στυλ «που θα θελες να είμαστε τώρα», «τι θα θελες να κάνουμε τώρα» και φυσικά έπαιρνε τις ανάλογες απαντήσεις... Το θέμα είναι ότι ένα από τα πιο ροζ ραβασάκια έπεσε στα χέρια μιας καθηγήτριας μυξοπαρθένας και όπως καταλαβαίνετε έγινε χαμός μέσα στην τάξη. Ακολούθησαν 2days holydays και κόπηκαν και τα ραβασάκια μαχαίρι!!!

Παράθεση

katerina21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη katerina21
H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε στις 13:18, 21-06-05:

:thumbsdown: mia sokolata me to "sagapw polu" grameni pano tis pianete???

Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O gianakin έγραψε στις 15:16, 21-06-05:

Μηπως ηταν κ Lacta?

Παράθεση

sky+sea

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sky+sea
Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O sky+sea έγραψε στις 00:52, 22-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Δεν έχω δώσει αλλά έχω γράψει χιλιάδες! Μου έκαναν παραγγελία οι φίλες μου στο γυμνασιο- λύκειο για να τα δώσουν σε αυτούς που ήθελαν! Δεν έχω πάρει γράμμα...κάτι σαν ραβασάκι μπορώ να το πω. Συμφωνώ με Valder, τα λέω μπροστά στον άλλον...δεν έχω τέτοια κολλήματα!Πάντως όντως είναι γλυκά και ρομαντικά!Αχ...έρωτας!#
Μόνο σε μένα δεν έχουν στείλει ραβασάκι βρε παιδιά ? Βίκυ παραγγελία γράψε μου ένα με υπογραφή ''Αxl Rose για την πιο αιθέρια ύπαρξη του πλανήτη ''

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 00:47, 26-06-05:

Εγώ χθες τα ξημερώματα έγραψα ένα......
δεν παίζει να το δώσω ποτέ...

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 18:02, 12-03-06:

Εγώ θεωρώ ότι είναι πάρα πολυ όμορφη κίνηση,καθώς σ'ένα ερωτικό γράμμα μπορούμε να εκφράσουμε με πολύ μεγαλύτερη ευκολία αυτά που θέλουμε να πούμε στον άλλον..αυτό ίσως συμβαίνει,επειδή έχουμε τον φόβο ότι αν του τα πούμε κατά πρόσωπο θα μας κορο'ι'δέψει ή -στην χειρότερη-θα μας απορρίψει ..είναι πολύ γλυκιά και απρόσμενη κίνηση και είμαι υπέρ της με τα χίίλιααααααααααα......

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 18:22, 12-03-06:

Επισης πιστευω οτι εκτος απο αυτα που λεει η burbuja το μεγαλυτερο πλεονεκτημα ειναι οτι εχεις ΟΛΟ τον χρονο μπροστα σου να γραψεις αυτα που θελεις ετσι ακριβως οπως θελει και γιατι οχι και λιγο πιο "ομορφα"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 18:28, 12-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Χμμ εμένα μου αρέσει να τα λέω πάντα πρόσωπο με πρόσωπο. Δεν έχω γράψει ποτέ ερωτικό γράμμα, ίσως να το κάνω στο μέλλον
Και εγω τα ιδια αλλα με την διαφορα οτι δεν σκοπευω να το κανω στο μελλον γιατι
καλυτερα ειναι να μιλας με καποιον/καποια face to face.Αυτο επειδη αποφευγονται οι παρεξηγησεις και γενικα εκφραζεσαι και γινεσαι πιο κατανοητος αφου δεν συμμετεχεις στην συζητηση μονο προφορικα αλλα και με την γλωσσα του σωματος.

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 18:32, 12-03-06:

Τι νόημα έχει να το κάνεις όμως το λοβ λέττερ αν δεν κερδίσεις τίποτα στην τελική; Θα μου πείτε, χαζή ερώτηση, αν δε δοκιμάσεις δε θα δεις αν κερδίζεις η αν χάνεις κάτι.... Τα στατιστικά όμως λένε οτι οι γυναίκες το βλέπουν ως μια γλυκούλα κίνηση και τέρμα. Άμα θέλω να φανώ γλυκούλης γράφω και έπος, δεν έχω πρόβλημα, απλώς....γιατί κάποιος -σκόπιμα- να γράψει ενα γράμμα; (γιατί εν βρασμώ συναισθημάτων το δικαιολογώ)

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 18:47, 12-03-06:

Άμα θέλω να φανώ γλυκούλης γράφω και έπος, δεν έχω πρόβλημα, απλώς....γιατί κάποιος -σκόπιμα- να γράψει ενα γράμμα; (γιατί εν βρασμώ συναισθημάτων το δικαιολογώ)
Valder, ο λογος δεν ειναι μονο να εντυπωσιασεις. Προσωπικα θελω να πιστευω οτι πολλοι ειναι αυτοι που δεν το κανουν για αυτο. Απλως οπως ειπα και πιο πανω, εχεις ολο τον χρονο να γραψεις οσα εχεις να πεις, αλλα ισως και επειδη ειναι ο μονος τροπος να μιλησετε. Για παραδειγμα θες να πεις στην πρωην σου, αν καθε φορα που την παιρνεις τηλεφωνο δεν προλαβαινεις να πεις κατι και ειτε στο κλεινει ειτε σε βριζει νομιζω ειναι μονοδρομος.

Θα μου πεις, ποιο το νοημα να πεις κατι σε μια που σου φερεται τοσο απαισια. Θα συμφωνησω μαζι σου αλλα καμια φορα ισως να θες να πεις και εσυ κατι τελευταιο, οχι αναγκαστικα απο κακια

Πιστευω ομως οτι γραμμα μπορει να στειλει καποιος στην συντροφο του οποιαδηποτε στιγμη, οποτε εχει καποια εμπνευση ή θελει να τις ξανα ανοιξει την καρδια του

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 19:06, 12-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Άμα θέλω να φανώ γλυκούλης γράφω και έπος, δεν έχω πρόβλημα, απλώς....γιατί κάποιος -σκόπιμα- να γράψει ενα γράμμα; (γιατί εν βρασμώ συναισθημάτων το δικαιολογώ)
Valder, ο λογος δεν ειναι μονο να εντυπωσιασεις. Προσωπικα θελω να πιστευω οτι πολλοι ειναι αυτοι που δεν το κανουν για αυτο. Απλως οπως ειπα και πιο πανω, εχεις ολο τον χρονο να γραψεις οσα εχεις να πεις, αλλα ισως και επειδη ειναι ο μονος τροπος να μιλησετε. Για παραδειγμα θες να πεις στην πρωην σου, αν καθε φορα που την παιρνεις τηλεφωνο δεν προλαβαινεις να πεις κατι και ειτε στο κλεινει ειτε σε βριζει νομιζω ειναι μονοδρομος.

Θα μου πεις, ποιο το νοημα να πεις κατι σε μια που σου φερεται τοσο απαισια. Θα συμφωνησω μαζι σου αλλα καμια φορα ισως να θες να πεις και εσυ κατι τελευταιο, οχι αναγκαστικα απο κακια

Πιστευω ομως οτι γραμμα μπορει να στειλει καποιος στην συντροφο του οποιαδηποτε στιγμη, οποτε εχει καποια εμπνευση ή θελει να τις ξανα ανοιξει την καρδια του
Καταρχάς δεν έγραψα πουθενά οτι με τα ερωτικά γράμματα εντυπωσιάζεις την άλλη Άμα θέλω να την εντυπωσιάσω, ανοίγω το στόμα μου και την ξερνάω γνώσεις, ή κατεβάζω το παντελόνι και της αλλάζω τα υδραυλικά επι 59 συνεχόμενες ώρες.

Το ερωτικό γράμμα το στέλνεις όταν έχεις την ορμή του "θέλω να της το πω και θα της το πω ΤΩΡΑ ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ γιατί δε μπόρεσα να το κάνω αλλιώς". Θα μπορούσε να έχει νόημα να το κάνει όμως και ενας ο οποίος ΔΥΝΑΤΑΙ να της τα ξεφουρνίσει με άλλο τρόπο; Εγω αυτό δεν βλέπω. Η αυθεντική μου απορία όμως είναι: Η γυναίκα, βλέπει το ερωτικό γράμμα ως απλά μια γλυκιά κίνηση Η ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΩΣ ΕΦΑΛΤΗΡΙΟ για μια περαιτέρω επικοινωνία και επαφή;

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 20:59, 12-03-06:

Καταρχάς δεν έγραψα πουθενά οτι με τα ερωτικά γράμματα εντυπωσιάζεις την άλλη
Απλως επειδη ειπες οτι οι γυναικες το βλεπουν ως μια γλυκια κινηση, το μετεφρασα πιο απλα ως "εντυπωσιαζονται" αλλα μαλλον ηταν αστοχο ... Sorry, που αλλαξα τελειως το νοημα του ποστ σου

Παντως, εμενα μου αρεσει και πολλες φορες προτιμω να ανοιγω την καρδια μου με γραμμα (δηλαδη email, ας μην ξεχναμε οτι ζουμε στο 2006 )

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 21:19, 12-03-06:

εγινε ενα split και θα το βρειτε εδώ

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 08:15, 13-03-06:

Η αυθεντική μου απορία όμως είναι: Η γυναίκα, βλέπει το ερωτικό γράμμα ως απλά μια γλυκιά κίνηση Η ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΩΣ ΕΦΑΛΤΗΡΙΟ για μια περαιτέρω επικοινωνία και επαφή;
Μάλλον εξαρτάται από το τι νιώθει η συγκεκριμένη γυναίκα για τον συγκεκριμένο άντρα.....
Αν της είναι γενικώς αδιάφορος ή απλά "φίλος" τότε θα το δει απλά ως μια γλυκιά κίνηση...
Αν το ενδιαφέρον της είναι κάπως μεγαλύτερο θα το δει ως μια καλή ευκαιρία για μια περαιτέρω επικοινωνία....

Και στις δύο περιπτώσεις πάντως, το (δικό μου) σαβουάρ βίβρ επιβάλει απάντηση δια της ιδίας οδού.... απάντηση στο γράμμα με γράμμα!

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 01:08, 23-07-11:

Ναι μου ειχανε δωσει,εγραφε ''Σαγαπω'' αν θυμαμαι καλα,αλλα ειναι αστειο τωρα που το θυμαμαι χαχα λες και ενα σχολειαροπαιδο ξερει τι παει να πει αγαπη.
Εκτοτε κολλουσα εγω κατι σημειωματα στον ερωτα που ειχα στο λυκειο αλλα χωρις ανταποκριση
τωρα γραφω γραμματακι στην τωρινη μου σχεση και του τα δινω οποτε τον συναντω,ειναι πολυ ομορφο να γραφεις οταν το νιωθεις και επειδη δεν ειναι εκει να του το δινεις μετα να το διαβαζει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Best love songs - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 621 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-07-17 στις 01:07.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους