Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δημιουργία forum

.paradise.life.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη .paradise.life.
H .paradise.life. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H .paradise.life. έγραψε στις 15:47, 01-06-09:

Πως θα μπορούσα να φτίαξω το δικό μου forum???
Εαν γνωρίζετε πληροφορίες ή σχετικά site γράψτε μου......
Θα με βοηθήσετε πολύ......!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 15:48, 01-06-09:

Eγώ δεν ξέρω,αλλά αν έχεις την καλοσύνη τα γραμματάκια σου άλλαξε λίγο γιατί γκαβώθηκα.:xixi:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ξαροπ
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,472 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε στις 15:53, 01-06-09:

Αν έχεις την καλοσύνη, μεγάλωσε λίγο το φόντο των χαρακτήρων σου γιατί ούτε με μικροσκόπιο βγαίνει πέρα.

Εντιτ. Τώρα πρόσεξα ότι δεν είμαι μόνος.

Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nioniosmeg
Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε στις 15:56, 01-06-09:

Πήγαινε http://s1.zetaboards.com/zb/index/

Παράθεση

.paradise.life.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη .paradise.life.
H .paradise.life. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H .paradise.life. έγραψε στις 16:06, 01-06-09:

Ευχαριστώ!!!
-----------------------------------------
Τι να πατήσω???

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 19:10, 01-06-09:

Το καλύτερο για τέτοια δουλειά είναι το www.forumotion.com:)

Παράθεση

Μαρουλάκι (Χρονοκράτωρ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μαρουλάκι
H Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 363 μηνύματα.

H Μαρουλάκι έγραψε στις 20:00, 01-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Eγώ δεν ξέρω,αλλά αν έχεις την καλοσύνη τα γραμματάκια σου άλλαξε λίγο γιατί γκαβώθηκα.:xixi:
Σόζι μες στο μυαλό μου είσαι! Αλλά το γκαβώθηκα τα σπασε!

ον-τόπικ: ο κουέρτης ξέρει από τέτοια. έχει φτιάξει κιόλας και μου χει πει να γίνω μέλος αλλά βαριόμουνα και δεν έγινα. ρώτα τον(ΟΟΟΟΤΑΑΑΑΝΝΝ πάψει να είναι αποκλεισμένος!)

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 20:20, 01-06-09:

Σε κανα 2μηνο δηλαδή..Anyway είναι αρκετά μέλη που έχουν επιχειρήσει να φτιάξουν φόρουμ:djimmakos,Constantina!,iliaso,riasam,Γεώργιος_01,α και maraki

Παράθεση

444ever

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη 444ever
Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O 444ever έγραψε στις 20:31, 01-06-09:

κι εγω εχω www.e-friends.forumotion.com. γραφτειτε σας παρακαλω

Παράθεση

Μαρουλάκι (Χρονοκράτωρ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μαρουλάκι
H Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 363 μηνύματα.

H Μαρουλάκι έγραψε στις 12:45, 02-06-09:

Θελω να φτιαξω και γω. Το σκεφτομαι σοβαρα.

Παράθεση

_____KRS_____

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη _____KRS_____
Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O _____KRS_____ έγραψε στις 14:07, 02-06-09:

Τι forum θέλεις να κάνεις;Μήπως υπάρχει κάτι ανάλογο;

Παράθεση

Amy 4ever

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Amy 4ever
H Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H Amy 4ever έγραψε στις 14:17, 02-06-09:

Εγω εχω plz μπειτε...βοηθηστε με να μεγωλωσει plz!!!!ειναι το www.lmj3.lovediscussion.net

Παράθεση

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Cogito ergo sum
H Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται μαθήτρια :p . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H Cogito ergo sum έγραψε στις 14:46, 02-06-09:

Με επηρεάσατε και έφτιαξα κι εγώ ένα. Προβλέπω όμως τη μοίρα του. :p
http://expression.forumotion.net/forum.htm

Παράθεση

Fedde le Grand

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 08:48, 16-06-09:

Ένα άλλο πολύ καλο είναι το www.ucoz.com

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους