Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,730 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 432 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι μάρκα αυτοκίνητο ή μηχανή έχετε;

Tι οδηγείτε;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 70)
Opel
8
11,43%
Peugeot
3
4,29%
Nissan
2
2,86%
Hundai
5
7,14%
Toyota
8
11,43%
VW
5
7,14%
Audi
2
2,86%
Ford
3
4,29%
Citroen
3
4,29%
Renault
1
1,43%
BMW
0
0%
BMW bike
0
0%
Suzuki
3
4,29%
Suzuki bike
0
0%
Fiat
4
5,71%
KIA
4
5,71%
Honda
4
5,71%
Kawasaki
3
4,29%
Yamaha
3
4,29%
Άλλο
12
17,14%
Τίποτα
6
8,57%

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 14:59, 27-10-06:

Για να δούμε τι μάρκα μεταφορικού μέσου προτιμά ο καθένας.
Ακόμη κι αν δεν έχετε δικό σας γράψτε του μπαμπά σας,αδερφού, φίλου οποιουδήποτε αρκεί να το οδηγείτε
Κι αν ακόμη δεν οδηγείτε ψηφίστε αυτό που ονειρεύεστε βρε παιδί μου
Εβαλα και μηχανές για να μην παραπονιούνται οι φίλοι των 2 τροχών.
Σίγουρα κάποια θα τα έχω ξεχάσει οπότε μπορείτε να μου προτείνετε να τα προσθέσω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 15:08, 27-10-06:

Mercedes E200 Elegance (όχι το καινούριο, το αμέσως προηγούμενο μοντέλο) ολόδικό μου αλλά δεν έχω ακόμα δίπλωμα οεο! Έτσι δε το ξεμυτίζω. Το χω καβαλήσει αλλά όχι σε δρόμο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 15:10, 27-10-06:

το πρωτο και καλυτερο που εχεις: corsaκι.... όλε!!!
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,534 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 15:13, 27-10-06:

Εγω τα εβαλα ολα της οικογενειας. Αλλα το C3 ειναι η αδυναμια μου...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:13, 27-10-06:

Λοιπον ο πατερας μου εχει ενα KIA Sportage 2.7 V6 και μια Kawasaki KLE500
Εγω συντομα θα αποκτισω ενα LIfan η ενα Jincheng.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,639 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:15, 27-10-06:

peugeot lover
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 676 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 15:16, 27-10-06:

Με τον αδερφό μου έχουμε από κοινού ένα corsa.Που να μας πλήρωναν, όχι απλά να μας το χάριζαν, δε θα ξαναπέρναμε corsa
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 15:17, 27-10-06:

Δυστυχώς η δημοσκόπηση μέχρι 20 επιλογές μου δίνει, οπότε είτε ξέχασα ειτε όχι δεν μπορώ να βάλω άλλα
Και όχι την Μercedes δεν την έβαλα παρόλο που είναι ο πιο ευσεβής μου πόθος.
Εξάλλου η Μercedes δεν έχει ανάγκη να συμμετάσχει σε καμμια σύγκριση αυτοκινήτων, υπάρχουν τα αυτοκίνητα υπάρχει και η Mercedes λένε οι Γερμανοί.
Προς το παρον θα συμβιβαστώ με ένα Αudi A4 που έχω βάλει στόχο για το 2007.
Πάντως όσο πάει την πλησιάζω

Θα δω μήπως μπορώ να αλλάξω την δημοσκόπηση γιατί έτσι όπως την βλέπω δεν μου αρέσει
Επίσης έχω ξεχάσει και τα Μazda και ΜItsubishi, γμτ....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kleftra : 27-10-06 στις 15:32.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:48, 27-10-06:

Είχα VW Golf...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 16:05, 27-10-06:

Και μιας και δεν μπορώ να αλλάξω την δημοσκόπηση ας απαντήσω κι εγω
Τώρα έχω fiesta και όπως έγραψα θέλω να πάρω Αudi.
Απο αμάξια γνωστών και φίλων που έχω οδηγήσει και μου άρεσαν είναι:
Υaris, Peugeot 206, Polo,Grand Vitara, Grand Jerokee(άλλη αίσθηση), Smart απο περιέργεια.
Το αμάξι που με απογοήτευσε ενώ δεν το περίμενα είναι το ολοκαίνουργιο Αugo που απο κάποια στιγμή και μετά δεν πάει και πρέπει να επιλέξεις ανάμεσα σε ταχύτητα ή αιρκοντίσιον.Πολύ μικρό σε όλα του.
Επίσης έχω κάνει και 10 μέτρα με ένα ΧΤ600 αλλά δεν νομίζω αυτό να πιάνετε για οδήγηση
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 16:15, 27-10-06:

τα lancia που πηγαν??
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 16:19, 27-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από tsus
τα lancia που πηγαν??
Είσαι κακός
Σε 20 επιλογές τι να χωρέσω;Άφησα πολλά απέξω το ξέρω.
Ότι δεν υπάρχει μπορείτε να το γράφετε σαν μνμ μονοι σας, δεν θα μου διμιουργήσετε ψυχολογικά προβλήματα τώρα
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,521 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 16:21, 27-10-06:

me too
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,028 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 17:12, 27-10-06:

Σαν βασικο (δικο μου) ειναι ενα SKODA OCTAVIA 1.8T... (πρωτης γενιας!)
Αλλα απο τοτε που ο θειος μου εχει παρει το Αstra το 1.4 εχω ψιλοκολλησει με αυτο και οποτε ειμαι Ελλαδα ειμαι συνηθως με αυτο.
Για Bari δεν το συζηταμε.Δεν ειμαι τρελος-μαμακας να φερω αυτοκινητο!!!!!
Η ψηφος παντως παει στο πρωτο το οποιο με την βοηθεια του brother και του Θεου ενδεχεται (ισως-μπορει) να το ανεβασουμε καμια 50αρια αλογακια!(και να του κανουμε κια αλλα.)

Το corsa καλο ειναι να αλλαξει και να γινει Opel!
Ειναι μοντελο και οχι εταιρεια!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 27-10-06 στις 17:16.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 17:17, 27-10-06:

Λοιπον..
Εγω εχω ενα Suzuki Jimny, αλλα συντομα θα το αλλαξω με την μεγαλη μου λατρεια μου (BMW ).
Που και που, οταν εχει κεφια ο μπαμπας με αφηνει να περνω το δικο του, Mercedes Ε200 (το προηγουμενο μοντελο). Καλα.. η διαφορα με το δικο μου δεν λεγεται..

Τα αλλα που εχω οδηγησει 1-2 φορες δεν μετρανε και τοσο, γιατι με μια βολτα δεν μπορεις να καταλαβεις και πολλα για ενα αυτοκινητο.
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 17:24, 27-10-06:

Ένα Citroen Xantia 1600cc του '94 και δεν το αλλάζω με τίποτα
Ε καλά όχι και με τίποτα, αλλά μου αρέσει πολύ...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 17:28, 27-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Το corsa καλο ειναι να αλλαξει και να γινει Opel!
Ειναι μοντελο και οχι εταιρεια!
Καλέ ντε μην δαγκώνεις για να γράψω τις εταιρείες έφερνα κάποια αμάξια στο μυαλό μου, ε εδώ έγραψα κατευθείαν το μοντέλο
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 17:31, 27-10-06:

mercedes sl500 και προσεχως bmw m3 και renault clio 1.4.κατα τη γνωμη μου τα bmw εχουν πολυ καλυτερη οδικη συμπεριφορα απο τα mercedes ειδικα αν καποιος ειναι οπαδος της σπορ οδηγησης.κανενας με porsche ferrari lamborghini jaguar aston martin δεν υπαρχει?
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:32, 27-10-06:

Επισης το Megane ειναι μοντελο, και Renault η εταιρια
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,028 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 17:33, 27-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Καλέ ντε μην δαγκώνεις για να γράψω τις εταιρείες έφερνα κάποια αμάξια στο μυαλό μου, ε εδώ έγραψα κατευθείαν το μοντέλο
Δεν δαγκωνω........

συχνα!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια