Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,338 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ερωτήσεις για το SE W850i

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 21:44, 28-10-06:

Παιδιά, θέλω να αγοράσω το W850, αλλά έχω κάποιες απορίες... Όσοι το έχουν πάρει μπορούν να με βοηθήσουν...

1. Αν το αγοράσατε από Vodafone, έχει το menu της; Και αν ναι, έχει τίποτα κλειδωμένο (π.χ. όπως στο Sharp GX30 που ήταν κλειδωμένο το Bluetooth και οι υπέρυθρες);;;;
2. Μπορώ να βάλω mp3 από το pc μου, στο κινητό, ή με αναγκάζει να τα έχω κατεβάσει-αγοράσει από το π.χ. vodafone live;
3. Το λειτουργικό του είναι εντελώς κλειστό; Δηλαδή δε μπορώ να βάλω άλλες εφαρμογές, πέρα από java, όπως στα symbian;

Περιμένω τις απαντήσεις σας σύντομα αν γίνεται, γιατί θέλω να το πάρω τη Δευτέρα.

Ευχαριστώ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 15:53, 29-10-06:

Αν και δεν το εχω μπορω να σου πω οτι:

1)Πλεον στα τελευταια της κινητα η Vodafone εχει παψει να κλειδωνει τις irda-bt και μπορεις ανετα να στειλεις-λαβεις αρχεια.(εικονες,μουσικη,video κτλ κτλ).

2)Aπο τον υπολογιστη περνας οτι θελεις!!!Δεν χρειαζεται να αγορασεις τιποτα αν δεν θες!

3)To ΟS του ειναι το λεγομενο standar mosbile OS οποτε εφαρμογες αναλογες των symbian,windows mobile,palm κτλ εφαρμογες ΔΕΝ παιρνει.
Δεχεται μονο JAVA.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 19:22, 01-11-06:

Ευχαριστώ Mario για την απάντησή σου. Τελικά, μετά από διάβασμα σε forum επικεντρωμένα στα κινητά, αποφάσισα να πάρω το Ν80, που είναι και δοκιμασμένο και "ανοιχτό".

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ερωτήσεις για την εφορία - Από vouno
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-04-16 στις 08:20.
    • Γενικές ερωτήσεις για τα ΤΕΕ - Από argoporimenos
      Το θέμα έχει λάβει 84 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-02-12 στις 19:34.
    • 2 Ερωτήσεις - Από ntinost
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-07-09 στις 01:40.
    • Μαθηματικά Ερωτήσεις Σ-Λ - Από Civilara
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικών Σπουδών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-07-09 στις 15:13.
    • 3 ερωτήσεις - Από qwerr
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-08-08 στις 12:59.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους