Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,709 μηνύματα σε 74,627 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 18:41, 17-06-05:

Τί είναι αυτό που σας την σπάει στο χαρακτήρα ενός ανθρώπου?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 18:44, 17-06-05:

Να υποκρίνεται,,δεν το αντέχω αυτό είναι κάτι που μου δίνει πολύ άγρια στα νεύρα και δυστυχώς έχω συναντήσει πολλούσ υποκριτές μέχρι στιγμης που μπροστα μου ήταν μια χαρα και πίσω μου έσκαυαν τον λάκκο(όχι με τα φίδια )
όπως επίσης δεν μπορώ να είναι ο άλλος καλός μαζί μου όταν με χρειάζεται και με έχει ανάγκη γρρρρρ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 18:51, 17-06-05:

Όσοι κάνουν 2ο post για να απαντήσουν σε ερώτηση που έθεσαν οι ίδιοι σε 1ο post
Μπορείς να γράψεις την άποψη σου κάτω απο την ερώτηση βρε κοπελιά, δε χρειάζεται να γεμίζεις τον τόπο post .
Μπορείς επίσης να απαντάς σε διαφορετικά άτομα στο ΙΔΙΟ post!
Δεν το λέω με κακία, απλά χάνω τον μπούσουλα προσωπικά με τέτοιο πανικό που γίνεται.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 18:55, 17-06-05:

Να το παιζει εξυπνος και οτι ξερει τα παντα ενω δεν ξερει τπτ, να αντιγραφει καπιον σε ολα οσα κανει, να προσπαθει να χαλασει μια φιλια για να γινει μελος της παρεας, να υποκρινετε, αυτοι που ζητανε αλλα ποτε δεν δινουν, αυτοι που γλιφουν και πολα ακομα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 18:59, 17-06-05:

Για να γράψω και κάτι on topic, με καλύπτει ο,τι είπε ο προλαλήσας

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 19:03, 17-06-05:

Nα λέει ψέμματα! οι ψεύτες με εκνευρίζουν απίστευτα!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 19:10, 17-06-05:

Όσα είπε ο μικρός μας κρόνος συν του οτι μου τη δίνουν οι εκμεταλλευτές και οι ψεύτες.. Το ίδιο και οι γλύφτες, οι κομπλεξικοί και οι εξυπνάκηδες

Ειλικρινά δεν υπάρχει μέρα -με τόσους ηλίθιους γύρω μου- που να μη θέλω να ανοίξω τουλάχιστον ΕΝΑ κεφάλι...

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 19:14, 17-06-05:

Ναι αλλά αν απαντάω σε ολα τα άτομα στο ιδιο ποστ τότε θα είναι το μπέρδεμα πιστεύω διότι μετά θα πρεπει να ψάχνεις τι έιχε πει ο άλλος και του απάντησα έτσι,
ενώ αν ειναι σε παρένθεση το μήνυμα του δεν θα χρειάζεται να το κάνεις αυτό.
Βασικά επειδή βολεύει εμένα έτσι όταν διαβάζω μηνύματα γι'αυτό το κάνω κι εγώ. :/

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε στις 19:26, 17-06-05:

Μπορείς να βάλεις δυο (όσες θέλεις βασικά) παρενθέσεις ρε συ στο ίδιο μήνυμα...

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 19:30, 17-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Μπορείς να βάλεις δυο (όσες θέλεις βασικά) παρενθέσεις ρε συ στο ίδιο μήνυμα...
Πώς??
δεν το ήξερα μου στέλνεις τον τρόπο σε προσωπικό μήνυμα please??

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 19:58, 17-06-05:

με εκνευριζει απιστευτα να υποτιμουν την νοημοσυνη μου...οχι οτι ειμαι και κανενα ξευτερι αλλα οπως και να χει το θεμα δε μ'αρεσει να μου λενε χαζα ψεματα που κανουν καρα μπαμ και αλλα τετοια χαζα που συμβαινουν συνηθως στην δουλεια... οταν συμβαινει κατι τετοιο θυμωνω και ρωταω ευθεως: "με θεωρεις χαζη?" και γενικώς γινομαι εξω φρενων! :rant2: :mad17:

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 00:57, 18-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Όσα είπε ο μικρός μας κρόνος συν του οτι μου τη δίνουν οι εκμεταλλευτές και οι ψεύτες.. Το ίδιο και οι γλύφτες, οι κομπλεξικοί και οι εξυπνάκηδες

Ειλικρινά δεν υπάρχει μέρα -με τόσους ηλίθιους γύρω μου- που να μη θέλω να ανοίξω τουλάχιστον ΕΝΑ κεφάλι...
yep, you've got the point
δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 06:15, 18-06-05:

Εμενα μου τη δινουν οι υποκριτές, αυτοι που θαβουν τους αλλους πισω απο την πλάτη τους, αυτοι που όλη τους η ζωη είναι τι θα πει ο κοσμος, τα ψώνια και οι κομπλεξικοί και τέλος οι κακόψυχοι άνθρωποι (όπως φαίνεται και στο αβαταρ μου ).

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 14:35, 18-06-05:

Εμενα μου τη δινουν οι υποκριτές, αυτοι που θαβουν τους αλλους πισω απο την πλάτη τους, αυτοι που όλη τους η ζωη είναι τι θα πει ο κοσμος, τα ψώνια και οι κομπλεξικοί και τέλος οι κακόψυχοι άνθρωποι (όπως φαίνεται και στο αβαταρ μου Tongue).

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 15:05, 18-06-05:

Εμένα μου την δίνουν τα ατόμα που λένε ψέμματα και νόμιζουν οτι είναι ανώτερα από όλα τα άλλα άτομα της παρεάς

Παράθεση

garfield

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη garfield
Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O garfield έγραψε στις 17:57, 18-06-05:

Οι φορτικοί.
Το χειρότερο είδος μετά τους ανιαρούς.

Παράθεση

Panagiotis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Panagiotis
Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Panagiotis έγραψε στις 10:44, 19-06-05:

εμένα με εκνευρίζει πάνω απο όλα το ψέμα (όπως όλους βέβαια) και ενώ εγώ να ενδοιαφέρομαι πραγματικά ο άλλος/άλλη να κοιτάει μόνο τον ευατούλη του και εμένα στο γράψιμο.

Παράθεση

fishler

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fishler
H fishler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H fishler έγραψε στις 12:17, 19-06-05:

Όταν καποιος προσπαθεί να σε μειώσει καθώς σε θεωρεί χαζό-ή
Και ειδικά όταν το κάνει μπροστά σε παρέα για να το παίξει καποιος-α :thumbsdown:

Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gianakin
Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε στις 13:10, 19-06-05:

Οταν καποιος ειναι πολυ καλος και καλοπροαιρετος με ολους κ εχει αυτο το υφος της "απεραντης αγαπης".Κατι δεν μου παει καλα.Φυσικα υπαρχει ο κινδυνος να τον παρεξηγησω,αλλα δεν μπορω να το αλλαξω αυτο,μου τη δινει.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη YoMaNaTiOn
Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 14:58, 19-06-05:

Εμένα πάνω απ'όλα μου τη δίνουν οι ψεύτες και κυρίως αυτοί που λένε ψέμματα χωρίς λόγο...

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 15:03, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gianakin
Οταν καποιος ειναι πολυ καλος και καλοπροαιρετος με ολους κ εχει αυτο το υφος της "απεραντης αγαπης".Κατι δεν μου παει καλα.Φυσικα υπαρχει ο κινδυνος να τον παρεξηγησω,αλλα δεν μπορω να το αλλαξω αυτο,μου τη δινει.
κι εμένα μου την δίνει αυτό.
Μου την σπάει η τόση καλοσύνη,καταντάει αηδία στο τέλος :thumbsdown:

Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη The Stand
Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε στις 07:52, 21-06-05:

Η υποκρισία και η γκρίνια με ενοχλούν απόλυτα
:thumbsdown: :thumbsdown:

Παράθεση

apostolos1986 (Αποστολος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη apostolos1986
Ο Αποστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O apostolos1986 έγραψε στις 12:43, 21-06-05:

Όταν κάποιος κάνει τον έξυπνο και ιδιαίτερο γνωρίζω ότι δεν είναι...

Παράθεση

sky+sea

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sky+sea
Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O sky+sea έγραψε στις 00:38, 22-06-05:

α) η υποκρισία β)αλλαζονία /σνομπισμός γ) η επιλογή συντρόφου / παρέας / δουλειάς / τρόπου ζωής γενικά με κριτήριο ''τα μάτια του κόσμου'' δ) η μοιρολατρεία ε) η κοκεταρία ( μα σας έχει τύχει ποτέ να περιμένετε 1 ώρα γυναίκα να ετοιμαστεί για την θάλασσα ? και δεν εννοώ αποτρίχωση κτλ , αλλά ΜΑΚΙΓΙΑΖ , ΜΠΙΣΤΟΛΑΚΙ κτλ )

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 12:31, 22-06-05:

Οι κουτσομπόληδες και οι ξερόλες είναι έξω από το ρεπερτόριό μου. Δεν ξέρω αλλά ούτε και μπορώ να τους αντιμετωπίσω.

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 11:51, 30-06-05:

Η υποκρισία,η υποκρισία,η υποκρισία.Όλα τα άλλα μπορώ να τα συγχωρήσω ή έστω να τα ανεχτώ αρκεί να ξέρω πως αυτός/ή που έχω απέναντι μου είναι αληθινός/ή.Δεν μπορώ όταν μου μιλάνε να κάνω και δεύτερες σκέψεις.

Παράθεση

ka-li

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ka-li
H ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H ka-li έγραψε στις 17:11, 30-06-05:

Δεν αντέχω με τίποτα την βλακεία και την χαζομάρα.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 11:30, 01-07-05:

1. Η αχαριστία
2. Η υποκρισία
3. Η υστεροβουλία
4. Η κατινιά
5. Η αλλαζονία

top five....
Μπορώ να συνεχίσω ως το top ten αλλά άστο....

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 20:09, 01-07-05:

1. Κατινια
2. Κολακεια(ειδικα οταν κανει καραμπαμ οτι γινεται τελειως "για να γινει".. αν εχεις και υποψιες οτι ο αλλος σε θαβει κιολας, δεν το συζηταμε, ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ!)
3. Υποκρισια
4. Υπερβολικη αυτοπεποιθηση..αν ειναι και χωρις λογο ακομη "καλυτερα", εχει μπει black list καραμπινατος!
5. Υπεροψια
6. Απολυτα κεφαλια (Το μυαλο ειναι σαν το αλεξιπτωτο, και τα υπολοιπα γνωστα)
7. Η ταση μερικων γυναικων να φερονται τελειως αλλοπροσαλλα οταν 'μπαινουν' ανδρες στην παρεα. Γελαμε πολυ, μιλαμε πολυ, ειμαστε ηλιθιες -ΠΟΛΥ!
8. Γενικα η βλακεια..οπως την προσδιοριζει ο καθενας
9. Τα χαζοχαρουμενα και τα χαζογελα και ολα αυτα τα σουξουμουξου..μπιεχ!
10. Η ζηλεια..απο συντροφο και απο φιλους(χειροτερη απο συντροφο..!)

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 20:38, 01-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
(Το μυαλο ειναι σαν το αλεξιπτωτο, και τα υπολοιπα γνωστα)
Σαν τις ομπρέλες το ήξερα εγώ!

Πάντως συμφωνώ με όλα όσα λες εκτός απο την υπερβολικη αυτοπεποόιθηση: Όταν υπάρχει λόγος και δεν αποσκοπει και σε μειωση του άλλου τότε δεν έχω πρόβλημα. Στη σημερινή εποχή έχουμε φτάσει στο άλλο άκρο σε αυτό το θέμα, να θεωρείσαι ψώνιο αν παραδεχτεις κάποιο προτέρημα σου. Δηλάδη αν κάποιος έχει το γνωθι'σ'αυτον ειναι ψώνιο? Έχουμε φτάσει να πρέπει να θεωρεις εαυτόν σκουπίδι για να μην σε πουν ψώνιο!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 20:56, 01-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Σαν τις ομπρέλες το ήξερα εγώ!

Πάντως συμφωνώ με όλα όσα λες εκτός απο την υπερβολικη αυτοπεποόιθηση: Όταν υπάρχει λόγος και δεν αποσκοπει και σε μειωση του άλλου τότε δεν έχω πρόβλημα. Στη σημερινή εποχή έχουμε φτάσει στο άλλο άκρο σε αυτό το θέμα, να θεωρείσαι ψώνιο αν παραδεχτεις κάποιο προτέρημα σου. Δηλάδη αν κάποιος έχει το γνωθι'σ'αυτον ειναι ψώνιο? Έχουμε φτάσει να πρέπει να θεωρεις εαυτόν σκουπίδι για να μην σε πουν ψώνιο!
Θα συμφωνήσω μαζί σου! (το είπα εγω αυτό?)

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 21:08, 01-07-05:

Μααα ειπα οτι μ'εκνευριζει η υπερβολικη αυτοπεποιθηση οταν την εχει καποιος ΧΩΡΙΣ να υπαρχει λογος!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 21:14, 01-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Μααα ειπα οτι μ'εκνευριζει η υπερβολικη αυτοπεποιθηση οταν την εχει καποιος ΧΩΡΙΣ να υπαρχει λογος!
4. Υπερβολικη αυτοπεποιθηση..αν ειναι και χωρις λογο ακομη "καλυτερα", εχει μπει black list καραμπινατος!
Όπως βλέπεις παραπάνω φαινεται (ή τουλάχιστον εγώ αυτο κατάλαβα) ότι όταν γινεται χωρίς λόγο απλα σε εκνευρίζει περισσότερο, δηλαδή οτι και να υπάρχει λόγος σε εκνευρίζει, απλα λιγότερο απ'οτι όταν δεν υπαρχει...

Παράθεση

trobas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη trobas
Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O trobas έγραψε στις 23:22, 03-07-05:

δεν μου αρεσουν οι βρωμοστωμοι και αυτοι που εχουν παπακι και νομιζουν οτι οδηγουν πυραυλο

Παράθεση

trelokotsidou

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη trelokotsidou
H trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H trelokotsidou έγραψε στις 20:27, 07-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από ka-li
Δεν αντέχω με τίποτα την βλακεία και την χαζομάρα.
Συμφωνώ απόλυτα...

Παράθεση

Αλεξάνδρα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αλεξάνδρα
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Αλεξάνδρα έγραψε στις 01:42, 09-07-05:

Μου την δίνει αφάνταστα η ψευτιά,η εξυπνάδα,η υποκρισία και η αχαριστία.
Να πω και άλλα;
Φιλιά.

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 01:55, 09-07-05:

Η εξυπνάδα; Θες βλάκες δηλαδή;
Μάλλον εννοείς ο εξυπνακισμός (sic), σωστά;

Παράθεση

Αλεξάνδρα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αλεξάνδρα
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Αλεξάνδρα έγραψε στις 01:59, 09-07-05:

Καλά βρε μη με κυνηγάς. Το διορθώνω.
Τα άτομα που το παίζουν περισσότερο έξυπνα απο ότι είναι καλέ.
Εντάξει τώρα emufear;
Φιλιά.

Παράθεση

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη actaestfaboula
H actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H actaestfaboula έγραψε στις 16:12, 11-03-06:

αντιπαθώ πάρα πολύ τους αγενείς ανθρώπους , αυτούς που λένε ψέματα κ όσους μιλάνε πολύ δυνατά (φωνακλάδες)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ines
H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε στις 16:22, 11-03-06:

μου ανεβαζει το αιμα στο κεφαλι το να ειναι καποιος αδιαλλακτος (δε μπορω, θελω να του κανω τατοαζ στο προσωπο με το νυχι!!!).
και επισης, περιπτωση που αυτη τη στιγμη τη ζω, να ειναι καποιος που τον εχεις για κολλητο σου φιλο και το καλυτερο παιδι, και ξαφνικα να γινεται το φως και να καταλαβαινεις οτι τοσο καιρο τωρα , σου εκανε τσατσιες!!!!
δεν αντεεεεεεεεεεεεχω!!!!:mad17:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 22:27, 11-03-06:

Να νομίζει ότι τα ξέρει όλα...

Εκεί τα παίρνω πολύ άσχημα..., τρελαίνομαι...

μπορώ να τον σπάσω στο ξύλο...

μπορώ να τον πυροβολήσω ευχαρίστως...

γενικώς διαβολίζομαι πάντως άσχημα...

.

Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη diddle
H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H diddle έγραψε στις 23:05, 11-03-06:

Να κρύβεται πίσω από τα λόγια του, να φοβάται να εκφράσει την άποψη του και να μην παίρνει ποτέ μέρος σε μία συζήτηση. Μου τη δίνουν οι κομπλεξικοί και τα άτομα χωρίς άποψη.

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 15:28, 12-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από lilith

Να νομίζει ότι τα ξέρει όλα...

Εκεί τα παίρνω πολύ άσχημα..., τρελαίνομαι...

μπορώ να τον σπάσω στο ξύλο...

μπορώ να τον πυροβολήσω ευχαρίστως...

γενικώς διαβολίζομαι πάντως άσχημα...

.
Συμφωνώ σίγουρα και αυτό!

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 17:10, 12-03-06:

Μου την δίνει πολύ όταν ο άλλος είναι είρωνας ή το παίζει "κάπως" για οποιονδήποτε λόγο..Επίσης,μου την δίνουν οι άνθρωποι που κρίνουν επιπόλαια τους συνανθρώπους μας και φυσικά,οι ξερόλες...!!!

Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zxr
Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε στις 19:39, 13-03-06:

Το ψέμα.

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 23:43, 13-03-06:

H στενοκεφαλιά... Το να φοβάται να σκεφτεί πέρα από τα όριά του και να δει τον κόσμο από την ματιά του άλλου, όπως επίσης και να φοβάται να παραδεχτεί τα λάθη του!!!

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 11:50, 15-03-06:

Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που μονίμως αισθάνονται θύματα και αδικημένοι, ακόμα και αν έχουν φταίξει.

Παράθεση

panathas (Μαριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη panathas
Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O panathas έγραψε στις 14:54, 23-03-06:

Το ψέμα, όταν είναι διπρόσωπος, όταν προσπαθεί να επιβεβαιώσει την ανωτερότητα του υποβιβάζοντας τους άλλους.

Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ines
H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε στις 15:14, 23-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από panathas
όταν προσπαθεί να επιβεβαιώσει την ανωτερότητα του υποβιβάζοντας τους άλλους.
ναι! ακριβως! ειναι πολυ σιχαμενο αυτο, κυριως γιατι μερικιοι μερικοι δε μπορουν να το παρουν ανετα, αλλα πληγωνονται κιολας....

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 18:00, 23-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από diddle
Να κρύβεται πίσω από τα λόγια του, να φοβάται να εκφράσει την άποψη του και να μην παίρνει ποτέ μέρος σε μία συζήτηση. Μου τη δίνουν οι κομπλεξικοί και τα άτομα χωρίς άποψη.
χμμμμμμ
σχετικά με αυτό που γράφεις δεν διαφωνώ αλλά θα ήθελα να επιστήσω την προσοχή σου στο ότι.... ένα άτομο το οποίο κρύβεται πίσω απ τα λόγια του, φοβάται να εκφράσει την άποψη του και δεν παίρνει ποτέ (ή σχεδόν ποτέ) μέρος σε μια συζήτηση, μπορεί να μην είναι απαραίτητα κομπλεξικός ή χωρίς άποψη και να είναι απλά.... ΠΟΛΥ ντροπαλός
μου έχει τύχει αυτό...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους