Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,709 μηνύματα σε 74,627 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

diddle

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη diddle
H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H diddle έγραψε στις 18:17, 23-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
χμμμμμμ
σχετικά με αυτό που γράφεις δεν διαφωνώ αλλά θα ήθελα να επιστήσω την προσοχή σου στο ότι.... ένα άτομο το οποίο κρύβεται πίσω απ τα λόγια του, φοβάται να εκφράσει την άποψη του και δεν παίρνει ποτέ (ή σχεδόν ποτέ) μέρος σε μια συζήτηση, μπορεί να μην είναι απαραίτητα κομπλεξικός ή χωρίς άποψη και να είναι απλά.... ΠΟΛΥ ντροπαλός
Ναι δίκιο έχεις σε αυτό!Ξέρω κ εγώ πολλά τέοια άτομα!Το εννοούσα περισσότερο με την νοοτροπία που έχουν κάποιοι ότι συμφωνώ με όλους και με όλα επειδή είτε βαριέμαι να έρθω σε αντιπαράθεση ή βαριέμαι να αξιολογήσω τα επιχειρήματα που έχω ώστε να σχηματίσω δική μου άποψη οπότε υιοθετώ κάποια άποψη που με βολεύει χωρίς καν να είμαι σε θέση να την υπερασπιστώ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη nikita13
H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 18:49, 23-03-06:

Χμ..Δεν έχω απατήντήσει εδώ?
3 πράγματα εμένα μπορούν να με βγάλουν από τα ρούχα μου.
Η αχαριστία,η υποκρισία και και το ψέμα..
Α και η μεγάλη ιδέα για τον εαυτό τους που έχουν κάποιοι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 22:32, 23-03-06:

Χμ.....αν κι έχω απαντήσει να προσθέσω και την αδιαλλαξία.
Τον τελευταίο καιρό συναντώ διαρκώς αμετακίνητους ξεροκέφαλους

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη O'Zorgnax
Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε στις 22:36, 23-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Συμφωνώ απόλυτα!
Θα μας πέσει η μύτη, αν παραδεχτούμε ότι ίσως, μπορεί, είναι πιθανόν βρε παιδί μου κάποιος άλλος να έχει δίκιο εκτός από την αφεντιά μας

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 23:23, 23-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Aαα να κάτι που ξέχασα..Μπράβο κλεφτρόνι..

Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη faithplus1
Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε στις 00:10, 24-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Θα μας πέσει η μύτη, αν παραδεχτούμε ότι ίσως, μπορεί, είναι πιθανόν βρε παιδί μου κάποιος άλλος να έχει δίκιο εκτός από την αφεντιά μας
Ε καλά, μπορεί μία στο τρισεκατομμύριο, μπορεί, υπάρχει μια μικρή περίπτωση καμιά φορά, να έχω άδικο κι εγώ.
Τώρα που το ξανασκέφτομαι, αποκλείεται.
Πέρα από την πλάκα, η αδιαλλαξία είναι πολύ εκνευριστική, γιατί νιώθεις ότι μιλάς σε τοίχο, αν και ο τοίχος μπορεί αν είναι πιο ανοιχτόμυαλος... Συμφωνώ ότι και η υποκρισία είναι απαράδεκτη.
Και κάτι που συναντάω πολύ συχνά τώρα τελευταία, μου τη δίνουν οι γλύφτες
Και αυτοί που χρησιμοποιούν άλλους για το προσωπικό τους συμφέρον.

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε στις 00:20, 24-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
Ε καλά, μπορεί μία στο τρισεκατομμύριο, μπορεί, υπάρχει μια μικρή περίπτωση καμιά φορά, να έχω άδικο κι εγώ.
Τώρα που το ξανασκέφτομαι, αποκλείεται.
Εχμ..Γι'αυτο βήχω όλη μέρα..Και έλεγα εγώ τι φταίει..Γκοοουχ γκουχ (θα πνιγώ)

Και κάτι που συναντάω πολύ συχνά τώρα τελευταία, μου τη δίνουν οι γλύφτες
Και αυτοί που χρησιμοποιούν άλλους για το προσωπικό τους συμφέρον.
Να και κάτι άλλο που ξέχασα

Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kassie
H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε στις 02:14, 24-03-06:

Moυ την δινουν αυτοι που κανουν τους εξυπνους
Επισης αυτοι που θεωρουν οτι ειναι κατι ιδιαιτερο και καλυτερο επειδη οι γονεις τους εχουν καλη οικονομικη κατασταση αλλα και αυτοι που μειωνουν καποιον ακριβως επειδη οι γονεις του ειναι ευκαταστατοι
Τελος οι τυποι που στην πεφτουν με βλακωδη σχολια και σου ρχεται να τους βουλωσεις το στομα και το ματι(ειμαι κατα της βιας, το ειπα δεν το ειπα?) και οι κομπλεξικες και ανεγκεφαλες κοπελες που καταντουν ολους τους αλλους κομπλεξικους μπας και νιωσουν καλυτερα(σας πηραμε χαμπαρι!! )

Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannisvitara
Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 195 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε στις 23:07, 24-03-06:

εμένα δεν μου τη δίνουν οι άνθρωποι

Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aayla
H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Aayla έγραψε στις 14:44, 07-04-06:

Η σοβαροφάνεια
Η κατινιά
...Γενικά πάντως όλους και όλα τα υποφέρω!

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 17:26, 07-04-06:

Να είναι καθηγητής μου, να είναι απαρχαιωμένος, να κάνει βαρετό το μάθημα, να είναι κακός, δύστροπος και προσβλητικός απέναντί μας , να μας βλέπει με υποτιμητικό μάτι, να έχει πάρει σύνταξη εδώ και 3 χρόνια και ακόμη να συνεχίζει να διδάσκει!

Να το συγκεκριμενοποιήσω κι άλλο;

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 18:56, 07-04-06:

τι.... θα μας δώσεις και το ονοματεπώνυμο του, το ΑΦΜ του και το νούμερο του παπoυτσιoύ του του?

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 19:30, 07-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Οχι...εκτος αν σου βρισκεται προσχειρος και ο αριθμος της πινακιδας του αυτοκινητου του...
Ειχα κι εγω τετοιο καθηγητη ο ποιος ειχε...περασει τον πατερα μου, την μητερα μου, την αδεφφη του πατερα μου, τον ξαδερφο μου, τον αδερφο μου, και τελος ενα ανηψακι μου...Φανταστειτε ποσα χρονια ηταν εκει η μουμια!

Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη shaman
Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε στις 20:04, 07-04-06:

Μου τη δινει σε υπερβολικο βαθμο η μιζερια. Να βλεπεις καποιον και κατευθειαν να σου ριχνει τη διαθεση.

Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ^^Vampire^^
H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε στις 01:21, 18-04-06:

Μου την σπάει το ψέμα, η υπεροψία και η γκρίνια.

Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 16:14, 19-04-06:

Απεχθάνομαι όταν κάποιος είναι ψεύτικος και όχι μόνο όσον αφορά στο πόσο ειλικρινή είναι αυτά που λέει, αλλά και πόσο αληθινά είναι αυτά που δείχνει, ο τρόπος που αντιδρά, που συμπεριφέρεται.

Αυτό είναι ένα βασικότατο κριτήριό μου.

Από εκεί και πέρα μου τη δίνουν όσοι είναι δήθεν. Από αυτούς που το παίζουν γκόμενοι/ες μέχρι αυτούς που το παίζουν και πολύ ψαγμένοι και απορρίπτουν όλους τους άλλους κοινούς θνητούς.

Επίσης μου τη δίνει πολύ η βλακεία. Είναι επίσης καθοριστικός παράγοντας στο αν θα σχετιστώ με ένα άτομο.

Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη maxnikos
Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε στις 23:15, 24-04-06:

Η υποκρισια,η υποκρισια και η υποκρισια...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 00:25, 25-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Να είναι καθηγητής μου, να είναι απαρχαιωμένος, να κάνει βαρετό το μάθημα, να είναι κακός, δύστροπος και προσβλητικός απέναντί μας , να μας βλέπει με υποτιμητικό μάτι, να έχει πάρει σύνταξη εδώ και 3 χρόνια και ακόμη να συνεχίζει να διδάσκει!

Αμα το γυρισεις σε θυλικο, αμα αλλαξεις την συνταξει απο 3 σε 3000χρονια και αμα προσθετης οτι ητανε γυναικα του Ηροδοτου (και γι΄αυτο τον θαυμαζει τοσο) μηλας για την φιλολογο μου

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 25-04-06 στις 11:11. Αιτία: αφαιρέθηκε επώνυμο
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 01:37, 25-04-06:

μου την δινει να μην σεβεται τα ζωα να μην ειναι ευγενικος να νομιζει οτι καποιος ειναι κ πιο πολυ μου τι δινει γενικα να το παιζει οτι τα ξερει ολα

Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη erodia
H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε στις 09:26, 28-04-06:

Μου τη δίνουν οι άνθρωποι που δεν έχουν ενδιαφέροντα και η μιζέρια τους

Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη maxnikos
Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε στις 01:09, 29-04-06:

Οι χειροτεροι?
στο δηθεν
στο ετσι
και καλα
κοινως ψωνια...

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 10:37, 04-05-06:

τον κακομοίρη δεν αντέχω με τίποτα..

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 17:29, 04-05-06:

Κακοψυχους
Δηθεν, υποκριτες
Ψευτες
Ξερολες
Ψωνια
Υπεροπτες
Ανεντιμους

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 19:49, 04-05-06:

Η υπερβολική αυτοπεποίθηση που δε βασίζεται πουθενά, κοινώς τα ψώνια..
Η τσιγκουνιά γιατί ισούται με μιζέρια κυρίως ψυχική..απαίσιο και σε άντρες και σε γυναίκες..
Η ψευτιάααααααααα και δε μιλάω για αθώα μικρά ψέμματα..
Η γκρίνια και η συνεχής επίκριση των πάντων...γκρρρρρρρρρρρ
Η συνεχόμενη επίδοση σε κοινωνικά σχόλια, σε απλά ελληνικα να έχει κανέις χόμπι το κουτσομπολιο...

Παράθεση

Powder

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Powder
H Powder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Powder έγραψε στις 09:04, 06-05-06:

Με ενοχλεί οτι εχει να κάνει με "δηθεν" συμπεριφορές..και ότι έχει να κάνει με υπερβολή..πχ..υπερβολικά ξερόλες,υπερβολικά καλοι,υπερβολικά κακοι..είρωνες κτλ..

Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lost_in_space
Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε στις 14:45, 11-05-06:

Οι δήθεν, οι "ποιος είμαι εγώ", οι τρέντιδες και οι ξερόλες.

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 15:02, 11-05-06:

Ο εγωισμός

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 12:25, 12-05-06:

Η βλακεία..ανέχομαι πολλά..αυτό όμως με καμμία δύναμη..

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 12:53, 12-05-06:

Η κλάψα! άσε μας ρε φίλε αντί να κλαίγεσε κάνε κάτι για αυτό! Πάλεψε το

Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aayla
H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Aayla έγραψε στις 14:34, 12-05-06:

Η γκρίνια! Ουφ πια...δεν αντέχω άλλο τα σαράκια!

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 19:03, 12-05-06:

Το ψεμα.. η υποκρισια.. τα δηθεν.. η αχαριστια.. η μ@λ@κι@.. Να συνεχισω?!

Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Buggs
Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 12:41, 23-04-08:

Να είναι ψεύτης

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 12:56, 23-04-08:

Η μιζέρια, η αλαζωνεία και το "γλύψιμο"!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη invalid
H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε στις 12:56, 23-04-08:

H οπισθοδρομική νοοτροπία, η υποκρισία και το ψέμα. Αν έχεις κάποιο λόγο χριστιανέ μου να διαφωνήσεις πες τον ξεκάθαρα. Δεν είναι ντροπή!

Παράθεση

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vendetta
Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε στις 13:54, 23-04-08:

Η υποκρισία (δεν χρειάζεται να τα έχουμε καλά με όλους μόνο και μόνο για να λέμε ότι έχουμε μεγάλο κύκλο)... Το ψέμα... Η ξεροκεφαλιά... Και πάνω από όλα να ρουφιανεύει και να ανακατεύεται εκεί που δεν πρέπει...

Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη commie
H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε στις 14:28, 23-04-08:

η υποκρισία και η διπλοπροσωπία

Παράθεση

T_Chameleon

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη T_Chameleon
Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 224 μηνύματα.

O T_Chameleon έγραψε στις 14:30, 23-04-08:

Τιποτα

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 14:57, 23-04-08:

Από μικροπράγματα, μπορεί να μου τη δώσουν πολλά. Πχ να μιλάει δυνατά στη τηλέφωνο. Να μην μπορεί να κανονίσουμε κάτι, είτε καφέ είτε διακοπές. Να μιλάει ξανά και ξανά για τα ίδια θέματα. Να μιλάει πολύ εν γένει. Να κάνει σλουρπ ήχους ενώ τρώει ή πίνει κάτι. Να γλύφει -ειδικά θορυβωδώς- τα δάχτυλά του στο φαΐ. Να χασμουριέται με ανοιχτό το στόμα και βαθιά.

Παράθεση

Adamoulis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Adamoulis
Ο Adamoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Adamoulis έγραψε στις 16:19, 23-04-08:

υποκρισία να είναι πολυλογάς και ψεύτης

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 17:34, 23-04-08:

Με ενοχλούν πολλά.
Υπεροψία: όταν καταλάβω ότι κάποιος πάει να μου πουλήσει μούρη ή να με μειώσει με το να εκθειάζει έμμεσα αυτόν, black list!
Σκυλάδικα: δεν μπορώ τα άτομα που διασκεδάζουν με αυτό τον τρόπο και την φιλοσοφία που τα διέπει!
Ανευθυνότητα με θαυμαστικά: όταν δίνεις λόγο, ακόμα και για μ@λ@κίες κράτα τον.
Συνεχής ενασχόληση με γυμναστήριο και μυς: συνήθως αυτοί οι άντρες (τις περισσότερες φορές) είναι ανιαροί και ρηχοί.
Έλλειψη φιλοδοξίας: κυρίως όταν βλέπω νέους με όνειρο 1 θέση στο δημόσιο γίνομαι τρελή.
Χαζογκομενιά: και στα 2 φύλα!

Επίσης με εκνευρίζουν λιγότερο, αλλά πολύ, έλλειψη καθαριότητας, τσιγκουνιά, έλλειψη ενέργειας, έλλειψη γούστου, έλλειψη καλλιέργειας, συνεχής καταθλιπτική διάθεση και πολλά που κουράζομαι να αναφέρω.

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 21:19, 23-04-08:

1) (με διαφορά όμως...) η τσιριχτή φωνή
2)η ματαιοδοξία
3)η βαριεστημάρα
4)η γκρίνια
5)η απαισιοδοξία

edit: σκέφτηκα κι άλλα

6)η προσποιητή καλοσύνη- ειδικά εκείνα τα χαμόγελα τα προσποιητά μου τη δίνουν στα νεύρα!
7)η επιδειξιομανία
8 )ο ανταγωνισμός στη χειρότερή του μορφή
9)το κουτσομπολιό (του στυλ "έλα να σου πω γιατί τσακώθηκε ο Τάκης με τη Μαρία! Μου τα είπε η Αθηνά με το νι και με το σίγμα!" ΕΛΕΟΣ)
10)η έμφυτη κακία- το να χτυπάς κάποιον εκεί που ξέρεις ότι τον πονάει, με σκοπό να τον πονέσεις για να αντλήσεις ευχαρίστηση από αυτό σου το κατόρθωμα- makes me mad

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kalypso : 23-04-08 στις 21:24.
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Δανάη
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε στις 12:29, 26-04-08:

Μου τι δίνει όταν κάποιος κάνει τον ξερόλα και είναι απόλυτος σε αυτά που λέει!
Επίσης η υποκρισία και η μιζέρια!

Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Tetragrammaton
Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε στις 12:31, 26-04-08:

Μου την σπάει όταν κάποια κοπέλα είναι 19 χρονών ναυπηγός από την Πρέβεζα.

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 12:33, 26-04-08:

Η βλακεία.
Η οποία όπως έχω αναφέρει πάρα πολλές φορές στο παρελθόν, είναι επιλογή....

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ioannis Metaxas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ioannis Metaxas
Ο Ioannis Metaxas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O Ioannis Metaxas έγραψε στις 12:35, 26-04-08:

να υποτιμάει τον ανδρισμό μου

Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Δανάη
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε στις 12:37, 26-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Tetragrammaton
Μου την σπάει όταν κάποια κοπέλα είναι 19 χρονών ναυπηγός από την Πρέβεζα.
Eπίσης μου τι δίνουν τα άτομα που έχουν εμμονές!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Δανάη : 26-04-08 στις 17:45.
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 18:57, 27-04-08:

Η κουτοπονηριά

Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 19:14, 27-04-08:

Ό,τι του τη δίνει και σε μένα

Παράθεση

olibos2008 (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη olibos2008
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H olibos2008 έγραψε στις 01:34, 29-04-08:

1. Η υποκρισία
  2. Η αδικία
  3. Η αχαριστία
  4. Η μιζέρια
  5. Οι δήθεν

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 11:16, 29-04-08:

Το ψέμα,
Η μιζέρια & οι ξερόλες!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους