Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,013 μέλη και 2,415,488 μηνύματα σε 75,309 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 605 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 17:26, 07-04-06:

Να είναι καθηγητής μου, να είναι απαρχαιωμένος, να κάνει βαρετό το μάθημα, να είναι κακός, δύστροπος και προσβλητικός απέναντί μας , να μας βλέπει με υποτιμητικό μάτι, να έχει πάρει σύνταξη εδώ και 3 χρόνια και ακόμη να συνεχίζει να διδάσκει!

Να το συγκεκριμενοποιήσω κι άλλο;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:56, 07-04-06:

τι.... θα μας δώσεις και το ονοματεπώνυμο του, το ΑΦΜ του και το νούμερο του παπoυτσιoύ του του?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 19:30, 07-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Οχι...εκτος αν σου βρισκεται προσχειρος και ο αριθμος της πινακιδας του αυτοκινητου του...
Ειχα κι εγω τετοιο καθηγητη ο ποιος ειχε...περασει τον πατερα μου, την μητερα μου, την αδεφφη του πατερα μου, τον ξαδερφο μου, τον αδερφο μου, και τελος ενα ανηψακι μου...Φανταστειτε ποσα χρονια ηταν εκει η μουμια!
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 20:04, 07-04-06:

Μου τη δινει σε υπερβολικο βαθμο η μιζερια. Να βλεπεις καποιον και κατευθειαν να σου ριχνει τη διαθεση.
Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε: στις 01:21, 18-04-06:

Μου την σπάει το ψέμα, η υπεροψία και η γκρίνια.

Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 16:14, 19-04-06:

Απεχθάνομαι όταν κάποιος είναι ψεύτικος και όχι μόνο όσον αφορά στο πόσο ειλικρινή είναι αυτά που λέει, αλλά και πόσο αληθινά είναι αυτά που δείχνει, ο τρόπος που αντιδρά, που συμπεριφέρεται.

Αυτό είναι ένα βασικότατο κριτήριό μου.

Από εκεί και πέρα μου τη δίνουν όσοι είναι δήθεν. Από αυτούς που το παίζουν γκόμενοι/ες μέχρι αυτούς που το παίζουν και πολύ ψαγμένοι και απορρίπτουν όλους τους άλλους κοινούς θνητούς.

Επίσης μου τη δίνει πολύ η βλακεία. Είναι επίσης καθοριστικός παράγοντας στο αν θα σχετιστώ με ένα άτομο.
Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε: στις 23:15, 24-04-06:

Η υποκρισια,η υποκρισια και η υποκρισια...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 00:25, 25-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Να είναι καθηγητής μου, να είναι απαρχαιωμένος, να κάνει βαρετό το μάθημα, να είναι κακός, δύστροπος και προσβλητικός απέναντί μας , να μας βλέπει με υποτιμητικό μάτι, να έχει πάρει σύνταξη εδώ και 3 χρόνια και ακόμη να συνεχίζει να διδάσκει!

Αμα το γυρισεις σε θυλικο, αμα αλλαξεις την συνταξει απο 3 σε 3000χρονια και αμα προσθετης οτι ητανε γυναικα του Ηροδοτου (και γι΄αυτο τον θαυμαζει τοσο) μηλας για την φιλολογο μου
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 25-04-06 στις 11:11. Αιτία: αφαιρέθηκε επώνυμο
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 01:37, 25-04-06:

μου την δινει να μην σεβεται τα ζωα να μην ειναι ευγενικος να νομιζει οτι καποιος ειναι κ πιο πολυ μου τι δινει γενικα να το παιζει οτι τα ξερει ολα
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 09:26, 28-04-06:

Μου τη δίνουν οι άνθρωποι που δεν έχουν ενδιαφέροντα και η μιζέρια τους
Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε: στις 01:09, 29-04-06:

Οι χειροτεροι?
στο δηθεν
στο ετσι
και καλα
κοινως ψωνια...
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,910 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:37, 04-05-06:

τον κακομοίρη δεν αντέχω με τίποτα..
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 17:29, 04-05-06:

Κακοψυχους
Δηθεν, υποκριτες
Ψευτες
Ξερολες
Ψωνια
Υπεροπτες
Ανεντιμους
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 19:49, 04-05-06:

Η υπερβολική αυτοπεποίθηση που δε βασίζεται πουθενά, κοινώς τα ψώνια..
Η τσιγκουνιά γιατί ισούται με μιζέρια κυρίως ψυχική..απαίσιο και σε άντρες και σε γυναίκες..
Η ψευτιάααααααααα και δε μιλάω για αθώα μικρά ψέμματα..
Η γκρίνια και η συνεχής επίκριση των πάντων...γκρρρρρρρρρρρ
Η συνεχόμενη επίδοση σε κοινωνικά σχόλια, σε απλά ελληνικα να έχει κανέις χόμπι το κουτσομπολιο...
Παράθεση

Powder

Νεοφερμένος

H Powder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Powder έγραψε: στις 09:04, 06-05-06:

Με ενοχλεί οτι εχει να κάνει με "δηθεν" συμπεριφορές..και ότι έχει να κάνει με υπερβολή..πχ..υπερβολικά ξερόλες,υπερβολικά καλοι,υπερβολικά κακοι..είρωνες κτλ..
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 14:45, 11-05-06:

Οι δήθεν, οι "ποιος είμαι εγώ", οι τρέντιδες και οι ξερόλες.
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:02, 11-05-06:

Ο εγωισμός
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,910 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:25, 12-05-06:

Η βλακεία..ανέχομαι πολλά..αυτό όμως με καμμία δύναμη..
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 12:53, 12-05-06:

Η κλάψα! άσε μας ρε φίλε αντί να κλαίγεσε κάνε κάτι για αυτό! Πάλεψε το
Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Aayla έγραψε: στις 14:34, 12-05-06:

Η γκρίνια! Ουφ πια...δεν αντέχω άλλο τα σαράκια!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια