Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,040 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 11:43, 19-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
αυτο το παλεύω να το διορθώσω ακόμα... πάντως πάω καλά, ήδη έμαθα να χρησιμοποιώ το πηρούνι (ποτε ποτε),
και να μην σκουπίζομαι στο τραπεζομάντηλο.
Μπορείς να κυλοφορείς και με σαλιάρα για σκουπίζεσαι όποτε θες!!

Σοβάρα τώρα προφανώς είναι επιρροή της μαμάς.
Από μικρά μας μάθαινε κανόνες. Πχ φέρνουμε την πετσέτα στο στόμα μας για να σκουπιστούμε, δεν πάμε το πρόσωπό μας στην πετσέτα. Μας μάθαινε πως διπλωνουμε την πετσέτα, πως χρησιμοποιούμε τα σωστά πηρούνια, τα σωστά κουταλάκια..
Ε και μας έκανε ψωνάρες!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 11:50, 19-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Μπορείς να κυλοφορείς και με σαλιάρα για σκουπίζεσαι όποτε θες!!

Σοβάρα τώρα προφανώς είναι επιρροή της μαμάς.
Από μικρά μας μάθαινε κανόνες. Πχ φέρνουμε την πετσέτα στο στόμα μας για να σκουπιστούμε, δεν πάμε το πρόσωπό μας στην πετσέτα. Μας μάθαινε πως διπλωνουμε την πετσέτα, πως χρησιμοποιούμε τα σωστά πηρούνια, τα σωστά κουταλάκια..
Ε και μας έκανε ψωνάρες!

dammit, να γιατί αποτυγχάνω σε όλα τα επίσημα δείπνα με αστακό

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρεντροουζ13 (Μόσχα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρεντροουζ13
H Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

H Ρεντροουζ13 This World Is Not My Home έγραψε στις 12:49, 19-10-12:

Η δειλία...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη άντζυ
H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 475 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε στις 13:38, 19-10-12:

η μιζέρια,η αναισθησία,η αδιαλλαξία και ο εγωκεντρισμός

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 15:31, 19-10-12:

Η τσιγκουνιά!

Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 16:02, 19-10-12:

η μικροψυχία,η υπεροψία και φυσικά η τσιγκουνιά

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 16:02, 19-10-12:

Η άσκοπη κλάψα, η γκρίνια... the list goes on and on

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 16:57, 19-10-12:

Να χρησιμοποιεί φράσεις όπως "εμένα δεν μου αρέσει να μιλάω για τον εαυτό μου..." και να συνεχίζει, "γενικά σε όλους τους τομείς της ζωής μου είμαι πολύ μυστηριώδης, πχ τότε που τα είχα με την κούλα μπλα μπλα μπλα"

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 17:33, 19-10-12:

Ισως ένα φαινόμενο των καιρών...... Η εκμετάλλευση των "δυνατών" στους πιο "αδύναμους"!
Στις μέρες μας είναι πιο έντονο από ποτέ...

Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 17:43, 19-10-12:

Ωραιο θέμα............Εχω πολλά να γραψω...Για αυτο ενω γενικα ειμαι συμπαθητικη νομιζω στους ανθρωπους δεν κανω ευκολα καλες φιλιες.
Λοιπόν............:
1Η τσιγκουνιά(οχι το να δωσεις 10 και να πεις μια φορα δεν θελω αλλα να ''τυχαινει'' να μην εχει απο λεφτα μεχρι γομα)
2Ο ναρκισσισμος(ειδικα αν δεν εισαι καθολου ωραιος)
3Η υποκρισια(1 ,2 ,3.....10 ψεματα παει στο καλο αλλα η υποκρισια με αηδιαζει)
4Η μιζερια και η γκρινια(εκανα παρεα τα τελευταια δυο χρονια με μια κοπελα που της φταινε ολα.Εχω κόψει 6 μηνες την παρεα μαζι της πριν απο ενα μηνα μου περασε η καταθλιψη)
5Οι ανουσιες σχεσεις(μονο για να χεις παρεα η αγορι/κοριτσι)
6ΤΟ εν λογω ατομο να εχει αποψη επι παντος ενω δεν ξερει τιποτε
7Η αεργια και η τεμπελια(συνεχομενη οχι μιια ωρα/μερα/βδομαδα)
8Οι ''προχωρημενοι'' που απο 12 καπνιζουν παιρνουν ναρκωτικα πηδ*****αι.Δεν εχω τιποτα ουτε με τους καπνιστες ουτε με τους χρηστες ναρκωτικων ούτε με το μσεξ απλα μου τη δινει που τα κανουν ειτε τους αρεσει ειτε οχι μονο για να το παιξουν μεγαλοι

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 19:19, 19-10-12:

Η σκατοψυχία.
Η έλλειψη τρόπων.
Η τακτική μερικών του στυλ '' θα σου συμπεριφέρομαι λες και εισαι σκουπιδακι,για να δώσεις σημασία''.

Παράθεση

Ανδρεας1991

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ανδρεας1991
Ο Ανδρεας1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Ανδρεας1991 rock n roll έγραψε στις 19:21, 19-10-12:

Μολις τωρα μπηκα στην ομορφη παρεα σας και ειναι το πρωτο θεμα στο οποιο σχολιαζω... Λοιπον δεν μου αρεσει η τσιγκουνια, τα ψωνια( οχι στο super ), η υποκρισια και πολλα αλλα.... ομως θεωρω οτι σημαντικο ειναι οταν γνωριζουμε ενα ατομο, να κραταμε τα θετικα στοιχεια του χαρακτηρα του και οχι τοσο τα αρνητικα. Διαβασα απο πολλους να λενε οτι δεν εχουν πολλους φιλους( πραγμα που δεν ειναι κακο) επειδη ουσιαστικα εχουν πολλες απαιτησεις απο τους ανθρωπους γυρω τους. Απλα θελω να πω οτι ισως πολλες φορες δεν ειναι οι αλλοι τοσο τσιγκουνιδες, ουτε τοσο υποκριτες, ισως να ειμαστε και εμεις υπερβολικοι σε καποια θεματα και να μην ξερουμε τι θελουμε απο εκεινους.

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:23, 19-10-12:

Το να μην έχει γούστο στη μουσική

Εγώ ακούω τα πάντα εκτός απο:Μπίμπερ,Παραδοσιακά και κλαψιάρικα

Μου έχει τύχει να είμαι σε παρέα και να ακούνε όλες Μπίμπερ και μόνο εγώ να ακούω ροκ.
Και ήταν στις εποχές που άρχισα να ακούω μέταλ και χτυπάει το κινητό μου κάποια στιγμή και είχα βάλει Rotting Christ,το Νέμεσις.
Και μια μου λέει 'Τέτοιες Μαλακίες ακούς εσύ;Άη άκου καμια μουσική της προκοπής!'
και την έκραξα.

Παράθεση

maniavas (Μάνια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maniavas
H Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H maniavas έγραψε στις 19:33, 19-10-12:

δεν μου αρέσουν αυτοί που προσβάλουν τους αλλους

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ελλόγιμος λαγός

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ελλόγιμος λαγός
Ο ελλόγιμος λαγός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O ελλόγιμος λαγός έγραψε στις 18:04, 29-10-12:

Μου γυρίζουν τα άντερα οι "ειδήμονες" και ιδιαίτερα εκείνοι που δεν λένε απλώς τη γνώμη τους αλλά την καταθέτουν υπό μορφή....οδηγίας, είδος εν αφθονία στον χώρο.
Εξαιρούνται βέβαια όσοι βρίσκονται σε διατεταγμένη υπηρεσία, αυτοί τουλάχιστον προσπαθούν να κάνουν τη δουλειά τους

Η αντίδραση μου;

Παράθεση

Nattii

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nattii
H Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 162 μηνύματα.

H Nattii Για ένα γενναίο πνεύμα δεν μπορεί ποτέ ν έγραψε στις 18:06, 29-10-12:

Η υπεροψία , η αδιαφορία , η αχαριστία ,ο εγωισμός και η έλλειψη ανθρωπιάς!

Παράθεση

ελλόγιμος λαγός

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ελλόγιμος λαγός
Ο ελλόγιμος λαγός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O ελλόγιμος λαγός έγραψε στις 18:08, 29-10-12:

Ούτε 2 λεπτά δεν άφησες το μήνυμα μου στην κεντρική....

Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη άντζυ
H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 475 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε στις 18:08, 29-10-12:

Αυτοί που με το που σε γνωρίζουν σε "ερωτεύονται" και αφού έχετε φτιάξει μαζί με άλλα άτομα μια παρέα και περνάτε καλά, την χαλάνε γιατί εσύ σε 2 μέρες δεν μπορείς να ξέρεις αν σ'αρέσει ο άλλος.....

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 21:55, 29-10-12:

Ο τόνος της φωνής τους και η χροιά τους.
Δε ξέρω πώς να το εξηγήσω, αλλά είναι μερικοί άνθρωποι, κυρίως γυναίκες, που' χουν αυτή τη σπαστική φωνή και μιλάνε λες και δε ξέρω γω τι.
Πρέπει να το ακούσετε για να καταλάβετε.

Απλά φανταστείτε λίγο φωνή που λέει ειρωνικά και περιφρονικα(ή περιφρονιστικά, ή τεςπα αυτός που περιφρονεί) "καλέ πώς είσαι έτσι;" και να τραβάει τις λέξεις. Και τεςπα. Βλακεία.
Αυτό. Μου τη σπάει.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 23:07, 31-10-12:

Το να συνεχίζει να λεει ψέματα μπροστά στα μούτρα σου...ενώ του εξηγείς ότι ξέρεις ότι λεει ψέματα....

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 23:17, 31-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
Το να συνεχίζει να λεει ψέματα μπροστά στα μούτρα σου...ενώ του εξηγείς ότι ξέρεις ότι λεει ψέματα....
Κάτι σαν τα καλά παιδιά που έχουμε στη βουλή δηλαδή...

Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 23:21, 31-10-12:

H αχαριστια.

Παράθεση

UnoDos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη UnoDos
H UnoDos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H UnoDos έγραψε στις 16:20, 19-12-12:

Συνηθως οι γυναικες ειναι αυτες που σε κοιτανε με "καρφωμα" ενα πραμα. Δηλαδη, εκει που μιλατε εσυ εισαι ανετος κ κοολ κ μετα σταματατε να μιλατε δεν εχετε να πειτε κατι και η αλλη εκει σε κοιταει λες και εισαι αλιεν και ακομα χειροτερα να το περνεις κ εσυ πρεφα... τι να πω... δεν το χω κανει ΠΟΤΕ των ΠΟΤΩΝ και ευχομαι να μην τυχει σε κανεναν, απλα ειναι υπερβολικα σπαστικο.

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 16:11, 22-12-12:

αχαριστία αλλά κυρίως κοροιδία.το να πει ένα ψέμα μπορώ να το συγχωρησω,αλλα το να με κοροιδευει να μου λεει συνεχεια ψεματα και να λεει απο μεσα του(η χειροτερα απεξω του)τι χαζη....,με εξοργίζει

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 16:14, 22-12-12:

ψέμα,αδιαφορία,αχαριστία

Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Δαλιδά
H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ . Έχει γράψει 4,221 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε στις 17:13, 22-12-12:

Η δηθεν-ιά

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 18:22, 22-12-12:

Το κουτσομπολιό είναι αυτό που με εξοργίζει όταν κάποιος άνθρωπος ασχολήτε με αυτό και κουτσομπολεύει. Και η αλαζονεία μου την δίνει πολύ. Όλα τα άλλα αρνητικά όταν τα βλέπω σε κάποιον απλά γελάω από μέσα μου..

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 21:00, 22-12-12:

Η υποκρισία

Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 02:19, 23-12-12:

Μου τη δινει πολυ οταν ενα ατομο σου λεει οτι δεν θα σου βαλει πια νεα μετρα κι ομως συνεχιζει να σου βαζει σκληροτερα. Προσωπικα αποφευγω να κανω παρεα με τετοιου ειδους ατομα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη timonierhs : 23-12-12 στις 03:25.
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 12:46, 23-12-12:

Ναι το πιο σπαστικο ειναι να εχει προβλημα μαζι σου και ενω ειστε φιλοι αν σε θαβει.Πες το μπροστα ρε φιλε τι φοβασαι; Με το να το μαθαινω απο αλλους με χεις χασει ειδη θες δεν θες.

Παράθεση

nadja1770

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nadja1770
H nadja1770 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H nadja1770 έγραψε στις 13:02, 23-12-12:

Το να είναι ενοχλητικός!

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 17:30, 28-12-12:

Το να είναι κάποιος γλειψιματίας...
και να του φαίνεται...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:56, 28-12-12:

Το να είναι κάποιος γλειψιματίας...
και να του φαίνεται...
και νομιζα οτι με συμπαθουσεεεςς..

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 20:57, 30-12-12:

Το πρήξιμο.

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 00:21, 12-02-13:

Αυτό που κάνουν μερικοί που σου ξεκινάνε μια ιστορία αναφέροντας πρόσωπα, καταστάσεις και γεγονότα και θεωρούν δεδομένο ότι εσύ τα γνωρίζεις ενώ εσύ δεν έχεις καταλάβει χριστό για τι πράγμα μιλάει αλλά εσύ ταυτόχρονα ντρέπεσαι να ζητήσεις διευκρινίσεις γιατί μετά θα σου ανοίξει μια τεράστια παρένθεση από την οποία θα δημιουργηθούν νέα κενά και μετά θα ξαναχρειαστεί να ξανανοίξει μια άλλη παρένθεση για να σου καλύψει τα νέα κενά και πάει λέγοντας και στο τέλος θα έχετε ξεχάσει για ποιο θέμα μιλούσατε αρχικά δεν είναι εκνευριστικό;
Και επίσης δεν είναι ακόμα πιο εκνευριστικό όταν εκεί που εσύ κουνάς συγκαταβατικά το κεφάλι και πετάς κανένα "ναι, ναι" για να δείξεις ότι παρακολουθείς ...ξαφνικά εκεί που μιλάνε κάνουν κάτι απρόσμενες παύσεις....και περιμένουν να συνεχίσεις εσύ την πρόταση ώστε να επιβεβαιώσουν ότι δεν αφαιρέθηκες από τη συζήτηση;
Και το ακόμα πιο εκνευριστικό δεν είναι όταν εκεί που έχεις βαρεθεί τη ζωή σου ακούγοντας αυτήν την δυσνόητη ιστορία και περιμένεις πότε θα βάλει καμιά τελεία ξαφνικά σου ζητάει και να υπολογίσεις στα γρήγορα με το μυαλό σου κάτι τεράστιες αριθμητικές πράξεις του στυλ 328.8393.939 : 172.702.353 λες και είσαι κομπιουτεράκι ζωντανό;

Καλά σε τέτοιες περιπτώσεις έχω φύγει με θανατηφόρα ημικρανία σε όλο το δεξιό μου ημισφαίριο, ζαλάδες, τάση για εμετό και ένα απίστευτο πόνο στο σαγόνι από το προσποιητό χαμόγελο που ήταν επί ώρες κολλημένο όσες ώρες έβγαζε διάλεξη ο άλλος.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 02:08, 12-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
Αυτό που κάνουν μερικοί που σου ξεκινάνε μια ιστορία αναφέροντας πρόσωπα, καταστάσεις και γεγονότα και θεωρούν δεδομένο ότι εσύ τα γνωρίζεις ενώ εσύ δεν έχεις καταλάβει χριστό για τι πράγμα μιλάει αλλά εσύ ταυτόχρονα ντρέπεσαι να ζητήσεις διευκρινίσεις γιατί μετά θα σου ανοίξει μια τεράστια παρένθεση από την οποία θα δημιουργηθούν νέα κενά και μετά θα ξαναχρειαστεί να ξανανοίξει μια άλλη παρένθεση για να σου καλύψει τα νέα κενά και πάει λέγοντας και στο τέλος θα έχετε ξεχάσει για ποιο θέμα μιλούσατε αρχικά δεν είναι εκνευριστικό;
Και επίσης δεν είναι ακόμα πιο εκνευριστικό όταν εκεί που εσύ κουνάς συγκαταβατικά το κεφάλι και πετάς κανένα "ναι, ναι" για να δείξεις ότι παρακολουθείς ...ξαφνικά εκεί που μιλάνε κάνουν κάτι απρόσμενες παύσεις....και περιμένουν να συνεχίσεις εσύ την πρόταση ώστε να επιβεβαιώσουν ότι δεν αφαιρέθηκες από τη συζήτηση;
Και το ακόμα πιο εκνευριστικό δεν είναι όταν εκεί που έχεις βαρεθεί τη ζωή σου ακούγοντας αυτήν την δυσνόητη ιστορία και περιμένεις πότε θα βάλει καμιά τελεία ξαφνικά σου ζητάει και να υπολογίσεις στα γρήγορα με το μυαλό σου κάτι τεράστιες αριθμητικές πράξεις του στυλ 328.8393.939 : 172.702.353 λες και είσαι κομπιουτεράκι ζωντανό;

Καλά σε τέτοιες περιπτώσεις έχω φύγει με θανατηφόρα ημικρανία σε όλο το δεξιό μου ημισφαίριο, ζαλάδες, τάση για εμετό και ένα απίστευτο πόνο στο σαγόνι από το προσποιητό χαμόγελο που ήταν επί ώρες κολλημένο όσες ώρες έβγαζε διάλεξη ο άλλος.

Λολ. Το χω παθει μονο που- δεν ξερω ασυναισθητα το κανω- χανομαι και δεν εχω ακουσει στο τελος λεξη. Οποτε γλιτωνω ημικρανια. Λες ενα ναι ναι ανα διαστηματα και ξαμπερδεψες Οσο για τις πραξεις, πες μου πως τις εκανες.... θα σε πω μαζοχα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 11:17, 12-02-13:

Κι εμένα μου χει συμβεί αυτό
Γενικά μου τη δίνουν πααααααααααααααααρα πολύ αυτοί που στη ζωή τους ψάχνουν απλά ανθρώπους για δήθεν φίλους με μοναδικό σκοπό να εκπληρώσουν το συμφέρον τους....Και άντε αυτό να πάει στο καλό...αλλά πραγματικά μου τη δίνει ακόμα περισσότερο πόσο καταπληκτικά τα καταφέρνουν να το παίξουν φίλοι "πραγματικοί" ώστε να μην τους πάρεις χαμπάρι και όταν καταλάβουν ότι έχουν πάρει αυτό που θέλουν από σένα ή ότι εσύ τελικά δεν τους το πρόσφερες, εξαφανίζονται έτσι απλά...
Μία απορία έχω:δεν νιώθουν τίποτα;

Παράθεση

italian

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη italian
Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O italian έγραψε στις 11:47, 12-02-13:

Η ασυνέπεια και το ψέμα πάνω απ'όλα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sisoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sisoula
H sisoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H sisoula έγραψε στις 20:27, 21-02-13:

Το ψέμα να το έχει κάτω από την γλώσσα και να σε κοροιδεύει μπροστά στα μάτια σου. Επίσης όταν συνέχεια περηφανεύται και είναι αφυψηλού!

Παράθεση

italian

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη italian
Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O italian έγραψε στις 07:48, 24-04-13:

Στα ψηλά σκαλιά του βάθρου, ίσως και χρυσό μετάλλιο, σίγουρα και η υποκρισία. Στα λόγια να διατυμπανίζει συνέπεια και αλήθεια και στις πράξεις να επιδεικνύει ασυνέπεια και ψέματα. Αλλά αυτά τα τρία, υποκρισία-ασυνέπεια-ψέματα, πάνε πακέτο τελικά. Στα ιταλικά υπάρχει μια ωραία παροιμία "Tra il dire e il fare c'e di mezzo il mare", από το να πεις ως το να κάνεις μεσολαβεί η θάλασσα.

Μπα, αργυρό μετάλλιο. Το χρυσό το κερδίζει, άνευ συναγωνισμού, η ΣΙΩΠΗ.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη italian : 24-04-13 στις 08:08.
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 11:14, 24-04-13:

• Ψέμα
  • Αλαζονεία
  • Υποκρισία

Παράθεση

Marianna97 (Μαριάννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Marianna97
H Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Marianna97 Στην ζωη μου θα ηθελα μια εξοδο κινδυνου έγραψε στις 13:05, 24-04-13:

Αδιαφορία εγωισμός και ψέμα

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 15:36, 24-04-13:

Μου την δίνει η αλαζονεία, η υποκρισία, οι υπεκφυγές και το ψέμα πάνω από όλα.

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 16:59, 24-04-13:

Με νευριάζει απίστευτα η υποκρισία και το ψέμα. Άτομα του στιλ μπροστά σου συμπάθειες και τέτοια και από πίσω να σε θάβουν και να λένε διάφορα.

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 17:08, 24-04-13:

Μου τι δινουν η ψευτια, η υποκρισια, η αχαριστια...αλλα πανω από όλα μου μου τι δινει ένας συγκεκριμένος τυπός ανθρωπου....ο αριβίστας....

Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη johnietraf
Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε στις 17:09, 24-04-13:

καλα σαν την αλαζονια δεν εχει σπαστικη και το να λεει καποιος ξερεις ποιος ειμαι εγω ???
και εγω του απανταω για καλο στα @@@@@@ μου
σπαστικο ομως πολυ

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 17:16, 24-04-13:

Να ακούει Justin Bieber.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~julia~

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~julia~
H ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H ~julia~ έγραψε στις 17:28, 24-04-13:

Όταν το παίζουν κάποιοι (εγώ έκανα αυτό, εγώ εκείνο, εγώ πήγα εκεί..) < στα @@ μου μλκα τι έκανες· ηλήθιος αμόρφωτος παραμένεις
Επίσης η υποκρισία ειδικά από κοντινά σου άτομα τέλος ψέματα και η ειρωνεία μου την σπάνε άγρια..

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:49, 25-04-13:

Μου τη δινει να τσιμπιλογανε απο το πιατο μου, μονο εγω μπορω να το κανω αυτο!

Παράθεση

leuki kataigida

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη leuki kataigida
H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε στις 01:09, 25-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Μου τη δινει να τσιμπιλογανε απο το πιατο μου
Πω επιτέλους..Σε όποιον το αναφέρω μου λέει οτι είμαι περίεργη.
Δεν έχω πρόβλημα να μοιραστώ το φαγητό μου.Άς πάρει απο το δικό μου κι ας βάλει στο πιάτο του!Αλλά ΔΕΝ μπορώ να βλέπω μια χερούκλα να προσγειώνεται στο πιάτο μου και να τσιμπολογάει,τρελαίνομαι!Μου έρχεται να το κόψω.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους