Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,081 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,745 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

~julia~

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~julia~
H ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H ~julia~ έγραψε στις 13:25, 25-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από leuki kataigida
Πω επιτέλους..Σε όποιον το αναφέρω μου λέει οτι είμαι περίεργη.
Δεν έχω πρόβλημα να μοιραστώ το φαγητό μου.Άς πάρει απο το δικό μου κι ας βάλει στο πιάτο του!Αλλά ΔΕΝ μπορώ να βλέπω μια χερούκλα να προσγειώνεται στο πιάτο μου και να τσιμπολογάει,τρελαίνομαι!Μου έρχεται να το κόψω.
χαχα ναι αυτό! επίσης μου την σπάει όταν ο άλλος σου ζητάει να πιει από το ποτό σου. Όχι δεν μπορείς να πιεις από το ποτό μου έχεις δικό σου. και μένα με λένε περίεργη σε τέτοια θέματα και πολλοί ιδίως φίλοι μου το κάνουν επίτηδες για να νευριάζω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Wilfred
Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 15:28, 25-04-13:

τζουλια κι αν εχει αλλο ποτο κ θελει να δοκιμασει δηλαδη πως να το κανομεν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 16:12, 25-04-13:

κ γω δε το αντεχω...απλα σιχαινομαι να βαλει το στομα του στο ποτηρι μου τελειωσε....

Παράθεση

~julia~

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H ~julia~ έγραψε στις 16:13, 25-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Wilfred
τζουλια κι αν εχει αλλο ποτο κ θελει να δοκιμασει δηλαδη πως να το κανομεν.
Ένα ποτάκι που με δύο ρουφηξιές τελειώνει ΤΣΟΥ δεν έχομεν λεφτά για δεύτερο.. Και αυτό το κάνουν οι άντρες πιο πολλοί..

Αρχική Δημοσίευση από merry poppins
κ γω δε το αντεχω...απλα σιχαινομαι να βαλει το στομα του στο ποτηρι μου τελειωσε....
και αυτό..

Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 16:17, 25-04-13:

ε αλλο το ειμαι σιχασιαρης και δε μπορω να μοιραστω κατι ουτε με φιλους μου, αλλο το μου τη σπαει.

δεν ειναι ζητουλιά απ την πλευρα τους λοιπον, ειναι καθαρα προβλημα στην ανοχη και την αποδοχη σας.

επισης , σε ΟΛΑ σας τα παραδειγματα, καποιΟΣ σας πινει το ποτο, καποιΟΣ απλωνει τις χερουκλες ΤΟΥ, κλπ.

Άρα: 1. μου τη δινουν οι ανθρωποι που σιχαινονται τους φιλους τους, 2. μου τη δινουν οι ανθρωποι που σιχαινονται το αλλο φυλο

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 17:35, 25-04-13:

ε αλλο το ειμαι σιχασιαρης και δε μπορω να μοιραστω κατι ουτε με φιλους μου, αλλο το μου τη σπαει.

δεν ειναι ζητουλιά απ την πλευρα τους λοιπον, ειναι καθαρα προβλημα στην ανοχη και την αποδοχη σας.

επισης , σε ΟΛΑ σας τα παραδειγματα, καποιΟΣ σας πινει το ποτο, καποιΟΣ απλωνει τις χερουκλες ΤΟΥ, κλπ.

Άρα: 1. μου τη δινουν οι ανθρωποι που σιχαινονται τους φιλους τους, 2. μου τη δινουν οι ανθρωποι που σιχαινονται το αλλο φυλο
Εσυ δηλαδή δε εχεις προβλημα, τα μοιραζεσαι ποτα και φαγητα; δηλαδη όταν έχεις ένα μπουκαλι νερό πινει όλη η παρεα απο κεί;

Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 17:38, 25-04-13:

αλλο αυτο, αλλο το να μου ζητησουν μια γουλια κ να σιχαινομαι ν ακουμπησει το ποτηρι/τσιγαρο μου. οντως δεν καταλαβαινεις τη διαφορα και την παραξενια σαυτο;

(και ναι, ενιοτε μοιραζομαι. λιθοβοληστε λευτερα)

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 17:46, 25-04-13:

Η φλυαρία...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins έγραψε στις 17:47, 25-04-13:

Οχι οχι ειμαι κατα της βίας...και γω μοιραζομαι τις ρακετες στη παραλια ας πουμε η οποιος θελει να παρει απο τ φαγητο μου στο πιατο του πριν το ξεκινησω...οχι ομως να βαλει το στομα του εκει που το βαζω και γω...και πολλες φορες μου κανει εντυπωση η ποση ανεση καποιος σου λεει να πιω λιγο να δοκιμασω ....ετσι να δω τι ειναι...

Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 17:53, 25-04-13:

ε σταματα να σου κανει εντυπωση κι αποδεξου οτι η παραξενια ειν δικη σου τοτε. κομπλεξισμος λεγεται δεν ειν τιποτα, κι εγω το χω (απ οτι φαινεται )

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 18:45, 25-04-13:

Δεν μου την δίνει κάτι εφόσον και εγώ δεν είμαι ο mr τέλειος..

Παράθεση

~julia~

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ~julia~ έγραψε στις 21:46, 25-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από merry poppins
Οχι οχι ειμαι κατα της βίας...και γω μοιραζομαι τις ρακετες στη παραλια ας πουμε η οποιος θελει να παρει απο τ φαγητο μου στο πιατο του πριν το ξεκινησω...οχι ομως να βαλει το στομα του εκει που το βαζω και γω...και πολλες φορες μου κανει εντυπωση η ποση ανεση καποιος σου λεει να πιω λιγο να δοκιμασω ....ετσι να δω τι ειναι...
μην ακούς δεν είναι παραξενιά σου φυσικό είναι! Απλώς μερικοί είναι "πολύ άνετοι να χώσουν την μύτη τους παντού" και έμενα μου φαίνεται περίεργο που τους φαίνεται περίεργο. Κι εγώ έχω δώσει να πιει η κολλητή μου από το καλαμάκι του καφέ μου αλλά δεν το έχω δώσει σ' όλη την παρέα όπως και με το τσιγάρο άμα θέλει κάποιος ας κάνει τις τελευταίες τζούρες δεν θα καπνίσω εγώ το σαλιωμένο φιλτράκι.. έλεος Τέσπα ο καθένας όπως έχει μάθει..

Παράθεση

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Cassiopeia
H Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H Cassiopeia έγραψε στις 21:53, 25-04-13:

Μου την δίνουν όλοι οι διπρόσωποι, ψεύτες και όλες αυτές οι ψωνάρες που σνομπάρουν τους πάντες και τα πάντα...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,761 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 00:21, 26-04-13:

Μου την δίνουν οι κλαψιάρηδες, αυτοί που τα βλέπουν ΌΛΑ μαύρα και δε χάνουν την ευκαιρία να γκρινιάξουν για κάτι, το τωρινό μου αφεντικό το έχει αυτό και πραγματικά μου χαλάει την διάθεση, θα μπεις στο γραφείο θα της πεις, καλημέρα και κατευθείαν θα σου πει "Που την είδες ρε Ζωήηηη; ααααχ βάσανα, πότε θα στρώσουν τα πράγματα, που θα πάει το χάλι μας", μέχρι να φτιάξω καφέ, να συμμαζευτώ, να ανοίξω υπολογιστή, έχω αυτή τη γκρίνια μέσα στα αυτιά μου, και με τρομερή διάθεση να ξεκινήσω το πρωί, με το που την δω θα κοιτάξει να με ψυχοπλακώσει...

Μου την δίνουν αυτοί που επιμένουν τόσο πολύ σε κάτι θαρρείς και έχουν το αλάνθαστο, πράγμα που επίσης έχει το αφεντικό μου, είναι ικανή να με βγάλει τρελή ότι πχ δεν της έδωσα τα παραστατικά παρά να παραδεχτεί πως της τα έδωσα (και μάλιστα χέρι- χέρι έτσι; ) και ίσως ξέχασε που τα έβαλε, αυτό ιδικά μπορεί να με τρελάνει, επιμένει, σε βγάζει άχρηστη και όταν τα βρει με θράσος σου λέει "Να ρε Ζωή εδώ τα παράτησες" ενώ ξέρουμε πολύ καλά και οι δυο μας πως ΑΥΤΉ τα παράτησε και όχι εγώ.

Επίσης μου την δίνουν οι ζήτουλες, ή αλλιώς αυτοί που δανείζονται και ξεχνάνε να σου τα δώσουν πίσω... είτε μιλάμε για αντικείμενα, είτε για λεφτά, είμαι γενικά άτομο που δεν θα τα ζητήσω πίσω και όταν βλέπω πως ο άλλος κάνει τη κότα με στεναχωρεί αφάνταστα (και η συμπεριφορά του, και γιατί δεν θα έχω ποτέ ξανά αυτό που δάνεισα -δήθεν για λίγες μέρες)

Ένα άλλο είδος ανθρώπων που με εκνευρίζει αφάνταστα είναι οι αγενείς, και δεν μιλάω για άτομα που γνωρίζω, δεν παρεξηγώ αλλά για άτομα που ΔΕΝ γνωρίζω, θα σε πατήσει η άλλη μέσα στο λεωφορείο και δεν θα γυρίσει καν να σε κοιτάξει, γύρνα κυρά μου, ζήτα και ένα συγνώμη, δε θα σε φάω.. ή το άλλο, της πέφτει της άλλης κάτι, το σηκώνεις, της το δίνεις, το παίρνει και φεύγει, δε σου λέει ούτε ευχαριστώ, της τραβάς τώρα ένα κλωτσίδι να στρώσει; Κάτι θέματα είχα βέβαια και με άτομα που ακόμη βρισκόμασταν στο πρώτο στάδιο γνωριμίας μας και πήραν παραπάνω θάρρος από ότι έπρεπε, μου μιλούσαν με πολύ οικειότητα (σε λογικά πλαίσια, όπως μιλάς σε ένα φίλο σου για να τον πειράξεις) και με ενοχλούσε αφάνταστα..

Επίσης μου την δίνουν οι τρομερά φιγουρατζήδες, αυτοί που έχουν νοοτροπία δημοτικού "δεεεες, δες το δικό μου είναι καλύτερο από το δικό σου αεροπλανάκι, δες πόσο ψηλά πάει!!!" , έχουν μανία να επιδεικνύουν τα πράγματα τους, τα ρούχα τους, ακόμη και το χτένισμα τους και κοιτάνε να σε γειώσουν κιόλας κάνοντας αναφορές στα δικά σου αντικείμενα επισημαίνοντας πως πάλιωσαν, ή ότι δεν είναι ωραία, ή ότι δεν είναι μάρκα, ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο παρανοικό μπορούν να σκεφτούν για να "ανέβουν" και να κοκορευτούν...

Αυτά προς το παρόν, σήμερα είχα συναναστροφές με άτομα που είχαν λίγο από'λα και έπρεπε κάπου να τα πω

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 00:30, 26-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~julia~
μην ακούς δεν είναι παραξενιά σου φυσικό είναι! Απλώς μερικοί είναι "πολύ άνετοι να χώσουν την μύτη τους παντού" και έμενα μου φαίνεται περίεργο που τους φαίνεται περίεργο. Κι εγώ έχω δώσει να πιει η κολλητή μου από το καλαμάκι του καφέ μου αλλά δεν το έχω δώσει σ' όλη την παρέα όπως και με το τσιγάρο άμα θέλει κάποιος ας κάνει τις τελευταίες τζούρες δεν θα καπνίσω εγώ το σαλιωμένο φιλτράκι.. έλεος Τέσπα ο καθένας όπως έχει μάθει..
Εγώ πάντως δεν σιχαίνομαι και αυτό όντως μου φαίνεται ως παραξενιά. Δεν έχω πρόβλημα να φάω από το κουτάλι κάποιου ή να πιω από το μπουκάλι άλλου. Θα ήθελα να ρωτήσω εσείς που ''σιχαίνεστε'' για πιο λόγο το κάνετε? Θέλω να πω φοβάστε μην κολλήσετε κάτι ή είναι κάποιος άλλος ο λόγος?

Παράθεση

Dimitris Van

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris Van
Ο Dimitris Van αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Dimitris Van έγραψε στις 07:47, 26-04-13:

η Ειρωνεία

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 10:55, 26-04-13:

Kρίμα που δεν ακούω να σου τη δίνω.
Εμένα με εκνευρίζουν τα άτομα που σε θάβουν από πίσω σου και μπροστά κάνουν τις Παναγίες. Με εκνευρίζει η αγένεια και το θράσος. Πάντα προσπαθώ να είμαι ευγενική με τον άλλον όμως αν είναι αγενής τότε τον ειρωνεύομαι.
Τέλος,μισώ τα ψωνισμένα άτομα που νομίζουν ότι μόνο η πάρτη τους μετράει. Βρε,άι στο διάτανο.

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 11:21, 26-04-13:

Κάτι άλλο που θυμήθηκα: η ΠΙΕΣΗ!!!

Υπάρχουν και άτομα που δεν καταλαβαίνουν ότι αυτό που κάνουν είναι τελείως κουραστικό, ενοχλητικό και κυρίως εκνευριστικό!
Είμαι και εκ φύσεως οξύθυμη ( ), δε θέλει πολύ για να φορτώσω.

Παράθεση

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stavri_
H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 4,621 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε στις 11:32, 26-04-13:

Η ανηθικότητα ( με όσα αυτή περιλαμβάνει). Η ανειλικρίνεια.

Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 17:50, 26-04-13:

οι δηθεν αυτοι που νομιζουν οτι ειναι κατι και καλα οι ψευτες οι διπροσωποι........μπλα μπλα μπλα

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 02:41, 28-04-13:

Οι καραγύφτουλες, που όχι μόνο δεν σου λένε ένα στοιχειώδες ευχαριστώ, αλλά εκμεταλλεύονται τη γενναιοδωρία σου κι από πάνω...
Όταν πετάγεται σε 1 σημαντικό θέμα προσπαθώντας να ακουστεί ώριμος ενώ στην πραγματικότητα πετυχαίνει το αντίθετο.
Να μου πιάνει & να αλλάζει θέση στα πράγματά μου όταν επανειλημμένως έχω τονίσει πως δεν επιτρέπω κάτι τέτοιο.

Μισάνθρωπος & proud...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 08:22, 28-04-13:

Μου την δίνουν,

όσοι τους ενοχλεί η ανειλικρίνεια, η διπροσωπία, η ταυτοπροσωπία, η αντιπροσωπία, ..ό,τι καταλήγει σε προσωπία, το ψέμα, ..κ.α. αλλά στην ουσία είναι ίδιοι και χειρότεροι. Θεωρούν ότι πάντα οι άλλοι έχουν τα στοιχεία που απεχθάνονται ..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,248 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 17:36, 01-05-13:

Το να πιστεύουν οτι με έχουν κοροϊδέψει ενώ τους έχω καταλάβει.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Xaroulitaaaaa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Xaroulitaaaaa
H Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Xaroulitaaaaa έγραψε στις 20:58, 01-05-13:

Μου τη δινουν οι ανθρωποι που απο την πρωτη στιγμη που σε γνωριζουν σου λενε τα προσωπικα τους, νομιζοντας πως ετσι θα σε κανουν κολλητο. (true story)

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devian

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devian
Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

O Devian How deep is your love? έγραψε στις 22:19, 01-05-13:

Επιδειξίες και παλιογλύφτουλες που χρησιμοποιούν τον γλοιώδη υποκριτισμό τους για να εντυπωσιάσουν ή για να φανούν ένα σκαλί παραπάνω στο βάθρο απο τους υπόλοιπους.

Παράθεση

catlin (Βάσια)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη catlin
H Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

H catlin έγραψε στις 22:47, 01-05-13:

?

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loth

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loth
H Loth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.

H Loth έγραψε στις 23:58, 01-05-13:

μμμ ... λόγω τελευταίων περιστατικών θα πω 1) το να μην χώνεται εκεί που δεν το σπέρνουν και 2) το κουτοπόνηρο ψέμα!

Παράθεση

Devian

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devian
Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

O Devian How deep is your love? έγραψε στις 02:21, 04-05-13:

νομίζω κατάλαβες τι εννοώ :Ρ

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 11:22, 04-05-13:

οι γκρινιάρηδες,μίζεροι,που συνήθως είναι μια χαρά (από υγεία,οικονομμικά,επαγγελματικά) και κάνουν την τρίχα τριχιά για θέματα ασήμαντα

οι απαίδευτοι,ξεκούραστοι άνθρωποι,που σε κάποια φάση θα έρθουν και θα σου πούν; ξέρεις τι έχω τραβήξει εγώ;

όσοι υποκρίνονται,ένα ψέμα μπορώ να το συγχωρέσω αλλά την υποκρισία ποτέ!

ΟΙ ΚΑΤΪΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΕΣ:
οι κατίνες είναι για μένα οι κυράτσες που έχουν εξευτελίσει τη χριστιανική θρησκεία,που κλείνουν τα παράθυρα όταν τσακώνονται για να μη δίνουν δικαιώματα,που λένε συνέχεια ανοησίες και νομίζουν ότι είναι χαριτωμένες,που βάζουν ένα τόνο μεικ απ και λένε ότι τους αρέσει το natural look κλπ κλπ κλπ

οι ψευτόμαγκες είναι οι τύποι που πουλάνε τσαμπουκά έτσι,για να δείχνουν άγριοι,αλλά όταν βρεθούν σε μεγάλη ανάγκη "γλύφουν εκεί που έφτυναν"

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 09:50, 05-05-13:

Με νευριάζουν τα άτομα που σε γράφουν συνέχεια και μόλις θέλουν κάτι όλα καλά και ρόδινα. Ρε άι σιχτίρ -. -

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vasool (Βασω)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vasool
H Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

H Vasool έγραψε στις 23:24, 07-05-13:

ας βγαλω αρκετη χολη λοιπον: 1. οι ταχα μου δηθε μου popular guys, αζαπουλινια κλπ. Δεν μπορεις να εισαι καλος με ολους και να θελεις να σε συμπαθουν ολοι. Τοτε κατι παει στραβα και νομιζω λεγεται "ελλειψη προσωπικοτητας". Τοσο οι φιλοι οσο και οι αντιπαλοι ειναι απαραιτητοι. Αυτο βεβαια δεν συνεπαγεται αυτοματα και με το να τσακωνεσαι με ολο τον κοσμο. Απλα πρεπει πιστευω να κραταμε ενα μετρο. Επισης 2. μου τη δινουν οι αδαεις που παρολα αυτα νομιζουν οτι πρεπει να εχουν αποψη σχετικα με ΤΑ ΠΑΝΤΑ! Αν δεν εχεις γνωση τοτε ΜΗ ΜΙ-ΛΑΣ! Ειπαμε ελευθερια γνωμης κλπ αλλα οχι να βγαινει ο καθε ανενημερωτος και να λεει οτι του κατεβει στο κεφαλι και μετα στο καπακι να το υπερασπιζεται με σθενος! Τελος 3. διαχρονικο φαινομενο ειναι και οι "ποζερογκομενοι". Σιγα ρε βαρυμαγκα που θα σπασεις καμια χαντρα. Καμακι μεχρι και σε θηλυκη γατα, αναπαραγουν "swag" σκηνικα οπως "πινω και μεθω" πρωι μεσημερι βραδυ απο τα social media, εχουν παρεα 35947875 ατομων γιατι αυτο ειναι κουλ και σημαντικοτερο προβλημα που αντιμετωπιζουν ειναι σε ποιο κλαμπ θα περασουν κι αυτο το βραδυ το αξημερωτο. Στα τραινα κοινως! [Οκ, ισως να ειμαι και λιγο κομπλεξικη.]

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 20:32, 08-05-13:

Δεν είναι και τόσο σημαντικό, αλλά εμένα με εκνευρίζει, να τρώει κάποιος και να κάνει πολλούς και αηδιαστικούς θορύβους. Για κάποιο λόγο κολλάω και κοιτάω επίμονα, ειδικά αν τρώει πολύ λαίμαργα.

Παράθεση

metspanos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη metspanos
Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O metspanos έγραψε στις 08:57, 10-05-13:

το παχος του, αν ειναι χοντρος

-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 13:19, 14-05-13:

- η μυθομανια (ή υπερβολη/διαστρεβλωση), ειναι πιο συχνο φαινομενο απ οτι νομιζουμε. βλ. ανεκδοτο με κυνηγο και αρκουδα.

- η ανορθογραφια. η "ελληνιλα". οι σνομπ γκομενες. να πας να ζητησεις αναπτηρα γιατι δεν εχεις και να το παιξει καμπόση γιατι νομιζει οτι την θελουν ολοι. βλ. freaks and geeks, επεισοδιο με μπουκαλα, τα λεει ολα οπως πρεπει.

- η χαζοχαρα και το ''τα χω καλα μ ολους'' που αναφερθηκε παρα πανω. κανεις δεν πειθεται, σταματα να γελας ολη μερα σαν ηλιθιος/α.

- η μιζερια, "-τι λεει; - τι να πει μωρεεεεεε, στο καναλι".

- η ελλειψη χιουμορ, η ελλειψη αυτοσαρκασμου. επεκταση: ο μικειους.

- οσοι ηπιαν ενα μπαφο και το διαλαλουν και ανεβαζουν ''καμμενες φωτος ουαου'' γιατι μεσα σε 1 μερα ειναι περισσοτερο μαγκες και λιγοτερο κρετινοι απο πριν. επεκταση: Ο Tus.

- οταν λες καποια ιστορια, η αναμονη του αλλου να τελειωσεις για να πει τη δικια του που ειναι παντα πιο γαματη. "ναι αλλα εγω".

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 17:58, 15-05-13:

περι σνομπ γκομενας βρηκα αυτο που εψαχνα χθες, τα πρωτα δευτερολεπτα που της λεει 'you re a jerk' ειναι το παραδειγμα που θα πρεπε να ακολουθησουμε ολοι: http://www.youtube.com/watch?v=Evq57TI1NQg

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:23, 19-06-13:

".
- η ελλειψη χιουμορ, η ελλειψη αυτοσαρκασμου. επεκταση: ο μικειους.
Α, ναι, συμφωνώ. Δεν μπορώ καθόλου τη σοβαροφάνεια. Μερικά άτομα μάλιστα έχουν την τάση να θεωρούν αναίσθητους/ες εμάς που έχουμε χιούμορ, κάτι που φυσικά δεν ισχύει -τουλάχιστον στη δική μου περίπτωση.

Παράθεση

μαριώ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μαριώ
H μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

H μαριώ έγραψε στις 23:35, 19-06-13:

να εχει καποιος ενα παραπονο απο ανθρωπο αγαπημενο, και να ντρεπεται να το πει.
(και τελικα να το ακουω εγω...)

Παράθεση

Laispodias (Κανένας)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Laispodias
Ο Κανένας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 12 ετών , επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Laispodias έγραψε στις 18:43, 20-06-13:

Το να αναγνωρίζω πανω του ελαττωματα δικά μου.
Με κανει έξαλλο.
Γιατι αναγκαζομαι να τα παραδεχτω και σε μενα...

Παράθεση

grape

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη grape
H grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.

H grape έγραψε στις 18:48, 20-06-13:

...η διπροσωπία,η τσιγκουνιά,η αχαριστία..

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 20:10, 20-06-13:

Μου τη σπάνε οι καθυστερημένοι άνθρωποι. Οι χωριάτες στο μυαλό. Οι ψεύτες. Αυτοί που μιλάνε απίστευτα πολύ. Αυτοί που πετάνε λέξεις δίχως να υπολογίζουν νωρίτερα το κόστος αυτών. Οι μεγάλη ιδέα έχω για τον εαυτό μου. Οι ζηλιάριδες. Αυτοί που μοχθούν αυτούς που είναι πιο μπροστά τους και αυτοί που κλάνουν όσους βρίσκονται πιο πίσω τους. Αυτοί που μόνο κρίνουν. Αυτοί που έχουν το χρήμα θεό. Αυτοί που δεν σέβονται τους ηλικιωμένους αλλά ακόμη και αυτοί που μιλάνε πολύ άσχημα για τους γονείς τους ''λες και φύτρωσες ηλίθιε, λες και δεν τρως ακόμη από αυτους''. Αυτοί που δεν ακούν ποτέ τι τους λες και αυτοί που σου τρώνε την ψυχή και τον χρόνο. Αυτοί που κάθονται κι όμως τα θέλουν όλα τα καλά στα πόδια τους και αυτοί που βρίζουν ασύστολα χωρίς να είναι καν νταλικέρηδες. Οι κομπλεξικοί που κρατάνε τον χαμένο τους έρωτα που τους παράτησε μια ζωή στο κεφάλι τους δίχως να ξεκολούν και αυτοί οι ψέυτικοι που συμβιβάζονται με ότι τους προσφέρουν.
Αυτοί που δεν έχουν στόχους πραγματικού και ψυχικούς και πασχίζουν για μια αναγνώριση του κώλου και του αέρα. Αυτοί που δεν είναι αληθινοί και δεν έχουν ιδέα από αλήθεια.

και άλλοι πολλοί

Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spurakos
Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε στις 22:09, 20-06-13:

όλα όσα αναφέρθηκαν από πάνω αλλά και η τάση μερικών να "μειώνουν" τον εαυτό τους για να ακούσουν κοπλιμέντα από άλλους.Π.χ στο fb ανεβάζει η άλλη φωτογραφία με λεζάντα "είμαι σκατά αλλά η στιγμή μετράει" για να της γράψουν οι άλλοι ότι είναι καρακουκλάρα.

Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 14:29, 01-07-13:

Η υποκρισία.

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 14:34, 01-07-13:

να μη με κοιταει στα μάτια

Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 14:34, 01-07-13:

Μου την δίνουν οι ψεύτες, οι ψωνάρες, οι αχάριστοι και αυτοί που το παίζουν υπεράνω.

Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 19:03, 01-07-13:

οι δηθεν αυτοι που νομιζουν οτι ειναι κατι οι ψευτες οι υποκριτες μπλα μπλα μπλα

Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 19:51, 01-07-13:

Συμφωνώ με τις 2 προλαλησασες προσθετοντας επίσης τους ηλιθιους, που μετα απο λιγο καιρο δεν ανεχονται

Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη anwnymos
Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε στις 22:08, 01-07-13:

να ειναι φασιστας

Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑνεξαρτητηΛεμε
H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε στις 23:09, 01-07-13:

η αδιαφορια απο τους φιλους-φιλες
το οτι εδωσες τα παντα για να τους κανεις να νιωσουν καλυτερα και τωρα σε πουλανε
δεν κανουν κατι για να τα βρειτε-απλα σε διαγραφουν
φευγουν-μα δεν ξαναπαιρνουν τηλ
σε μια στιγμη ολα αλλαζουν
Δεν το περιμενεις αυτο απο φιλους φιλους

Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 00:08, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από ΑνεξαρτητηΛεμε
η αδιαφορια απο τους φιλους-φιλες
το οτι εδωσες τα παντα για να τους κανεις να νιωσουν καλυτερα και τωρα σε πουλανε
δεν κανουν κατι για να τα βρειτε-απλα σε διαγραφουν
φευγουν-μα δεν ξαναπαιρνουν τηλ
σε μια στιγμη ολα αλλαζουν
Δεν το περιμενεις αυτο απο φιλους φιλους
Πόσο σε καταλαβαίνω... Όταν τον άλλον τον έχεις σαν αδελφό/-η σου και εκείνος συμπεριφέρεται έτσι, πονάει πολύ...

Παράθεση

theodwra.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη theodwra.
H theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H theodwra. έγραψε στις 00:26, 02-07-13:

το να μην ειναι κανεις ειλικρινης πρωτα με τον εαυτο του και μετα με τους γυρω του

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους