Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,042 μέλη και 2,411,610 μηνύματα σε 75,388 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 528 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε: στις 01:04, 27-11-09:

Εγώ πάλι όταν νιώθω ότι αδικούμαι ή ότι υποτιμούν τη νοημοσύνη μου φωνάζω με τη μία... μου γυρνάνε τα μυαλά...!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 01:12, 27-11-09:

Το να είναι άνθρωπος της τελευταίας στιγμής. Και ειδικά το να ετοιμάζει εργασίες τελευταία στιγμή. Με αγχώνει τρελά.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,908 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 01:19, 27-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Madrugada*
Εγώ πάλι όταν νιώθω ότι αδικούμαι ή ότι υποτιμούν τη νοημοσύνη μου φωνάζω με τη μία... μου γυρνάνε τα μυαλά...!

;;;;;;;;;;;
ποιά μυαλά ;

π.σ. ναι , υποτίμησα την νοημοσύνη σου

μου την σπάει κάποιος που δεν του την σπάω αλλά πιο πολύ μου την σπάει να μην μου την σπάει που του την σπάω , γιατί σημαίνει ότι με ελκύει υποσυνείδητα .
Με άλλα λόγια μου την σπάει η εδάδ .
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,601 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 01:29, 27-11-09:

Μαντρου, μου χουν γυρισει τα μυαλα αρκετες φορες (!)

Δε μου αρεσε αυτο επειδη ο αλλος με αδικησε διοτι ειναι προβλημα δικο του τελικα κι οχι δικο μου. Γιατι το προβλημα του αλλου να το κανω δικο μου?
Επισης πιστευω πως με τη φωνη χανεις ευκολοτερα το δικιο σου.
Εκει νομιζω λοιπον πως την παταει ο κοσμος.
Ειμαι υπερ της ρεφλεξιον, οπως λεν και οι Γαλλοι.

Μετα τη φωνη συνειδητοποιω πως με χαλαει.
Δεν αμφιβαλλω πως ειναι ξεσπασμα γερο αλλα πιστευω ειναι μονο για κεινη τη στιγμη επειδη ο αλλος σε εφτασε σε οριο που εσυ δε περνας η δε θελεις να περασεις.

Τα ορια του αλλου ξεκινουν εκει που σταματανε τα δικα σου.

Ετσι χρονο με το χρονο, φωνη με τη φωνη αποφασιζεις να γινεις ψυχραιμος.
Αδιαφορος, κι ας μην αρεσει σε οσους αδικουν, δε πειραζει. Αρεσει σεμενα και μου αρκει.
''Σιγα μην κατσω να σκασω'', λες και η ζωη περιβαλλεται απο τους αδικους!

Μα! υπαρχουν και οι δικαιοι και οι μια χαρα ανθρωποι που ξερουν να συζητουν και να μην ...υποτιμουν.
Ασε που με αυτη τη συμπεριφορα αποτρεπεις/αποφευγεις/απορριπτεις/ αρνεισαι/ και την ...υποτιμηση, περιβαλλεσαι απο ενα ζεστο κλιμα χαρη στη δικη σου προσπαθεια και αγαπη στον εαυτο σου!

Εγω προτεινω, οχι φωνες!η κουβεντα η...δρομο!

Τις φωνες ας τις αφησουμε για κει που πρεπει και ειν κι ωραιες!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 27-11-09 στις 01:45.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,099 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 14:09, 27-11-09:

Κλασσικά το ψέμα αλλά και η ηλιθιότητα. Με τρελαίνει.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Burp

Δραστήριο Μέλος

H Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

H Burp έγραψε: στις 14:59, 27-11-09:

η ηλιθιότητα εμένα δν μου τν πολυδίνει άμα καταλάβω ότι κάποιο άτομο εκπέμπει τέτοιο σήμα τότε τν κάνω με ελαφρά και είμαστε όλοι καλά
συνήθως η ηλιθιότητα δν γιατρεύται τώρα θα μου πέιτε και ποιός σου λέει εσένα ότι δν είσαι ηλίθια; και απαντώ εγώ μια φωνή μέσα μου μου το λέει
επίσης μου τν δίνουν αυτοί που το τόσο το κάνουν τόοοοοοοοοοοοοοοοοσο
αυτοί που ξάφνου έγιναν ειδικοί για τα πάντα και αρχίζουν τις αναλύσεις εδώ ανήκει και η κατηγορία αυτών που σου κάνουν πλύση εγκεφάλου ψευτολογώντας το οποίο είναι ότι χειρότερο για μένα και γενικά η μαζική χειραφέτηση καθώς και η βία κατά των ζώων όπως και η βιομηχανιά της μόδας
να μν ξεχάσω αυτούς που μου λένε ''μικρή είσαι ακόμα όταν μεγαλώσεις θα καταλάβεις'' δν σχολιάζω γτ θα αρχίσω τις βωμολοχίες και δν κάνει
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε: στις 15:58, 27-11-09:

1) Όταν κάποιος δεν με ξέρει σχεδόν καθόλου και πέρνει θάρρος γρήγορα.. όποιος το έχει κάνει τον έχω ξεφτιλήσει επι τόπου με το χειρότερο τρόπο..
2) Όταν το παίζει μούρη ενώ δεν το έχει.. τουλάχιστον αν το έχεις πάει και έρχεται..
Παράθεση

pietr (Epic fail guy)

Νεοφερμένος

Ο Epic fail guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O pietr έγραψε: στις 15:13, 05-12-09:

Η αχαριστία σε ένα άτομο με εκνευρίζει αφάνταστα. Δεν υπάρχει τίποτα πιο σπαστικό από το να του/της δίνεις τόσα πολλά και αυτός/αυτή να μην λέει ούτε ένα ευχαριστώ, και με την πρώτη ευκαιρία να ξεχνάει όλα όσα έχεις κάνει για αυτόν/αυτήν.

Άλλα πράγματα που με εκνευρίζουν σε ένα άτομο είναι -φυσικά- τα ψέμματα, και η ειρωνεία. Αλλά δεν συγκρίνονται με την αχαριστία, και δυστυχώς πολλοί γνωστοί/γνωστές μου έχουν αυτό το ελάτωμμα.
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 02:33, 10-12-09:

Η μιζέρια!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ria82 (silence)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H ria82 in this silence, i am free!!! έγραψε: στις 13:37, 09-01-10:

τελικά, δεν θα αλλαξω ποτε!

όσο κι αν προσπαθω να δικαιολογησω καποιες καταστασεις ανθρωπων(είτε λογω ψυχολογικων προβληματων, ειτε λογω ανασφαλειας, ειτε ασχημων εμπειριων) δεν μπορω!

αυτο που με τρελαινει σε εναν ανθρωπο ειναι η κακια, να προσπαθεις επειδη εισαι κατωτερος να δημιουργησεις προβληματα στους αλλους (που για δικους τους λογους σε απερριψαν)
να ζεις μεσα σε ενα ψεμα, προσπαθωντας να παρουσιασεις κατι τελειως διαφορετικο απο αυτο που εισαι γιατι απλα δεν εχεις τα κοτσια να παραδεχτεις τον εαυτο σου, η φοβασαι μην σε απορριψουν και οι λιγοι που σου εχουν απομεινει!!

κριμα πραγματικα που καποιοι ανθρωποι αντι να προχωρουν μπροστα πανε ολο και πιο πισω!!

κριμα!!

ευτυχως που δεν ειμαι ετσι και που δεν συναναστρεφομαι με τετοια ατομα!!
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 15:31, 08-02-10:

Και η τεμπελιά!!!!
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε: στις 15:33, 08-02-10:

μιζερια,τσιγκουνια
Παράθεση

helga

Νεοφερμένος

H helga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H helga έγραψε: στις 15:42, 08-02-10:

Συμφωνώ με την τεμπελιά κ την τσιγκουνιά και να προσθέσω αυτό που με εξοργίζει περισσότερο απ όλα!
Η ανανδρία !!!
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,601 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 16:31, 08-02-10:

...και ο αρνητισμος, η γκρινια...
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,722 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 20:57, 08-02-10:

το κλαψο.......σμα ειδικά από άντρα ................... το χειρότερό μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,138 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 21:35, 08-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
το κλαψο.......σμα ειδικά από άντρα ................... το χειρότερό μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
υπάρχουν άντρες που κλαίνε;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nPb : 08-02-10 στις 21:51.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 21:38, 08-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
υπάρχουν άντρες κλαψομαρίες;
Πρώτον. Πλάκα κανεις???

Δεύτερον. Πλάκα κανεις??????

Τρίτον. Δεν ανέχομαι το δεύτερο συνθετικο στην τελευταια σου λεξη να ειναι αυτο...Διάλεξε άλλο!
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,138 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 21:44, 08-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Πρώτον. Πλάκα κανεις???

Δεύτερον. Πλάκα κανεις??????

Τρίτον. Δεν ανέχομαι το δεύτερο συνθετικο στην τελευταια σου λεξη να ειναι αυτο...Διάλεξε άλλο!
δεν έχω πετύχει άντρες να κλαίνε...

απάντηση στο τρίτον: έτσι το λέει ο θυμόσοφος λαός για να μην πει το ακόμη βαρύτερο (κακιά λεξούλα) για άντρες που κλαίνε («δειλούς»).. την οποία δημοσίως δεν λέω...

το αναίρεσα Μάρω ικανοποιημένη;
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 21:46, 08-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
δεν έχω πετύχει άντρες που κλαίνε...

απάντηση στο τρίτον: έτσι το λέει ο θυμόσοφος λαός για να μην πει το ακόμη βαρύτερο (κακιά λεξούλα)..
Τυχερος εισαι που δεν εχεις πετυχει!!!Δεν υπαρχει χειροτερο!

Να αλλαξει αμεσως!!!!Το απαιτω!
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

O nPb έγραψε: στις 21:53, 08-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Τυχερος εισαι που δεν εχεις πετυχει!!!Δεν υπαρχει χειροτερο!

Να αλλαξει αμεσως!!!!Το απαιτω!
Το άλλαξα!Το άλλαξα!Το άλλαξα!Το άλλαξα!Το άλλαξα!...

Σαν πως εγώ θα τους φάω στην μάπα; ε; Εσείς οι δεσποινίδες πολλές φορές «πατάτε» φλούδες με κλαψιάρηδες άντρες («πιπίνια»)...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια