Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,040 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 02:53, 02-07-13:

Πάνω απ'όλα η αχαριστία. Είναι το μόνο που δεν μπορώ να συγχωρέσω. Όσα άτομα έχω απομακρύνει από την ζωή μου, αυτός ήταν ο μοναδικός λόγος.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kelly-art

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Kelly-art
H Kelly-art αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Kelly-art Nothing is impossible!! έγραψε στις 10:15, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από theodwra.
το να μην είναι κανείς ειλικρινής πρώτα με τον εαυτό του και μετά με τους γύρω του
απλά, όταν ζητάς ειλικρίνεια θα πρέπει να είσαι και έτοιμος να την δεχτείς...(κάποιες φορές αυτό είναι δύσκολο για όλους, τουλάχιστον όμως είναι το αληθινό)
Και εμένα μου την δίνει ο άλλος να είναι ψεύτης, όπως επίσης μου την δίνει να είναι αναποφάσιστος και να σε παιδεύει συναισθηματικά επειδή ο ίδιος δεν ξέρει τι θέλει....επίσης, μου τη δίνει που κάποιοι φίλοι σου σε θυμούνται μόνο όταν σε έχουν ανάγκη και δεν σε παίρνουν ούτε ένα τηλ να δουν εσύ τι κάνεις....επίσης, είναι σπαστικό όταν συζητάς για ένα θέμα με έναν άνθρωπο και η ισχυρογνωμοσύνη του(κάποιες φορές η ξεροκεφαλιά του) δεν ¨επιτρέπουν¨ τον διάλογο γιατί ο συνομιλητής σου είναι σαν να μην σε ακούει....
τέλος, νευριάζω με τις καταστάσεις όπου ο άλλος πρέπει να κάνει υπομονή αλλά δεν κάνει και δεν σε καταλαβαίνει...

Αυτά για εμένα, νομίζω, χι χι χι!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 27-07-13 στις 22:41. Αιτία: επεξεργασία παράθεσης
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

theodwra.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη theodwra.
H theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H theodwra. έγραψε στις 14:40, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Kelly-art
απλά, όταν ζητάς ειλικρίνεια θα πρέπει να είσαι και έτοιμος να την δεχτείς...(κάποιες φορές αυτό είναι δύσκολο για όλους, τουλάχιστον όμως είναι το αληθινό)
Δεν είπε κανείς πως η αλήθεια είναι εύκολη υπόθεση.Γι' αυτό άλλωστε οι περισσότεροι καταφεύγουν στο ψέμα που είναι η εύκολη λύση.Είναι όμως επιλογή του καθενός αν θα ζήσει με αυταπάτες που θα αποτελούν μια ωραιοποιημένη παραποίηση της πραγματικότητας ή αν θα διεκδικήσει κάτι διαφορετικό.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

morphine

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη morphine
H morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 265 μηνύματα.

H morphine έγραψε στις 14:44, 02-07-13:

Η γκρινια. ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marinaki22

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη marinaki22
H marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H marinaki22 you οnly live once.... :) έγραψε στις 15:48, 02-07-13:

η αδιαφορια...οταν μιλας και ο αλλος δεν σου δινει σημασια....το χειροτερο!!!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 15:54, 02-07-13:

Το ψέμα.Απίστευτα..
Η αργοπορία :Ρ
Η αγένεια.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑνεξαρτητηΛεμε
H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε στις 15:57, 02-07-13:

maria7 join the club

Παράθεση

Kelly-art

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Kelly-art
H Kelly-art αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Kelly-art Nothing is impossible!! έγραψε στις 01:27, 03-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από theodwra.
Δεν είπε κανείς πως η αλήθεια είναι εύκολη υπόθεση.Γι' αυτό άλλωστε οι περισσότεροι καταφεύγουν στο ψέμα που είναι η εύκολη λύση.Είναι όμως επιλογή του καθενός αν θα ζήσει με αυταπάτες που θα αποτελούν μια ωραιοποιημένη παραποίηση της πραγματικότητας ή αν θα διεκδικήσει κάτι διαφορετικό.
πιστεύω ότι έχεις δίκιο όταν λες ότι είναι επιλογή του καθενός...απλά επίσης πιστεύω ότι είναι και δικαίωμα του καθενός το να μαθαίνει την αλήθεια και να ζει με αυτή...για κάποιους βέβαια το ψέμα είναι η αλήθεια τους οπότε έχουν μάθει και ζουν με αυτό...η αλήθεια όντως δεν είναι εύκολη υπόθεση, τουλάχιστον όμως δεν είναι ψέμα....κάποιες φορές βέβαια δεν μπορούμε να δεχτούμε την αλήθεια ή λέμε ότι η αλήθεια πληγώνει...εξαρτάται πιστεύω από την περίπτωση και από τις συνθήκες!!Γενικά όμως πιστεύω ότι η αλήθεια είναι ο δρόμος, το ψεύτικο κάποια στιγμή θα αποκαλυφθεί... μπορείς να φτιάξεις έναν ολόκληρο κόσμο με ψέματα και με μια αλήθεια να τον καταστρέψεις..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 02:34, 03-07-13:

Σε προηγουμενο ποστ εγραψα επιφανειακα, τωρα θα το πω αναλυτικα. Εχουμε ως εξης: Πρωτα απ ολα τους αλλαζονες, που πιστευουν οτι ολος ο κοσμος γυριζει γυρω τους, επειτα τους υποκριτες, τους αχαριστους, τους κρυοκωλους - σοβαροφανεις αυτους που δεν εχουν χιουμορ κι ενω λες κατι για αστειο να νομιζουν οτι μιλας σοβαρα και ειναι ετοιμοι να στην πουν. Τους παρτακηδες, εγωιστες, αδιαφορους για ο,τι συμβαινει γυρω τους. Αυτους που βαριουνται τα παντα, αυτους που μετα απο μια ηλικια νιωθουν κουρασμενοι χωρις ενεργεια(δεν αναφερομαι σε ηλικιωμενους). Τους κουτοπονηρους, εκεινους που ενω τους εχεις καταλαβει καλα, συνεχιζουν να νομιζουν οτι μπορουν να στη φερουν. Τους ποντικομαμηδες, αυτους που πετανε υπονοουμενα χωρις να λενε αυτο που θελουν ευθεως, αυτους που ειναι αντιθετοι σε ολα και τους φταινε τα παντα, αυτους που περιμενουν παντα να την πουν σε ολους, τους τσιγκουνηδες-παραδοπιστους, τους ρατσιστες, αυτους/αυτες που νομιζουν οτι ειναι σουπερ γκομενοι-ες και οτι ολοι θελουν να τους μοιασουν, τους αδαεις σε ορισμενα πραγματα και του χαζους που σε κοιτανε παντοτε με το βλεμμα της κουρασμενης αγελαδας.
Συγκεκριμενα αυτο αφορα μονο αντρες: Αυτοι που θελουν με το ζορι να το παιζουν αντρακλες και ενω γνωριζουν πολυ καλα οτι δεν ειναι τετοιο το στυλ και ο τυπος τους, αγνοουν το γεγονος οτι φαινονται καραγκιοζηδες. Επισης αυτους που νομιζουν οτι ειναι φιλοσοφοι επειδη εχουν διαβασει λιγο μαρξ, λιγο νιτσε, και κανα δυο αλλα βιβλια που εχουν ακουσει απ αλλους οτι ειναι αντισυμβατικα και ψαγμενα και σε καθε συζητηση αρχιζουν αμπελοφιλοσοφιες ειδικα οταν υπαρχουν και γυναικες στην παρεα για δειξουν οτι ειναι ψαγμενοι και εμπειροι πιστευοντας οτι θα τις ριξουν
Οσον αφορα τις γυναικες,: Τις χαζομπιμπο(ειδικα οι μικρες σε ηλικια) που νομιζουν οτι ο γκομενος τους ειναι γαματος, ενω ολοι ξερουν οτι προκειται για μαλ@κ@, που δεν εχουν αποψη και το μονο που ξερουν ειναι να γελανε σε οτιδηποτε πεις, τις ψηλομυτες, τις μυγιαγγιχτες και αυτες που το παιζουν υπερανω σε ολα εχοντας ενα υφακι και καπνιζοντας με ενα στυλ που δεν μπορω να το περιγραψω.
Αυτα τα ολιγα και αν με πειτε κομπλεξικο δεν με νοιαζει

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη timonierhs : 03-07-13 στις 02:40.
Παράθεση

~Lös~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Lös~
H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 03:14, 03-07-13:

αν πω 'μου τη δινει να ειναι ψευτης/υποκριτης'' κτλ κτλ,θα είναι πολύ κλασίκ..κι εκτός αυτού,ολους μας ενοχλει αλλωστε ,δεν υπαρχει ανθρωπος που του αρεσουν οι δηθεν...
αυτό που μου τη δίνει απίστευτα είναι να μη μιλάει ο άλλος πολύ,όχι λόγω ντροπής,αλλά λόγω...τάσης σνομπισμού ξέρω΄γω...πώς το λένε,να προσπαθούν οι άλλοι να τον προσεγγίσουν/γνωρίσουν και με το ζόρι να τους λέει 5 κουβέντες λες και τους κάνει χάρη,σε συνδυασμό με το ξινό το υφάκι πολλές φορές..κ γενικα,δε μ αρεσει να μην εχει τι να πει ο αλλος και να απανταει με ενα ναι,με ενα οκ κι ετσι...
εν ολιγοις,μου τη δινει η μονοτονια σε εναν ανθρωπο παρα πολυ.με ξενερωνει,οπως επισης κι η συνηθεια να ειρωνευεται/ειναι αγενης συνεχως κ με το παραμικρο... δεν ειναι τα μονα βεβαια,αλλα ειναι αυτα που μου ερχονται αυτην τη στιγμη...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ανατολή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ανατολή
H ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ανατολή έγραψε στις 17:12, 05-07-13:

Η αχαριστία!

Παράθεση

Stalker70

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Stalker70
Ο Stalker70 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Stalker70 έγραψε στις 17:17, 05-07-13:

Η ειρωνία.-

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 21:02, 14-07-13:

Όταν κάποιοι έχουν από σένα αξιώσεις και φαντάζονται διάφορα σενάρια μέσα στο κεφάλι τους, χωρίς εσύ ποτέ να τους έχεις δώσει το παραμικρό δικαίωμα. Και αν δεν ανταποκριθείς, θυμώνουν κιόλας.
Α ρε τρέλα.

Παράθεση

Vogue001 (Mαριος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vogue001
Ο Mαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Vogue001 έγραψε στις 21:12, 14-07-13:

η περηφανεια ανευ λογου και αιτιας.

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 17:21, 25-07-13:

Μου τι δίνουν τα ζευγαράκια που είναι κώλος και βρακί.
Άντε στα 12-18 να το κατανοήσω, δεν έχετε και κάτι σπουδαιότερο συνήθως.
Αλλά όταν αυτό ξεφεύγει πάνω από τα 25 μοιάζει αηδία και την προκαλεί κιόλας. Και έντονα κιόλας.

Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη anwnymos
Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε στις 17:32, 25-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Darkness
Μου τι δίνουν τα ζευγαράκια που είναι κώλος και βρακί.
Άντε στα 12-18 να το κατανοήσω, δεν έχετε και κάτι σπουδαιότερο συνήθως.
Αλλά όταν αυτό ξεφεύγει πάνω από τα 25 μοιάζει αηδία και την προκαλεί κιόλας. Και έντονα κιόλας.
διαισθανομαι μια υφερπουσα ζηλια

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 17:43, 25-07-13:

Ναι παίζει να φαίνεται έτσι.
Αν ήθελα να έχω κάποιον στο βρακί μου θα τον είχα.
Και ποτέ δεν άντεξα να εξαρτώμαι από κανέναν για να μπορώ να αναπνεύσω.

Και σιγά να μην ασχολιόμουν αλλά να στη δουλειά έχω 2 τέτοιες περιπτώσεις και πάντα κόβω φλέβα με ότι ακούω.

Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε στις 17:49, 25-07-13:

νταξ περα απο τον χαβαλε τωρα , και μενα προσωπικα δεν μαρεσει αυτο το κωλος κ βρακι που λες . αλλα οκ δεν με ενοχλει κ ιδιαιτερα αμα το κανει καποιο ζευγαρι ας πουμε , αμα βγαζει γουστα ετσι εγω παω πασο

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness Για έγραψε στις 21:36, 25-07-13:

Ρε τι γούστα; Αυτοί ξεχνάνε να ζουν.
Γκλιν ανα 5 λεπτά τα τηλέφωνα και τα μηνύματα 26 και 35 χρωνών άνθρωποι και λες τι σκατά; Φοβούνται μη πέθανε το άλλο τους μισό; Γιατί για να πουν ''πως είσαι;'' ''τι νέα;'' ''πότε τελειώνεις;''
Ήμουν όπως ήμουν, τα νέα μου τα ίδια, τελειώνω την ώρα που σου είπα 100 φορές από το πρωί.
Δλδ αυτό.
Και να όταν δεν υποχρεώνεσαι να σαι πχ στη δουλειά γιατί απαραίτητα να είσαι με τον άλλον.
Εγώ έκανα και μέρες να μιλήσω με τον άλλον. Τι το τραγικό έχει αυτό;
Αλλά ανέκαθεν ήμουν παράξενη οπότε δεν μετράνε και πολύ αυτά.

Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

O anwnymos after a mindfuck έγραψε στις 23:29, 25-07-13:

Ρε τι γούστα; Αυτοί ξεχνάνε να ζουν.
Γκλιν ανα 5 λεπτά τα τηλέφωνα και τα μηνύματα 26 και 35 χρωνών άνθρωποι και λες τι σκατά; Φοβούνται μη πέθανε το άλλο τους μισό; Γιατί για να πουν ''πως είσαι;'' ''τι νέα;'' ''πότε τελειώνεις;''
Ήμουν όπως ήμουν, τα νέα μου τα ίδια, τελειώνω την ώρα που σου είπα 100 φορές από το πρωί.
Δλδ αυτό.
Και να όταν δεν υποχρεώνεσαι να σαι πχ στη δουλειά γιατί απαραίτητα να είσαι με τον άλλον.
Εγώ έκανα και μέρες να μιλήσω με τον άλλον. Τι το τραγικό έχει αυτό;
Αλλά ανέκαθεν ήμουν παράξενη οπότε δεν μετράνε και πολύ αυτά.
παιζει να σαι κ απο τις πιο χαλαρες κοπελες που κυκλοφορουν εκει εξω

Παράθεση

elepan (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elepan
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O elepan I miss the sun. έγραψε στις 11:10, 26-07-13:

Tι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;
Να μην ζητά συγνώμη και να μην αναγνωρίζει τα λάθη του (μέσα σε αυτά κ' τα ψέματα).
Ειδικά όταν πρόκειται για το έτερον ήμισυ με ενοχλεί ακόμα πιο πολύ.
Συγχωρώ μέχρι και το ψέμα, αν γίνει έστω και με λίγη καθυστέρηση...η παραδοχή αυτού.

Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

O timonierhs έγραψε στις 13:03, 26-07-13:

Ναι παίζει να φαίνεται έτσι.
Αν ήθελα να έχω κάποιον στο βρακί μου θα τον είχα.
Και ποτέ δεν άντεξα να εξαρτώμαι από κανέναν για να μπορώ να αναπνεύσω.

Και σιγά να μην ασχολιόμουν αλλά να στη δουλειά έχω 2 τέτοιες περιπτώσεις και πάντα κόβω φλέβα με ότι ακούω.
Άμα λες τέτοια απο τώρα, στα 40 και βάλε με τον άντρα ή τον συντροφο σου δεν θα θες καν να μιλατε

Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 13:28, 26-07-13:

Μου τη δίνει η μονομέρεια του άλλου, το να είναι απόλυτος στις απόψεις του, αμετάκλητος, μονοδιάστατος, γενικώς να μην είναι ανοιχτός σε τίποτα πέρα από αυτά που έχει καλά χωμένα μέσα στο μυαλό του...ας είναι..

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 14:03, 26-07-13:

Εμένα μου τη δίνουν οι homo που δεν είναι sapiens

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness Για έγραψε στις 16:07, 26-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Άμα λες τέτοια απο τώρα, στα 40 και βάλε με τον άντρα ή τον συντροφο σου δεν θα θες καν να μιλατε
Λοιπόν για να δούμε.
Για να μιλάμε για 40 λογικά θα έχω μεγαλώσει. Ίσως να έχω και παιδιά. Οπότε δεν θα κάνω ότι μου καυλώνει.
Ίσως έχω κάνει πράγματα. Ίσως μου καλμάρει και η όποια επανάσταση στο μυαλό.
Οπότε τα 40 σα να μου φαίνονται χρόνια ηρεμίας με αυτόν που θα έχεις δίπλα σου. Λίγο μεγαλωμένα παιδιά, ίσως κάποια δουλειά αν είμαστε στους τυχερούς, θα προγραμματίζουμε ταξίδια και θα αράζουμε σε ξαπλώστρες.
Οι φίλοι μας θα είναι στα ίδια οπότε θα καταλαβαινόμαστε.

Και όπως και να χει ποτέ δεν απέκλεισα το να μιλάς με τον άλλον. Δλδ τι θα κάνεις μόνο σεξ και έχε γεια τα λέμε σε 3 μέρες;
Απλά τώρα είσαι με κάποιον, είσαι θεωρητικά και πρακτικά πιο νέος από τα 40, προγραμματίζεις κάτι ή και δεν προγραμματίζεις, το κάνεις, το αλλάζεις, το κοιτάς και το χαζέυεις και δεν μπορώ να καταλάβω γτ δίπλα σου σε αυτή τη μαλάκινση πρέπει να έχεις και τον όποιο γκόμενο/σύντροφο.
Δεν είπαμε να μην μιλάμε. Είπαμε έχουμε 2 ζωές σαν 2 άτομα που είμαστε και όταν γουστάρουμε τις ενώνουμε και όταν δεν οχι. Τώρα στα 40 η ζωή σε κάποια πράγματα καταντά κοινή.

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Dida~
H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 16:12, 26-07-13:

Η ''αγαπη '' απο συμφέρον και η πονηριά!

Παράθεση

Γιώργος Mt (Heihachi Mishima)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος Mt
Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O Γιώργος Mt MI6 έγραψε στις 16:15, 26-07-13:

Μου τη δίνει να με αγνοούν.Γενικώς.

Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη johnietraf
Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε στις 17:08, 26-07-13:

αγνοια υποκρισια δεν σου λενε την αληθεια και αλλα πολλα

Παράθεση

Let.It.Go:\ (μακ*)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Let.It.Go:\
H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 20:23, 27-07-13:

η υποκρισία και ο σνομπισμός μερικών ανθρώπων καθώς επίσης και το στιλ "εγώ είμαι και κανείς άλλος".

Παράθεση

christidim (Dimitra)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη christidim
H Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H christidim έγραψε στις 20:35, 27-07-13:

Να είναι κάποιος αδιάκριτος.Πρέπει να προσέχουμε πολύ με όσα λέμε γιατί ποτέ δεν ξέρουμε πως το εκλαμβάνει ο άλλος και κινδυνεύουμε να τον πληγώσουμε,ακόμη και αν το λέμε με αγνή πρόθεση.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

O timonierhs έγραψε στις 21:09, 27-07-13:

Λοιπόν για να δούμε.
Για να μιλάμε για 40 λογικά θα έχω μεγαλώσει. Ίσως να έχω και παιδιά. Οπότε δεν θα κάνω ότι μου καυλώνει.
Ίσως έχω κάνει πράγματα. Ίσως μου καλμάρει και η όποια επανάσταση στο μυαλό.
Οπότε τα 40 σα να μου φαίνονται χρόνια ηρεμίας με αυτόν που θα έχεις δίπλα σου. Λίγο μεγαλωμένα παιδιά, ίσως κάποια δουλειά αν είμαστε στους τυχερούς, θα προγραμματίζουμε ταξίδια και θα αράζουμε σε ξαπλώστρες.
Οι φίλοι μας θα είναι στα ίδια οπότε θα καταλαβαινόμαστε.

Και όπως και να χει ποτέ δεν απέκλεισα το να μιλάς με τον άλλον. Δλδ τι θα κάνεις μόνο σεξ και έχε γεια τα λέμε σε 3 μέρες;
Απλά τώρα είσαι με κάποιον, είσαι θεωρητικά και πρακτικά πιο νέος από τα 40, προγραμματίζεις κάτι ή και δεν προγραμματίζεις, το κάνεις, το αλλάζεις, το κοιτάς και το χαζέυεις και δεν μπορώ να καταλάβω γτ δίπλα σου σε αυτή τη μαλάκινση πρέπει να έχεις και τον όποιο γκόμενο/σύντροφο.
Δεν είπαμε να μην μιλάμε. Είπαμε έχουμε 2 ζωές σαν 2 άτομα που είμαστε και όταν γουστάρουμε τις ενώνουμε και όταν δεν οχι. Τώρα στα 40 η ζωή σε κάποια πράγματα καταντά κοινή.
Ναι καταλαβα τι θες να πεις. Το ειπα αυτο γιατι ετσι οπως το ειχες γραψει φανηκε να εννοεις οτι απο μια ηλικια και μετα φαινεται ασχημο να βλεπεις ζευγαρια να ειναι κολλημενοι μεταξυ τους, δηλαδη ο καθενας απο ενα σημειο και μετα να θελει περισσοτερο χρονο μονος του και να μην ειναι τοσο κολλημενος με το συντροφο του οσο πριν...

ΥΓ. Λιγο οφ τοπικ, δεν ξερω γιατι αλλα η ζωη που παρουσιαζεις στα 40 ειναι λιγο boring

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη timonierhs : 27-07-13 στις 21:16.
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 21:48, 27-07-13:

η υπερπροστατευτικοτητα

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness Για έγραψε στις 22:13, 27-07-13:

Ναι καταλαβα τι θες να πεις. Το ειπα αυτο γιατι ετσι οπως το ειχες γραψει φανηκε να εννοεις οτι απο μια ηλικια και μετα φαινεται ασχημο να βλεπεις ζευγαρια να ειναι κολλημενοι μεταξυ τους, δηλαδη ο καθενας απο ενα σημειο και μετα να θελει περισσοτερο χρονο μονος του και να μην ειναι τοσο κολλημενος με το συντροφο του οσο πριν...

ΥΓ. Λιγο οφ τοπικ, δεν ξερω γιατι αλλα η ζωη που παρουσιαζεις στα 40 ειναι λιγο boring
Ρε οχι. Αντιθέτως. Είναι υπέροχο στα μάτια μου να βλέπω παππούδες να είναι μαζί. Εκεί σκέφτεσαι άλλα πράγματα. Πιο υπέροχα.
Όχι όμως και νέοι άνθρωποι. Το θεωρώ βαρετό. Έτσι πιστεύω δλδ μέχρι τώρα.

Και εννοείται δεν είναι επιθυμητό μια σχέση να είναι κώλος και βρακί (μιας που το ξεκίνησα θα το κρατήσω) αρχικά και μετά ''ασε τα λέμε και το βράδυ''. Από την αρχή ξεκαθαρίζεται και ζεις με αυτή την ελευθερία. Αν δεν υπάρχει ζυγαριά τότε κάτι βρομά γενικώς.

Και ναι η αλήθεια είναι πως έτσι βαρετή την φαντάζομαι τη ζωή στα 40. Εκτός κι αν δεν έχω κανέναν και σαν επιτυχημένη κυρία πηγαίνω με 20χρονα. Εκεί το πράγμα αλλάζει.

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 22:40, 27-07-13:

η ασυνέπεια...

Παράθεση

mirto.dr (Μυρτώ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mirto.dr
H Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 177 μηνύματα.

H mirto.dr έγραψε στις 10:49, 28-07-13:

η υποκρισια,τα ψευτικα χαμογελα και το ψευτικο,υπουλο ενδιαφερον που ταχα σου δειχνουν μερικοι μερικοι.Αν ο ανθρωπος δεν ειναι ειλικρινης στα λογια του,στις πραξεις και τα συναισθηματα του,να ειναι ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ δηλαδη...παρτον και βραστον!!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 11:58, 28-07-13:

Να είναι Directioner.

Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 12:06, 28-07-13:

και belieber

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 12:08, 28-07-13:

Οι Beliebers αντέχονται.
Οι Νταηρέξιονερς δεεεεεν...

Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 12:18, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Οι Beliebers αντέχονται.
όχι πίστεψε με... είναι τελείως ελεεινές..δεν σέβονται καθόλου εμάς του ροκάδες...
φαντάσου να είναι κάποια και μπιλίμπερ και νταιρέξιονερ μαζί ? ΠΈΘΑΝΑ! ή μάλλον.... αυτές πέθαναν

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Let.It.Go:\ : 28-07-13 στις 14:54.
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 13:32, 28-07-13:

Οι Beliebers αντέχονται.
Καμία από τις δύο δεν αντέχεται, γιατί κάνουν όλες τους σαν βλαμμένα μωρά που όλη την ώρα τσιρίζουν. Και τις μισώ, γιατί το τι μουσική ακούμε, είναι γούστο του καθένα, αλλά εμείς δεν πάμε να χώνουμε στην μούρη τους τους καλλιτέχνες που μας αρέσουν, ούτε λέμε "Α, αφού δεν σ'αρέσει ο τάδε είσαι ένα ζώο και μισό".

Τέλος πάντων

Στο θέμα μας τώρα, με ενοχλούν οι υποκριτές, οι αλαζόνες, οι είρωνες, οι αχάριστοι, αυτοί που πάντα σε θυμούνται όταν σε χρειάζονται, αυτοί που δεν παραδέχονται ότι έχουν κάνει λάθος, και είναι σε θέση να βγάλουν τον άλλο παλαβό. Επίσης μισώ τους γλύφτες, τους κλάψες, που από μπροστά κλαίγονται επειδή δεν έχουν λεφτά ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο, ενώ συμβαίνει το αντίθετο. Αλλά ακόμη και στα αλήθεια λεφτά να μην έχεις, απλά σκας.Τέλος, δεν αντέχω τους ανθρώπους με καθόλου αξιοπρέπεια.

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 13:57, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Loreley
Καμία από τις δύο δεν αντέχεται, γιατί κάνουν όλες τους σαν βλαμμένα μωρά που όλη την ώρα τσιρίζουν. Και τις μισώ, γιατί το τι μουσική ακούμε, είναι γούστο του καθένα, αλλά εμείς δεν πάμε να χώνουμε στην μούρη τους τους καλλιτέχνες που μας αρέσουν, ούτε λέμε "Α, αφού δεν σ'αρέσει ο τάδε είσαι ένα ζώο και μισό".
Damn.Είχαμε μία στην τάξη διάολος στη Φυσική και Directioner.Mία μέρα μέσα στα νεύρα μου της έσυρα καντήλια για τους 1D...
Στο τέλος του χρόνου της ζήτησα να με βοηθήσει για τη Φυσική. Η απάντησή της μου έδειξε το πόσο ανώριμες είναι όλες τους (χωρίς καμιά παραξηγήση):"Όχι διότι δεν ακούς 1D."
Τέζα. Τώρα.

Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 14:59, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Loreley
αυτό ακριβώς. και το πιο αστέιο της όλης υπόθεσης είναι ότι δεν έχουν ιδέα από μουσική. αν τις ρωτήσεις άντε να ξέρουν 5 τραγούδια του μπιμπερ ή των 1Ντι να σου πουν αλλά από την προσωπική ζωή αυτονών ξέρουν τα ΠΆΝΤΑ. τι γκόμενα έχουν, πότε έχουν γενέθλια, πως τον λεν το σκύλο τους και λοιπές αηδίες.

Στο τέλος του χρόνου της ζήτησα να με βοηθήσει για τη Φυσική. Η απάντησή της μου έδειξε το πόσο ανώριμες είναι όλες τους (χωρίς καμιά παραξηγήση):"Όχι διότι δεν ακούς 1D."

Τέζα. Τώρα.
ρατσισμός διπλή Τέζα!

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 17:10, 28-07-13:

Η μιζέρια και η γκρίνια χωρίς ιδιαίτερο λόγο .
Ανθρωποι που οσο και να προσπαθείς να τους πείσεις να δουν τη ζωή τους με διαφορετικό μάτι και ότι δε τους συμβαίνει κάτι φοβερό και τραγικό αυτοί εξακολουθούν να μιζεριαζουν και να κλείνονται στον εαυτό τους .

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 974 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 18:21, 28-07-13:

Χμμ.. Για να δουμε..
1. Να μην έχει δική του προσωπικότητα. Να συμφωνεί με όσα του λέω, να μην εκφέρει αντίρρηση-άποψη, να μην λαμβάνει πρωτοβουλίες, να αντιγράφει τις κινήσεις μου. Γίνομαι ΤΟΥΡΚΑΛΑ!!
2. Να παριστάνει το χαζό και υπερβολικά ναζιάρικο: "azplini mou kolitoumpini mo0 8a imaste mazi g pantaa mwleee" Μπλιαξξ!!
3. Να είναι υπερβολικά ερειστικός. Π.χ. σε μια συζήτηση υπάρχουν κι άλλες γνώμες εκτός από τη δική σου μωρέ!!
4. Η διπροσωπια! Μπροστά σου μπέλα μπέλα κι από πίσω κατσιμπέλα

Τα βασικά είναι αυτά...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tiffany. (tiffany)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tiffany.
H tiffany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αιάντειο (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H tiffany. σε μισώ( for Χρήστο) έγραψε στις 10:53, 29-07-13:

Η δηθενια ότι κ κλ είναι κάποιοι

Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καποιος_καπου
Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε στις 11:20, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
η υπερπροστατευτικοτητα
+1
Ελληνιδες μανες....χαμενος χρονος..οτι και να λες το δικο τους θα περασει

Παράθεση

Fast

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 14:04, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Εχέμυθη
Η μιζέρια και η γκρίνια χωρίς ιδιαίτερο λόγο .
Ανθρωποι που οσο και να προσπαθείς να τους πείσεις να δουν τη ζωή τους με διαφορετικό μάτι και ότι δε τους συμβαίνει κάτι φοβερό και τραγικό αυτοί εξακολουθούν να μιζεριαζουν και να κλείνονται στον εαυτό τους .
Αυτή είναι και η δική μου απάντηση.
Η απαισιοδοξία και η μιζέρια δεν οδηγούν τον άνθρωπο πουθενά.

Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 19:10, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Χμμ.. Για να δουμε..
1. Να μην έχει δική του προσωπικότητα. Να συμφωνεί με όσα του λέω, να μην εκφέρει αντίρρηση-άποψη, να μην λαμβάνει πρωτοβουλίες, να αντιγράφει τις κινήσεις μου. Γίνομαι ΤΟΥΡΚΑΛΑ!!
2. Να παριστάνει το χαζό και υπερβολικά ναζιάρικο: "azplini mou kolitoumpini mo0 8a imaste mazi g pantaa mwleee" Μπλιαξξ!!
3. Να είναι υπερβολικά ερειστικός. Π.χ. σε μια συζήτηση υπάρχουν κι άλλες γνώμες εκτός από τη δική σου μωρέ!!
4. Η διπροσωπια! Μπροστά σου μπέλα μπέλα κι από πίσω κατσιμπέλα

Τα βασικά είναι αυτά...
Ακριβως αυτο!! Και επισης η αδιακρισια, δεν την μπορω... Καλυτερα να εισαι ο πιο σπαστικος διπροσωπος εγωιστης ανθρωπος και να εισαι τουλαχιστον διακριτικος στις κινησεις σου, παρα να εισαι σκετο αδιακριτος... Δικια μου γνωμη

Παράθεση

danopfin95 (Δανάη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη danopfin95
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H danopfin95 έγραψε στις 19:03, 31-07-13:

1 Η μπιχλα
2 η υιοθετηση αγελαιας συμπεριφορας ( μαζοποιηση)
3 η μοιρολατρεια (που τα αφηνουν ολα στη μοιρα.. φοβουνται και ειναι ακρως υποταγμενοι και κομφορμιστες)
4 η σιωπη ( πες μου ρε ανθρωπε τι εχεις να κατλαβω μπας και βρουμε μια λυση μαζι)
5 τα κομπλεξ τυπου σκεφτομαι τι θα πει ο κοσμος!!! στα @ρχιδι@ σου φιλος! δηλ ο φοβος που κρυβεται πισω απ αυτα...

Παράθεση

christidim (Dimitra)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη christidim
H Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H christidim έγραψε στις 15:36, 01-08-13:

οσοι δεν κανουν τιποτα,καθονται και απλα κοιτανε

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους